o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum Inne
 » Odpowiedz na ten temat

gdzie zamówić rolety w Krakowie?

1 2 3 4 5 Strony tematu:
[29.10.2015] 09:49
Carlos84
nnn (15.09.2015.30 23:25):
UWAGA NA FIRMĘ ROLETY -MASTERS! Popsuła mi się ich roleta, był ogromny problem z przyjęciem zgłoszenia reklamacyjnego, a potem z samą reklamacją! Panowie kombinują jak się da. Jeden z nich uznał mi reklamację, wziął roletę do naprawy, po czym zamiast przyjechać z naprawioną roletą kontakt się urwał, przestał odbierać telefon. Po dwóch tygodniach jego wspólnik odebrał ten telefon i poinformował mnie że to nie może być zgłoszenie reklamacyjne, że termin gwarancji minął!!! A owszem minął, ale zgłoszenie zostało przyjęte w okresie gwarancyjnym i roleta została zabrana do naprawy. Rolety dalej nie ma, chyba skończy się sądem ,dla zasady, żeby nie oszukali kogoś jeszcze jak mnie

Witam, ja również dokonałem zakupu w masters-rolety i też zgłosiłem reklamację. powód był dosyć prozaiczny ale nie o tym chciałem pisać. W moim przypadku nie było żadnego "ALE" Reklamacja zgłoszona , reklamacja przyjęta , reklamacja uznana. Dostałem nową roletę taką jaką chciałem. Wiec jeśli chodzi o system reklamacyjny złego słowa powiedzieć nie mogę.
[04.12.2015] 10:58
Abi
Polecam zamawiać rolety przez internet. W Krakowie niestety nie ma takiego sklepu, gdzie za przystępne ceny można kupić fajne rolety. Zakupiłam ostatnio rolety aluminiowe ze stronywww.rolety-aluminiowe.pl. Wybrałam opcję z napędem. Szczerze mówiąc, to świetne rolety. W mieszkaniu jest ciemno, można się dobrze wyspać. Napęd rolet też jest bardzo praktyczny.
[14.01.2016] 07:11
Radeczeeke
Interesuje Cię jakiś konkretny wzór/ model rolet? Wybór jest dość szeroki, a ja póki co mogę polecić coś z czego aktualnie korzystam. Niedanwo udało mi się kupić rolety materiałowe uwww.heliosinwestycje.pl/systemy-wewnetrzne/r olety-materialowe-okienne/roleta-materialowa-okienna-wolnowi szaca/ i z tego zakupu jestem jak najbardziej zadowolona, wejdź sprawdź poczytaj i daj znać czy tobie tez przypadły w tej wersji do gustu.
[12.02.2016] 12:23
Lesniak
Ja mam markize tarasowa w kasecie od firmy Vertix System z Krakowa. Polecam mają cały asortyment do okien. Zapewniają także serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.
[12.02.2016] 12:28
Marek70
marzennnna (13.05.2013.19 22:25):
Pacatana (12.09.25 14:20):
W Krakowie jest dość duży wybór rolet. Można trafić fajnie, a można się mocno przejechać. Ja osobiście jestem zadowolony z wyboru i usług Roletexu.

A czy ta firma nadal ma dobrą opinię? Czy ktoś wie, jak teraz jest z jakością ich rolet i usług?

Ja niestety nie mam dobrej opinii o tej firmie wiec nie polecam z uwagi na osobiste źle doświadczenie.
[21.08.2019] 20:28
[12.02.2016] 15:06
Damiano08
Najlepiej chyba w sieci zamówić. W sklepie stacjonarnym zapłacisz więcej niż w sieci, a w sklepie internetowym na pewno Ci doradzą
[23.02.2016] 18:49
Luzika88
Dobrym rozwiązaniem są rolety zewnętrzne. W Krakowie możecie je zamówić np. w firmie http://naszeokna.com/ , maja też szeroką ofertę okien
[15.03.2016] 20:04
wertyyu
niestety nie pomogę bo nie znam żadnej firmy z karkowa pomimo że mam do karkowa dwadzieścia kilometrom u mnie w biurowcu zarówno rolety jak i okna są firmy http://www.dar-plast.eu
[20.03.2016] 21:16
mikuska991
Wydaje mi się, że najlepiej zamówić w jakimś sklepie online,Gdybyś potrzebował serwisu rolet zewnętrznych to możesz zajrzeć na http://san-set.pl/serwis-rolet-zewnetrznych/
My niedawno zamówiliśmy rolety automatyczne i zapisałam sobie od razu namiary do serwisu. Nigdy nie wiadomo kiedy się popsują.
[25.03.2016] 07:21
jerzyjka
Damiano08 (16.02.2016.12 15:06):
Najlepiej chyba w sieci zamówić. W sklepie stacjonarnym zapłacisz więcej niż w sieci, a w sklepie internetowym na pewno Ci doradzą

Dokladnie.Można sobie wybrać nawet kolor i materiał z jakiego jest dana roleta czy plisa. Sama zdecydowałam sie na plisy i dostałam próbki materiałów na poczatku do domu. Wysłali mi je ze sklepu , w którym zrobiłam zamówienie. Konkretnie tutaj;
http://www.plisa.sklep.pl/
Wybrałam nie rolety ale plisy bo ciekawiej się to prezentuje na oknie. Wszystko wykonane bardzo dobrze, cena również niższa niz jakbym kupowała to w sklepie. Kiedy się od­wróciła wziął ja za rękę.
-Co ro­bisz?- zapytała
-Biorę to co mo­je- od­po­wie­dział i przy­tulił ją moc­no do siebie.
[29.03.2016] 22:21
makary
Najbardziej znaną firmą, która produkuje rolety jest chyba Roletex. Ofertę mają naprawdę ciekawą. Sami u nich kupiliśmy dzień i noc. Są niezawodne.
[06.04.2016] 21:46
Michalinakopczyk
Rolety do naszego pięknego nowego domu założyła firma Solar, naprawdę muszę pochwalić ekipę i doradców ponieważ mało jest takich firm na rynku. Gdyby ktoś potrzebował pełne dane ich strona http://solar.sklep.pl , tak się zastanawiam skąd nazwa ich domeny ;-]
[26.04.2016] 22:47
aga778
Najbardziej opłaca się zamawiać rolety w Roletexie. Firma bardzo dobra i produkuje świetne rolety. Dużym plusem jest to, że mają różnorodną ofertę. Każdy znajdzie tam coś dla siebie.
[28.04.2016] 21:42
@przemo
My mamy od nich rolety dzień noc i zewnętrzne. Potwierdzam, że to świetna marka.
[01.05.2016] 13:31
janka8785
A to koniecznie muszą być rolety od firmy z Krakowa? Ja znam firmę z Częstochowy, która ma fajne rolety zewnętrzne: http://www.dopler.pl/i35 ,SYSTEM-TRADYCYJNY Można na pewno zamówić i dowiozą. Poza tym rolety zewnętrzne to większa korzyść i bezpieczeństwo.
[09.05.2016] 12:41
izka87
Bardzo duży wybór żaluzji i rolet mają w sklepie online na stronie www.roletysklep.com.pl. To co mi się tutaj podoba to kwestia obsługi i przejrzystość strony. Mają dużo dobrze zrobionych zdjęć produktów, także łatwiej stwierdzić jak dany model wygląda itp. Poza tym, w prosty sposób wyjaśniają jak pomierzyć okno przed zakupem i jak zamontować żaluzje.
[09.05.2016] 15:04
krzys9876
Jak dla mnie korzystną ofertę mają w biurze Studio Rolety -www.studiorolety.pl. Wycena i pomiar w moim przypadku była darmowa. Wszystkim się zajęli, kontakt z firmą od początku był bardzo sympatyczny i sprawny. Myślę, że ceny całkiem konkurencyjne, bo jak za rolety rzymskie to stawki mają niewygórowane.
[27.05.2016] 20:09
molkaa
Roletex jest z Krakowa i mają super rolety. Wybór ogromny, więc każdy znajdzie tam coś dla siebie.
[30.05.2016] 01:36
Morderns
Wszystko tak naprawdę zależy od preferencji. U mnie wybór padł na rolety i jestem z tego powodu bardzo zadowolona. Świetnie sprawdzają się przy maskowaniu promieni słońca a jednocześnie bardzo dobrze komponują się z resztą pomieszczenia. Jeśli miałabym Ci polecić jakieś konkretne to przede wszystkim te, z których sama korzystam czyliwww.roletyhelios.pl
[15.06.2016] 22:18
MacieyEwski
A nie zastanawialiście się nad markizami okiennymi? To jest rozwiązanie dużo bardziej skuteczne i komfortowe. Nie dość, że lepiej wygląda, to zdecydowanie lepiej też chroni przed słońcem. Fakro ma właśnie super rozwiązania zewnerzne w tym temacie.
[16.06.2016] 15:15
geaaa
Mają solidne produkty w Okno-Tek, ja bym ich doradzał. Sympatyczny kontakt, profesjonalne doradztwo, i też montaż przeprowadzony szybko i dokładnie. Nie musiałem po paru dniach dzwonić i wzywać kogoś do poprawek przy żaluzjach. Całość zamontowali za pierwszym podejściem bardzo rzetelnie.
[25.06.2016] 19:33
marko1
Roletex sprawdzaliście? Mają od dawna ciekawą ofertę. Dzień i noc mają dobrej jakości, bo sami taką mamy.
[27.06.2016] 22:26
gildia
Właśnie byłam na ich stronie i szukam opinii o tej firmie. Ktoś, coś?
[10.07.2016] 17:23
boguska991
Zajrzyj sobie tutaj http://alusystemy.com/ Z tego co widziałam mają w ofercie rolety zewnętrzne. wybór jest bardzo duży więc na pewno znajdziesz coś dla siebie.
[21.07.2016] 14:19
Adonisa32
U mnie świetnie sprawdzają się rolety, które jakiś czas temu zamówiłam uwww.heliosrolety.pl myślę, że będziesz zadowolona. Dobra jakość adwkwatna do ceny no i przede wszystkim szeroki wybór, dzięki czemu łatwo można dobrać sobie do wnętrza mieszkania.
[22.07.2016] 10:28
mariusz898
Dużo różnych wariantów rolet, z interesującą paletą kolorów tkanin ma w ofercie Okno Tek. Jak ostatnio ich ofertę przeglądałam, to naprawdę było na czym oko zawiesić. Mają dużo więcej propozycji niż konkurencyjne firmy. To jest ważne bo jednak każdy wystrój wnętrz wymaga też dobrania odpowiednich, pasujących rolet, żeby to razem fajnie wyglądało.
[16.08.2016] 16:01
cxcsds
Żaluzje w różnych rozmiarach lamelek i kolorach sprzedaje w Krakowie Okno-Tek w niezłych cenach. Pierwszy raz u nich robiłem takie zakupy już rok temu, a teraz wracam do nich po moskitiery bo już mam dość komarów w nocy, a jak nie otworzę okna to się w sypialni uduszę.
[28.08.2016] 17:38
szarlottka82
Rolety, żaluzje i plisy bez problemu zamówisz na http://verti-hor.pl/
Ja ostatnio szukałam rolet do mieszkania i w naszym mieście nie ma inc godnego uwagi. Dlatego chyba będę zamawiać online. Jakby nie patrzeć Verti Hor jest na rynku od dawna i ma świetnej jakości produkty.
[14.09.2016] 14:36
galek87
Szybciej będzie w necie - na spokojnie sobie wybierzesz bez stania w krakowskich korkach. My do całego domu zamawialiśmy tak w: https://www.projekt-plisa.pl/index.php i wyszło też dużo taniej.
[26.09.2016] 21:44
gladiolaa02
noo, dokałdnie, lajlepiej bedzie zamówić przez internet -oszczędnośc czasu ogromna. Sklep internetowy na pewno mawww.francgardiner.com - tak się składa,że to jeden z najlepszych dostawcow osłon okiennych na rynku

1 2 3 4 5 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat