o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum Ogólna dyskusja
 » Odpowiedz na ten temat

Chwilówki - brak spłaty - jak wygląda windykacja?

1 2 3 4 Strony tematu:
[11.04.2012] 23:04
Charliee
Witam, wziąłem pożyczkę w viasms.pl niestety okazuje się że nie będę mógł jej spłacić w terminie (termin mija za 2 dni) co mam zrobić ? Odezwać się do nich ? czy poczekać aż oni się odezwą ? Ale czy wtedy będę ponosił dodatkowe koszty ?
[13.04.2012] 12:33
kkasia9
słucham mam w tym doświadczenie bo mój brat miał taki problem.
Najlepiej idz tam do nich i powiedz jak wygląda sytuacja nie czekaj!!!!! bo jak oni zaczną dzwonić to sobie naliczają coś tam a jak Ty się pierwszy odezwiesz to napewno jakoś się dogadasz bo jak bedziesz czekał to oni mogą pomyśleć że Ty to celowo robisz że nie spłacasz więc lepiej tam idz i się dogadaj albo zadzwoń bo jak polecą odsetki a potem nie daj boze komornik to bedziesz płacił do końca życia !! uwierz mi tak to wygląda
PS jak moge w ramach rewanżu abyś odpowiedział na moje pytanie Czy byłbyś zainteresowany kupnem makaronu domowej roboty ? jak moge to na email kaskot5@wp.pl POZDRAWIAM
[13.04.2012] 18:14
Charliee
A jak mam się skontaktować ? Mam napisać maila? Czy zadzwonić ? I kiedy ? Już po terminie czy w dniu w którym mija... Czy jeżeli nadal bedę miał problem to sprawa trafi do komornika ?
[13.04.2012] 19:17
kkasia9
jak najszybciej nawet teraz ! tu nie ma na co czekać uwierz mi ! i powiedz jak wygląda sytuacja i powiedz że chcesz się dogadać bo bedziesz mieć windykacje bedą dzwonić potem przyjeżdżać i tez se biorą niezłą kase za to a potem komornik i sprawa w sądzie więc lepiej już dzwoń !! nie czekaj na nic
[13.04.2012] 20:51
Oleck
Ja byłem w podobnej sytuacji i niestety inna firma nie była taka życzliwa.
A za przedłużenie terminu spłaty ponosi się jakieś koszta ?
[20.10.2019] 03:16
[13.04.2012] 21:00
kkasia9
napewno odsetki jakieś ale nie mówie na 100% najważniejsze jest działać nie czekać na ich odzew bo to się dobrze nie kończy a tak ogólnie to nie poleca brać takich chwilówek albo od prowidenta bo oni dadzą kase odrazu ile chcesz ale potem też sobie po to przyjdą i jak ktoś nagle ma problem to masakra !
[20.04.2012] 17:15
Charliee
Dzięki wielkie za pomoc... przedłużyłem sobie spłatę i juz jest wszystko ok Czy pomimo problemów ze spłatą, będę mógł nadal pożyczać w viasms ? Czy będzie jakiś problem z uzykaniem pożyczki jak to zwykle bywa w np bankach za nieterminowe spłaty
[23.04.2012] 13:42
Charliee
O to świetnie, bo akurat szykuję się na wyjazd na Majówkę więc trochę pieniędzy się przyda
[06.06.2013] 18:24
jacko3231
Ludzie co wy gadacie!!! komornik? owszem ale najwcześniej 12 miesięcy, Via SmS soho credit i te inne to parabanki, dopiero po 30 dniu nie terminowej spłaty lub 60 dniu zależy od parabanku, jest wypowiadana umowa, sprawa trafia do windykacji którą można zbywać i zlewać wystarczy że na początku rozmowy nie podasz daty urodzenia i już czerwone światło do kontynuacji rozmowy. Owszem to trzeba spłacić, ale jeśli pojawiła się wam trudna sytuacja nie pękajcie!!!! Będą was straszyć sądami , komornikiem i Bóg wie czym, Sami pomyślcie najpierw musi być pozew złożony w sądzie przeciw dłużnikowi sprawa będzie co trwa pare miesiecy , przyjdzie nakaz, odwołujecie się wtedy doliczasz kolejne 2-3 miesiące, za nim sąd jeszcze zewnętrzna windykacja.
To nie jest bank by komornik byl w ciągu 4-5 miesięcy u Ciebie w domu.
[03.08.2014] 12:20
adelllll
dlatego uważam, że dobrze jest brać kredyty w firmach, u których możesz sobie ją przedłużyć jak nie dasz rady spłacić w terminie, wiem że moja znajoma korzystała z takiej opcji w emamona.pl nie wyrobiła się ze spłatą i dali jej możliwość wydłużenia terminu spłaty.
[21.08.2014] 15:51
Katarzyna Burczyk
Ja skorzystałam z pozyczki Szybka Gotowka! pierwszy raz daja 500 zlotych, potem juz wiecej. Firma calkiem ok.
Zastanawialem sie nad tym jak mozna wydłozyć spłate bo nie miałam pieniędzy na czas, zadzwoniłam do nich i się zgodzili na przedłózenie.
[21.08.2014] 19:07
w dupie z twoją lichwą
darmowy reklamodawco. Do kasacji.
[23.08.2014] 11:21
xsawery
Dokładnie, tak jak ktoś pisał - trzeba koniecznie iść i powiedzieć jaka jest sytuacja.Moim zdaniem z każdym idzie się dogadać. Nie wiem jak jest w innych chwilówkach, ale ja pożyczałem w Lendon i jak okazało się że nie będę mógł spłacić w terminie, to zadzwoniłem i poprosiłem żeby mi przesuneli termin spłaty. Poszli mi na rękę, więc teraz im ufam i jeśli będę jeszcze kiedyś w pilnej potrzebie to pewnie od nich pożyczę.
[26.08.2014] 21:23
adelllll
widzę, że teraz z tego co piszecie to sporo pożyczkodawców ma opcję wydłużenia sobie terminu spłaty, najwidoczniej jest taka potrzeba to i banki idą na rękę klientowi.
[20.02.2015] 16:18
daniel wr
Ja nie spłaciłem chwilówki w całości, potem o tym zapomniałem i jakieś pół roku temu przyszło mi pismo od windykacyjnej firmy GET Back, że sprzedano im mój dług. Ta firma zaproponowała mi ugodę jak do nich zadzwoniłem i dzięki temu wyszedłem z tego obronną ręką, bo niby nic a mogło się skończyć w sądzie albo u komornika.
[20.02.2015] 16:20
idiota odgrzebał staroć
daniel wr (15.02.2015.20 16:18):
Ja nie spłaciłem chwilówki w całości, potem o tym zapomniałem i jakieś pół roku temu przyszło mi pismo od windykacyjnej firmy GET Back...

dla darmowej reklamy. Do kasacji, głąbie.
[09.03.2015] 13:15
Angelo1
W takim przypadku fajne pożyczki mają w finanovacash. Szybka pożyczka przez internet bez zbędnych formalności. Sam ustalasz sobie ilość pożyczki i wtedy widzisz jakie odsetki masz od razu.
[29.07.2015] 11:28
jacksparrow
Z chwilówkami jest słyszałem, różnie. Ale w zasadzie jeśli ktoś potrzebuje kasy "na już", to dobra opcja. Osobiście, brałem w Lendon, i w sumie spoko są. Z wydłużeniem terminu to nie wiem jak jest u nich, bo spłaciłem w terminie, ale pewnie jest taka opcja.
[29.07.2015] 11:31
jacksparrow
Ja też jestem spoko. No i dobry w nadstawianiu rowa oraz zjadaniu gówna spod siebie.
[29.07.2015] 21:09
Mężatka46
idź sobie do normalnego banku, spłać tych i masz spokój. To mogę polecić http://tc.tradetracker.net/?c=16996&amp ;m=12&a=175729
udanego
[08.08.2015] 14:23
alinka877
Chociaż nigdy nie wierzyłam w magię i przesądy będąc w trudnej sytuacji finansowej zdecydowałam się zamówić rytuał przyciągnięcia pieniędzy na stronie http://energiaduchowa.pl , nie liczyłam na dużo, zrobiłam to bardziej z desperacji.. ale o dziwo moja sytuacja finansowa rzeczywiście zaczęła poprawiać się z tygodnia na tydzień. W tej chwili pozbyłam się długów i mam dobrze płatną pracę.
[08.08.2015] 16:37
alinka877
alinka877 (15.08.2015.08 14:23):
Chociaż nigdy nie wierzyłam w magię i przesądy będąc w trudnej sytuacji finansowej zdecydowałam się zamówić rytuał przyciągnięcia pieniędzy na stronie http://energiaduchowa.pl. W tej chwili pozbyłam się długów i mam dobrze płatną pracę.

Zdradzę wam w tajemnicy, że świadczę usługi typu full servis ciapatym.
[31.08.2015] 22:06
SkolikKarolina
ejj no ja np z getbackiem też nie miałąm przebojów żadnych, a wyglądało to tak, że najpierw dostałąm pismo, a później się dowiadywałam co i jak i negocjowaląm warunki. mi akurat nie umorzyli, bo dług był względnie mały, ale spłacam taak, że nie martiwę się czy mi do 10. kasy wystarczy.
[04.11.2015] 03:55
PRIVATE LOAN FIRM.  105@tlen.pl
KREDYT OFERTA NA 2% odsetek ceny.
Czy potrzebujesz pożyczki, czy może został z kolei w dół przez bank wcześniej, jest to okazja szukasz. Oferujemy wszystkie rodzaje kredytu, takich jak pożyczki biznesu, kredyt samochodowy, kredyt Xmas pożyczki, firmy, kapitał podwyższonego ryzyka, kredyt mieszkaniowy, kredyt studencki lub pożyczki do wyboru w 2% stopy procentowej. Zainteresowane osoby prosimy o kontakt pod adresem: plf.aol.net@gmail.com z następujących informacji:
Imię ______
nazwisko _______
Kraj _________
Miasto: ____________
Kod pocztowy: ________
Płeć __________
Data urodzenia:___
Telefon: _______
Stan cywilny:__
Zawód ______
Kwota kredytu Wymagane _____
Celem pożyczki _
Czas trwania kredytu ___
Miesięczny dochód __
[01.03.2016] 13:52
sadfadfa
A czy z takimi firmami mozna negocjować?
[02.03.2016] 06:28
armatka39
Można ale jest to trudniejsze niż jakbys miał negocjować z bankiem. Banki sa o wiele prostsze w negocjacjach bo zalezy im na tym aby klient spłacił pożyczkę. Z kolei firmy chwilówkowe zarabiają na procentach, oprocentowaniu tak więc często nie robią w tym względzie nic.
Wszystko oczywiście zależy od konkretnej firmy chwilówkowej bo każda firma to inna polityka. Dopytaj się ewentualnie jeszcze tutaj:
http://www.forum-kredytowe.pl/f150/
Powinni Ci doradzić w temacie. Jest to forum o chwilówkach.
[12.03.2016] 17:28
arant
Plecam sprawdzić sobie nawww.sowafinansowa.pl
[30.03.2016] 17:01
Tomkis
najgorszym rozwiązaniem jest brak spłaty w takiej sytuacji. nigdy nie znalazłem się w tak podbramkowej sytuacji - zawsze spłacam pożyczki. a często biorę chwilówki od Lendona. może jak jest tak trudno warto pomyśleć o jakiejś pożyczce refinansującej?
[30.03.2016] 17:07
jasne, darmowy reklamodawco
Bierzesz chwilówki od Dupona. A teraz wypierrdalaj.
[10.04.2016] 09:09
jerzyjka
Chyba trudno ;/ Chwilowki sa drogie tak wiec trzeba to sobie wszystko porównac Kiedy się od­wróciła wziął ja za rękę.
-Co ro­bisz?- zapytała
-Biorę to co mo­je- od­po­wie­dział i przy­tulił ją moc­no do siebie.
[10.04.2016] 16:08
jeryjka
Co robisz? - zapytała.
Robię co swoje - odpowiedział i wziął ją mocno.

1 2 3 4 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat