o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum Czy wiecie coś na temat...
 » Odpowiedz na ten temat

Wybielanie zębów

1 «   102 103 104 105 106   » 120 Strony tematu:
[18.03.2015] 04:25
Adrraww
Dla mnie wybielanie zębów w klinice dentystycznej to świetna sprawa, dostępność tego zabiegu oraz jego skuteczność. Dzięki temu cieszę się teraz idealnym, równym i białym uśmiechem a to wszystko dzięki temu, że wwww.rojekdental.pl oferują taką możliwość
[18.03.2015] 17:06
mika.nowka
Miałam jakiś czas temu wybielane zęby, w tym poczerniałą, martwą jedynkę, w gabinecie dentystycznym i szału nie było. Żałuję, że nie stać mnie na licówki, bo nie zastanawiałabym się 5 minut.
[19.03.2015] 14:23
karol90
Bardzo dobre miejsce, do tego z bardzo dobrą kadrą stomatologów. Tu mozna wyleczyć i wybielić swoje zęby w bardzo korzystnej cenie.
[22.03.2015] 11:20
elkaelka
na wybielanie zębów zdecydowałam się pojechać do znanego mi gabinetu stomatologicznego http://www.bochinska.pl/ w Szczecinie. Tam wykonują bezpieczne i skuteczne wybielanie zębów. Mi przez lata palenia papierosów i picia kawy zęby przyszarzały i chciałam je wysilić. Efekt jest niesamowity. Wybielanie jest na prawdę skuteczne.
[24.03.2015] 09:17
kasiulaula
A wiecie, że wybielanie to tylko u dentysty? właśnie jestem przed takim zabiegiem i dużo się naczytałam. Od 2 lat izba lekarska wydała nawet dokument, w którym przestrzega przed wybielaniem zębów u kosmetyczki. Mówimy oczywiście o tych aktywnych preparatach. Ja wybieram się do Dentica Bieleccy na wybielanie Beyond.
[14.10.2019] 20:24
[25.03.2015] 07:42
krosik
Tak, jakim kosztem o z jakimi efektami... Jeśli myśleć na poważnie o białych zębach to należy zacząć najpierw od odpowiednich modyfikacji w swoim życiu, a nie od zabiegu!
[25.03.2015] 08:32
kasiulaula
krosik (15.03.2015.25 07:42):
Tak, jakim kosztem o z jakimi efektami... Jeśli myśleć na poważnie o białych zębach to należy zacząć najpierw od odpowiednich modyfikacji w swoim życiu, a nie od zabiegu!

Jakie odpowiednie modyfikacje masz na myśli? bo jeśli zdrowa dieta, bogata w warzywa, unikanie produktów barwiących (kawa, wino, słodkie napoje) - to ja od zawsze. Po prostu zęby naturalnie nie są bielusieńkie!!! a takie wybielanie jest bezpieczne przecież - sprawdzałam, czy potem zęby nie są bardziej podatne na przebarwienia czy próchnicę. I nic z tych rzeczy!!!! Masz jakieś doświadczenia po wybielaniu? np. jak to wygląda po upływie np. roku?
[25.03.2015] 14:18
topre
Ktoś wcześniej jeszcze pisał o szczecinie to ja także dopiszę swoją miejscówkę - http://www.dr-gajda.pl/ jest miejscem, w którym z pewnością wybielanie będzie idealne
[25.03.2015] 20:24
basua89
Ja tez mam wielką ochotę wybielić zęby ale też troszkę sie boje że moje zęby zrobią się nadwrażliwe. Ile płaciłaś za ten zabieg w Krakowie ?
[30.03.2015] 18:54
kasia3333
Jeśli chodzi o Warszawę to przed Walentynkami trafiłam przypadkiem na gabinet wyspecjalizowany tylko i wyłącznie w wybielaniu zębów. Znajduje się on na ul. Wilczej (podobno gdzieś na Mokotowie też mają drugi) Poczytałam trochę w internecie i się w końcu zdecydowałam. Efekt jak dla mnie był nawet bardziej niż zadawalający bo zęby zrobiły się bielsze aż o 4 odcienie. Polegalo to na nalozeniu jakiegoś tam żelu (dziewczyna która robiła zabieg wszystko tłumaczyła) i naświetlaniu lampą. Najważniejsze było dla mnie że zabieg był bezbolesny a zęby i dziąsła nie zrobiły się nadwrażliwe. Teraz planuję kolejną wizytę, i polecam każdemu.
[31.03.2015] 20:43
betty_boop
o! ja też byłam na wilczej ostatnio ! ale dziewczyna, która wykonywała zabieg powiedziała, że mają jeszcze na Puławskiej jakbym miała tam po drodze. Zabieg faktycznie przyjemny a personel sympatyczny i cierpliwy - odpowiadały na wszystkie pytania efekt super, mi jak porównywały to było ok 6-8 tonów różnicy, więc również mogę śmiało polecić
[02.04.2015] 07:48
kamposiana
Ajona jest ok, ale myć się powinno metodą wymiatania. Na dokładkę szczoteczka powinna być wymieniana co kilka miesięcy i dopiero wtedy można uzyskać zadowalający efekt. Inaczej po prostu się nie da.
[03.04.2015] 09:34
milionetka
Moja koleżanka zdecydowała się na takie wybielanie u stomatologa i żałowała. Efekt utrzymał się bardzo krótko a za zabieg zapłaciła kilkaset złotych. Pasty wybielające dają podobny efekt a kosztują o wiele mniej. Np. youtel jest skuteczny. Zresztą tu atosmm.com.pl znajdziecie więcej produktów.
[07.04.2015] 17:27
LizaP.
Ja robiłam ostatnio wybielanie produktami oryginalnymi Beyond (żel) i lampą Beyond. Efekt super. Owszem zęby były po tym trochę dziwne (jakby bardziej wrażliwe przez 2 dni), ale za to bielsze o 7 tonów i pięknie się błyszczały. Dla utrwalennia efektu pani wykonująca zabieg polecała mi produkty do domowego potrzymania efektu. Ale jeszcze nie podjełam decyzji. Sa dośc drogie, ale chyba się skuszę za jakiś czas.
Myślę, że warto, jestem bardzo zadowolona.
Liza
[13.04.2015] 07:53
ola pilczyk
Ajona bez floru. Myje się 3 razy dziennie i jest ok, ale też dużo zależy od używek, diety. Żeby zęby były zdrowe to jednak należy zwrócić uwagę na szereg istotnych kwestii.
[14.04.2015] 15:46
Kerann482
To prawda, zywienie i unikanie pewnych rzeczy to podstawa. Czasem warto jednak wspomóc się zabiegiem. Ja wybielanie wykonywałam uwww.new-dent.pl i sam zabieg był szybki i bezbolesny, a jego efekty utrzymywały się bardzo długo.
[14.04.2015] 15:58
Shannon59215
Ja wybielałam laserowo zęby uwww.prodent.net.pl i sam zabieg polecam. Jest szybki, bezproblemowy i jak wspomniano efekty długo się utrzymują
[15.04.2015] 07:47
kaszinka
Fluor w paście jest całkowicie zbędny. Dowody na to są widoczne w wielu artykułach w sieci - poczytajcie je. Wystarczy tylko dbać o systematyczność, a sama obecność fluoru nie ma tutaj znaczenia.
[17.04.2015] 10:52
karonia
Jedna ze sprawdzonych klinik - http://dentlux.pl
Wybielanie to nie tylko jednorazowy zabieg, to przede wszystkim wszystko co się robi później - bo zęby nie będą białe na stałe, jeśli nie zmienicie stylu życia.
[19.04.2015] 22:30
Adrreesnsnae
Poza wybielaniem zębów moża również zadbać o to, aby uśmiech był prosty. To moim zdaniem pierwszy krok, który należy zrobić przed wybielaniem. Sama zdecydowałam się na założenie nakładek korygujących odwww.clearaligner.pl. Jeszcze chwila i będę cieszyć się idealnym uśmiechem.
[20.04.2015] 07:37
justyna m.
Co do ajony - jest ok, ale oczywiście przywrócenie zębom normalności musi odpowiednio długo trwać. Wybielanie wymaga diety, odpowiedniej higieny, eliminowania używek - dopiero wtedy widać efekty.
[21.04.2015] 18:45
traszka
kasiulaula (15.03.2015.24 09:17):
A wiecie, że wybielanie to tylko u dentysty? właśnie jestem przed takim zabiegiem i dużo się naczytałam. Od 2 lat izba lekarska wydała nawet dokument, w którym przestrzega przed wybielaniem zębów u kosmetyczki. Mówimy oczywiście o tych aktywnych preparatach. Ja wybieram się do Dentica Bieleccy na wybielanie Beyond.

a to ciekawe co piszesz.. a wiesz że produkty Beyond mają powyżej 30% zabronionego w unii europejskiej nadlenku wodoru? max dozwolny to zaledwie 0,6%. i skoro Twój dentysta robi takie zabiegi to po prostu łamie prawo.. tylko czekać aż komuś zrobi krzywdę i ta osoba pójdzie do sądu bo wystarczy sobie tylko przeczytać rozporzadzenie Min Zdrowia z dnia 28 października 2012 roku zeby wiedzieć że stomatolog przegra.
to tak a'propos niby przepisów bo opnia izby lekarskiej .. no cóż.. izba lekarska to jest klub lekarzy który chroni interesy lekarzy.. chyba nie pacjentów...
a Beyond.. tak.. twierdzi teraz że ich preparaty służą do wybielania zębów martwych od środka.. no jak ktoś ma martwe zęby i chce je od środka wybielić to wolna droga..
powiedzmy sobie.. bo to na pewno nie jest produkt medyczny tylko kosmetyczny..
[21.04.2015] 18:47
traszka
Kerann482 (15.04.2015.14 15:46):
To prawda, zywienie i unikanie pewnych rzeczy to podstawa. Czasem warto jednak wspomóc się zabiegiem. Ja wybielanie wykonywałam uwww.new-dent.pl i sam zabieg był szybki i bezbolesny, a jego efekty utrzymywały się bardzo długo.

35% nadtlenkiem wodoru? pogratulować! produkt zabroniony bo niebezpieczny! poszukaj rozporządzenia min zdrowia z dnia 28 października 2012roku! jakby Ci się coś z zębami działo to masz wygraną sprawę w sądzie przeciwko temu gabinetowi! podziwiam za odwagę!
[22.04.2015] 07:44
kasiorekos
Ajona super działa, do tego dochodzi systematyczne podejście, zaangażowanie i powinno być ok. Tylko wiadomo - przy naturalnym wybielaniu trzeba się uzbroić w cierpliwość. Tak zmiany zdecydowanie przyjdą.
[22.04.2015] 19:11
Paloma1906  palooma1906@tlen.pl
Co do wybielania zębów, ostatnio zrobiłam sobie zabieg w jednym z salonów Perli Spa czy coś takiego przy ul Puławskiej. Poszłam z polecenia, koleżanka była zadowolona i postanowiłam spróbować. Zabieg trwał niecałą godzinę i był bardzo tani jak na wybielanie.
Na wejściu mila pani wyjaśniła mi jak wszystko będzie przebiegać, zapewniając ze zabieg jest bezbolesny i mało ingerencyjny co szczerze mnie zdziwilo, bo już przywykłam do myśli ze będzie to nieprzyjemne. Zaczęlysmy .. Przygotowaną wkladke z zelem sama wlożylam sobie do buzi wiec 100% intymności i higieny , pani podlaczyła lampe po czym po 25 min powtorzyla zabieg na kolejne 20 min. Efekt był rewelacyjny !!! o 4 tony bielsze zęby i zadnych konsekwencji, nadwrażliwości zębów czy dziąseł . Utrzymalo się to z 3 miesiące a teraz myśle nad jeszcze tańszym zabiegiem utrwalającym. Osobiście bardzo gorąco polecam !!!
[27.04.2015] 07:40
ania belska
Co do przedmówców - sama ajona cudów nie zdziała, jeśli nie będziecie mieli odpowiedniego podejścia i diety. Tak więc trzeba zadbać np. o używki, a najlepiej jest całkowicie wyeliminować. Inaczej trudno o odpowiednią barwę, bo nie?
[28.04.2015] 11:35
Adrraww
Jeżeli chcecie wybielać zęby to warto to zrobić pod okiem lekarza np. w klinice stomatologicznej dentalprestige.com.pl/ aby zapobiec ewentualnym niepowodzeniom. Sam wykonałem tam zabieg wybielania i jestem zadowolony bo efekt jest znacznie lepszy niż po zastosowaniu domowych i często bardzo długich sposobów.
[29.04.2015] 07:49
hosia
Wiadomo, że zabiegi to nie na dłuższą metę. Chcecie mieć ładne i zdrowe zęby to musicie dbać o normalną pielęgnację, zwracać uwagę na to co jecie, bo to podstawowe kwestie. A zabiegi cudów nie zdziałają...
[30.04.2015] 10:19
yanna_too
Ja z kolei jeśli chodzi o wybielanie zębów to zaufałam http://www.stomatolog-przymorze.pl/. Moim zdaniem mają naprawdę skteczne metody. Próbowałam wcześniej sama w domy sobie radzić ale tylko skończyło się to zniszczonym szkliwem. No nie polecam działania na własną rękę
[30.04.2015] 16:17
edyta37
Ja mogę polecić warszawski gabinet - Fabdent. W zasadzie nie ma sensu zachwalać, zobaczcie sobie metamorfozy, jakie u nich przechodzą pacjenci: http://www.fabdent.pl/galeria ,metamorfozy.html. Moim zdaniem mówi samo za siebie

1 «   102 103 104 105 106   » 120 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat