o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum Czy wiecie coś na temat...
 » Odpowiedz na ten temat

Wybielanie zębów

1 2 3   » 119 Strony tematu:
[07.04.2003] 20:04
CRC
Mam pytanie odnośnie wybielania zębów. Czy ktoś moze sie tego podjął?? Sam nie wiem czy zaryzykować. Nie chodzi o paski tylko wybielanie u dentysty w gabiniecie. Nakłada jakis zel na 1 godzine. Sa roznie opinie. Jadni mowia ze pozniej moge miec zeby we wszytkich kolorach teczy natomiast inni ze ta metoda jest poprostu wspaniala i dziala idealnie w 100%. Ciekaw jestem Waszej opini. Czekam na odpowiedzi...
[19.04.2003] 23:02
zuza
Podjelam sie temu zabiegowi u stomatologa i efekt jest rewelacyjny!!!Zkladasz zel na noc przez niecaly tydzien i po tym czasie sa juz pierwsze efekty.Niestety jednak jest to kosztowne ale zapewniam, ze efekt jest gwarantowany!
[03.06.2003] 16:23
Variable
Zel jest stary, zelu sie nie robi...jest nowa metoda
[26.06.2003] 23:32
waikiki
ja miałem wybielane ząbki .. i nie jest to takie piekne jak sie mówi
po pierwsze trwa to u różnych osób różnie ( u mnie 2tyg, co noc żel na żeby i ochraniacze
po drugie . najpierw trzeba wywalić kupę kasy ma wyleczenie ząbków! ... jakakolwiek próchnica dyskwalifikuje.
po trzecie: już założone plomby się nie wybielą razem z zębami!, jeśli sa na niewidocznych powierzchniach to pal je lich, ale jeśli na przednich zębach to należy je po wybieleniu usunąć i ponownie załozyc ... dodatkowa kasa i borowanie

PS. nie mylić wybielania z lakierowaniem, bo to nie to samo!!!

i na koniec... u mnie wybielenie o 2 tony i koniec, dalej sie nie wybielają, więc nie mam żółtych tylko kremowe, o śnieżnobiałych jak powiedział dentysta mogę zapomnieć (geny!, itp)
a do tego zęby które pociemniały np po truciu, wybielają się gorzej niż reszta.

w razie pytań ... pytać
[10.08.2003] 15:06
Księżna Piekła Zachodniego
A paski whitestrips? Czy ktoś je stosował? jakie dają efekty? Lepsze czy gorsze niż taka przyjemność w gabinecie dentystycznym?

[22.09.2018] 11:50
[10.08.2003] 23:31
Gregorian
Na ZUBY to nie ma jak soda oczyszczona! Podono niszczy szkliwo ale dziala wysmienicie!

[18.01.2004] 15:59
Imagination  imagination@tlen.pl
zastosowalem w tamtym roku paski,ktore dzialaja rewelacyjnie bez zadnych dodatkowych klopotow i chodzenia do stomatologa,ktory tez kasuje.
Roznice w kolorze uzyskujesz w super szybkim czasie i do tej pory sa biale.
Mozna tylko dalej polecac.
[28.01.2004] 00:59
agatadem
a ile kosztuje samo wybielenie zebow kiedy zrobi to dentysta w gabinecie?
[31.01.2004] 16:06
Anna
Imagination,zdradz nazwe tych cudownych paskow,cene(niestety) tez dziex

powiedzcie mi ludzie,powiedzcie wszyscy, czy lepiej żyć w brudzie, czy lepiej być czystym...
[31.01.2004] 16:40
Imagination
Aniu paski,ktore uzylem sa to blend-a-med "Whitestrips",a tanio mozna je kupic na stroncewww.ebay.de.Udalo mi sie kupic 56 sztuk za 19,00€.
[31.01.2004] 16:41
Imagination
Ten adres towww.ebay.de
[05.05.2005] 13:04
Sergio
Gwiazdy filmowe nie wybielają zębów żadnymi żelami albo paskami tylko mają założone tzw. licówki - cienkie porcelanowe powłoki zakładane bezpośrednio na powierzchnię zęba.
Licówki pozwalają także skorygować kształt zębów, zamaskować starcia lub niewielkie złamania oraz wady szkliwa.
I to cała tajemnica równych i białych zębów gwiazd filmowych.

Niestety licówki nie są tanim rozwiązaniem -- koszt 1 sztuki (na jeden ząb) to około 700 zł.

[05.05.2005] 17:53
justynaa
no ja tez ardzo chcialabym zrobic cos z zabkami,bardzo sie ich wstydze,od kiedy tylko pamietam,byl to dla mnie koszmar,ale one po prostu takie sa, od zawsze,w szkole podstawowej i na poczatku sredniej wysmiewano sie ze mnie z tego powodu, to bylo bardzo przykre!do tej pory mam \"kompleks brzydkich zebow\" i czuje sie przez nie gorsza. na wybielanie w gabinecie mnie nie stac, pasty wybielajace raczej nie daja zadowalajacych efektow, wiec moze wyprobuje jakis srodek,tylko nie wiem dokladnie jaki. a jak wy radzicie sobie z brzydkimi zabkami??

Ludzie budują za dużo murów, a za mało mostów.
[11.05.2005] 20:35
emzeta
Kochani!!! Pawda o zębach jest taka;kość się dziedziczy po którymś z przodków;( może być po jednym z rodziców , może być po dziadkach). Jednocześnie "przejmują" one też pewne zachowania , tzn. mogą być podatne bardziej lub mniej np. na wybielanie. Jak zachowają się wasze zęby przy wybielaniu?- nikt nie wie! Dlatego nigdy nie dawajcie wiary zapewnieniom, że efekt będzie na pewno! Siedzę w zębach od 20 lat z okładem i wiem na razie jedno:
naciągaczy jest mnóstwo i niestety dotyczy to również lekarzy-dentystów. Przykro mi to pisać ,ale niestety teraz panuje taka "moda": po trupach -do celu... Tylko, że nie widać tu coraz częściej PACJENTA!!! A pomagają w tym nowe mody; chociażby taka na wybielanie zębów. Oczywiście są tacy co będą zadowoleni, ale i tacy, którzy nie wybielą sobie zębów ani o ton (a i tak dentysta pieniądze zarbi). Poza tym chciałam Was poinformowac jeszcze o jednej sprawie...W Lublinie taki zabieg w gabinecie kosztuje ok.700 zł. Gabinety jednak nie uprzedzają o tym, że jest to zabieg :
1. " nie całkiem nieszkodliwy dla zębów"/ bo to niestety jest chemia.../
2. że po pewnym okresie- zabieg trzeba powtórzyć
3. i że po wybielaniu zęby są wraliwsze (dlatego też pod koniec zabiegu lakieruje się je)
2 i 3 punkt znów jest zależny od kości.
Niestety nasze prawo nie ukarze żadnego dentysty za te 'niedociągnięcia " w informowaniu pacjenta, dlatego porządnie się zastanówcie: "czy aby na pewno za wszelką cenę chcecie być
tak piękni"Co do tych licówek na zębach u amerykańskich aktorów - to niestety to nie są licówki - tylko tzw. IMPLANTY= sztuczne zęby wkręcane w kość tak jak śruba tyle że z tytanu.
( u nas też niektórzy juz to robią od kilku ładnych lat, tyle że ze względu na dużą ilość odrzutów i związanych z tym procesów sądowych teraz zabezpieczają się odpowiednio spreparowaną umową o nie dochodzenu żadnych roszczeń przez pacjenta)
[27.05.2005] 22:43
WYGIBASS
Ja własnie kupiłem na allegro żel 35%. moje zęby sa żółte po tetracyklinie. I zamierzam sam je sobie wybielić. O efektach napisze po mojej "kuracji". Przed zabiegiem przeprowadzam fluorowanie zębów bo po mogą ząbki boleć. Czeka mnie jeszcze wizyta kontrolna u dentysty i ewentualne leczenie próchnicy.

[07.08.2005] 14:23
inezka
Ja wybielałam u dentystki. Mam białe zęby, ale mam obsesję na ich punkcie. Normalnie myję pastami wybielającymi, ale było mi mało. Więc tak: zęby muszą być zdrowe, dentystka nałożyła mi żel wybielający i miałam go trzymać 20 min.(można i dłużej, ale okropnie piecze). Ewentualnie po 14 dniach można dobielać. Zel nakłada się w gabinecie dent. i po jego wypłukaniu widać efekty natychmiast, chociaż ten żel tak naprawdę wybiela jeszcze przez ok.10 dni i dopiero po tym czasie widać końcowy efekt. Ja po jednej kuracji mam zęby wybielone o 4 tony. A naprawdę miałam bardzo białe przed. Teraz mam dosłownie śnieżną biel i nie wygląda to naturalnie. Tak że trochę przesadziłam. Ale jak ktoś ma duże przebarwienia to polecam. Całość kosztowała 500zł. Każde kolejne ewentualne dobielanie trzeba opłacać. Zyczę powodzenia.
[05.11.2005] 10:57
aszka90  aszka15-15@tlen.pl
Hmmm... A wiecie co to szczoteczka do zebów..?;] Poradz się stomatologa jaka pastę najlepiej używać. Zeby zostaw w spokoju... pozdro.. Kiedy jedno spada w dół.. Drugie ciągnie je ku górze... Happysad
[28.11.2005] 20:25
swiss
wiele sie dowiedzialem i mam zamiar jutro leciec do apteki, doradzic sie jeszcze milej pani i kupic jakis produkt ktory wybieli moje zabki co oni mi w szkole powiedza czego w necie nie znajde??
[13.01.2006] 11:59
kasaja  -@tlen.pl
Mam zęby zabarwione po tetracyklinie. Poddałam się wybielaniu metodą BRITe (żel + lampa, zabieg trwa ok 1 godz. i kosztuje ok. 2000zł). Ząbki zrobiły się niesamowicie białe, ale plamy po tetracylkinie zostały!!!! Co więcej po ok. pół roku od zabiegu białe przestały być - pomimo zapewnień że efekt będzie się utrzymywał przez okres min. roku do trech a nawet pięciu lat. I jeszcze jedno ból po wybielaniu jest nie do zniesienia. Apap i ibuprom niiewiele pomogły. Męka trwała w moim przypadku 24 godziny. Ponoć to standard.
[15.01.2006] 18:15
kba
Jak działają paski whitestrips?Czy warto je zastosować?Na jak długo wybielają zeby?
[16.01.2006] 11:49
aluska29
mam martwa jedynke byla leczona kanałowo i tu byl blad debila-dentysty,a teraz ja cierpie i uzywalam pasków wybielajacych aquafresh i szzcerze mowiac nic nie daja niedosc ze ta jedynka byla taka sama ciemna jak przedtem to i reszte nie ruszyło, znalażłam na necie oferte lamp BEYOND i zamierzam wyprobowac te metody a moze robil ktos z was??
[20.01.2006] 07:43
katarin83
Wybielanie w gabinecie niszczy szkliwo, powoduje odwapnienia i osłabia zęby.Efekt w wiekszości bywa zadowalający ale jezeli ktoś nie dba o takie zęby to one bardzo szybko "nabierają"kolorów. Dentysta doradzil mi, żebym kupiła sobie wybielającą pastę i po myciu zębów żebym nie piła kawy i innych płynów które powodują przebarwienia. Kolor zębów jaki mamy zalezy od genów, tego co pijemy, spożywamy, od ilości kwasów żołądkowych, leków jakie bierzemy, palenia.
[27.01.2006] 13:26
Foomfelcia
hmm a znacie może jakieś domowe sposoby? czytałm gdzieś że nacieranie zebów skórką cytryny 2 razy dziennie pomaga.. ale nie próbowałam.. wiecie może czy to działa? ...Nasze życie jest jak ocean,
miłość nie umiera, granic nie ma,
kocham każdy dzień, kocham życie,
miłość w naszych żyłach tętni szybciej...
[23.06.2006] 15:39
Szi.
inezka (05.08.07 14:23):
Ja wybielałam u dentystki. Mam białe zęby, ale mam obsesję na ich punkcie. Normalnie myję pastami wybielającymi, ale było mi mało. Więc tak: zęby muszą być zdrowe, dentystka nałożyła mi żel wybielający i miałam go trzymać 20 min.(można i dłużej, ale okropnie piecze). Ewentualnie po 14 dniach można dobielać. Zel nakłada się w gabinecie dent. i po jego wypłukaniu widać efekty natychmiast, chociaż ten żel tak naprawdę wybiela jeszcze przez ok.10 dni i dopiero po tym czasie widać końcowy efekt. Ja po jednej kuracji mam zęby wybielone o 4 tony. A naprawdę miałam bardzo białe przed. Teraz mam dosłownie śnieżną biel i nie wygląda to naturalnie. Tak że trochę przesadziłam. Ale jak ktoś ma duże przebarwienia to polecam. Całość kosztowała 500zł. Każde kolejne ewentualne dobielanie trzeba opłacać. Zyczę powodzenia.

Inezka, skąd jesteś?
[19.07.2006] 21:11
agula676767
strasznie niszczy szkliwo takie nacieranie cytryna i potem bedziesz miała czarne zeby a nie białe boo ci sie beda jeszcze bardziej psuły ja tre sola zęby zmieszana z pogniecionym ogórkiem działa naprawde spróbuj !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
[27.07.2006] 00:52
dicembre1
Ja szczerze wam mówię że nigdy nie chodziłem na wybilelanie do dentysty ale stosuję pastę elmex (tą pomarańczową bo jest jeszcze zieona koszt to ok 9-14zł) i dodtatkowo stosuję blenda med bo elmex jest raczej na zęby niż na oddech. ale zęby mjam bioałe może nie tak idealnie ale efetry stosowania elmexa widać i na zęby też wpływa jaka jest szczoteczka najlepsza jest taka która ma miękkie włosie, ważnbe jest też aby włosie było ustawione pod różnym kątem chodzi o to żeby dokładnie umyć niedostępne miejsca.A poza tym to myję zęby 3razy dziennie i nie potrzebuję wybielania (jak nie stosowałem elmexa było nieco gorzej).
[30.07.2006] 03:16
hendryk11
tylko colgate
[31.07.2006] 01:43
dicembre1
niestety nie zgodzę się z tobą najlepsza pasta to ELMEX można stosować dodatkowo BLENDA MED i DENIVIT
[02.08.2006] 20:57
Maugoha
byle nie kupowac strzykawek na allegro, gdyz nie trzymaja sie zebow i wybielanie jest trudne i nieskuteczne. moja siostra robila ten zabieg u dentysty, dala co prawda ok 300 zl ale podzialalo. za to z domowych metod probowalam colgate simply white i jest skuteczne
[02.08.2006] 23:45
MIKE2005
CZY KTOŚ JUŻ WYBIELAŁ SOBIE ZĄBKI METODĄ BEYOND?BARDZO PROSZĘ O PODANIE REZULTATÓW, CZY POLECA?JAKI BYŁ KOSZT ZABIEGU, CZY WARTO BYŁO?
[10.08.2006] 13:38
donkwiatek
agatadem (04.01.28 00:59):
a ile kosztuje samo wybielenie zebow kiedy zrobi to dentysta w gabinecie?

u mojej p. stomatolog wybielanie ząbków najnowocześniejszym sprzętem- lampą bayon w 30 minut kosztuje 300 zeta , efekty rewelacyjne. promocja trwa do końca wakacji , potem już 600 zeta. pozdrawiam!

1 2 3   » 119 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat