o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum Czy wiecie coś na temat...
 » Odpowiedz na ten temat

Wybielanie zębów

1 «   98 99 100 101 102   » 120 Strony tematu:
[05.09.2014] 15:11
sroczka21
no, dokładnie u mnie tak samo z podejściem, wolę by dentysta wziął odpowiedzialność niz mam potem sobie pluć w brodę,że żałowałam na zabieg i sama sobie zniszczyłam zeby wybielane mialam zreszta juz raz, u dentysty w Lublinie -www.przychodniadental.pl/uslugi-2/wybielanie / - własnie lampą, o której wspominał ktoś chyba wcześniej. efekt o niebo lepszy.
[06.09.2014] 12:04
KasiaBBBBBB
Bardzo dobrze, że wzięłaś sprawy w swoje ręce, stosując domowe metody . Ja wybielałam zęby w Krakowie, w Klinice, której lekarz wypowiada się na forach. Jechałam do nich 300 km wierząc - że dokonałam najlepszego z możliwych wyborów. Bo w końcu wydałam tam ok 1800 pln ( na siebie i córkę ). SKUTEK: Z PRAWIE BIAŁYCH NATURALNIE ZEBÓW PO ROKU MAM ŻÓŁTE I NIC NIE POMAGA ! DLACZEGO ? - PANIE D., O TYM PACJENTOM NIE MÓWICIE: W ZĘBACH, dokładniej: w SZKLIWIE POWSTAJĄ PORY, PRZEZ KTÓRE WNIKAJĄ ZWYKŁE POKARMOWE BARWNIKI, KTÓRYCH NIE MOZNA SIE SAMEMU POZBYC ! Pani dr, uprzedziła mnie, że przy jasnym moim kolorze, nie będzie spektakularnego efektu ! Nie uprzedziła mnie jednak, że z czasem, zęby zrobią się mimo doskonałej higieny, ŻÓŁTO-SZARE ! Nie mogę sobie darować takiego kroku, wystarczyło logicznie pomyśleć . Polecam paski crest, po drugim dziecku widzę - że efekt jest o niebo lepszy a koszt to 55 PLN. Zatem Panie doktorze, pomimo, że Pana wspólniczka wykonała zabieg prawdopodobnie dobrze, a Pan na forach metodę Beyond Polus zachwala, ja stanowczo odradzam wszystkim, którzy mają zęby z natury prawie białe. Ja bardzo żałuję - że zabieg wykonałam ! Wszystko mija, to też
[06.09.2014] 12:13
KasiaBBBBBB
Ja wybielałam zęby w Krakowie, w Klinice, której lekarz wypowiada się na forum. Jechałam do nich 300 km wierząc - że dokonałam najlepszego z możliwych wyborów. Bo w końcu wydałam tam ok 1800 pln ( na siebie i córkę ). SKUTEK: Z PRAWIE BIAŁYCH NATURALNIE ZEBÓW PO ROKU MAM ŻÓŁTE I NIC NIE POMAGA ! DLACZEGO ? - O TYM PACJENTOM NIE MÓWICIE: W ZĘBACH, dokładniej: w SZKLIWIE POWSTAJĄ PORY, PRZEZ KTÓRE WNIKAJĄ ZWYKŁE POKARMOWE BARWNIKI, KTÓRYCH NIE MOZNA SIE SAMEMU POZBYC ! Pani dr, uprzedziła mnie, że przy jasnym moim kolorze, nie będzie spektakularnego efektu ! Nie uprzedziła mnie jednak, że z czasem, zęby zrobią się mimo doskonałej higieny, ŻÓŁTO-SZARE ! Nie mogę sobie darować takiego kroku, wystarczyło logicznie pomyśleć. Jeżeli radykalnie działamy( ból) - ingerujemy w szkliwo chemią wspomaganą lampą, w następstwie zabiegu powierzchnia zęba jest osłabiona, porowata. Polecam paski crest, po drugim dziecku widzę - że efekt jest o niebo lepszy, a koszt to 55 PLN. Zatem Panie doktorze, pomimo, że Pana wspólniczka wykonała zabieg prawdopodobnie dobrze, a Pan na forach metodę Beyond Polus zachwala, ja stanowczo odradzam wszystkim, którzy mają zęby z natury prawie białe. Ja bardzo żałuję - że zabieg wykonałam !Bardzo ! Wszystko mija, to też
[08.09.2014] 13:36
danfross  katarzynawieczorek4@tlen.pl
Więc ja zabiegu nigdy nie wykonam. Osobiście używam zestawu do wybielania biała perła http://www.skapiec.pl/site/cat/2305/comp/911 0783#from35101 Bardzo skuteczny, efekty widać już po paru dniach. Dla utrzymania efektu mam jeszcze pastę z tej samej firmy
[08.09.2014] 13:42
danfross  katarzynawieczorek4@tlen.pl
Drugi zestaw którego używałam to Procter & Gamble Blend a Med 3D White WHITESTRIPS http://www.skapiec.pl/site/cat/2305/comp/422 3120#from35101 również bardzo skuteczny i w podobnej cenie.
[18.10.2019] 03:38
[09.09.2014] 09:58
joanna78
moim zdaniem nic nie zastąpi profesjonalnego wybielania w gabinecie dentystycznym i jakoś nie ufam domowym metodom. umówiłam się już na wizytę do tej kliniki: www.klinikakurban.pl słyszałam o nich dobre opinie,więc mam świadomość,że wszystko pójdzie dobrze. wiem,że tylko doświadczony lekarz najlepiej zadba o moje bezpieczeństwo i powodzenie zabiegu.
[09.09.2014] 21:28
mkix
Witajcie! Aktualnie jestem świeżo po wybielaniu zębów, nigdy nie były one jakieś żółte itd. ale postanowiłem spróbować wybielania. Przedstawię wam pokrótce metody które stosowałem i jak one wpłynęły na efekt wybielenia. A więc, na początku próbowałem metod "domowych" cytryna (rozjaśnia ale zęby są po niej takie drętwe i źle wpływa na szkliwo), soda oczyszczona (tylko dokładnie czyści zęby jest nie smaczna i powoduje ogromna nadwrażliwość, dziąsła strasznie pieką). Następnie zdecydowałem się zakupić produkt firmy "Biała Perła" SYSTEM 5 DNI i powiem wam, że efekty są biała perła nie wybiela, ale raczej rozjaśnia zęby, stosuje się ją w miarę wygodnie jeśli ktoś ma odrobinę chęci i czasu - w skali od 1 do 10 dałbym jej 8. Po kuracji żelem skusiłem się na paski "crest supreme", które zamówiłem na allegro ( 7 saszetek w sumie 14 pasków licząc je na górę i dół i powiem wam tu efekt jest o wiele szybszy i mocniejszy po użyciu 2 saszetek moje zęby zrobiły się koloru białej kartki, nie mogłem uwierzyć jak oglądałem je w lustrze, chociaż dziąsła dziwnie piekły a zęby zrobiły się troszkę wrażliwsze to efekt jest tego warty! PASKI WYBIELAJĄ ( w skali mają 10/10) Zostało mi 5 saszetek, ale nie ma sensu dalej ich używać bo tu już nie ma co wybielać więc zostawię sobie je na szczególne okazje. Koszt: Biała perła - około 80 zł, paski crest supreme - około 60 zł. Znajomi pytają się co zrobiłem z zębami że są takie bielutkie takie jakie mają aktorzy z Hollywood .
[10.09.2014] 07:46
halina marczyk
Nigdy nie wybielałam zabiegowo zębów, jedyne co robiłam to ajona, miękka szczoteczka, zmieniłam również podejście - koniec z fajkami, mocne ograniczenie kawy i wszystko wygląda lepiej.
[12.09.2014] 12:14
anderas
Najlepsze do tego miejsce - http://dentlux.pl/
Przynajmniej w okolicach Warszawy. Wybielają systemem Beyond. Oczywiście po samym wybielaniu zmieniłam przyzwyczajenia, ograniczyłam używki i jak na razie ładna barwa się utrzymuje. Oczywiście zależy mi na takim efekcie na stałe.
[12.09.2014] 19:46
konik_polny
Nie wiem, jak sprzet, ten najbardziej tu reklamowany, nie kupie do sweggo gabinetu, bo nie bede temu mlodemu, zadufanemu w sobie cwaniaczkowi Norbercikowi i jego calej rodzince portfela, i tak juz grubego z waszej naiwnosci napychac.
[16.09.2014] 23:31
wanddda90
Ja dużo pale i jak tylko dowiedziałam sie ze jest taka mozliwość zeby wybielić zeby to do razu z niej skorzystałam. Ja akurat wybrałam sie na ten zabieg do Kliniki Dentist w Krakowie. I powiem szczerze ze rzeczywiscie jestem bardzo zadowolona. Efekt jest super.
[17.09.2014] 22:16
ohohohohooh
wanddda90 (14.09.2014.16 23:31):
Ja dużo pale i jak tylko dowiedziałam sie ze jest taka mozliwość zeby wybielić zeby to do razu z niej skorzystałam. Ja akurat wybrałam sie na ten zabieg do Kliniki Dentist w Krakowie. I powiem szczerze ze rzeczywiscie jestem bardzo zadowolona. Efekt jest super.

ooo akurat tam sioe wybrałas, szłaś szłaś i akurat tam nagle wlazłaś i zęby wybieliłas. gratuluje
[19.09.2014] 07:43
adriannasek
Wybieliłam zęby sama z siebie, nie robiłam niczego wielkiego, żadnych zabiegów, zeby myłam ajoną, szczoteczka zwykła, miękka, zmieniana co kilka miesięcy. I jakoś tak zęby powróciły mi do zdrowia, da się? Bez żadnych zabiegów.
[19.09.2014] 10:50
Tyczkuśi
No ja miałam wybielanie i powiem Ci, ze efekty były bardzo zadowalające. Od czasu do czasu powtarzam, bo jestem nałogową kawoszką, więc chcąc nie chcąc muszę. Robiłam zabieg tu: http://medicodent.pl/cennik.html i jestem zadowolona.
[29.09.2014] 07:53
justyna m.
Nigdy nie miałam zabiegu - jedynie ajona, systematyczne mycie, rozsądna dieta i brak używek - od tej pory nie miałam jakichkolwiek problemów. Zęby w doskonałej kondycji.
[29.09.2014] 11:45
milea789
ja wybielałam zęby metodą nakładkową w klinice www.new-dent.pl z efektu końcowego jestem jak najbardziej zadowolona. podczas wizyt czułam,że moje zęby są w rękach specjalistów.
[29.09.2014] 21:28
sasiadkaa
Wszystkie te domowe sposoby są fajne, ale na krótko. Bardzo drogo u specjalisty i nie zawsze rezultat jaki oczekujemy. Używałam różnych past, pasków i nie powiem są dobre, ale szybko wracałam do stanu pierwotnego- koloru żółtawego. W końcu zdecydowałam się zainwestować w siebie i w swoje ząbki. Są teraz śnieżnobiałe, nie mam nadwrażliwości i nie boję się, że eksperyment nie wyjdzie. Zęby są bardzo ważne, dlatego może lepiej nie ryzykować z wynalazkami. Białym uśmiechem za niecałe 30 zł uzyskałm preparatem z usa eWhitening Wyciskasz żel z aplikatorach do wkładek. Opakowanie starcza na dwie kuracje, ale jedna raz na pol roku
[30.09.2014] 10:55
sasiadkaa
Kochana zęby to dość delikatny temat. W szczególności kiedy do doskonałości im daleko. Teoretycznie najlepiej jest wybielić zęby u stomatologa, choć nie jest to tani zabieg i nie zwsze daje efekty. Ja ostatnio niestety nie mam za duzych finansów więc musiałam postawić, na powiedzmy, domowe sposoby. I tak w ręce wpadł mi zestaw eWhitening. Opakowanie zawiera: strzykawkę z żelem 20 ml (1 aplikacja 1-1,5 ml na obie nakładki, 6-8 zabiegów); nakładki/szyny termiczne 1 komplet; skala kolorów zębów na kartonie. Działa naprawdę dobrze. Jestem zadowolona. Kosztuje niecałe 30 zł ale warto zainwestować jeśli chce się mieć fajnie białe zęby.Znajomi pytają się co zrobiłem z zębami że są takie bielutkie takie jakie mają aktorzy z Hollywood
[30.09.2014] 13:56
Niknkja
Tak, wybielanie to mega fajna opcja./ Sama taką miałam w tej przychodni stomatologicznej i jestem bardzo zadowolona: http://www.stomatolog-przymorze.pl/
[01.10.2014] 12:22
Bartek21124
Ja też się nosze z zamiarem wybielania zębów ale jakoś nie mogę się zdecydować gdzie to zrobić... możecie mi coś polecić ? Byłem na różnych forach i wiele osób poleca http://www.villanova.pl/72/0/wybielanie.htm Znane jest wam czy pierwsze słyszycie ?
[06.10.2014] 07:55
ania belska
To samo - miękka szczoteczka, rozsądna dieta, pasta ajona,jak dotąd nie mieliśmy żadnych problemów, zęby mamy w idealnej kondycji, wyglądają ładnie i zdrowo. Można powiedzieć, że w ten sposób przeszły diametralną przemianę, a właśnie o takie efekty chodziło. I bez zabiegów, wydawania na to mnóstwa kasy.
[07.10.2014] 15:04
Anielka25
A co sądzicie o PureLite Home? http://purelite.pl/wybielanie-zebow-i-higien a-jamy-ustnej/1-purelite-home.html
Ja muszę przyznać, że jestem zachwycona. Mam bardzo słabe i wrażliwe zęby. Po użyciu tego preparatu efekt był po prostu super, już po 3 aplikacjach zobaczyłam niemałą różnicę. A do tego nie poczułam żadnej nadwrażliwości. No i cena w porządku (w zestawie są nakładki). Nie wiecie jak długo pozostaje efekt po PureLite Home?
[08.10.2014] 10:37
Krzychu6767
Anielka25 (14.10.2014.07 15:04):
A co sądzicie o PureLite Home? http://purelite.pl/wybielanie-zebow-i-higien a-jamy-ustnej/1-purelite-home.html
Ja muszę przyznać, że jestem zachwycona. Mam bardzo słabe i wrażliwe zęby. Po użyciu tego preparatu efekt był po prostu super, już po 3 aplikacjach zobaczyłam niemałą różnicę. A do tego nie poczułam żadnej nadwrażliwości. No i cena w porządku (w zestawie są nakładki). Nie wiecie jak długo pozostaje efekt po PureLite Home?

Reklama reklamę goni....
[08.10.2014] 11:12
Trident
Witam
Niestety to prawda :/ konstruktywna dyskusja była między 30 a bodajże 60-tą stroną, teraz marketingowcy gabinetów i firm, które zostały w tyle za Beyond-em, żerują na wcześniejszym wypromowaniu forum, a wypowiedzi/złośliwości/plotki/mity/ czy wręcz bzdury wypisywane przez nich przyprawiają jak wejdę tu obecnie raz na kilka miesięcy o śmiech i od razu przypominają nam o narodowości do której przynależymy Smutne.
Krzychu6767 (14.10.2014.08 10:37):
Reklama reklamę goni....
Pozdrawiam
lek.dent. Dominik Woźniak
[09.10.2014] 12:06
miah
Philips Zoom NIE DZIAŁA. Wybielałam zęby w Dental Care 32 na ul. Zwycięzców w Warszawie. Gabinet czysty, pani zdawała sie wiedziec co robi, nie bolalo. Wydawalo sie wszystko ok, ale niestety po zabiegu okazalo sie, ze nie ma zadnych efektow. Dwojki mialam dosztukowywane, a poniewaz wybielenie dziala tylko na naturlane zeby, nie mialam cienia watpliwosci. Nie bylo zadnej roznicy miedzy zebami naturalnymi a uzupelnianymy. NIC nie bylo widac, a zaplacilam za zabieg 1 200 zł. Pani przekonywala, ze kolor pojawi sie do dwoch tygodni po zabiegu. Niestety, nic sie nie zmienilo.
[12.10.2014] 17:02
hakkotka
Jelsi chodzi o wspomnianą tutaj Klinikę Dentist to na pewno moim zdaniem warto też wspomniec o takim fakcie http://www.dentist.com.pl/wydarzenia/09-2014 -nominacja-dr-macieja-zarowa-na ,181,1,wiadomosc.html
Leczą tam naprawde najlepsi.
[13.10.2014] 00:57
hahaha
Nie wierzę, może jeszcze jakiś lans foto lub sesja dla jakiegoś pudelka ? Czas zamknąć resztę gabinetów jak nic hahaha Czy nie widzicie jaką żenadę robicie taką "reklamą" ?
hakkotka (14.10.2014.12 17:02):
[13.10.2014] 14:18
zoska-samoska
ja na wybielanie zębów pojechałam do gabinetu dentystycznego http://top-dent.katowice.pl/. Domowe kuracje z cytryna, sodą nie skutkowały. Kupowanie pas wybielających to wyrzucanie pieniędzy w błoto. Dobrze zrobiłam, że pojechałam na wybielanie do dentysty, przynajmniej cały proces był pod kontrolą. Zęby mam białe i w końcu mogę normalnie się uśmiechać. Niestety przez picie ciemnej herbaty, kawy oraz przez papierosy zęby przyszarzały.
[13.10.2014] 16:25
Przybyszowska
Witam
Mi się bardzo bodobało w White & Beaaty Gdańsk, do tego teraz są konkursy które warto brać udział bo każda osoba wygrywa rabat: http://white-beauty.pl/pl/konkurs
[13.10.2014] 23:35
moissska
Ja tylko żałuje ze tak pózno zdecydowałam sie własnie na ten zabieg. Po prostu myslałam ze mam biale zęby i nie potrzebuje takiego zabiegu. A ja miałam robiony w Klinice Dentist w Krakowie. Szczerze polecam. Mój uśmiech jest teraz zupełni inny

1 «   98 99 100 101 102   » 120 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat