o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum Ogólne forum dla studentów
 » Odpowiedz na ten temat

wysylasz sms na wielka kumulacje RMF FM? To jedno wielkie OSZUSTWO!!!!

1 2
[25.04.2018] 11:41
zygzak
ciekawe jakim cudem można wygrać i zostać zakwalifikowanym do gry ("grasz o nagrodę gł."), gdy się nie podało w wiadomości smsowej swojego imienia tylko inne zdanie z prośbą o nie przysyłanie tego typu wiadomości.
[25.04.2018] 11:42
zygzak
jedna wielka parodia i naciaganie na mamone
[25.04.2018] 11:49
zygzak
i kto powie, jakie imię wylosuje komputer? skoro nie zostało w wiadomości sms podane, a jakimś cudem rmf'owcy zakwalifikowali do gry.jak tak można oszukiwać i naciągać ludzi na kasę!!!!!!!! i nikt tego nie sprawdzi!!!!!! tych nieuczciwych konkursów nikt nie zabroni!!!!!! żałosny to system.......
[25.04.2018] 12:25
żałosny system
A kto ma tego zabronić?
[25.04.2018] 12:39
jak to kto?
Naczelnik Państwa Benjamin Kalkstein!
[18.02.2020] 04:46
[02.07.2018] 18:19
zenes
dzielą się kasą ze sobą a nas w balona robią na kasę
[19.09.2018] 22:40
reichsfuhrerssheinrichhimmler
obiecywac gruszki na wierzbie dla ciemnego ludu i robic z siebie durnia przez prezenterow to jedna sprawa robia to za wasza kase z smsow ale wy narodzie a zarazem ciemna masa ktora lyka te kity z radia o wygranyh to poprostu zalosne i przykre podawac pesel obiecujac kasae to nie sztuka bo cmentarze sa pelne martwyh peselow
[20.09.2018] 09:27
fantastyczny bełkot analfabety

[07.11.2018] 08:55
adsik
Po wysyłaniu SMSa jedno jest pewne, że najpóźniej za dzień dwa (a czasem jeszcze w tym samym dniu) zostaniemy zalewani telefonami od Telemarketerów czy innych propozycji w postaci SMS.
Gdyż wysyłajac SMS na loterię potwierdzamy że akceptujemy regulamin (a pewnie nawet ułamek procenta wysyłających go nie widział nie mówiąc już o czytaniu), a tam zazwyczaj jest że udzielamy wszelakich zgód marketingowych. Ja wysłałem jakiś miesiąc temu to później dosłownie w ciagu 10 minut było z 5 prób połaczeń z takich nr, ale na szczeście mam apkę która monitoruje te nr i i jak są już ocenione w necie to wyskakuje komunikat że spam, bo inaczej bym oszalał
[05.10.2019] 16:23
gość11111
Też jestem tego zdania nie dajcie sie oszukac
[14.11.2019] 16:45
Erwin2
Znalazłem swój post na tym forum sprzed sześciu lat, przeczytałem go i przeraziłem się. Wówczas pisałem, że gram trzynaście lat i tylko tracę pieniądze na tej grze. Dziś mogę napisać, że gram już prawie dwadzieścia lat i życie niczego mnie nie nauczyło. Nadal inwestuje w to pieniądze. Nawet nie chcę podliczać ile od 2000 roku, a więc od chwili pierwszej gry, straciłem. Naiwnie liczę na to, ze w końcu wygram i odzyskam chociaż część straconych pieniędzy. Ale już dziś po dwudziestu latach codziennego (prócz soboty i niedzieli) wysyłania SMS-ów, jestem w stanie stwierdzić, że nie da się wygrać.
[17.01.2020] 17:06
Ada20012
W mojej rodzinie ostatnio jest głośno o tej grze. Tata gra od samego początku, czyli już 20 lat. Ostatnio podsumował ile przez te lata stracił. Przerażenie ogarnęło cały dom - wyszło prawie 60 tysięcy. Z tego powodu mama i ja od razu przestałyśmy wysyłać SMS-y. Ja gram od dwóch lat, a mama od piętnastu. Oczywiście nikt nic nie wygrał. Zawsze zastanawiało mnie to, że ludzie do których dzwonią, po usłyszeniu informacji o wygranej są tak spokojni. " Włodku, wygrałeś pół miliona złotych! Tak, to fajnie, dziękuję" Większe emocje wykazuje moja koleżanka, której kupiłam lakier do paznokci za 10 zł.
[17.01.2020] 19:23
a co nas to obchodzi
gra kto chce

1 2
 » Odpowiedz na ten temat