o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum O kobietach
 » Odpowiedz na ten temat

Jaki polecacie salon kosmetyczny w Warszawie ?

1 2 3 4 5 Strony tematu:
[03.09.2015] 11:49
jjk
dzoanaa (15.08.2015.30 22:42):
Ollga (15.08.2015.27 20:54):
dzoanaa (15.08.2015.25 21:20):
ja polecam salon kosmetyczny studio ikona na Urysowie. bardzo miła obsługa i znają się na tym co robią , a maja do zaoferowania na prawdę wiele zabiegów

długo wcześniej trzeba się tam umówić??

róznie to bywa, czasem da radę na następny dzień a czasem trzeba poczekać 2,3 dni najlepiej przedzwonic wcześniej i się zorientować

A jak jest z tą depilacją laserową, robił ktoś? czy na prawdę są takie fajne efekty? ile trzeba razy ten zabieg powtarzać?
[19.09.2015] 12:50
Dosias
jjk (15.09.2015.03 11:49):
dzoanaa (15.08.2015.30 22:42):
Ollga (15.08.2015.27 20:54):
dzoanaa (15.08.2015.25 21:20):
ja polecam salon kosmetyczny studio ikona na Urysowie. bardzo miła obsługa i znają się na tym co robią , a maja do zaoferowania na prawdę wiele zabiegów

długo wcześniej trzeba się tam umówić??

róznie to bywa, czasem da radę na następny dzień a czasem trzeba poczekać 2,3 dni najlepiej przedzwonic wcześniej i się zorientować

A jak jest z tą depilacją laserową, robił ktoś? czy na prawdę są takie fajne efekty? ile trzeba razy ten zabieg powtarzać?

ja robiłam dość dawno tzn zeszłej jesieni. na prawdę super sprawa bardzo wygodnie jest później zwłaszcza na wakacjach. pełen komfort! polecam na prawdę wszystkim kobietom ja robiłam właśnie w tej wspomnianej Ikonie
[27.09.2015] 22:53
dogrog
ja również polecam Studio Ikona na Ursynowie!! bardzo fajny salon!
[28.09.2015] 21:48
zosiannkowa
To moze czas zaszalec z kolorkiem...http://www.dorothystudio.pl/index.php/fryzje r-warszawa-cennik.html moim zdaniem to naprawde super pomysł na szaleństwo z kolorem. Idealnie po lecie.
[17.10.2015] 11:07
byłam_tu
KasiaMAk (15.05.2015.31 16:37):
Polecam mój ulubiony salon (niedaleko centrum) na koszykowejwww.uroknatury.pl , miejsce i klimat świetny - szczególnie zapachy (mieści się w mydlarni).

jaki świat mały też byłam w tym salonie goooorąco polecam. Pani Agnieszka jest przemiłą kobietą i ma fach w rękach!
[17.10.2019] 13:24
[21.11.2015] 10:03
malenka450
Ja polecam Va Bene w Konstancinie, tylko nie pamiętam przy jakiej ulicy to się znajduje.
Tak, czy siak wg mnie najlepszy salon w okolicach.
[30.11.2015] 17:32
Bilewiczka
Ja uważam, że najlepszy salon w Wawie w okolicach Ursynowa to Ikona!
zwiedziłam kilka salonów i ten najlepiej przypadł mi do gustu! bardzo profesjonalnie robią zabiegi, jestem bardzo zadowolona!
[16.12.2015] 12:50
Kika27
Swój zabieg powiększenia ust przeszłam w Salonie Extravaganza w Warszawie u Pani doktor Dominiki Glapińskiej. Jestem już osobą w dojrzałym wieku, więc moje usta nie wyglądały już tak jak kiedyś... Były wysuszone, pomarszczone, a kąciki ust zapadnięte. Po zabiegu powiększania ust (STYLAGE M Lido) moje usta są wyraźnie pełniejsze, gładsze i bardziej aksamitne. Efekt utrzymuje się u mnie już drugi rok. Gorąco polecam!
[15.01.2016] 18:44
wybra
Ja chodzę regularnie do wyżej wspomnianej Ikony! bardzo lubię ten salon, mają miłą ale przede wszystkim profesjonalą obsługę , zabiegi tutaj są na najwyższym poziomie i ciesze się , że dbają o moje zdrowie i komfort oraz jakość zabiegów!!
[30.01.2016] 00:33
Olaaa35
Ja chodze do Yasumi na Powislu w Warszawie. Swietne miejsce. Bardzo czystko estetycznie a personel bardzo uprzejmy. Dziewczyny zawsze wiedza jak dobrac odpowiedni zabieg i kosmetyki do pielegnacji w domu. Zaspokajaja wszystkie potrzeby klienta. Najbardziej polecam wam masaze. Super mozna naprawde odleciec
[10.02.2016] 14:10
Milena876
Ja bardzo sobie chwalę salon Extravaganza przy Rudzkiej 28. Pani doktor wie co robi i jest przy tym profesjonalna Byłam na kulku zabiegach na twarz i na mikrorembrazji Kondycja skóry znacznie się poprawiła. Planuję też zaciągnąć swojego faceta
[16.02.2016] 09:07
jauk
Regularnie chodzę do Ikony na Migdałowej 10. Fryzjer, robię tam paznokcie oraz kożystam z masaży. SUper ujędrniają skórę. Bardzo jestem zadowolona z tego salonu
[17.02.2016] 12:36
Lusy
Przed zeszłymi wakacjami robiłam depilację laserową pach w Ikonie na Ursynowie. Mega wygoda na wakacjach i nietylko, nie trzeba sie martwić o owłosienie. co to zabiegu troszkę boli ale da się przeżyć , a efekty są super. W tym roku zaczęłam robić nogi. Liczę na jeszcze większą wygodę i komfort. Super sprawa polecam!
[20.02.2016] 21:15
Anastasia
ja polecam Klinikę Mirackiego na Komisji Edukacji Narodowej! chodziłam na depilację i usuwanie blizny, nie były to o prawda rozstępy, ale blizny stare i grube fajnie spłaszczyło Także śmiało można na nich polegać
[02.03.2016] 17:20
Anulanahappy
Na rozstępy? Salon Elegante moge polecic. Zrobilam narazie co prawda 4 zabiegi, ale widze poprawe znaczna! Robie tam karboksyterapie. No moze zabieg nie jest az taki przyjemny, ale efekty super. Bylam zamalana po ciazy, rozstepy na brzuchu i na posladkach. Mialam brzuch jak zebra biale, blyszczace pregi. Dziewczyny pokawila sie iskierka nadziei bo naprawde mialam straszne kompleksy przez to. Ogolnie polcam salon. Poza samymi efektami wszystkie panie byly bardzo mile i doswiadczone zdecydowanie. Balam sie troche, taki strach przed nieznanym, ale nie ma czego Lato coraz blizej o nareszcie zaloze stroj 2 czesciowy hihihi jupiii
[09.03.2016] 17:06
dorog
Cześć!!! Ja robiłam depilację laserową w studio Ikona na Ursynowie. Jestem bardzo zadowolona z efektów. Po włosach ani śladu, jest to na prawdę bardzo wygodne Polecam zwłaszcz przed wakacjami
[09.03.2016] 18:05
Ania1111
Wtam.Ja polecam z czystym sumieniem salon w Warszawie na al.Niepodległości 227/233 .Robię tam naczynka i efekty super,pozbyła się rumienia na twarzy.
[09.03.2016] 18:12
Ania1111
Ania1111 (16.03.2016.09 18:05):
Wtam.Ja polecam z czystym sumieniem salon w Warszawie na al.Niepodległości 227/233 .Robię tam naczynka i efekty super,pozbyła się rumienia na twarzy.

Dokładnie ten http://www.instytutestetyczny.pl/
[12.04.2016] 22:43
Martoen
Zdecydowanie http://www.bis@@@o.com.pl/ chodzę do nich od jakiegoś czasu i są świetni. Wprawdzie na Mokotów mam kawałek drogi, ale naprawdę warto.
[14.04.2016] 14:39
andrzej34
Bardzo fajn ą ofertę ma klinika Beauty Skin (www.beautyskin.com.pl) mieszcząca się przy ul. Pokornej (około 3 minuty od stacji metra). Wykonywałam tutaj zabiegi kosmetologiczne DermaQuest i efekt jest znakomity. Mają nowoczesny sprzęt, personel jest bardzo przyjazny i pomocny. Przy okazji kupiłam świetną pomadkę Lipsense (w ogóle się nie rozmazuje).
[14.04.2016] 14:40
izka87
Bardzo fajn ą ofertę ma klinika Beauty Skin (www.beautyskin.com.pl) mieszcząca się przy ul. Pokornej (około 3 minuty od stacji metra). Wykonywałam tutaj zabiegi kosmetologiczne DermaQuest i efekt jest znakomity. Mają nowoczesny sprzęt, personel jest bardzo przyjazny i pomocny. Przy okazji kupiłam świetną pomadkę Lipsense (w ogóle się nie rozmazuje).
[22.04.2016] 16:42
Anna Karolina
Ja depiluje się woskiem sama we własnym zakresie. Kupiłam sobie zestaw z internetu- z allegro i do tego krem znieczulający z lidokainą. W sumie wszystko wyszło mnie jak za jeden zabieg w salonie a mam materiału na kilka/ kilkanaście zabiegów. Krem znieczulający jest ogólnie nie dostępny w drogerii lub aptece i trzeba poszukać, poczytać opinie w internecie. Ja swoją lidokainę swiss medical kupiłam na stroniewww.naporost.pl
[14.05.2016] 13:23
Ola1231987
byłam_tu (15.10.2015.17 11:07):
KasiaMAk (15.05.2015.31 16:37):
Polecam mój ulubiony salon (niedaleko centrum) na koszykowejwww.uroknatury.pl , miejsce i klimat świetny - szczególnie zapachy (mieści się w mydlarni).

jaki świat mały też byłam w tym salonie goooorąco polecam. Pani Agnieszka jest przemiłą kobietą i ma fach w rękach!

+1
[31.05.2016] 17:03
makaoo3
Osobiście chodzę do kosmetyczki przyjmującej w przychodni http://www.high-med.pl/ Mieszkam na Żoliborzu więc mam przychodnię przy domu praktycznie Ważne jest dla mnie podejście przyjacielskie ale jednoczesnie bardzo profesjonalne Siostra tez korzysta z ich usług.
[11.07.2016] 11:52
Elwira23244
Salon kosmetyczny Elegante Warszawa-Wola przy ul. Ordona 12 to chyba jakiś totalny żart. Ceny nie są w ogóle adekwatne do jakości usług. Pierwsza i ostatnia moja wizyta skończyła się tym że wykonany przez panią profesjonalistke makijaż musiałam szybko zmywac i wykonywać w domu samodzielnie. Pracownicy używają chyba przeterminowanych kosmetyków bo zaraz po zastosowaniu bazy skóra mnie szczypała a później dostałam reakcji alergicznej. W ramach makijażu wieczorowego nie ma możliwości doklejenia rzęs (musiałam za nie dopłacić 10zł a i tak za 10 minut odpadły- każda była przyklejona w inną stronę). Pani, która wykonywała makijaż nie potrafiła sama dobrać podkładu, koloru szminki, cienia nie wspominając o narysowaniu prostej kreski na powiece (o wszystko się pytała, na zakończenie makijażu zasypała świeżo pomalowane rzęsy bladym cieniem do powiek, jak zaczęła poprawiać to efekt końcowy był masakryczny). Zaniepokoił mnie już sam wygląd tej pani artystki- otyła tleniona blondyna z mocno przesadzonym makijażem (nie sądzę żeby była dobrą wizytówką Państwa firmy)
[12.07.2016] 18:08
PaulinaJJJJ
Ja chodze od salonu Impress - http://impress.waw.pl/ . Ostatnio depilował u nich nogi pastą cukrową. Generalnie polecam zabieg , mniej boli niż woskiem a efekt super!
[27.08.2016] 14:26
karmelcia
Polecam salon Wellderm przy ul. Pięknej 44. Świetne ceny, miła atmosfera, używają produktów z górnej półki. Kadra bardzo wykwalifikowana.
[12.09.2016] 12:14
wika444
Id ź do kliniki Beauty Skin (www.beautyskin.com.pl) przy ul. Pokornej 2/U25. Mają znakomite zabiegi laserowe, wykorzystują najnowocześniejszy laser na świecie marki Vectus. Wcześniej robiłam depilację innym laserem i włoski niestety odrastały. Dopiero Vectus pozwolił mi uzyskać trwały efekt.
[13.10.2016] 12:08
muzykantka222
Polecam ze swojej strony zwracać uwagę na to aby zabiegi były wykonywane przez doświadczony personel. Przez lekarzy i kosmotologów z dyplolmami. Dużo jest w Warszawie kosmetyczek jedynie po studiach,które mogą nam jedynie zaszkodzić.
Dobrą kliniką medycyny estetycznej w Warszawie jest Dermapure na Grzybowskiej
http://www.dermapure.com.pl/krio/ - polecam szczególnie zabieg kriolipolisy,który jest nieinwazyjną alternatywą dla liposukcji. Co tu dużo mówić
[04.11.2016] 08:45
hemte
Świetni fachowcy od tematu usług kosmetycznych - http://www.bellisana.pl Przede wszystkim powinni pomóc, kwestia taka, jakie macie oczekiwania. Salon pierwsza klasa, trzeba się tylko umieć dogadać.

1 2 3 4 5 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat