o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum Z ostatniej chwili
 » Odpowiedz na ten temat

Technik informatyk, elektronik czy elektryk ?

[28.11.2011] 17:03
milcząca:c  martaa724@tlen.pl
Mam trudny wybór.. tzn. Chciałabym tylko o rady na temat tych zawodów.
Prosiłabym o rozpatrzenie plusów i minusów w tych zawodach, i jak ktoś kształci się lub już skończył szkołę i jest pełnoprawnym pracownikiem tego typu zawodów to proszę o napisanie jak wygląda to wszystko ; zarobki, praca - czy trudno znaleźć.. chodzi mi o wszystkie zawody.
I na który waszym zdaniem opłaca się bardziej pójść.
Pozdrawiam i z góry dziękuję
[29.11.2011] 00:49
annasemion
Wiele Ci nie pomogę, ale powiem, że syn mojej dobrej koleżanki skończył w tym roku technikum, profil właśnie technik elektronik. Z tego co wiem, to program na profilu technik informatyk jeśli chodzi o tę szkołę, do której on chodził był w zasadzie identyczny. Myślę, że specjalizacja i większe rozróżnienie programów dotyczy dopiero studiów, i tak mogą być jakieś różnice w programie.
Co do pracy - to on pracy nie szukał, bo od razu po technikum był zdecydowany na studiowanie, ale elektronika i informatyka to kierunki niezwykle rozwojowe, więc sądzę, że nie będzie dużych problemów z pracą w tym zawodzie, zwłaszcza gdybyś decydowała się na pracę i jednoczesne zaoczne czy wieczorowe studiowanie. http://blog-techniczny.pl blog z ciekawymi artykułami
http://kotly.dla-wszystkich.pl wiadomości o kotłach C.O.
[05.02.2013] 21:14
Elektryk Warszawa
tylko ELEKTRYK http://www.elektryk.org.pl
[28.05.2013] 13:29
pawelstanko
Tak naprawdę to zależy bardziej od zainteresowań, w rzeczywistości planowanie pod względem zatrudnienia nie jest dobrym rozwiązaniem. Jest wiele osób które już się tego uczą i nie wiadomo co będzie gdy Ty skończysz szkołę. Wybierając pomiędzy elektrykiem i elektronikiem to na pewno to drugie ponieważ daje większe możliwości a też wiąże się w pewien sposób z elektryk a SEP zawsze można zdać po kursach. Jeśli chodzi o informatykę to zależy czy lubisz siedzieć i grzebać w kompie nie zagłębiając się w elektronikę lub pisaćkody programów. Polecam zastanowić się nad tym co Cię najbardziej interesuje.
Interesujące jest wykonywanie pomiarów elektrycznych jak w firmie http://elektryk-poznan.eu [url="http://katalogartystyczny.pl "]Zespoły muzyczne funkowe[/url] w szczególności to najlepsza muzyka na Ziemi
[14.01.2015] 09:41
katenga
informatyka to przyszłościowa branża, możesz pracować w outsourcingu jak np http://www.exigo.pl
[17.07.2019] 17:28
[24.03.2015] 12:38
uyyt55
zdecydowanie elektryk http://www.elektryk-instalator.bialystok.pl
[10.04.2015] 14:17
terin
można wstępnie zapoznać się z ofertami pracy jakie są na rynku. Jakich ludzi szukają pracodawcy i jakie umiejętności są potrzebne by po studiach znaleźć pracę.
Znam fajną stronę, gdzie pracodawcy oferują wolne wakaty i stanowiska, które są potrzebne na rynku pracy
rekrutacyjnarewolucja.pl
[13.05.2019] 08:16
Korek05
Elektryk to w dzisiejszych czasach bardzo porządany zawód. Zresztą korzystam z usług elektryka z okolic Skawiny: http://www.elektryk-krakow.net/uslugi-elektr yczne-skawina/ i mówi, ze ma pełne ręce roboty.
[13.05.2019] 12:03
uwaga reklamodawca - idiota
Wystąpił pod postacią zadowolonego klienta, licząc że forumowicze są idiotami również.

 » Odpowiedz na ten temat