o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum O kobietach
 » Odpowiedz na ten temat

Przedszkole prywatne Warszawa MOKOTÓW - prośba o opinie

1 «   3 4 5 Strony tematu:
[09.07.2019] 11:17
mamadziewczynki
Dla mnie zawsze najważniejsze było to, żeby moje dziecko czuło się w przedszkolu tak, jak w domu. Każda z nas pamięta pierwszy dzień przedszkola naszych dzieci i to, jak kurczowo trzymały się spódnicy, żeby tylko je stamtąd zabrać. W Pomarańczowej Ciuchci tego nie ma moja córka naprawdę bardzo lubi swoje Panie i zawsze idzie do przedszkola z uśmiechem.
[01.08.2019] 09:15
Monika@@@
Mój synek chodzi do Przedszkola FIQMIKU na Okrężnej,www.fiqmiku.pl. Z perspektywy czasu wiem, że lepiej nie mogliśmy trafić. Serdeczni, kreatywni, świetnie przygotowani do pracy z dziećmi nauczyciele, pyszne jedzonko przygotowywane na miejscu, dużo zajęć rozwijających dzieci, wieeeelki ogród, zajęcia z angielskiego metodą Teddy Eddie (jestem zdumiona postępami mojego synka), dużo uśmiechu i serca okazywanego dzieciom na codzień. Z przyjemnością tam przychodzę po dziecko i fakt, że mój synek nie chcę z przedszkola wyjść jest dla mnie najlepszą rekomendacją. Serdecznie polecam.
[19.08.2019] 16:42
Joanna Kowal
Ciuchcia ma zaskakująco wysoki poziom języka angielskiego, rzadko spotykany w przedszkolach. To naprawdę ważne, bo dzieci w takim wieku łapią wszystko w lot. Nie sądzę, żeby gdzieś w okolicy było więcej zajęć językowych. Polecam!
[22.08.2019] 13:35
mamaanna
Szukałam dla mojej córki takiego przedszkola, w którym będzie się czuła dobrze. Wspólne zabawy, przyjaciele, miłe Panie to było dla nas najważniejsze. W Ciuchci wszyscy są bardzo przyjaźni i panuje miła atmosfera. Córka jest zachwycona.
[23.08.2019] 15:49
alealeksandra
Mam w Ciuchci dwójkę dzieci i jesteśmy wszyscy bardzo zadowoleni. Świetnie się bawią, robią szybkie postępy w angielskim, są otwarte, odważne, ciekawe świata. Nie zamieniłabym tego na żadne inne przedszkole.
[15.09.2019] 08:05
[27.08.2019] 13:47
szczęśliwa7
Mam już córkę w Ciuchci, teraz chciałabym wysłać tam synka. Bardzo fajne zajęcia po angielsku i po polsku. Ja po przedszkolu planuję zapisać córkę do dwujęzycznej szkoły i czuję, że po Pomarańczowej Ciuchci jest na to gotowa.
[28.08.2019] 13:27
mamakinii
Mam córkę, która bardzo lubi rysować. Chciałam znaleźć dla niej takie przedszkole, które umożliwi jej rozwijanie tej pasji, jednocześnie pokazując jej inne, fajne rzeczy. Ciuchcia pozwala dzieciom rozwijać się w dowolnie wybranym kierunku i jest bardzo różnorodnie.

1 «   3 4 5 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat