o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum O kobietach
 » Odpowiedz na ten temat

Przedszkole prywatne Warszawa MOKOTÓW - prośba o opinie

1 2 3 4 5 Strony tematu:
[08.04.2014] 15:24
ola34432
Niepowtarzalny wizerunek w sieci, w obecnych czasach jest jedną w najlepszych form reklamy i promocji. Dlatego powstał nowoczesny serwis eduprzedszkola.pl, który pomaga w tworzeniu indywidualnego wizerunku przedszkola w sieci. Za pomocą serwisu eduprzedszkola.pl możesz stworzyć stronę internetową przedszkola, łatwą do zarządzania. Serwis eduprzedszkola.pl , oprócz stron internetowych przedszkola, oferuje szereg innych usług pomagających w kreowaniu wizerunku Twojego przedszkola w sieci i nie tylko. Z pośród szerokiej gamy naszych propozycji możesz wybrać narzędzia, które jeszcze bardziej uatrakcyjnią Twoją stronę: nowe logo, pozycjonowanie strony. W serwisie możesz zamówić też projekt wizytówek i ulotek dla Twojego przedszkola.
Jeśli chcesz, by Twoje przedszkole było niepowtarzalne w sieci to wybierz ofertę serwisu eduprzedszkola.pl
http://eduprzedszkola.pl
[17.04.2014] 12:07
mamak,jdhsek,ruyfirl
Chciałam sprostowac poprzednie opinie dotyczace Pomarańczowej Ciuchci na Pelikanów. Wszystkie wczesniejsze pozytywne opinie, miały jak najbardziej miejsce za czasów poprzednich Pan Dyrektorujacych tej placówce (chodzily tam moje starsze dzieci a teraz młodsze i mam porównanie). Za sprawa nowej- obecnej dyrektorki, wspólprace z przedszkolem zakonczyli (zostali zwolnieni, lub przeniesieni do bardziej obiecujacych placówek) prawie wszyscy wieloletni nauczyciele (zostaly dwie panie), rotacja nowych nauczycieli jest ciagla, dzieci maja przez to zachwiane poczucie bezpieczenstwa, a rodzice nie wiedza czy osoba opiekujaca sie danego dnia dzieckiem, jest innym rodzicem, czy moze to ktos nowy, nie pomogly, nawet prosby o stroj slozbowy czy plakietki dla nauczycieli, zebysmy jako rodzice wiedzieli z kim rozmawiamy. Atmosfera panujaca tam od roku jest nerwowa, smutna, i stresujaca zarowno, nauczycieli, rodziców jaki i dzieci. Dzieci coraz czesciej skarza sie na jedzenie, ogólne wrazenie jest takie, ze ta placówka idzie ku upadkowi. Przestrzegam, nie polecam.
[05.08.2014] 10:48
PuciaGucia
To ja z kolei polecę przedszkole Misiowa Chata w Warszawie, jest tam miło, przytulnie, dzieci nie nudzą się w trakcie dnia. No i czesne wynosi tylko 950zł.
[30.11.2014] 21:51
iwwosska
Ja nie wiem czy maja oddział na Mokotowie ale mam super przedszkole które spokojnie moge Wam polecic- to przedszkole Ciuchcia Puch Puch. Dla mnie numer jeden jesli chodzi o odpowiednie przedszkole dla dziecka i spokój dla rodzica bo wybiera sie naprawde bardzo fajne przedszkole.
[28.01.2015] 11:51
ewengelion
Jeśli chodzi o przedszkole, to według mnie najlepszym jest właśnie to! http://czerwonybalonik.pl/
[25.02.2020] 01:18
[18.02.2015] 18:27
Prywatne przedszkole Rubik
Polecam przedszkole językowe http://www.rubikschool.pl/pasja-do-nauki/prz edszkole-jezykowe-warszawa , które oferuje zajęcia z angielskiego. Dzieci mogą także w prywatnym przedszkolu Rubika uczyć się muzyki. Prywatne przedszkole językowe Warszawa. Żłobek Mokotów.
http://www.rubikschool.pl
[04.04.2015] 10:02
Deser
http://piotruspan.edu.pl - Jak dla mnie to jest bardzo dobre przedszkole. Warto tam się udać.
[12.04.2015] 02:19
ugandaty
Ja zachęcam do wyboru przedszkola Piotruś Pan. Ma naprawdę super obsługę i kadrę. Dzieci są zawsze pod wspaniałą opieką, zadowolone, z chęcią chodzą tam każdego dnia.www.piotruspan.edu.pl
[15.06.2015] 21:03
mamina
Super przedszkole Fiqmiku na Okrężnej 95 TWORZONE Z PASJĄ!
[08.07.2015] 09:45
vinyy
Jak szukasz sprawdzonej placówki przedszkolnej w Warszawie to koniecznie zajrzyj tutajwww.tukan24h.pl . To oferta prywatnego przedszkola, które oferuje całodobowe opiekę nad dziećmi od trzeciego roku życia. Małymi grupami maluchów opiekują się wykwalifikowani nauczyciele. Opłata obejmuje również naukę tańca i gry na instrumentach muzycznych.
[15.07.2015] 15:47
izay6259
Mojego brata synek uczęszcza do prywatnego przedszkolawww.przedszkolekonradek.pl na warszawskiej Białołęce i powiem Ci, że mój brat nieraz mówił, że jest bardzo zadowolony z tego wyboru. Podobno Piotruś super się tam rozwija. Ta placówka oferuje rozmaite, interesujące codzienne zajęcia np. plastyczne, muzyczne. Poza odpowiednim wychowywaniem i kształceniem, Piotruś podobno rozwija tam swoje zainteresowania i świetnie się bawi. Mój brat nie rzuca słów na wiatr, więc z całą pewnością, jest to przedszkole godne polecenia
[03.08.2015] 16:03
htr4gf
Spróbuj tutajwww.tukan24h.pl . Ja już od września zarezerwowałam tam miejsce dla moich maluchów. Za niewygórowane pieniądze będą mieć zapewnioną opiekę wykwalifikowanej kadry i dodatkowo uczyć się będą tańca i gry na instrumentach. Moim zdaniem warto!
[04.08.2015] 19:20
Lukasz090
Witam wszystkich,
polecham przedszkole Lolek.
http://przedszkolelolek.pl/
[08.09.2015] 11:58
amidala3333
Ja obecnie szukam żłobka oraz przedszkola ( dla młodszej oraz starszej córci). Czy możecie cos polecić?
[08.09.2015] 14:51
merinka34
Moja córcia chodzi do żłobka tutaj: http://malemisie.pl/ -jest to zespół szkół integracyjnych ze żłobkiem oraz przedszkolem ( znajduje się właśnie na Mokotowie). Pamiętam,że bardzo stresowałam sie jak wysyłałam moją małą bo zastanawiałam sie jak sobie poradzi jednak malutka szybko się zaklimatyzowała. OBecnie bardzo lubi tam chodzić ( jak sama to określa: idziemy do dzieci).
Pracuja tam fajne panie przedszkolanki , dzieci mają z nimi bardzo dobry kontakt.
[15.09.2015] 16:14
berta55
Wybór żłobka nigdy nie jest łatwy dla rodziców. My mieliśmy to szczęście, że znajomi namówili nas na Troskliwe misie na Ursynowie. Polecamy każdemu.
[18.09.2015] 15:25
marta77
Mogę polecić z czystym sumieniem Żłobek na Ursynowie. Tu jest ich stronawww.troskliwe-misie.pl. Moje bliźniaki bardzo dobrze sie tam czują, a ja zawsze mogę liczyć na pomoc i wsparcie personelu.
[24.09.2015] 13:43
Agniis
Potrzebuję szybkie porady dotyczącej żłobka na Tarchominie.
Jaki polecacie? Bardzo zależy mi na ciekawych zajęciach dla malucha i bezpieczeństwie dziecka.
[30.09.2015] 17:13
Lilki
Agniis (15.09.2015.24 13:43):
Jaki polecacie? Bardzo zależy mi na ciekawych zajęciach dla malucha i bezpieczeństwie dziecka.

Najlepszy moim zdaniem jest żłobek Ele Mele Dutki. Oni właśnie organizują dużo ciekawych zajęć dla maluchów i mają bardzo dobrą opiekę.
[05.10.2015] 22:20
toronto
Prywatne przedszkole Rubik (15.02.2015.18 18:27):
Polecam przedszkole językowe http://www.rubikschool.pl/pasja-do-nauki/prz edszkole-jezykowe-warszawa , które oferuje zajęcia z angielskiego. Dzieci mogą także w prywatnym przedszkolu Rubika uczyć się muzyki.

Błagam, bo się obrazę. Mogą sie dzieci uczyć jak zapłacą, tu nic nie ma za darmo, na dodatek dzieci jednego właściciela rządzą i sa specjalnie traktowane, o czym dzieci nieświadomie informują rodziców.
[27.10.2015] 15:17
KamilaWwa
Lilki (15.09.2015.30 17:13):

Najlepszy moim zdaniem jest żłobek Ele Mele Dutki. Oni właśnie organizują dużo ciekawych zajęć dla maluchów i mają bardzo dobrą opiekę.

Właśnie jestem na etapie poszukiwania żłobka dla swojego Jasia i szukam miejsca gdzie organizują ciekawe zajęcia. Możesz napisać coś więcej na temat tego żłobka Ele Mele Dutki?
[30.10.2015] 13:08
abcia
Mój synek poszedł od września do przedszkola Ala i Kot w Piasecznie i bardzo jestem zadowolona że tam go wysłałam. Przede wszystkim opieka, panie- super, nie jakieś sztywne babki a takie z sercem, przedszkolanki z powołania. Plan zajęć też bogaty , posiłki smaczne ( mój niejadek nawet nie zrzędzi i zjada podobno) więc chyba godne polecenia miejsce
http://www.alaikot.pl
[02.11.2015] 13:20
Lilki
KamilaWwa (15.10.2015.27 15:17):

Właśnie jestem na etapie poszukiwania żłobka dla swojego Jasia i szukam miejsca gdzie organizują ciekawe zajęcia. Możesz napisać coś więcej na temat tego żłobka Ele Mele Dutki?

Najlepiej jeśli przejdziesz się, poznasz opiekunki i zobaczysz jak wygląda żłobek. Z mojej perspektywy to bardzo dobre miejsce dla maluszków, dużo fajnych zabaw, dzieci się nie nudzą. Opieka też jak dla mnie wzbudza zaufanie, widać, że przykładają uwagę do tego kogo zatrudniają.
[03.11.2015] 12:20
alis
Ja mam bardzo pozytywne doświadczenie z Akademią Uśmiechu, to przedszkole jest na Hlonda także nie jest daleko. Z przedszkoli dwujęzycznych, chyba jedno z lepszych. Przemiła kadra, dużo zajęć dodatkowych, dobre jedzenie, bezpieczny i ładny budynek. Dziecko bardzo polubiło angielski, odkąd tam chodzi chętniej się uczy i jest bardziej otwarte. Have a nice day
[09.11.2015] 15:18
Ingoe
Lilki (15.11.2015.02 13:20):

Najlepiej jeśli przejdziesz się, poznasz opiekunki i zobaczysz jak wygląda żłobek. Z mojej perspektywy to bardzo dobre miejsce dla maluszków, dużo fajnych zabaw, dzieci się nie nudzą. Opieka też jak dla mnie wzbudza zaufanie, widać, że przykładają uwagę do tego kogo zatrudniają.

Bardzo dobrze wspominam ten żłobek, moje maluszki także, chodziło tam 2 moich szkrabów i oboje nie narzekali
[16.11.2015] 15:10
AlikaS
Ingoe (15.11.2015.09 15:18):
Lilki (15.11.2015.02 13:20):

Bardzo dobrze wspominam ten żłobek, moje maluszki także, chodziło tam 2 moich szkrabów i oboje nie narzekali

Niebawem mój maluszek dołączy do szkrabów Z Akadameii EleMeleDutki - trzymajcie za nas kciuki
[30.11.2015] 13:20
Wiraszka
Polecam przedszkole Tequesta na Mokotowie. Bardzo dobre miejsce dla dzieci, dbają o ich rozwój, różnorodność zajęć. Są dwa języki (angielski i hiszpański) oraz inne zajęcia rozwojowe takie jak biologia, ceramika.Przedszkole czynne do 18, więc nawet ci rodzice, co pracują do 17 dadzą radę odebrać pociechę na czas. Jest tez dostępny 2 razy w tygodniu logopeda, dla dzieci które mają problem z mówieniem.
[30.11.2015] 13:37
Mirabelka
A ja polecam przedszkole integracyjne Bajeczka. W Warszawie są dwa - jedno na Bielanach, drugie na Bemowie. Moje dziecko chodzi do tego na Bemowie. Do przedszkola uczęszczają tez dzieci z autyzmem. bardzo się cieszę, że moje dziecko od najmłodszych lat ma szanse na wyrabianie w sobie wrażliwości w kontakcie z dziećmi, które czują i zachowują się trochę inaczej.
[03.12.2015] 12:02
konstancjamaria
Wiraszka (15.11.2015.30 13:20):
Polecam przedszkole Tequesta na Mokotowie. Bardzo dobre miejsce dla dzieci, dbają o ich rozwój, różnorodność zajęć. Są dwa języki (angielski i hiszpański) oraz inne zajęcia rozwojowe takie jak biologia, ceramika.Przedszkole czynne do 18, więc nawet ci rodzice, co pracują do 17 dadzą radę odebrać pociechę na czas. Jest tez dostępny 2 razy w tygodniu logopeda, dla dzieci które mają problem z mówieniem.

A czy w przedszkolu Tequesta są jakieś zajęcia ruchowe? Jakiś taniec czy rytmika, basen, jakieś zajęcia sportowe? jak to wygląda? Bo moje dziecko jak się fizycznie nie zmęczy, to nie można z nim wytrzymać...
[03.12.2015] 12:28
MilenaLee
konstancjamaria (15.12.2015.03 12:02):
Wiraszka (15.11.2015.30 13:20):

A czy w przedszkolu Tequesta są jakieś zajęcia ruchowe? Jakiś taniec czy rytmika, basen, jakieś zajęcia sportowe? jak to wygląda? Bo moje dziecko jak się fizycznie nie zmęczy, to nie można z nim wytrzymać...

Z tego co wiem to jest w Tequescie rytmika. No i są też zajęcia dodatkowe - płatne, takie jak taniec, balet, karate i basen. Więc w sumie jest spory wybór, zależy jaki rodzaj ruchu dziecku odpowiada..

1 2 3 4 5 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat