o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum Usługi
 » Odpowiedz na ten temat

Salony kosmetyczne

1 2 3
[03.01.2012] 08:01
PaulaUrkl
Czy macie swój ulubiony salon kosmetyczny, który poleciły byście każdemu?
Zastanawiam się jak to jest z tym rynkiem usług kosmetycznych czy on jest na coraz lepszym poziomie czy raczej spada na psy bo zaczyna się iść w masowość.
[03.01.2012] 08:32
Wiki239
To chyba zależy od miasta, miejsca. Ja mam swój ulubiony w Warszawie do którego chodzę już całkiem długo. W dobrym salonie robi się zmiany w ofercie, coś nowego co jakiś czas powinno się pojawić no i zmiany w aranżacji wnętrza. Ważna jest też lokalizacja a mój New Look ma super, bo w centrum ale zupełnie się tego nie czuje a to jest ważne.
[03.01.2012] 21:09
Aleksandra_Z
To prawda salonów jest coraz więcej i wydaje się że w dobie konkurencji jakość powinna wrastać, tak jednak nie jest zawsze. Ja chodzę do salonu Monalisa w Poznaniu od 3 lat. Zmienili w pod koniec zeszłego roku lokalizację i widzę, że standard usług podwyższyła się bardziej.
Byłam w zeszłym roku latem w Spa Dom Zdrojowy w Jastarni i powiem że część usług kosmetycznych była bardzo średnia. Wydaje się mi, że w takich turystycznych miejscach jednak nie dba się o jakość jak w salonach miejskich, gdzie bardziej zależy im na stałych klientach.
[05.01.2012] 08:48
Kasiularek
Ja chodzę do salonów w zależności gdzie są oferty na gruponie.
Tylko teraz jest ich coraz mniej wrrr
[05.01.2012] 09:43
Salon
No właśnie przez takie osoby, przez grupon padają salony kosmetyczne.
Nigdy nie pozwolę aby mój salon promować na grupon, citydilach itp. to jest antyreklama dla salonu i strzał w kolano!
[21.05.2019] 07:15
[06.01.2012] 19:27
Irrysia
Robi się coraz większa konkurencja wśród salonów bo na jednej ulicy potrafią powstać nawet 4 salony, a nawet w tym samym budynku.
Problem jest taki że otwierając salon często robi się kolejny taki sam jak tysiące innych a co najgorzej taki sam jak w sąsiedztwie. Nic więc dziwnego, że w końcu salon pada. Jeśli coś się otwiera to powinno to być coś zupełnie innego, a teraz jest tyle możliwości więc nie wiadomo dlaczego popełnia się takie błędy.
[07.01.2012] 17:23
phoebe82_82
a może polecicie coś w Krakowie? salonów jest cała masa, nawet cenami się specjalnie nie różnią, ciężko wybrać miejsce, z którego na pewno wyjdę zadowolona.
[15.01.2012] 14:22
Paola_k
Ja mam dwa ulubione w Krakowie. Chodzę w zależności od tego czy jestem u siebie czy u rodziców tj. albo Ambra Day Spa albo Face & Body Institute. Oba miejsca są dobrze przetestowane przeze mnie. Wybrałam je bo różnią się ofertą dlatego też raz idę tu a następny tam w zależności co chcę.
[15.01.2012] 17:11
MaggdaZyr
Z jednej strony czym większa konkurencja wydaje się, że powinno być lepiej, tylko nie zawsze tak jest. Przed przeprowadzką chodziłam w Poznaniu do instytutu urody w centrum. Niedawno przeprowadziłam się do nowego mieszkania koło centrum handlowego king cross i tak się składa, że w kompleksie mieszkalnym w którym mieszkam teraz są dwa salony kosmetyczne. Byłam w jednym i nie za bardzo się spodobało mi tam i poszłam do drugiego czyli Mona Lisy. Widzę, że wymieniono tu ten salon i bardzo mnie to pociesza gdyż potwierdza to moje dobre zdanie o tym miejscu. Czyli to nie jest tak, że podoba się mi bo mam blisko i sobie tłumaczę że jest ok
[12.02.2012] 20:24
UlaR
No proszę mały ten świat
Ja zaczęłam chodzić do salonu Mona_Lisa w Poznaniu 3 miesiące temu i nie wiedziałam, że on istniał wcześniej w innym miejscu. Znalazłam się tu przypadkiem i widzę, że teraz na formach można o wszystkim i wszystkich znaleźć informacje. Mi podoba się ten salon i mam do niego blisko, choć gdybym mieszkała dalej kiedyś to będę tu przyjeżdżała. Chyba tak jest że przyzwyczajamy się do miejsc, przynajmniej ja tak mam a jak jest dobrze to po co zmieniać.
[21.03.2014] 16:22
Martuśka
Od jakiegoś pół roku mam swój ulubiony salon w Poznaniu na osiedlu Tysiaclecia o nazwie Beauty Premium. Pani kosmetolog ma bardzo indywidualne podejście i na bieżąco jest z wszystkimi nowinkami kosmetycznymi.
[21.04.2014] 20:41
Amandka
Ja mam ukochany salon i kosmetyczkę - Extravaganza Wyspa Urody w Warszawie i pani Sylwia. Mogę im w 100% zaufać. Bardzo sympatyczna obsługa i poza tym przystępne ceny. Uwielbiam tam chodzić
[23.04.2014] 13:56
wajlonka
ja na takie zabiegi typu depilacja laserowa, oczyszczanie twarzy itd. chodzę od centrum Wellderm tam jest profesjonalnie, zawsze z usmiechem no i efekty super
[09.06.2014] 09:06
pazia
Ja jestem z Krakowa, do kosmetyczki chodzę rzadko ,ale jeśli decyduję się na wizyty pielęgnacyjne to często odwiedzam gabinet http://www.studioangel.pl/ przede wszystkim cenię ich za jakość oraz uprzejmość wobec klienta. Teraz słyszy się rózne opinie o kosmetyczkach i ich podejściu do klientek. Tam jednak mam gwarancje, ze oddaje się w ręce prawdziwego kosmetologa i całkowicie się wyciszam
[10.06.2014] 20:37
makarenasiezwala
MOJ ULUBIONY SALON WE WROCKU, skąd jestem, to Keramed na Porannej tupiększałam tam troche twarz, ale nieinwazyjnie nie uznaje skalpela
[13.07.2014] 20:52
Gabriella45
Ja mieszkam w Krakowie i polecam Black Pearl, tuz przy Galerii Krakowskiej. Maja bardzo dobra kosmetyczkę i ciekawą oferte, szczególnie podobaja mi się zabiegi Klapp. Ceny też mają przystępne.
[25.07.2014] 13:00
anet.tkaczykl
Polecam klinike medycyny estetycznej Borczyk, w Katowicach na Czajek pełna profeska, klinika jest nowa, przyjmuje w niej z resztą znajoma mojej przyjaciółki. Jestem po mezoterapii robionej u nich i być może skusze się na coś jeszcze
[04.09.2014] 21:46
Agga
W Krakowie mój ulubiony to Black Pearl, wszystkie zabiegi wykonują bardzo profesjonalnie, korzystaja z dobrej jakoścki kosmetyków i maja przystępne ceny. Ostatnio byłam na mikrodermabrazji i polecam wszystkim.
[05.09.2014] 21:24
Saba8
Jeśli chodzi o Kraków, to ja polecam gorąco salon Atelier Magnitica. Od dłuższego czasu jestem ich stałą i wierną klientką, robią np. niesamowite przedłużanie rzęs.
[12.09.2014] 11:41
BERENIKA33
Moim ukochanym salonem jest Extravaganza http://www.extravaganza-wyspa-urody.pl/# . Szczególnie do gustu przypadł mi makijaż permanentny. Robiłam tam sobie już brwi i kreski na powiekach. Efekty są świetne.Trochę bałam się przed zabiegiem,że będę wyglądała jak moja ciotka po nieudanej hennei ale moje obawy okazały się bezzasadne. Wyszło idealnie. Klimat tego miejsca jest też niepowtarzalny. Moim zdaniem to najlepszy salon kosmetyczny w Warszawie.
[03.11.2014] 15:30
małgosiartyu
Ja korzystam z usług kosmetycznych w salonie http://fryzjeranna.com.pl/. Podoba mi się tam, bo wszystko mam w jednym miejscu - fryzjera, salon kosmetyczny i manicure. Nie muszę biegać po mieście, tylko umawiam sie w jednym miejscu na wszystko i pięknię się kompleksowo
[07.11.2014] 13:19
balbiniaczka
WROCLAW - - na ulicy Porannej gabinet medycyny estetycznej Keramed
[21.12.2014] 14:05
justyna90
Gabinet kosmetyczny w Warszawie http://www.b-4u.pl/
[22.12.2014] 11:27
Moikaaa
Bardzo fajną ofertę ma salon kosmetyczny w Gliwicach http://idealnie.eu/kosmetologia
[03.03.2015] 18:34
Urszulkaa
W Krakowie mój ulubiony to Black Pearl
[15.03.2015] 22:38
aurelia
Ja lubię sobie raz lub dwa razy w roku zrobić fajny wypad do spa. Często jeżdżę do Primavera Spa w Jastrzębiej Górze bo mają naprawdę bardzo rozbudowaną infrastrukturę z wieloma gabinetami, aquaparkiem, saunami i ciekawymi atrakcjami. Do tej pory jeździłam całą rodziną, a w tym roku szaleję i jadę na babski weekend z koleżankami
[16.03.2015] 08:47
Milena1979
Najlepsze salony kosmetyczne wraz z opiniami klientow mozna znalezc na stroniewww.dobrakosmetyczka.pl Dzięki tej stronie trafiłam na wspaniałą panią kosmetolog, która pomogła mi lrzy problemach z cerą.
[30.04.2015] 16:52
MarysiaBB
Bardzo wazne jest to by znaleźć jakiś sprawdzony salon kosmetyczny. Poszukiwania trwaja czasami bardzo długo. Warto czasem zdać sie na to co polecają inni. Słyszałam ze ten salon http://www.vici.clinic/ w Krakowie jest wart zainteresowania.
[27.05.2015] 12:06
Miśka_ona
Ja mieszkam na Ursynowie. Jest tu kilka salonów. Ja poszłam z polecenia do Studia Ikona. Chodzę regularnie bo czuję się lepiej i wyglądam lepiej. Ostatnio zaczęłam zabiegi odchudzające (tak na lato, żeby wejść w bikini ). Pani w Ikonie poleciła mi Dream Healther. Jutro mam kolejną sesję
[30.06.2015] 21:16
karolain
Ja mieszkam na Urysowie i mamy tu super salon, Studio Ikona. na prawdę super jestem zawsze bardzo zadowolona, miła obsługa dbają o klienta POlecam!
[18.08.2015] 13:18
danka99
Ja odwiedzam tylko zaufane i komfortowo wyposażone salony kosmetyczne. Ostatnio miałam zabiegi na takim fotelu: http://forspagroup.pl/glamour-premium Było bardzo przyjemnie.

1 2 3
 » Odpowiedz na ten temat