o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum Po 30-tce - ogólna dyskusja
 » Odpowiedz na ten temat

czy jest sens wierzyc w powodzenie zwiazku na odleglosc?

[15.01.2012] 10:35
H-N-A-S-A
jestem z osoba ktora na stale zamieszkala w Holandii a przynajmniej w najblizszym czasie, czyli kilku lat tam wlasnie mieszkac bedzie. mimo to poznalismy sie jeszcze w Polsce i wszystko zapowiadalo sie pieknie poki nie ujawnione zostaly plany wyjazdu. Jest tam juz jakis czas i wszystko jest niby ok, utrzymujemy kontakt (a o to nam przeciez glownie chodzilo) ale ja nie potrafie sie chyba z z tym pogodzic. naiwnosc wziela gore. nie potrafie i nie chce nikogo zobowiazywac do skladania zadnych deklaracji a z drugiej strony
nie potrafie zyc nie angarzujac sie ani troche. to ze zaczynam wiecej myslec i interesowac sie zyciem tej drugiej osoby jest dla naturalnym przejawem zainteresowania. nie moge sie jedynie pogodzic z faktem ze jestem z kims kto tak naprawde sam nie wie jak to traktowac i nawet nie chce ode mnie zadnych obietnic bo nie ma sensu mowic za duzo ( i ja rowniez o tym wiem)
[15.01.2012] 10:49
tedi52  tedi52@tlen.pl
Sory, ale mim skromnym zdaniem to na odległość jest możliwa znajomość która może przerodzić sie w przyjażń, ale związek NIE.
Związek to dzielenie sie troskami i przyjemnościami dnia codziennego, bliskość. Ale życzę wiele szczęścia, może sie myle.
[15.01.2012] 19:46
.......
moim zdaniem związek na odległość nie ma szans na przetrwanie. Znałam co najmnij kilkanaście par, które z różnych powodów były rozdzielane (gł. praca) na kilka-kilkanaście miesięcy. Żadna nie przetrwała... Sorry, wg mnie to nie ma szans, lepiej od razu to przerwać...
[15.01.2012] 19:54
nie ma pojęcia takiego
jak związek na odległość... na odległość można wystrzelić na przykład rakietę ziemia ziemia na stówę będzie zbliżony efekt BUUUUMMMM
[15.01.2012] 19:57
szczerze powiedziawszy
nie do konca rozumiem rozterki? Nie padly zadne deklaracje, ale czy to w ogole jest zwiazek? Jesli druga osoba wyjezdza za granice na kilka lat i sie jakos jasno nie okresla, co dalej, to jest kontynuowanie znajomosci, nie zwiazek.W ogole sobie nie wyobrazam, ze chce byc z druga osoba i nie ide na kompromis. Mozna byc daleko i widywac sie w weekendy, mozna wyjechac razem, mozna zostac. Odnosze wrazenie, ze ty nie wiesz na czym stoisz i to jest problem, a nie zwiazek na odleglosc.
[20.03.2019] 19:01
[16.01.2012] 00:10
jane
starzy ludzie mowia ze nie ma zwiazku jesli odleglosc jest wieksza niz dlugosc.
[16.01.2012] 02:26
no w sumie to i racja
składanie obietnic na początku znajomości faktycznie byłoby *na wyrost*,
ale skoro ktoś wyjeżdża na kilka lat i się nie określa,to się lepiej nie angażuj, bo pocierpieć możesz...
raczej tej osobie zbytnio nie zależy
[17.01.2012] 08:43
ARRIANA
gdy jest miłość to się chce żyć drugim człowiekiem, chce się nim oddychać, dotykać, czuć, widzieć, czy to o czym tu piszesz jest więc miłością obustronną, - jeśli byłaby to miłość to obie strony pragnęły by siebie całym sobą - jeśli bez bólu któreś ze stron przychodzi rozstanie to nie jest miłość tylko strata czasu, a jeśli miłość to trzeba zerwać granice ale tylko wówczas gdy obie strony tego potrzebują i chcą
[17.01.2012] 23:09
zenek1024
Odległość jest wkurzająca. Ale jak poznałbyś jakąś Ukrainkę to przyjedzie do Ciebie jeśli jej się spodobasz. One takie są jak mawia mój znajomy spod wschodniej granicy!
[18.01.2012] 08:23
Pani Genia
no cóż... na odległośc też się da, jeśli czekasz z nadzieją na połączenie w pewnym momencie i obie strony są przekonane, że jest to rozstanie czasowe. Mój, obecnie mąż, wyjechał do pracy na kilkanaście miesięcy ja zostałam w Polsce i nic nas nie rozłączyło, potem pojechałam do niego. A może Ty się przenieś do Holandii, świat jest ciekawy i żyje się łatwiej niż w tej zakołtunionej Polsce :/ stopka
[18.01.2012] 10:58
ARRIANA
ale oboje ludzi musi wiedzieć czego chce od życia - czy im to pasuje, czy tego chcą i do CZEGO DĄŻĄ
[20.04.2015] 08:37
katka87
Wszystko zależy od dwojga ludzi, którzy pragną być ze sobą. Jeśli uczucie jest prawdziwe, wytrwają. Sama jestem w podobnej sytuacji, mam chłopaka Włocha, którego poznałam 8 miesięcy temu na na portalu randkowym e-polishwife.com. Miałam okazję przeszukać bogatą ofertę biura, zorganizowali nam spotkanie, jestem bardzo zadowolona i nie zamieniłabym mojego chłopaka na innego. On mieszka w Rzymie, ja w Warszawie. Wiadomo, że czasem jest ciężko ale warto czekać bo gdy dochodzi do spotkania wszystko inne przestaje się liczyć.
[12.01.2019] 08:31
Pochodzenie O-Ben Risi
Pochodzenie ma znaczenie.

» Odpowiedz na ten temat