o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum Imprezy: gdzie warto się pojawić?
 » Odpowiedz na ten temat

Ciekawa restauracja

1 2 3
[25.09.2018] 10:34
olawojtas
Niestety w tym mieście nie znam. Często bywam natomiast w Warszawie i wtedy za każdym razem korzystam z oferty Bubbles Bar. Moim zdaniem to rewelacyjny lokal, w którym można zjeść szybki lunch lub spotkać się ze znajomymi na eleganckim obiedzie. Miejsce ma fantastyczny wystrój i klimat. Podają wyśmienite międzynarodowe dania, które najlepiej smakują z dodatkiem ich wybornych trunków.
[25.09.2018] 11:31
MarzenaSas
Tylko Złota Cipa, reklamodawcy. Nie ma lepszej restauracji. Teraz także w Warszawie!
[19.12.2018] 16:42
Doniaa
Ja byłam niedawno w bardzo ciekawej restauracji w Poznaniu. Jedliśmy carpaccio wołowo-łososiowe i frutti di mare. Wszystko było pyszne i sycące. Całe menu i dokładny adres znajdziesz na stronie internetowejwww.restauracjawisniowysad.pl.
[06.01.2019] 15:41
stephg324
mnie ostatnio zaciekawiła restauracja Udon-noodle bar w Warszawie.. bardzo zasmakowała mi ich kuchnia chińska a w szczególności pierożki Dim Sum, które w środku mają przeróżne farsze.. do wyboru do koloru
[25.01.2019] 10:59
DominikaZ89
Jadłam niedawno pyszną pizzę wwww.creatorklub.pl. Jeśli mieszkasz też we Wrocławiu to jak najbardziej mogę polecić to miejsce. Przy okazji możesz pograć w kręgle i spróbować smacznych drinków.
[13.11.2019] 22:04
[29.01.2019] 10:25
Kazoo
Będąc w Warszawie koniecznie sprawdźcie http://www.tandoor.com.pl/ - to chyba najlepsza indyjska kuchnia, jaką jadłem Naprawdę jest niemalże identyczna do tej, którą próbowałem bezpośrednio w Indiach. Uwielbiam i regularnie się tam pojawiam
[06.02.2019] 12:50
kasandra852
Jeśli szukasz ciekawej restauracji w warszawie to polecam na pradze https://wuwu.bar/
Jedna z większych zaskoczeń dla mnie a mianowicie nie tylko z powodu kuchni ale także klimatu który tam panuje i miłości do kuchni. Ponadto restauracja organizuje ciekawe wydarzenia, które uświetniają każdą wizytę. POLECAM!!!!
[10.02.2019] 15:34
Paulinka89Paula
Ja uwielbiam zajazd w Ustroniuwww.zajazdnakepie.pl gdzie robiłam chrzciny córki i komunie syna. Polecam to miejsce ze względu na bardzo dobrą kuchnie i bardzo przyjemną obsługę.
[20.02.2019] 09:19
nertimel
Wszystkim osobom mieszkającym w Łodzi lub odwiedzającym to miasto polecam restauracjęwww.obiadydomowelodz.com.pl Podają tam przepyszne domowe obiady w niezłych cenach. Zawsze spotykam się tam z miłą i profesjonalną obsługą.
[16.04.2019] 10:12
balirt
Wszystkim osobom rozglądającym się za ciekawą i dobrą restauracją na terenie Szczecina polecamwww.chinaming.pl Jest to świetna restauracja z kuchnią chińską, którą na pewno pokochacie. Polecam wam się tam wybrać.
[24.04.2019] 09:08
jojol.
Wszystkim osobom, które rozglądają się za dobrą restauracją, w której podają pyszne jedzenie polecamwww.patio-kuchniachlebwino.pl w Pszczynie. Miejsce to jest idealne na organizację różnego rodzaju bankietów i przyjęć. Jedną z atrakcji restauracji jest gotowanie na żywo, co wygląda bardzo efektownie.
[24.05.2019] 09:42
kertal
Bardzo ciekawą i wartą odwiedzenia restauracją jest http://www.minibrowarmajer.pl/ w Gliwicach. Tam nie tylko dobrze zjecie ale napijecie się też świetnego piwa pochodzącego z pobliskiego browaru. Polecam wam zapoznać się z ich ofertą.
[07.06.2019] 09:15
ower
Wszystkim osobom mieszkającym w Szczecinie, które rozglądają się za ciekawą restauracją z dobrym jedzeniem polecam zajrzeć na stronęwww.parkowa13.com Podają tam przepyszne jedzenie i mają całkiem niezłe ceny.
[30.06.2019] 18:28
Saszka
Kraków? To moim zdaniem Sakana. Wspaniałe sushi, spory wybór alkoholi, menu dla dzieci + animatorka, która się może nimi zająć, aby rodzice spokojnie mogli zjeść.
[07.10.2019] 21:59
emilia02133
Dla mnie ciekawym miejscem jest Bistro My Fish w Kołobrzegu. Mieliście okazję sprawdzić już to miejsce, jeśli tylko byliście na wakacjach? Uwielbiam piękne miejsca z wyśmienitym jedzeniem i chętnie zaglądam do tej restauracji, ponieważ mam okazję być często w Kołobrzegu.
[16.10.2019] 11:05
martwar
Co do wcześniej tutaj wspomnianej Pszczyny to ja od siebie mogę wam polecić restaurację http://restauracjazacisze.eu/ Mają tam przepyszne jedzenie, a obsługą potrafi sobie poradzić nawet z dużymi imprezami okolicznościowymi.
[17.10.2019] 13:54
LaikonJeremi
Z warszawskich to na Krakowskim Przedmieściu PanKejk. Świetne jedzenie, domowe, atmosfera też domowa. Polecam ich za pankejki i śniadania
[21.10.2019] 10:56
Damiandergek
Racja. Fajna miejscówka, tuż przy najbardziej turystycznym miejscu w Warszawie. Placki ziemniaczane kosztowałem kilka razy i faktycznie są super. Z pankejków akurat wolę te na słodko
[24.10.2019] 10:43
wicanawalnica
Znalazłam naprawdę ciekawą karczmęwww.czarciekopyto.pl w stylu góralskim i z pysznym jedzeniem. Obsługa uśmiechnięta i ceny przystępne, a my wyszlismy zadowoleni i najedzeni.

1 2 3
 » Odpowiedz na ten temat