o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum O kobietach
 » Odpowiedz na ten temat

Przedszkole prywatne Warszawa MOKOTÓW - prośba o opinie

1 2 3 4 5 Strony tematu:
[03.12.2015] 14:14
ewansk
Ja polecam przedszkole Watercolor Marina. Moja Basia tam uczęszcza i mają naprawdę miłą i profesjonalna kadrę. DZieciaki mają duży zakres zajęc dodatkowych do wyboru, więc kąży znjdzie coś dla siebie. Wydaja tam też smaczne posiłki, Basia w każdym razie jest zadowolona
[03.12.2015] 21:33
prosztekolag
W motylovym przedszkolu są zajęcia dodatkowe (bardzo tanie), mnóstwo ciekawych i kreatywnych atrakcji (poznawanie zwierząt na specjalnych zajęciach, organizowanie sylwestra czy też wielkanocy). Jest kameralnie, spokojnie, dzieci są dobrze pilnowane i w sposób przemyślany spędzają czas
[15.12.2015] 13:15
Jarosław123
MilenaLee (15.12.2015.03 12:28):
konstancjamaria (15.12.2015.03 12:02):
Wiraszka (15.11.2015.30 13:20):
Polecam przedszkole Tequesta na Mokotowie. Bardzo dobre miejsce dla dzieci, dbają o ich rozwój, różnorodność zajęć. Są dwa języki (angielski i hiszpański) oraz inne zajęcia rozwojowe takie jak biologia, ceramika.Przedszkole czynne do 18, więc nawet ci rodzice, co pracują do 17 dadzą radę odebrać pociechę na czas. Jest tez dostępny 2 razy w tygodniu logopeda, dla dzieci które mają problem z mówieniem.

A czy w przedszkolu Tequesta są jakieś zajęcia ruchowe? Jakiś taniec czy rytmika, basen, jakieś zajęcia sportowe? jak to wygląda? Bo moje dziecko jak się fizycznie nie zmęczy, to nie można z nim wytrzymać...

Z tego co wiem to jest w Tequescie rytmika. No i są też zajęcia dodatkowe - płatne, takie jak taniec, balet, karate i basen. Więc w sumie jest spory wybór, zależy jaki rodzaj ruchu dziecku odpowiada..

Byliśmy w zeszłym tygodniu w Tequeście na spotkaniu z dyrektorką. Bardzo pozytywne wrażenia! Dobra organizacja, p. Izolda oprowadziła nas po placówce, obejrzeliśmy wszystkie sale, mogliśmy porozmawiać z przedszkolankami. Godziny otwarcia bardzo nam odpowiadają, więc jesteśmy zdecydowani. Po nowym roku zapiszemy nasza córeczkę.
[18.12.2015] 14:00
Monika159
Polecam przedszkole Watercolor Marine, dzieci mojej kuzynki tam uczęszczają i ona bardzo sobie chwali. Sama widzę różnice bo od kiedy dzieciaki chodzą do przedszkola widać ogromną pozytywną różnicę w ich rozwoju.
[23.12.2015] 14:54
Kryspin123
Tequesta to niezła placówka. Dla nas z żoną najważniejsze jest to, że są elastyczni i wszystko można ustalić, dogadać się. Dyrektorka jest w porządku, bardzo otwarta i chętnie współpracuje. Nam zależało głównie na elastycznych godzinach i jedzeniu (nasze dziecko jest na diecie). Z niczym nie było problemu. Jest w porządku.
[29.02.2020] 04:47
[23.12.2015] 15:22
Mariella
Polecam przedszkole Tequesta na Mokotowie. Bardzo dobre miejsce dla dzieci, dbają o ich rozwój, różnorodność zajęć. Są dwa języki (angielski i hiszpański) oraz inne zajęcia rozwojowe takie jak biologia, ceramika.Przedszkole czynne do 18, więc nawet ci rodzice, co pracują do 17 dadzą radę odebrać pociechę na czas. Jest tez dostępny 2 razy w tygodniu logopeda, dla dzieci które mają problem z mówieniem.

A jak tam w ogóle jest? Czy w Tequeście przedszkolanki są miłe i kontaktowe? Chodzi mi o ogólna atmosferę w tym miejscu, czy da się dogadać w różnych kwestiach, czy są pomocni i otwarci...?
[24.12.2015] 09:08
SaraF
Na Bielanach z prywatnych przedszkoli polecić mogę http://www.puchpuch.pl/pl/bielany
[04.01.2016] 15:21
WikaRozwielidka
Mariella (15.12.2015.23 15:22):

A jak tam w ogóle jest? Czy w Tequeście przedszkolanki są miłe i kontaktowe? Chodzi mi o ogólna atmosferę w tym miejscu, czy da się dogadać w różnych kwestiach, czy są pomocni i otwarci...?

Tak, jak najbardziej! W Tequeście jest bardzo fajna dyrektorka, absolutnie można się na każdy temat dogadać i wszystko uzgodnić. Pani Izolda jest bardzo otwarta na różne rozwiązania i chętna do pomocy.
[04.01.2016] 15:31
MamaLiliana
Kryspin123 (15.12.2015.23 14:54):
Tequesta to niezła placówka. Dla nas z żoną najważniejsze jest to, że są elastyczni i wszystko można ustalić, dogadać się. Dyrektorka jest w porządku, bardzo otwarta i chętnie współpracuje. Nam zależało głównie na elastycznych godzinach i jedzeniu (nasze dziecko jest na diecie). Z niczym nie było problemu. Jest w porządku.

O, super, dzięki za tę opinię. Ja też rozważam Tequestę dla mojego dziecka i ciesze się, że tak wiele osób ma dobrą opinie o tej placówce!
[12.01.2016] 09:55
michalina8080
Moje dzieci chodzą do Watercolor Marina. Szczerze mogę polecić to miejsce każdej mamie. Maluchy są bardzo zadowolone i z radością uczęszczają. Nauczycielki oraz Pani Dyrektor to bardzo ciepłe, sympatyczne i kompetentne osoby. Samo przedszkole jest prześlicznie urządzone i co najważniejsze bardzo czyste! Program zajęć jest wszechstronny i bogaty. Warto zapoznać się z nich ofertą.
[26.01.2016] 08:56
Kamilla
Jarosław123 (15.12.2015.15 13:15):
MilenaLee (15.12.2015.03 12:28):
konstancjamaria (15.12.2015.03 12:02):

A czy w przedszkolu Tequesta są jakieś zajęcia ruchowe? Jakiś taniec czy rytmika, basen, jakieś zajęcia sportowe? jak to wygląda? Bo moje dziecko jak się fizycznie nie zmęczy, to nie można z nim wytrzymać...

Z tego co wiem to jest w Tequescie rytmika. No i są też zajęcia dodatkowe - płatne, takie jak taniec, balet, karate i basen. Więc w sumie jest spory wybór, zależy jaki rodzaj ruchu dziecku odpowiada..

Byliśmy w zeszłym tygodniu w Tequeście na spotkaniu z dyrektorką. Bardzo pozytywne wrażenia! Dobra organizacja, p. Izolda oprowadziła nas po placówce, obejrzeliśmy wszystkie sale, mogliśmy porozmawiać z przedszkolankami. Godziny otwarcia bardzo nam odpowiadają, więc jesteśmy zdecydowani. Po nowym roku zapiszemy nasza córeczkę.

Zgadza się! Pani Izolda jest bardzo w porządku. Konkretna, przychylnie nastawiona do dzieci i rodziców, chętna do współpracy. Wszystko można z nią omówić - zwłaszcza sprawy organizacyjne dotyczące np jedzenia dziecka (alergik). W sumie po rozmowie z nią zdecydowaliśmy się na przedszkole Tequesta, chociaż braliśmy też inne placówki pod uwagę.
[26.01.2016] 09:03
Bogumiła

A czy w Tequeście faktycznie jest taki niezły poziom angielskiego? Słyszałam dobre opinie, ale jestem ciekawa czy to prawda. No i co z tymi elastycznymi godzinami? Bo u nas nie ma potrzeby, aby dziecko siedziało cały dzień w placówce.
[26.01.2016] 09:10
StefaniaLidia
Mariella (15.12.2015.23 15:22):

Tak, opiekunki-przedszkolanki są naprawdę świetne. Mam w Tequscie dwoje dzieci dwulatka i czterolatka. W grupie czterolatków jest p. Anita i Adahi. Super dziewczyny. Z kolei młodsze dziecko uwielbia panią Rubi. Bardzo fajny personel przedszkolny!
[02.02.2016] 14:21
MamaBerenika
prosztekolag (15.12.2015.03 21:33):
W motylovym przedszkolu są zajęcia dodatkowe (bardzo tanie), mnóstwo ciekawych i kreatywnych atrakcji (poznawanie zwierząt na specjalnych zajęciach, organizowanie sylwestra czy też wielkanocy). Jest kameralnie, spokojnie, dzieci są dobrze pilnowane i w sposób przemyślany spędzają czas

Zgadza się, moje dziecko chodzi do Motylovego przedszkola - jesteśmy bardzo zadowolenie. To sprawdzona placówka i bardzo dbają tam o dzieci.
[02.02.2016] 14:27
MilenaWiktoria
Bogumiła (16.01.2016.26 09:03):

A czy w Tequeście faktycznie jest taki niezły poziom angielskiego? Słyszałam dobre opinie, ale jestem ciekawa czy to prawda. No i co z tymi elastycznymi godzinami? Bo u nas nie ma potrzeby, aby dziecko siedziało cały dzień w placówce.

Nasze dziewczynki bardzo się otworzyły w Tequeście. Aż miło posłuchać, jak w zabawie mówią do siebie po angielsku. Nie boja się robić błędów, po prostu rozmawiają i bawią się nowymi słówkami. W przyszłości będzie im łatwiej uczyć się tego języka.
[08.02.2016] 02:01
Pluszowa Akademia
Zapraszamy do nowego dwujęzycznego przedszkola Pluszowa Akademia,
prowadzonego metodą M.Montessori. Mieścimy się na warszawskim Ursynowie,
przy ul. Dereniowej 52, blisko stacji metra Imielin.
Zapraszamy wszystkie dzieci w wieku 2-5 lat na bezpłatne warsztaty
naukowe, a przyszłe przedszkolaki zapraszamy na bezpłatne zajęcia
edukacyjne dwa razy w tygodniu. Więcej informacji oraz zapisy pod numerem
telefonu: 737 461 830
Zapraszamy również do naszej grupy żłobkowej tworzonej we współpracy z
Wyższą Szkołą Zarządzania Personelem w ramach resortowego programu Maluch
2016. W tym roku czesne wynosi jedynie 800 zł
[16.02.2016] 13:02
Anetkaaa123
Ja się zdecydowałam na Akadero, bardzo fajne przedszkole. Synek z przyjemnością do niego chodzi i wraca zadowolony. Ostatnio zaczął do nas zagadywać po angielsku, bo uczą tam angielskiego. Super sprawa. Oboje jesteśmy zadowoleni.
[25.02.2016] 07:19
kot.amelia.1989
Jest taki portal, na którym są zaprezentowane najbardziej prestiżowe placówki, możesz zerknąć na prezentacje- http://luxusportal.pl/pl/wiedza-i-edukacja/p rezentacje/isk.
[25.02.2016] 15:40
Wirginia11

Zgadzam się, przedszkole Tequesta to była trzecia placówka mojego dziecka i dopiero z tego miejsca jesteśmy zadowoleni!
[01.03.2016] 14:42
carlita123
alis (15.11.2015.03 12:20):
Ja mam bardzo pozytywne doświadczenie z Akademią Uśmiechu, to przedszkole jest na Hlonda także nie jest daleko. Z przedszkoli dwujęzycznych, chyba jedno z lepszych. Przemiła kadra, dużo zajęć dodatkowych, dobre jedzenie, bezpieczny i ładny budynek. Dziecko bardzo polubiło angielski, odkąd tam chodzi chętniej się uczy i jest bardziej otwarte.

To chyba teraz nazywa się Academy International, zdaje się, że mają tez podstawówki. Bo na Hlonda chodzi moja siostrzenica i z tego co pamiętam tak się własnie nazywa. Z tym językiem obcym to super sprawa, dziecko które się uczy od najmłodszych lat szybciej zaczyna mówić w drugim języku, a co za tym idzie łatwiej przyswaja i inne rzeczy pozniej.
[02.03.2016] 12:02
Marika86

No właśnie to mnie przekonało do Tequesty, że maja fajny program nauki języków obcych. Lokalizacja jest dla mnie świetna, bo mieszkam na osiedlu Marina, więc mam po sąsiedzku, ale bardziej chodziło mi o edukacje i bezpieczeństwo dzieci.
[06.03.2016] 21:24
MILKA123
carlita123 (16.03.2016.01 14:42):
alis (15.11.2015.03 12:20):
Ja mam bardzo pozytywne doświadczenie z Akademią Uśmiechu, to przedszkole jest na Hlonda także nie jest daleko. Z przedszkoli dwujęzycznych, chyba jedno z lepszych. Przemiła kadra, dużo zajęć dodatkowych, dobre jedzenie, bezpieczny i ładny budynek. Dziecko bardzo polubiło angielski, odkąd tam chodzi chętniej się uczy i jest bardziej otwarte.

To chyba teraz nazywa się Academy International, zdaje się, że mają tez podstawówki. Bo na Hlonda chodzi moja siostrzenica i z tego co pamiętam tak się własnie nazywa. Z tym językiem obcym to super sprawa, dziecko które się uczy od najmłodszych lat szybciej zaczyna mówić w drugim języku, a co za tym idzie łatwiej przyswaja i inne rzeczy pozniej.[/cytat
Tak, to ich pelna nazwa. Ja tez bardzo sobie chwale tam nauke angielskiego- wysoki poziom maja, ale nie przeciazaja dzieci. No i program jest dostosowany do dzieci, a nie dzieci do programu
[07.03.2016] 13:27
carlita123
MILKA123
Tak, to ich pelna nazwa. Ja tez bardzo sobie chwale tam nauke angielskiego- wysoki poziom maja, ale nie przeciazaja dzieci. No i program jest dostosowany do dzieci, a nie dzieci do programu

No własnie, a to wcale nie takie oczywiste prawda? moja przyjaciółka będzie teraz posyłać dziecko do przedszkola, ale w innym mniejszym mieście, no i niestety nie ma takiego wyboru jak w Warszawie. Gdyby mogła posłałaby dziecko do dwujęzycznego, bo dodatkowe zajęcia to jednak nie to samo co spędzanie połowy dnia obcując z językiem.
[10.03.2016] 13:22
Zulka  boniux@tlen.pl
radosna2 (14.02.2014.19 09:39):
Polecam przedszkole FIQMIKU na Sadybie, na ul. Okrężnej. Byliśmy z córką na dniu otwartym i byliśmy zachwyceni... piękny, wyremontowany budynek, ogromny ogród, ale co najważniejsze cudowna serdeczna atmosfera... Pani dyrektor udzieliła nam wyczerpującej odpowiedzi na wszystkie pytania, panie troskliwie zaopiekowały się moją córeczką... podoba mi się to co wyczytałam na ich stroniewww.fiqmiku.pl , ale postanowiłam to sprawdzić osobiście. To miejsce jest jak drugi dom. Nie mam wątpliwości, gdzie od wiosny będzie chodziła moja córeczka. Już mamy zarezerwowane miejsce. Polecam z całego serca.

Niestety rzeczywistość dalece odbiega od tego opisu.Poprzednia p.dyrektor odeszła z przedszkola, zresztą to tylko funkcja reprezentacyjna, wszystko dzieje się pod dyktando właścicieli, których ogarnęła żądza pieniądza.Wystarczy wnikliwie przeanalizować zapisy umowy.Brak zwrotu za nieobecności, jeśli nie zostaną zgłoszone przed rozpoczęciem danego miesiąca i nie trwają dłużej niż 2 tyg ciągle, to absurd.Brak wyszczególnionej dziennej stawki żywieniowej.Odmowa udzielenia informacji o wysokości stawki nawet na prośbę rodziców. Płacisz wpisowe, a pod koniec września dowiadujesz się, że musisz zapłacić prawie 400 zł a klocki i książki, których nie możesz kupić samodzielnie, bo dziecko już w nich pisało. Bez jakiegokolwiek uprzedzenia. Cóż z tego , że mają własną kuchnię jak dzieciom podawano kupne niezdrowe słodycze,sosy ze słoika, polepszyło się dopiero po bojach rodziców. Według właścicieli "nie ma co się przywiązywać do rozporządzeń ministra o normach żywienia" oraz " wszystko co jest dostępne w sprzedaży można podawać dzieciom".Brak odpowiedzi na maile ze strony rodziców. Każdemu mówią, że absolutnie tylko on się skarży a nikt wcześniej nie zgłaszał uwag.Dzieci nie mają żadnych atrakcji ze strony przedszkola, nie chodzą do muzeów, na wystawy do teatru. W państwowym przedszkolu jest więcej trakcji.Buta i całkowite lekceważenie próśb rodziców. Czytajcie wcześniej umowy i unikajcie jak ognia każdego przedszkola, które nie zwraca za nieobecności i nie wyszczególnia stawki żywieniowej.
[13.03.2016] 14:27
MILKA123
carlita123 (16.03.2016.07 13:27):
MILKA123

No własnie, a to wcale nie takie oczywiste prawda? moja przyjaciółka będzie teraz posyłać dziecko do przedszkola, ale w innym mniejszym mieście, no i niestety nie ma takiego wyboru jak w Warszawie. Gdyby mogła posłałaby dziecko do dwujęzycznego, bo dodatkowe zajęcia to jednak nie to samo co spędzanie połowy dnia obcując z językiem.

taka nauka jezyka daje najleopsze efekty
[30.03.2016] 17:55
irka5876
Moja córka chodzi do przedszkola Raz Dwa Trzy My na Łowickiejwww.razdwatrzymy.edu.pl i jestem naprawdę bardzo zadowolona. Bardzo spodobało mi się między innymi to że uczą tam dwóch języków obcych angielskiego i hiszpańskiego. Do tego przywiązują uwagę do tego żeby dziecko uczyło się samodzielności. Planuję tam posłać również swojego synka który jak na razie przychodzi do ich Klubiku Malucha gdzie robią bardzo ciekawe i rozwijające warsztaty.
[01.04.2016] 23:28
Mamma
Ja nie jestem zadowolona z Fiqmiku.Po kilku miesiącach widzę tylko bałagan organizacyjny.Dyrektorka nie wytrzymała i odeszła,Właściciele przejęli zarządzanie, co stało się koszmarne.To są pedagodzy,a nie widzą potrzeb dzieci...To smutne.Żadnych wycieczek, atrakcji,słabiutko.Jedyną atrakcją była Pani Czarodziejka...zaproszona na koszt dziecka które miało urodziny...Wstyd! Nic z serca...I nie słuchają. Nie realizują próśb rodziców.Szkoda, bo takie ładne przedszkole...
Ja nie jestem zadowolona.Po kilku miesiącach widzę tylko bałagan organizacyjny.Dyrektorka nie wytrzymała i odeszła,Właściciele przejęli zarządzanie, co stało się koszmarne.To są pedagodzy,a nie widzą potrzeb dzieci...To smutne.Żadnych wycieczek, atrakcji,słabiutko.Jedyną atrakcją była Pani Czarodziejka...zaproszona na koszt dziecka które miało urodziny...Wstyd! Nic z serca...I nie słuchają. Nie realizują próśb rodziców.Szkoda, bo takie ładne przedszkole...
[01.04.2016] 23:29
Mamma
radosna2 (14.02.2014.19 09:39):
Polecam przedszkole FIQMIKU na Sadybie, na ul. Okrężnej. Byliśmy z córką na dniu otwartym i byliśmy zachwyceni... piękny, wyremontowany budynek, ogromny ogród, ale co najważniejsze cudowna serdeczna atmosfera... Pani dyrektor udzieliła nam wyczerpującej odpowiedzi na wszystkie pytania, panie troskliwie zaopiekowały się moją córeczką... podoba mi się to co wyczytałam na ich stroniewww.fiqmiku.pl , ale postanowiłam to sprawdzić osobiście. To miejsce jest jak drugi dom. Nie mam wątpliwości, gdzie od wiosny będzie chodziła moja córeczka. Już mamy zarezerwowane miejsce. Polecam z całego serca.

Ja nie jestem zadowolona.Po kilku miesiącach widzę tylko bałagan organizacyjny.Dyrektorka nie wytrzymała i odeszła,Właściciele przejęli zarządzanie, co stało się koszmarne.To są pedagodzy,a nie widzą potrzeb dzieci...To smutne.Żadnych wycieczek, atrakcji,słabiutko.Jedyną atrakcją była Pani Czarodziejka...zaproszona na koszt dziecka które miało urodziny...Wstyd! Nic z serca...I nie słuchają. Nie realizują próśb rodziców.Szkoda, bo takie ładne przedszkole...
[12.04.2016] 12:36
ma_rio
carlita123 (16.03.2016.07 13:27):
MILKA123

Syn mojego dobrego znajomego chodził tam, więc i ja wysłałem moją latorośl. Jestem bardzo zadowolony z poziomu prezentowanego odnośnie języków obcych. Mam nadzieję, że będziemy mogli kolejne stopnie edukacji kontynuować w tej samej grupie.
[12.04.2016] 14:01
Alika90
Zapisałam w zeszłym roku swoje dziecko do Akadero. Dwujęzyczne artystyczne przedszkole. Bardzo sobie chwalę opiekę w tym przedszkolu. Panie Przedszkolanki muszą naprawdę lubić pracę z dziećmi bo się nimi bardzo dobrze opiekują, zawsze są w pobliżu, zabawy wymyślają bardzo kreatywnie, nie wciąż to samo. Nauka jak to nauka zaczyna się wcześniej. Ale dzięki fajnemu podejściu do dzieci przez przedszkolanki ta nauka jest w fajny sposób przedstawiana i dzieci się uczą podczas zabaw. Moje dziecko bardzo lubi chodzić do przedszkola. Ma nowe koleżanki nowych kolegów. Nigdy nie powiedziało że jest tam mu źle.

1 2 3 4 5 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat