o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum Gdzie i jak wyjechać?
 » Odpowiedz na ten temat

Wyjazd z dziećmi - jakie biuro

1 2
[06.04.2012] 13:57
joanna.kow
Witam. Zbliżają sie wakacje i chciałabym zabrac moje dzieci w jakies ciepłe miejsce. W zasadzie to nigdy nie wyjeżdzalismy z nimi, więc chciałabym się poradzić, z jakim biurem podróży wyjechać? Mnóstwo jest teraz tych róznych reklam i ofert, ostatnio nawet w Częstochowie w sali zabaw dla dzieci Rainbow prezentował swoją ofertę klubów...
Macie może jakieś doświadczenia w tych wyjazdach, w wyborze kierunku i organizatora? Będę wdzieczna.
[09.04.2012] 18:51
Bryza
Wyjeżdżaliśmy z 8 letnią córką w zeszłym roku na urlop z BP Rainbow, na Majorkę. Szczerze polecam, warto się z nimi wybrać, bo każdy wyjazd, na którym byliśmy, był dograny zawsze w 100%. A oferty dla rodzin z dziećmi mają naprawdę godne uwagi. Zapewniają na wyjazdach maluchom dobrą opiekę. Ja byłam bardzo zadowolona z tego, jak zajęli się córką animatorzy.
[10.04.2012] 11:05
joanna.kow
Dzieki chętnie bym usłyszała tez opinii odnośnie jakichś innych biur, bo jakoś brak mi porównania, głównie spotykam się z tą ofertą RT. Ale, jesli większość opinii, które slysze, są pozytywne, to nie powinnam się wahać
[14.04.2012] 13:11
Sylwiasyl
Mam opinie tylko o dwóch biurach, moi rodzice jezdzą z Bee Free i sa zawsze bardzo zadowoleni, a Ja ze względu na dzieci wybieram Rainbow i tez nie narzekam. Mysle, że zawsze lepiej wybierać duże i znane biura, przynajmniej człowiek może być pewny, że z dnia na dzien biuro zostanie zamknięte, a pieniądze przepadną.
[14.04.2012] 23:56
Blekitnooka79
To jest zaletą niewątpliwą dużych biur podróży. Ja na weekend majowy wybieram się z Rainbowem na objazdówkę Budapeszt i Zakole Dunaju. Po Turcji i Egipcie przyszedł czas na węgierskie klimaty
[18.02.2019] 21:58
[19.04.2012] 16:02
Nina
Moja rodzinka w tym roku wybiera się na Cypr. Wczasy spędzimy w hotelu Pafian Sun Holiday Village. Już drugi raz z rzędu zdecydowaliśmy się na podróż z BP Rainbow. W ubiegłym roku byliśmy w Hiszpanii, a dokładniej w Costa del Sol i mieszkaliśmy w hotelu Gran Playabella. Oferta Figloklubów bardzo przypadła nam do gustu. Dzieciaki bawiły się świetnie
[19.04.2012] 17:36
malaczarna189
ja jade w tym roku do Budvy (Czarnogóra) z funclubem. Jedzie ze mną siostra, która ma 3 letniego synka i 10 letnią córkę. Za pierwszego zapłaci jakąś śmiesznie niską kwotę, córa będzie mieć 20% zniżki. Uważam, że naprawdę warto.
[29.05.2012] 16:29
Popisowka
Na wyjazd z dziećmi chyba najlepsze jest Rainbow, te ich figokluby są genialne. Można zabrac dzieciaczki ze sobą, ale przy okazji tez wypocząć.
[30.05.2012] 13:23
ugotowana77
Gdzie proponujecie wykupić wycieczkę? Tzn gdzie zabrać dziecko, żeby nie były temperatury za wysokie w czerwcu? I żeby były jakieś atrakcje dla maluchów w okolicy. Hiszpania? Grecja?
[30.05.2012] 15:34
costacosta
Ja bym proponowała Hiszpanię. Na Costa Brava jest bardzo fajny hotel Mercury, idealny na wakacje z dziecmi.
[30.05.2012] 19:01
ZlotaRybka2
Będąc na Costa Brava zabierz dzieciaki do parku rozrywki MARINELAND. Jest tam świetne delfinarium, moje dziecko oglądało z podziwem, to co potrafią delfiny. U nas w Polsce się tego nie ma na co dzień, więc korzystaj z okazji. Hotel Mercury ma dobre opinie, więc też jest dobrą opcją.
[31.05.2012] 13:42
zofioska
Ogólnie, te figoklubowe hotele w Hiszpanii sa bardzo fajne, Ja byłam w dwóch, ale rozmawialam ze znajomymi, którzy byli w innych i byli zadowoleni.
[31.05.2012] 14:01
bezszczelna
Ja mogę polecić wycieczki z Itaką, warto jechać tam gdzie są w hotelu animatorzy, wtedy dzieciaki można mieć z głowy na cały dzień! Polecam lekturę: http://www.itaka.pl/promocje/itakarelaxclub/index.php http://r1.bloodwars.interia.pl/r.php?r=77205< /i>
[09.06.2012] 15:51
Karina36
Podobnie jak Bezszczelna polecam wyjazdy rodzinne z itaką. Kiedyś jeździłam z tym biurem sama, a teraz zabieram rodzinę!
[10.06.2012] 16:53
Master79
Fajne rozwiazania na wyjazdy z dziećmi można również znaleźć w biurze Antavia. Mają mnóstwo różnorodnych wyjazdów i programów wycieczek, wiec myśle, że każdy członek rodziny znajdzie tam cos dla siebie.
[15.06.2012] 10:15
tiaa
Teraz to jednak wyjazd z dziećmi nie problem, z tego co widzę większość biur daje możliwość oddania dziecka pod opiekę. Całe szczęście, bo nam tez się nalezy trochę odpoczynku... dziś idę do agencji wybrać nam jakiś wyjazd, ciekawe, które biuro mi poleci.
[17.06.2012] 21:37
Marita@!
Z moją 9-letnią córeczką wyjeżdżam za granicę. Po pierwsze dlatego, że jest już na tyle duża że zapamięta i nauczy się czegoś z wyjazdu. Osobiście proponuję Itakę, słyszałam że cieszy się uznaniem wśród rodziców pod względem wyjazdów na WYSPY KANARYJSKIE
[17.06.2012] 23:35
czkawka32
Marita@! (12.06.17 21:37):
Z moją 9-letnią córeczką wyjeżdżam za granicę. Po pierwsze dlatego, że jest już na tyle duża że zapamięta i nauczy się czegoś z wyjazdu. Osobiście proponuję Itakę, słyszałam że cieszy się uznaniem wśród rodziców pod względem wyjazdów na WYSPY KANARYJSKIE
Ja szukam wczasów przez internet póki co. Na stronie Itaki nie umiem się odnaleźć, czy mają jakieś animacje, czy co. Natomiast dobrze zorganizowaną stronę ma Rainbow, nawet zarejestrowałam sie na http://www.figlokluby.pl/ , może sie dowiem czegoś wiecej.
[18.06.2012] 23:18
Michaska79
Ja szukam wczasów przez internet póki co. Na stronie Itaki nie umiem się odnaleźć, czy mają jakieś animacje, czy co. Natomiast dobrze zorganizowaną stronę ma Rainbow, nawet zarejestrowałam sie na http://www.figlokluby.pl/ , może sie dowiem czegoś wiecej.
[19.06.2012] 14:45
bezszczelna
Michaska79 (12.06.18 23:18):
Fajna stronka, poczytałam trochę to forum i nawet prowadzący zajęcia sie tam wypowiadają. Chyba wezmę pod uwagę Rainbowa przy wyborze wczasów.
[20.06.2012] 19:39
maczkusia
Rzeczywiście, Rainbow ma dobrze opracowaną cała tą ofertę. Ta strona tez jest fajna, sama mam tam konto, wielu rzeczy można się dowiedzieć "z pierwszej ręki".
[21.06.2012] 22:37
Różyczkaa
Ja poczytałam, poprzeglądałam oferty i wybrałam wczasy dla całej rodzinki z figloklubem w Zakynthos w hotelu Anastasia
[22.06.2012] 15:49
ankietowana
Różyczkaa (12.06.21 22:37):
Ja poczytałam, poprzeglądałam oferty i wybrałam wczasy dla całej rodzinki z figloklubem w Zakynthos w hotelu Anastasia
I kiedy lecicie? jak wychodzi cenowo taka imprezka?
[22.06.2012] 16:01
tyldaa
Ja lecę z Alfa Starem do Hurghady do Jungle Aqua Park. Moje dzieciaki już się nie mogą doczekać. Uwielbiają wszelkiego rodzaju wodne atrakcje, a tam jest tego dużo i to na terenie hotelu. Poza tym jest tam tez klub dla dzieci więc mam nadzieje, że uda mi się spędzić choć chwilę tylko z mężem
[25.06.2012] 17:53
Xanitka
Ja jestem wierna Rainbow Tours, jak jestem zadowolona to po co mam zmieniac biuro na jakies inne.
[25.06.2012] 22:42
Slawomirko
Dokładnie, jak się ma dobre i sprawdzone biuro, to nie ma co kombinować, a do tego jadąc z dziećmi trzeba wybrać jak najlepsze, żeby nie było niepotrzebnych problemów.
[23.07.2012] 17:47
anastazzja
Zależy w jakim wieku masz smyki Ja ze swoimi 8 i 10 lat byłam ostatnio w Grecji z biurem Fresh Tours i to był bardzo udany wyjazd
[23.07.2012] 22:48
najerzona
Ja mam dzieci 6 i 10 lat, też wybrałam Rainbow Tours... lecimy za tydzień. Zobaczymy.
[28.07.2012] 10:48
pudelkow
najerzona (12.07.23 22:48):
Ja mam dzieci 6 i 10 lat, też wybrałam Rainbow Tours... lecimy za tydzień. Zobaczymy.

a gdzie się wybieracie jeśli można wiedzieć?
[28.07.2012] 11:07
Lidka36
Witam, ja wybieram się na wakacje z moim synkami. Jeden ma cztery latka, drugi siedem. Lecimy na Majorkę do hotelu Pollensa Park z bp Rainbow. Już nie możemy doczekać się wyjazdu i zabawy w figloklubie
[03.09.2012] 09:54
deszczowaaa
a na jednodniowe wycieczki jeździcie ze swoimi maluchami? fajną atrakcją jest Zatorland zwłaszcza ten park z dinozaurami, ponoć to jedyne miejsce w Polsce gdzie one się poruszają na mnie zrobiły wrażenie niesamowite, a stara już jestem

1 2
 » Odpowiedz na ten temat