o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum Inna planeta
 » Odpowiedz na ten temat

opowiadania, przeżycia, fantazje - trans, tv, cd

1 2 3 4 Strony tematu:
[07.09.2011] 14:53
paulaand
Już od dłuższego czasu uwielbiam przeistaczać się w kobietę, choć na co dzień jestem normalnym facetem. Gdy tylko mam okazję (niestety nie mam jej często) zakładam na siebie sexy bieliznę (staniczki, stringusie, pończoszki i szpileczki). Czasami pokazuję się tak na skypie. Uwielbiam wtedy wykonywać polecenia oglądających mnie mężczyzn. A są one naprawdę różne. Niestety nie spotykałam się jeszcze nigdy w tzw. realu. Aż do pewnego mało oczekiwanego momentu. Kupiłam sobie śliczne srebrne sandałki z paseczkami na 9 cm szpileczce. Jednak nie mogłam ich długo założyć. Na samą myśl o nich robiłam się bardzo podniecona. Wreszcie nie wytrzymałam i gdy było już ciemno, wyjechałam za miasto do lasku, żeby choć przez chwilę móc w nich pochodzić. Gdy znalazłam ustronne miejsce, wyjęłam torebkę z moimi ubrankami i upragnione szpileczki. Byłam tak podniecona, że czułam w brzuchu i w gardle motylki. Zaczęłam nakładać na siebie czarny stniczek, czarne pończoszki samonośne, czarne stringusie, moją rudą perukę i wreszcie te srebrne szpileczki. Cała drżałam z podniecenia. Chodziłam po leśnej drodze, jednak nie oddalałam się od samochodu zaparkowanego na parkingu w pobliżu tej ścieżki, żeby jakby co szybko się do niego schować. Jednak w miarę upływu czasu oddalałam się od niego coraz bardziej. Wychodziłam również na parking, rozkoszując się dźwiękiem obcasów. Gdy słyszałam przejeżdżające drogą samochodu, chowałam się szybko do lasu. Niestety nie przewidziałam tego, że przecież, któryś z tych samochodów może właśnie tu chcieć również się zatrzymać. No i stało się. Na parking wjechał TIR. A ja schowana za drzewem, przerażona uświadomiłam sobie, że nie dojdę do samochodu niepostrzeżenie. Pozostało mi tylko mieć nadzieję, że wkrótce ten samochód odjedzie. Ale moje nadzieje stawały się coraz bardziej płonne. Najwyraźniej kierowca ten zamierzał tu spędzić noc. Obserwowałam go z za drzewa. Najpierw wyszedł za swoją potrzebą lekko w las. Na szczęście był jakieś 20 metrów ode mnie i chyba mnie widział, choć pilnie przyglądał się okolicy. Potem zaczął przygotowywać sobie coś do jedzenia. Byłam przerażona. W głowie miałam 100 myśli, co ma zrobić. Może szybko podbiec do auta i odjechać z piskiem opon? No, ale musiałabym wtedy przebiegać tuż przed nim. A, może po prostu zaczekać, aż zaśnie? I choć robiło się chłodno, a ja byłam już zdrętwiała z przerażenia i z tego, że muszę tkwić za tym drzewem, nie ruszając się, żeby mnie nie usłyszał, postanowiłam go przeczekać. Jednak on zainteresował się moim samochodem. W końcu stał od niego jakieś 5 metrów. Załamałam się, bo uświadomiłam sobie, że na siedzeniu leżą moje męskie ubrania. Co on sobie pomyśli, gdy to zobaczy? A jak zadzwoni na policję? Musiałam coś zrobić. Tylko co? Kierowca obszedł samochód w koło. Nachylał się, sprawdzał co jest w środku. No i wreszcie zaczął nawoływać:
- halo,
- halo, jest tu ktoś?
W ustach mi zaschło, nie wiedziałam co mam zrobić, a on wciąż wołał przechadzając się brzegiem lasu.
cdn.
[07.09.2011] 15:27
paulaand
Poruszyłam się mimowolnie. Usłyszał to.
- halo, kto tam jest?
Pomyślałam, że to już koniec. Nie miałam już innego wyjścia jak odezwać się.
- przepraszam, ale . . Zaczęłam coś bełkotać, nie wiedząc co mam w takiej sytuacji powiedzieć.
- co pan tam robi, coś się panu stało? Usłyszałam. I zauważyłam, że idzie w moją stronę.
- nie ja tylko, przepraszam.
Stałam przed mężczyzną w samej bieliźnie i szpilkach. Bałam się. Co on ze mną zrobi?
Kierowca stanął ja w ryty. Patrzył na mnie, a ja spuściłam wzrok jak dziewczynka, która coś przeskrobała.
- czy ty ,?
- jesteś kobietą, czy facetem? zapytał.
Wciąż ze spuszczoną głową stałam jak sparaliżowana. Nie mogłam teraz wydobyć z siebie słowa.
- nieważne, ale wyglądasz bardzo sexy w tym stroju. powiedział lekko się uśmiechając.
- dziękuję odpowiedziałam, zaskakując samą siebie.
Chciałam stąd po prosu ciec do samochodu, ale moje nogi były jak splątane. Co on o mnie myśli? Zboczeniec w lesie. Niech ta chwila się już skończy o pozwoli mi odjechać. Spojrzałam w stronę samochodu.
- to twoje auto? zapytał.
- tak. Czy mogę sobie już pojechać? Przepraszam za
- taka laska chcę mnie teraz opuścić?
Przeraziłam się. Co on chce zrobić. Ale czy on powiedział laska? czy to znaczy, że bierze mnie za kobietę? Nie, to nie możliwe.
- proszę puść mnie powiedziałam cicho.
- skoro znalazłem tu taką sunię, to chyba należy mi się nagroda.
Podszedł do mnie bliżej. Czułam jego zapach. Serce mi waliło i cała drżałam z przerażenia. Dotknął palcem mojej brody, podnosząc moją głowę wyżej. Mogłam mu się teraz bliżej przyjrzeć. To był postawny mężczyzna z lekkim brzuszkiem, w wieku powyżej 50 lat. Obszedł mnie wkoło, oglądając mnie z każdej strony, jak towar, zanim go się kupi. Przejechał mi palcem wzdłuż kręgosłupa. Drgnęłam, prostując się jak struna. A on dalej wodził palcem po moim ciele. Po pośladkach, potem znowu z przodu po ramionach, poprzez stanik i do brzuszka. Jego ręka szła teraz coraz bardziej w dół.
[07.09.2011] 23:34
paulaand
Dotykał mnie teraz obcy facet, a ja stałam jak zamurowana. No właśnie ja, jako ona. Cały czas myślałam o sobie jako o niej. Ale przecież nie jestem nią, tylko . A kogo on widzi? Dziwadło, zboczeńca, czy nią laskę, lub sunię, jak to sam określił. Te wszystkie myśli krążyły mi po głowie, gdy stałam przed nim w sexy bieliźnie i szpileczkach, które mnie tu przecież sprowadziły. Z jednej strony chciałabym zniknąć, uciec, a z drugiej dziwnie pragnęłam tego co może się wkrótce stać.
Drżałam lekko pod wpływem jego dotyku. A gdy jego dłoń dotknęła moich majteczek, pod którymi miałam ukryte, to co on również ma, cicho westchnęłam. Uśmiechnął się tylko i zabrał rękę. Jeśli wcześniej nie był pewny kim jestem, to teraz już na pewno wiedział.
- jeśli będziesz grzeczną sunią, to nic ci nie zrobię powiedział.
Starałam się resztką godności poprosić go jednak o to, żeby mnie puścił.
- skoro znalazłem cie tutaj, należysz teraz do mnie i dasz mi w nagrodę to co będę chciał - Jego głos był teraz stanowczy i nie znoszący sprzeciwu. Zrozumiałam, że będę musiała teraz mu służyć jak dziwka. Ale przecież wyglądam jak dziwka, więc zaczął mnie traktować tak jak na to zasługuję. Moja sytuacja była beznadziejna. Jednak wywoływała też we mnie poza strachem, upokorzeniem, dziwną falę podniecenia. Podszedł do mnie od tyłu. Objął mnie ręką w pół tak, że musiałam pochylić się opierając dłońmi o drzewo i wypinając pupcię. Czułam na swoich pośladkach jego twardniejącego kutasa. Ocierał się o mnie liżąc moją szyję. Zaczęłam szybciej oddychać. Nagle przestał i cofnął się o pół kroku.
- pokaż panu pupcię powiedział i zaczął ją głaskać.
- wypnij ją bardziej klapsss. Na mojej pupci wylądował siarczysty klaps. Jęknęłam i posłusznie wypięłam jeszcze bardziej mój tyłeczek.
[08.09.2011] 09:59
Sknery2011
Ciekawy temat! Specjalista ds. Intymności: http://is.gd/TerazIntymnosc

[08.09.2011] 11:47
paulaand
- masz jędrną tę pupcię, suniu powiedział i dodał:
- pewnie chciałabyś, żeby cię w nią zerżnąć. Ilu cię już pieprzyło?
- nie miałam jeszcze nikogo odpowiedziałam cicho.
- to znaczy, że mamy do czynienia z dziewiczą pupcią powiedział jakby do siebie.
Miałam wrażenie, że zastanawia się nad tym co ma ze mną zrobić, a w zasadzie jak ma mnie wykorzystać. Nie wiem jak długo stałam oparta o drzewo z wypiętą pupą, gdy odezwał się:
- chcę cię obejrzeć lepiej. Idź w stronę samochodu.
- ale tam może ktoś mnie zobaczyć odpowiedziałam przestraszona.
- idź usłyszałam tylko.
Szłam przed nim w stronę parkingu. Czułam na sobie jego wzrok. Kierował mnie w stronę swojej ciężarówki. Uspokoiłam się trochę, bo jego ciężarówka był zaparkowana tak, że przesłaniała ulicę. Ryzyko, że mnie ktoś zobaczy było więc niewielkie.
[29.03.2020] 19:44
[08.09.2011] 15:06
paulaand
- przespaceruj się teraz. Chcę zobaczyć jak się ruszasz powiedział.
Zaczęłam iść wzdłuż samochodu, tak jak ćwiczyłam sama. Stawiałam małe kroki, stopy w jednej linii. Moje biodra lekko się kołysały. Słychać było cudowny dźwięk szpilek. Chodziłam tak w zasadzie z gołym tyłkiem na oczach jakiegoś obcego faceta, bo te cieniutkie paseczki stringów raczej wiele nie zasłaniały. Oświetlał mnie trochę blask lampy, która stała przy wjeździe na parking. Czasami było słychać odgłos przejeżdżającego samochodu.
- ruszasz się jak prawdziwa kotka usłyszałam.
Może to głupie, ale zrobiło mi się miło i chyba nawet uśmiechnęłam się do siebie. Te słowa dały mi trochę pewności. Poczułam się jak ona i pomyślałam sobie, że on mnie też akceptuję jako nią. Wtedy zrobiłam coś sama, bez jego wyraźnego polecenia. Oparłam dłonie na drzwiach kabiny i lekko wypinając pupcię zaczęłam ją zmysłowo kołysać. Potem pochyliłam się i dłońmi głaszcząc swoje nóżki, powoli podciągałam pończoszki. Przypominało to trochę pokaz jaki wcześniej czasami robiłam na skypie napalonym facetom. Jemu chyba też to się podobało, bo powiedział: - no, no, no!!! Niezła sunia z ciebie!
[11.09.2011] 02:43
Latexik
Mmmmm...ale bosko!daj mi wiecej!chce tego!latexik@vp.pl nametny calus suczko!
[12.09.2011] 14:32
paulaand
-podejdź do mnie - powiedział
Odwróciłam się i powoli najbardziej sexownie jak potrafię, szłam w jego stronę. Byłam już do tego stopnia podniecona, że wszystkie hamulce we mnie puściły. Mógł w tej chwili zrobić ze mną co tylko chciał, a ja chętnie oddałabym mu się jak wierna suka. Stanełam przed nim o jakiś jeden krok.
- klęknij - usłyszałam i posłusznie wykonałam jego polecenie. Otworzył rozporek i zaczął masować swój krok.
- otwórz dziwko usta i wysuń języczek. mianuję cię zaraz swoją suką.- zrobiłam co mi kazał, gdy on wydobył na wierzch swoje berło. pierwszy raz w życiu klęczałam przed mężczyzną a na wysokości oczu miałam jego kutasa. W mroku wydawał się spory, jednak być może byłam już tak "oślepiona" całą sytuacją, że nie myślałam racjonalnie. Zaczął nim biczować móje usta, twarz, język.
- chcesz go dziwko? -
- tak, panie proszę daj mi go possać- położył mi go języku, a ja zaczełam go lizać. gdy włożył mi go w usta zaczełam ssać. robiłam to pewnie niezdarnie, ale czułam jak robi się coraz wiekszy. Kierowca pieprzył mnie teraz w usta jak dziwkę. Zaczęłam lekko się krzusić, gdy dopychał go w moje gardło. Leciała mi ślina i słychać było czasami mlaskanie ssanego członka.
[21.09.2011] 21:41
iV
I co było dalej? Fajna historia czekam, na dalszy ciąg.
[29.11.2011] 14:42
paulaand
Nagle wyjął go z moich ust. Był solidnie podniecony, bo jego berło stało na baczność. Podciągnął mnie w górę. Ledwie stanełam, obrócił mnie tyłem do siebie i pchnął na drwniany stół, jakich pełno na przydrożnych parkimgach.
- wypnij dupcię, suko.
Pochylając się nisko nad stołem, wypiełam jak tylko mogłam swoją pupcię. Dostałam wtedy siarczystego klapsa, aż jęknęłam z bólu. Zaczął miętosić moje pośladki mocnymi dłońmi. Potem jedną dłoń zbliżył do moich ust, wkładając w nie swoje palce. Zaczełam je ssać jak natchniona. Lizałam je bez opamiętania, gdy druga ręka macała moją pucie. Wtem splunął na mój rowek, a ślinę wcierał w moją "cipeczkę", w która po chwili włożył palec, który wcześniej odpowiednio obsługiwałam. Na początku troszkę zabolało, ale nie trwało to długo. Moja "cipcia" miała już w sobie różne przedmioty, więc jeden paluszek nie zrobił jej krzywdy. Poza tym w tych warunkach mój Pan powiedzmy, że zadbał o jej nawilzenie.
Posuwał mnie teraz palcem, do którego po chwili dołozył drugi, a drugą dłonią dawał mi klapsy w pupcie. Naglę je wyjął.
- Czas teraz na rżnięcie takiej dupci - powiedział.
Poczułam ja w moją "cipcię" wdziera się jego q tas. Była już troszkę wypieszczona, więc długo nie stawiała oporu. Zaczął wchodzić we mnie powoli, ale stanoawczo. Odruchowo chciałam uciec biodrami od tego "intruza", ale kierowca złapał mnie mocnym uściskiem w pół, jednocześnie opierając o stół. W takiej pozycji byłam unieruchomiona i nadziana na pałę swojego Pana
[29.11.2011] 18:57
ostrychlopak
hej
sprzedaje swoje bokserki,soxy,sesje zdjęciowe erotyczne i robie filmiki na zamówienie!!!!
Jeśli chcesz mieć coś z tych rzeczy to pisz na zabawowy@wp.pl
Jestem młodym,fajnym chłopakiem
[30.11.2011] 10:09
imadlo32
a ja lubie rano wstac, porzadnie sie odlac, zrobic sobie kawe - zapalic, i wejsc na neta - to jest moja erotyczna opowiesc co wy na to http://zajumane.pl - najlepsza erotyka w sieci
[04.12.2011] 04:09
Latex
Hejka,piszcie do mnie swoje fantazje!uwielbiam je!calusy!latexik@vp.pl
[09.12.2011] 19:50
Bambitv
Pewnego pieknego dnia zdarzylo sie ze domownicy zostawili mnie samego w domu na weakend,korzystajac wiec z okazji moglem znow poczuc sie soba wygrzebalem z szafy moja mala ukryta torby i zaczalem przygotowania do weakendu usiadlem przed lustrem by troche sie upiekszyc czarny tusz na rzesy troche pudru no i moja ulubiona czerwona szminka calosc podkreslila ruda peruka ktora kupilem ostatnio okazyjnie zrobiony wczesniej drink pomogl w doborze kreacji znalazlem czarna krotka sukienke ledwo zakrywajaca czerwona bielizna a na nozki wciagnolem moje ulubione czerwone samonosne kabaretki i nalozylem czerwony lakier na paznokcie u rak na rozsstresowanie z pomoca przyszedl kolejny kolejny i jeszcze kolejny drink pomyslalem ze szpilki nie sa juz dzis dobrym rozwiazaniem kanapa owszem i tak relaksujac sie przed telewizorem mijalo popoludnie czulem sie wspaniale bedac kobieta nagle dzwonek do drzwi nie pomyslalem o tym jak wygladam w danym momencie otworzylem drzwi naprzeciw mnie stal moj sasiad z drugiego pietra 53letni siwy pan z brzuszkiem -dzien dobry ja..ja-patrzl sie przygladal a ja nie wiedzialem o co mu chodzi -chcialem pozyczyc cukier-odwrocilem sie na piecie i runolem na podloge pod wplywem alkocholu sasiad podbiegl i zaczal mi pomagac-dziura mi sie zrobila-wybelkotalem a w odpowiedzi uslyszalem pawel ktore trzyktrotnie padlo z jego ust i w tym momencie zaczelo do mnie dochodzic ze dzis nie jestem pawlem szok -blagam tylko niech pan nikomu nie mowi-ale dlaczego tak-blagam i lzy pociekly mi po polikach -nie placz bo sie rozmarzesz-i po tych slowach jakby diabel we mnie wstapil-niech pan juz nic nie mowi przez chwile-kleknolem przed nim i szybkim ruchem sprawilem ze caly jego sprzet znalazl sie w mojej buzi,sasiad chyba zrozumial moje intencje gdyz polozyl swoje rece na mojej glowie i tak mocno zaczol mnie posuwac ze nie mialem jak zlapac odde@@@ego czlonek twardnial z minuty na minute a ja odplywalem bo ladnym kwadransie opadlem z sil usta i gardlo bolaly bardzo-zostan na podlodze szmato-zabrzmialo stannwczo w ustach milego pana z brzuszkiem poslusznie odwrocilem sie do niego pupa na kolanach z rekami opartymi na podlodze poczulem bol to jego trzy swidrujace palce ktore wepchnol mi w moj otworek-musimy zrobic troche miejsca-uslyszalem mily starszy pan ukleknol za mna chwycil za biodra i mocno dosvnol do siebie prawie zemdlalem z rozkoszy i bolu i zaczal posuwistymi ruchami moj odlot kolana odmawialy posluszenstwa w ponczochach powstaly dziury osunolem sie wykonczony -bosko-naprawde bylem w siodmym niebie sasiad zaczol sie ubierac a ja zbierac z podlogi-teraz mamy juz wspolna tajemnice pawelku-uslyszalem gdy stal przy drzwiach -wiem ze jutro wracaja dopiero wieczorem-odparlem -wpadne na sniadanie-odpowiedzial z usmiechem podszedlem do niego a on chwycil mnie za glowe i pocalowal-do jutra odpoczni-
[11.12.2011] 17:00
fhtrhrhr
Gdzie się rozbierają online? A tutaj www.
[02.01.2012] 19:42
Paulin 51
Ja któregos razu tez nie wytrzymałem,ami postanowiłam że pojadę na parkibg d centrum handlowego i tam sobie pochodze w ciuszkach. Czarn aperuka, extra makijaż z podkreśleniem ust, duże okrągłe kolczuki,bielizna, pończoszki,krótk spódniczka ledwie zakrywająca pupkę ido tego kozaki za kolano.Gdy w takim przebraniu szłam parkingiem to faceci nie mało sie przewracali,wyglądałam jak rasowa @@@ka. Chodziłaem tak podnicony parę minut i gdy chciałem wsiąść do samochodu podszedł gość i zapytał czy zrobię mu loda. Cegłe taką przyjarałam że chyba sam tez sie zmieszał, a po chwili spojrzał na moje krocze i zobaczył zgrubienie, zorientował sie o co chodzi i nawet jeszcze bardziej się wygiął i poprosił zebym z nim poszła do hotelu obok.Spytał czy może przyjśc kolego, kiwnełam głową i wyszliśmy.Szłam jak sparaliżowana ale i niesamowicie podniecona, patrzył ukradkiem na moją pupę i widać że miał chęć ,podobało mi sie to.W pokoiku poszłam do łazienki i pomalowałem sobie paznokcie na czerwień, były niesamowite. Gdy wyszłam z pokoju zobaczyłam ich juz siedzących na kanapie, ten drugi powiedział o rety jak dupa. Podeszłam do nich a oni rozsuneli się i kazali mi siąść obok, byłem jak w transie,gdy usiadłam pocałowali mnie w ręce i położyli mi je na swoich kroczach.Poczułam że stoją im jak dzidy, więc jeden powiedział że takich nóg to jeszcze nie widział, mam nieowłosione nogi ale dobrze ujędrnione. Kiecka mi sie podwineła i zobaczyli wyglądające czerwone stringusie, wtedy eksplodowali mówiąć czy będę ich posłuszną suką. Dostałam takiej podniety że pochyliłam sie nad jednym z nich rozpinając mu spodnie a drugiemu tym odsłoniłam moja dupcię. Wyjełam ku kutasa który tak sterczał jak sosna i zaczełam go sscać jak nawiedzona, był ogromny aja go wsadzałam całego do buzi, drugi gość zaczał mnie całować po nogach i gładził moja pupę.Podnieta była tak wielka że nie wiem kiedy powiedziałam żeby mnie rżneli jak dziwkę bez pardonu. Samoczynnie jednemu wypiełam dupcie a on od razu zaczał ją lizac a ja @@@ałam temu pierwszemu.Potem staneli przedmną z wyciągniętymi fiutami a mi kazali iśc do nich na kolanach z językiem na brodzie, podchodziłam po kolei a oni wkładali mi swoje pały ża sie krztusiłąm,ciągnij suko dobra jesteś, lubisz to. Po chwili gdy skonczyło sie @@@anie, kazali mi sie wypiąc jak tylko potrafię najlepiej a oni zobaczą co tam mam pod ta spódniczką. Och jak przyjemnie było kręcic dupą dla nich a jak położyłam sie na kanapie i zgracją unisłam biodra wypinając dupkę to mówili że takiej @@@ki to jescze nie mieli.Dopadli sie do mojej dupy jak oszaleni, liżąc ja jeden po drugim. Po jakimś czasie jeden wział mnie podciągnął na brzeg łużka złapał za biodro i powiedział że teraz mnie zerżnie jak sukę niwyżytą, wsadził mi swego kutasa po sam brzeg a że tyłek nie jeden juz widział wibrator więc wszedł bez problemu, dawał klapsy i pchał jak traktor a ja jęczałam że mocniej. Drugi podszedł do mnie z przodu i zapodał mi do buzi bym mu ciągnełam,oohhhhh to był uczucie
[12.01.2012] 21:53
lukasz8383
Bardzo chcę przeżyć coś podobnego:
http://transwestyci.za.pl/pierwszy_raz.htm
mój mail: lukaszkus83@o2.pl
[25.01.2012] 20:51
bambitv
Byl maj a ja zmeczony jak diabli poniewaz praca dala mi ostro w kosc postanowilem wyrwac sie nad morze i troche zrelaksowac zostawilem wszystko w tyle i nie patrzac na nic udalem sie do ukochanego mielna jak zawsze udalem sie do sklepu po mala cwiarteczke by przywitac moze usiadlem na plazy i oddalem sie w pelni szumowi fal robilo sie ciemno a ja tak siedzialem i sie relaksowalem moj relaks przerwal milo brzmiacy glos ktory zapytal o papierosa glos nalezal do wysokiego faceta w garniturze czy moge usiac ja na to ze prosze i tak od slowa do slowa z nieznajomym mijaly godziny zwierzyl sie ze wyrwal sie z biura by sie zrelaksowac zrobilo sie pozno nieznajomy nie mial gdzie nocowac wiec zaproponowalem mu ze mam kwatere a i lozko wolne sie znajdzie bo jestem sam wiec ruszylismy po drodze wstepujac po alkochol otworzylem drzwi i zapomnialem ze w calym pokoju walaly sie damskie rzeczy w ktorych mialem zamiar spedzic wieczor nieznajomy zapytal przeciez sam tu przyjeciales ja troche podchmielony wybelkotalem to moje spodziewajac sie dziwnej reakcji uslyszalem to pokaz jak wygladasz zdziwiony reakcja zlapalem pare rzeczy i udalem sie do lazienki drzalem gdy zakladalem na nogi czerwone ponczoszki zalozylem czarna sukienke ktora ledwo zakrywala tyleczek do tego ruda peruke podkreslilem oczy i umalowalem usta ognista czerwienia niepewnym krokiem wyszedlem z lazienki bosko wygladasz uslyszalem chodz usiadź nieporadnie dotarlem do kanapy na czaroych wysokich szpilkach usiadlem dostalem do reki drinka wiesz ja nigdy z facetem ale jak patrze na ciebie to mysle ze mozemy fajnie sie zrelaksowac nie wydusilem z siebie slowa i poczulem jak reka nieznajomego dotaka mojego uda a jego usta caluja mnie po szyji zamarlem oddajac sie obrotowi spraw do mojci uszu dotarly jeszcze trzy slowa wiesz lubie ostro po czym zostalem z duza sila odepchniety w rog lozka moja twarz przywarla do poduszki podciagnol sukienke zerwal bielizne i poczulem gwiazdki poczulam jak od srodka cos duzego i twardego trwalo to dlugo opadlem z sil a nieznajomy jakby odzyl stanol nademna i chwycil mnie za glowe i wepchnol swojego twardego czlonka do ust jego gorzka sperma wypelnila mnie po brzegi obraz jak po bitwe ja rozmazany w podartej sukience z dziurami w ponczochach potargany i tak wygladasz slicznie usmiech pojawil sie na mojej twarzy a teraz chodz jeszcze raz jak posluszna kobieta nie dyskutujac oddalem mu sie caly nad ranem gdy sie przebudzilem widniala kartka na stole bylo cudownie
[09.03.2012] 20:23
bambitv
Majowka moje marzenie z daleka od miasta w cichym ustronnym miejscu drewniany domek spokoj cudownie tak spedzac czas i tak co roku jednak moja oaze szczescia przerwaly dwie pary ktore wynajely domek obok no trudno minely z dwie noce glosnej muzyki tancow i grilow i tego wieczora ktos zapukal do domku byl to starszy niewysoki pan z brzuszkiem kolo 50tki moze wejdziesz do nas na grilla razem z kolega zostalismy sami zony wyjechaly bo musialy isc po weakendzie do pracy a brakuje nam trzeciego do kart czemu nie pomyslalem i tak usiadlem z panami mijaly kolejne partie pokera cytrynowki ubywalo a tematy sie mnozyly i po pewnym czasie weszlismy na tematy erotyczne panowie bez krepacji opowiadali o swoich fantazjach az jeden westchnol szkoda ze nie ma naszych kobit bo tak mi sie chce ze nie wyrabiam a ja wypalilem po co wam one macie przeciez mnie zamilklem i zrobila sie cisza patrzac na mnie swoim podchmielonym wzrokiem parskneli smiechem a ja speszony tym co wypalilem ucieklem do swojego domku po paru minutach ktos zapukal otworzylem a oni stali nie gniewaj sie my poprostu wolimy kobiety -to poczekajcie zamknolem drzwi z swojej czarnej walizki wyciagnolem biala koronkowa bielizne zalozylem biale samonosne kabaretki zalozylem na to czarne blyszczac leginsy z spandexu czerwone szpilki i obcisla bluzeczke blyskawiczny wyzywajcy makijaz i moja ulubiona ruda peruka z dlugimi wlosami na lekko chwiejnych nogach udalem sie do domku obok po otwarciu drzwi obaj panowie zamilkli nie musicie nic mowic dzgalajcie wyszeptalem usiadlem na kanapie posrodku obu panow zakladajac noge na noge poczulem ich rece na swojm ciele usta na swojej szyji delikatnie i przyjemnie zaczeli mnie rozbierac gdy jeden sciagal leginsy drugi sciagal mnja bluzke zostalem w szpileczkach ponczochach i bieliznie do twarzy z obustron dostawili swoje penisy dwa naraz to rozpusta po chwili wyciagnolem sie na kanapie wypinajac tyleczek i gdy jeden z panow zajmowal sie moja pupcia drugi pakowal swojego penisa mi do ust zmieniali sie wielotrotnie bylo cudownie i gdy rano obudzilem sie w ramionach dwoch starszych panow powiedzialem ze dzis tez musimy to powtorzyc a oni z usmiechem stwierdzili ze bardzo chetnie
[13.03.2012] 00:28
bambitv
Raz na jakis czas odwiedzam Krakow uwielbiam to miasto wspanialy klimat niezwykli ludzie i duzo milosci unoszacej sie w uliczkach Krakowa zabralem swoje najbardziej sexsowne ciuszki do plecaka i wsiadlem w pociag byla pozna pora wiec w przedziale nie bylo nikogo lecz na ktorej z kolejnych stacji dosiadla sie starsza elegancka pani ubrana bardzo wyzywajaco w czerwona sukienke czarne blyszczace rajstopy i czerwone szpilki nie mogac sie skupic na gazecie gdyz moj wzrok przyciagaly jej cudne nogi dlaczego tak patrzysz na mnie mlody kolego uslyszalem westchnolem bo wyglada pani bardzo kuszaco i dodalem ze tez lubie tak wygladac pani chyba nie doslyszala ale po milym komplemencie wywiazala sie krotka mila rozmowa dojechalismy do Krakowa bylo kolo 5rano i wysiadajac pani rzucila ze jak nie mam gdzie sie zatrzymac to moge u niej bo maja z mezem duzy dom przystalem na propozycje dojechalismy na miejsce pani wskazala mi swoj pokoj i polozylem sie spac bo dlugiej nocy w pociagu bylem bardzo wykonczony po przebudzeniu zszedlem na dol by znalezc cos do picia dom byl opustoszaly przemierzajac korytarz spostrzeglem ze na krzesle w salonie lezala ta czerwona sukienka w ktorej pani jechala w pociagu skorzystalem z okazji czmychnolem na gore do swojego pokoju i zaczolem ja przymierzac wyciagnolem pare dodatkow jak czarne ponczoszki i blond peruke lezala idealni tylko trudno byla ja zapiac gdyz zamek byl z tylu zza plecow dobiegl mi znany kobiecy glos moze ci pomoc zaniemowilem teraz to ty wygladasz kuszaco pani konntynuowala umaluj sie ladnie bo mamy gosci i zejdz na kolacje dodala i zamknela drzwi
Speszony sytuacja podkreslilem kredka oczy i umalowalem usta na czerwono wyciagnalem swoje szpileczki i udalem sie na dol w duzym pokoju przy stole siedziala ona i dwoch panow no no wygladasz lepiej niz ja uslyszalem z jej ust chodz usiadz zjedz cos bylem glodny jak wilk a zarazem stresowalem sie tym ze kazdy z trojki osob wpatrywal sie we mnie atmosfera byly milczaca ale mila pokoj rozswietlaly swiece i gdy wszyscy dokonczyli posilek pani rzucila no i ktory ja chce uslyszawszy to prawie osunolem sie z krzesla no chyba ja bym sie skusil rzekl starszy pan z brzuszkiem elegancko ubrany pani wstala jakby lekko tym oburzona i rzucila w moim kierunku tylko zadbaj porzadnie o mojego meza chwycila drugiego pana za reke powiedziala dobranoc i znikla w korytarzu zostalismy sami rozmowa nie klejla sie zbytnio z gramofonu dobiegala mila muzyczka a swiece przygasaly chodz zatanczymy dotknal mojej dloni i poczulem sie magicznie i wpadlem w jego ramiona jestes sliczna szepnol mi do ucha a jego usta po chwili muskaly delikatnie moje wari to byl dlugi namietny pocalunek chodz uslyszalem i poslusznie za raczke weszlismy do pokoju w ktorym bylo ogromne lozko pomoge ci sie rozebrac pan rozpial suwak czerwonej sukienki zostalem w śamej bielznie i ponczochach starszy pan ulozyl sie na lozku a ja usiadlem na nim jego rece dotykaly mojej szyji a ja czulem przez bielizne jak cos podemna rosnie usiadlem plecami do niegu sciagnolem jego i swoja bielizne i poczulem cos tak duzego ze czulem go prawie przy zoladlu odplywalem bylo niesamowicie po kilkunastominutowym galopie zszedlem z niego i zanurzylem go calego w swoch uśtach po krotkiej chwili moje usta wypelnily sie biala mazia odplynolem źasypiajac w ramionach starszego pana nad ranem obudzila mnie starsza pani i z usmiechem stwierdzila no dales rade moj maz byl w swietnym humorźe rano dzis odwiedzi cie moj kolega bambitv@o2.pl
[13.03.2012] 01:26
bambitv
Studia byly dla mnie koszmarem szczegolnie historia jezyka polskiego ktorej wykladowca oblewal mnie kilkakrotnie jakos dziwnym trafem bylem jedynym rodzynkiem na tym roku reszta same dziewczyny ktore nie mialy z tym przedmiotem problemow wiec ktoregos razu spytalem jednej jak to jest ze wy zdajecie a ja mam problemy szkoda ze nie jestes dziewczyna uslyszawszy to zdeterminowany wyczekalem moment gdy na uczelni bylo pusto a profesor lubil siedziec do pozna w uczelnianej lazience realizowal moj pomysl na zdanie przedmiotu biala bluzeczka spod ktorej przeswitywal satynowy biustonosz krotka spodniczka ktora ledwo zakrywala pupe biale ponczoszki czarna peruka i okularki by wygladac seksownie leki makijaz a co mi tam jak sie nie uda to trudno wiedzac ze pan profesor nie dowidzi liczylem na szczescie czajac sie na uczelnianych korytarzach dotarlem do pokoju w ktorwm siedzial zapukalem i wszedlem pan profesor lekko poprawiajac okularki powiedzial aaa cos pani nie kojarze chyba jest pani nowa i co zaliczenie kiwnolem glowa milczac wie pani co ma pani zrobic kiwnolem na nie a on wstal z swojego wielkiego fotela oparl sie o biurko i rzekl no niech pani dziala bo nie mam duzo czasu poslusznie kleknolem przed nim na kolanach rozpialem rozporek a on chwycil mnie za glowe i posuwal mnie bardzo mocno ze nie moglem zlapac oddechu probowalem go odpychac mialo to skutek odwrotny bo on jeszcze mocniej dociagal mnie do swojego podbrzusza pan profesor okazal sie bardzo jurny i gdy osiagnol ekstaze zalal mnie gorzkim plynem a ja zlizywalem go po dlugim czlonku podal mi chusteczke i kazal sie wytrzec a index uslyszalem wyciagnolem na odpowiedniej stronie by nie zauwazyl kim jestem na moje nieszczescie on zaczol go skrupulatnie wertepowac az dotarl do zdjecia i zamruczal hmm panie Pawle dzis pan u mnie nie zdal ale jak pan bardziej sie postara w tym tygodniu mam jeszcze dwa dyzury to mysle ze uda nam sie duzo osiagnac i wyglada pan bardzo sexsownie lepiej niz wiekszosc moich studentek wiec zapraszam pojutrze bambitv@o2.pl
[15.03.2012] 01:26
bambitv
Byla to ostatnia sobota karnawalu a ja znudzony na kanapie przerzucalem kanaly w tv mijaly godziny pomyslalem sobie ze skoro juz sam spedzam ta sobote to wykorzystam ja w pelni jako ona rozpakowalem paczke ktora kurier przyniosl mi rano i zaczala sie moja metamorfoza zalozylem swoja ulubiona mala czarna dolozylem fajne czerwone samonosne kabaretki podkreslilem usta i oczy i dolozylem do tego blond peruke z usmiechem do lustra wyszeptalem witaj pie@@@ widok byl powalajacy udalem sie do kuchni zrobic sobie drinka poczym wrocilem przed telewizor po paru kolejnych drinkach w mojej glowie pojawil sie pewiem pomysl spowodowany pewnie duza iloscia alkocholu bylo pare minut po polnocy a ze mieszkam na przedmiesciach stwierdzilem ze zrobie sobie krotki spacer po pustej ulicy zalozylem na nozki kozaczki za kolanko ktore byly bardzo wyzywajace i udalem sie na dol po przejsciu paru uliczek postanowilem jednak wrocic by nie kusic losu na moje nieszczesci zza rogu wylonila sie grupka rozbawionych osob postanowilem ze przejde na druga strone by sie nie zdradzic na moj pech niezauwazylem dziury w jezdni i zaklinowal mi sie obcas i upadlem na chodnik po chwili z grupy tych osob podbiegl jakis facet i pomogl mi sie podniesc nic sie pani nie stalo kiwnolem glowa ze nie i zaczal do mnie mowic a ja zeby nie wzbudzic podejrzen nie powiedzialem ani slow dobra trzeba to opatrzyc spojrzal na moje zbite kolano idziemy na impreze tam sie tym zajmniemy probowalem odmowic ale nie chcialem sie zdradzic wiec tylko kiwnolem glowa na tak i dolonczylem do towarzystwa w milczeniu dotarlismy do do duzego domu z ktorego bylo slychac odglosy imprezy po wejsciu do srodka okazalo sie ze w srodku panowal ogromny scisk i polmrok ktory pozwalal zachowac mi swoja anonimowosc zgubilem gdzies w tlumie swojego wybawiciela i znalazlem jakies odludne miejsce i czekalem na okazje aby sie wyrwac po chwil uslyszalem a tu jestes a ja cie szukam chodz wzial mnie za reke poczym zaprowadzil do malej lazienki na drugim pietrze poddal woreczek z lodem a ja nic nie mowiac przylozylem do bolocego kolana moj szpakowaty z brzuszkiem wybawca oparl sie o zlewozmywak i zaczal mi sie dziwnie przypatrzac a ja nie zdradzajac i nie podnoszac glowy przykladalem lod uslyszalem jak zamek w drzwich lazienki zostaje zamkniety podnioslem glowe i zobaczylem usmiech na twarzy mojego towarzysza jeszcze nigdy nie widzialem zeby chlopak mogl tak seksownie wygladac a ty wygladasz bosko i az mnie zamurowalo probowajac wstac z krzesla on podszedl do mnie i w tym momecie moje usta splatly sie z jego ustami a jego rece dotykaly mojego krocza bylo cudownie ze zapominajac sie wtorowalem mu zdjalem jego marynarke rozpialem koszule i zaczalem go calowac po owlosionym torsie on oparl swoje dlonie na mojej glowie co spowodowalo ze zaczalem schodzic nizej az jego maly ale sztywny jak pal cźlonek zniknal caly w moich ustach kleczac bol mieszal sie z ekstaza wec usiadlem na pralce i obejmujac nogami szpakowatego pana przyciagnlem go do siebie pan byl naprawde skory do igraszek i nie protestujac zbytnio dal poniesc sie emocja moje nogi zarzucil na swoje barki co spowodowalo ze jego maly czlonek sprawial ze czvlem ogromna eksataze ktora doprowadzila jednoczesnie mnie i jego do wielkiego orgazmu jego i moja sperma splywala po moich sexsownych kozaczkach pan podal mi chusteczke zaczal sie ubierac teraz juz musisz isc i usmiechem podkreslil bo pewnie mnie zona szuka na dole przyjalem to usmiechem ubralem sie i zszedlem po schodąh idac korytarzem mijalem tego pana ktory w objeciach swojej malzonki bawil sie wysmienicie siegajac do kieszeni kurtki zauwazylem wizytowke z numerem telefónu a na odwrocie do zobaczenia wkrotce
[15.03.2012] 03:40
bambitv
Przez pewien czas pisal do mnie pewien chlopak z okolic Katowic i nie wiedzac czemu jakos tak byl na tyle przekonywujacy ze postanowilem go odwiedzic wiec spakowalem pare sexsownych ciuszkow przybory do makijazu i krotka czarna peruke i poszedlem szybko spac gdyz pociag byl wczesnie rano oczywiscie wstalem za pozno i nic nie jedzac cudem zdazylem mijaly godziny pociag byl bardzo opozniony a mi od glodu zaczelo sie robic slabo nic nie pamietajac co sie stalo obudzilem sie w szpitalnym lozku nad ktorym stal jakis lekarz nic panu nie bedzie wskutek braku jedzenia pan poprostu zaslabl zostawie pana na jedna noc a jutro pan wyjdzie przez glowe przebiegla jedna mysl co z moimi rzeczami i z moja tajemnica skrywana w plecaku na moje pytanie lekarz podal mi klucz rzeczy sa w szatni wieczorem niech pan sobie zejdzie niech pan sie przespi i tak zrobilem przebudzilem sie wieczorem ogarniety glodem nikotynowym postanowilem zejsc po rzeczy zjechalem na poziom zero i bladzac po korytarzach tego duzego szpitala dotarlem do swojch rzeczy zabralem wszystko przy sobie bezpieczniej i zaczolem wracac i pobladzilem snulem sie opuszczonymi korytarzami i nie moglem znalezc powrotnej drogi w koncu wszedlem w ktores kolejne drzwi i znalazlem sie w pomieszczeniu przeznaczonym dla pielegniarek w srodku byla kanapa szafa i maly telewizor postanowilem ze z braku wyjscia zostane tu do rana usiadlem i czekalem zaciekawiony uchylona szafa postanowilem zobaczyc co jest wsrodku a wewnatrz szafy na wieszaku wisialy fartuszki pielegniarek i biale chodaki przez glowe przebiegla tylko jedna mysl chodz przez chwile byc jak one zalozylem biala koronkowa bielizne biale gladkie ponczoszki nalozylem bialy fartuszek ktory ledwo zakrywal moje koronkowe majteczki i odslanial szeroki pas samonosnych ponczoch w malym lusterku zrobilem prowizoryczny makijaz delikatnie podkreslajac rozem usta i czarnym tuszem podkreslajac rzesy do tego czarna peruka z krotkimi prostymi wlosami efekt byl cudowny usiadlem na kanapie i odgrywalem wymarzona role przy blasku malej lampki snulem sie w swojej fantazji ktora przerwaly skrzypiace drzwi w drzwiach stanol dwumetrowy olbrzym w bialym fartuchu speszony chwycilem za gazete ktora lezala na biurku i udawalem ze czytam z ust olbrzyma padlo pare slow pani Beatko wiem ze jest druga w nocy ale poprosze ze mna poslusznie wlozylem biale chodaki na nogi i ruszylem za olbrzymim panem doktorem po krotkiej chwili dotarlismy do pomieszczenia w ktorym na srodku znajdowal sie fotel ginekologiczny wchodzac do srodka uslyszalem ze mam zrobic kawe i w ciszy zaczolem ja przygotowywac pan doktor spoczol na wielkim fotelu i nie spuszczajac wzroku z moch nogl rzekl kim pani jest zaskoczony pytaniem probowalem sie wycofac do drzwi lecz pan doktor zastawil je swoim duzym cialem prosze na fotel wskazal na duzy fotel do badan ze spuszczona glowa udalem sie na fotel nogi na podporki poslusznie rozkladajac nogi umiescilem na podporkach ktore byly bardzo źimne lezac tak w rozkroku w glowie ze strachu klebily sie czarne mysli doktor podszedl do biurka i wyciagnal gumowe rekawice poczym podszedl do fotela na ktorym bylem rozlozony jedna reka przycisnal mnie do fotela a druga rozchylajac majteczki zaczal wsuwac swoje ogromnd paluchy do mojego ciasnego odbytu tak mocno ze az pokazaly mi sie gwiazdki i stracilem przytomnosc po jakims kwadransie ocknolem sie i zorientowalem ze moje nogi sa przywiazane do podporek a rece do fotela a nademna stalo trzech wielkich facetow w samych fartuchach bez spodni a lekarz ktory mnie przyprowadzil z usmiechem stwierdzil ze do dziwnych przypadkow musial sprowadzic wsparcie probujac cos powiedziec zostalem zakneblowany przez monstrualny cźlonek jednego z tych olbrzymow ktory stal nad moja glowa jeden z nich rozszerzyl moje i tak juz mocna rozpiete nogi i przywarl do mnie źe jego czlonka czulem az w zoladku panowie zmieniali sie co chwile a ja pod naporem ich ogromnym penisow padalem z exstazy i wyczerpania gdy zostalem odwiazany osuólem sie na podloge i jak kocica na czworaka doszedlem do kozetki na ktorej trzech panow odpoczywalo na kozetce staneli nad moja glowa i po koleji zalewali mnie obficie sperma tak ze klejilo sie cale moje cialo padlem nad ranem nie bylo nikogo wiec szybko sie przebralem i ucieklem z gabinetu pozostawiajac w glowie wczorajśze wydarzenia bambitv@o2.pl
[15.03.2012] 04:34
bambitv
Tygodnie przygotowan i facet z ktorym mialem spedzic mily wieczor wystawil mnie trudno z wielka walizka na opustoszalym dworcu czekalem na kolejny pociag w polmroku wylonila sie postac malego lysowego maszynisty podszedlem do niego pytajac o jakis pociag a on odparl ze bedzie ale dopiero rano i odszedl pare metrow dalej po chwili wrocil i niepewnym glosem spytal czy nie mam ochoty sie napic bo nie ma z kim pomyslalem przez chwile i udalem sie wraz z nim do jego malego dwupokojowego mieszkania w blokach pan stas jak okazalo na imie przyjal mnie dosc milo wyjal pollitrowke z barku usiedlismy przy stole i tak mijal milo czas na rozmowie o tym i o tamtym poczym rozmowa zeszla na tematy erotyczne i gdy pojawila sie kolejna butelka pan stas powiedzial ze cos mi pokaze z kredensu wyciagnal jakas zakurzona kasete i puscil w starym magnetowidzie na ekranie telewizora polecial ostry film pornograficzny usiedlismy na kanapie i ogladalismy w milczeniu starszy pan zaczal opowiadac o jednej aktorce z ekranu ktora wygladala imponujaco i z jego ust padlo pytanie a tobie jakie dziewczyny sie podobaja ja podchmielony wybelkotalem ze wole chlopcow zapadla cisza spojrzal na mnie bardzo dziwnie po czym wiesz ja nigdy nie ja o tym nie myslalem poczym jego reka powedrowala na moje kolano poczekaj odpowiedzialem po czym udalem sie do pokoju w ktorym stala moja walizka w ciagu kilkanastu minut przeistoczylem śie w sexbombe o kreconych blond wlosach ognisto czerwonych ustach w czarnych ponczoszkach ze szwem i czerwonych szpilkach w bialej nocnej satynowej koszulce z koronkowym wykonczeniem wszedlem do pokoju w ktorym byl pan stas a widok mnie troche rozczarowal na ekranie leciala ostra scena a pan dzierzyl w dloni swojego ptaszka mowilem poczekaj chyba ze wolisz sam przy ekranie starszy pan kiwnal na nie i ze spuszczona ze zdziwienia mina patrzyl na mnie zrobilem rundke po pokoju kolyszac sexsownie biodrami odslaniajac swoje walory podszedlem i kleczac przed nim spytalem to ona czy ja i telewizor zostal zgaszony a w mojch ustach źnalazl swoje miejsce wymeczony ptaszek ktory po paru chwilach takjakby odzyskal na nowo zycie oparlem sie o rog kanapy i wypinajac tyleczek ruszalem bioderkami by zachecic do dzialania starszy pan poslusznie rozchylil majteczki i delikatnie wprowadzil swojego penisa do mojego ciasnego otworku bylo to mile uczucie rozkoszowalem sie w pelni chwila pan Stas polozyl sie na plecach a ja okrakiem zaczalem go dosiadac jego rece dotykaly moich plecow i bladzily po calym moim ciele zdyszany tempem jakie narzucilismy zszedlem z niego i ponownie wzialem do ust po kilku minutach trysnal mi do gardla oblizywalem by nie uronic nawet kropli po chwili usiadlem obok i zalozylem noge na noge spytalem i jak a on jak mam ci sie odwdzieczyc na to ja nie musisz ja lubie dostarczac rozkosz innym po czym pocalowalem go i usnalem w jego ramiónach bambitv@o2.pl
[16.03.2012] 23:43
Bambitv
Jakis czas temu zaczolem prace w duzej firmie ktory dla ambitnych pracownikow przeprawadzala sźkolenia i jakos tak moj podwladny widzac moje wyniki stwierdzil ze chce mnie poslac na jedno z nich swiadomosc wyjazdu odrazu napawala mnie optymizmem gdyz lubie hotelowe pokoje w ktorych czuje sie bardzo wyzwolony i moge przez chwile poczuc sie kobieta po zrobieniu kilku niezbednych zakupow udalem sie w kierunku dworca autobusowego wsiadajac zobaczylem mnostwo znanych mi osob z biura dotarlismy na miejsce po paru godzinach byl to maly hotelik pńlozony w malowniczej okolicy udalismy sie do recepcji gdzie nasz przelozony rozdzielal nam pokoje gdy przyszla moja kolej uslyszalem ze bede mieszkal z dwojka innych osob gdyz zabraklo miejsc zawiedziony brakiem wolnosci wzialem klucz i udalem sie do pokoju otworzyla mi pani kasia z kadr wysoka blondynka ktora ubiarala sie bardzo wyzywajaco i panowie z biura slinili sie na jej widok byla mezataka z dlugim stazem druga osoba byl mlody chlopak ktory byl informatykiem rowniez zonaty gdyz jego palec zdobila zlota obraczka coz trudno nie bylo najgorzej po rozpakowaniu kazdy polozyl sie gdyz rano czekaly nas zajacia na drugi dzien w czasie dlugich i nudnych szkolen postanowilem ze skocze na chwile na gore chwile sie odprezyc ku mojemu zdumieniu gdy otworzylem drzwi zobczylem jak na moim lozku pani kasia w samych ponczoszka@@@ezdza naszego wspolokataora i nawet gdy widziala mnie jak na to wszystko patrze nie przejela sie zbytnio i dalej pedzila jak na dzikim koniu wyszedlem z pokoju nie chcac im przeszkadzac w kolejnym dniu nasz kierownik stwierdzil ze skoro zblizaja sie ostatki to trzeba dac odpoczac glowie i zorganizuje nam bal przebierancow i pojechal do miasta wypozyczyc stroje dla pracownikow w mojej glowie rodzila sie jedna mysl w koncu moge sie pokazac swiatu w pelnej okazalosci i udalem sie na gore rozpakowac swoj magiczny zestaw w pokoju nie bylo nikogo wiec korzyśtajac z okazji wsźedlem do lazienki zalozylem czerwone samonosne kabaretki i wysokie czerwone szpilki i zaczalem przymierzac bielizne przed duzym lvstrem i wtedy uslyszalem trzasniecie drzwiami i wkurzony glos Kasi za kogo ja mam sie przebrac chyba tylko za @@@ na co ja za drzwi lazienki wypalilem no fajnie by bylo pani kasia z impetem otworzyla drzwi od lazienki i gdy zobaczyla mnie tak ubranego stwierdzila no no nogi jak marzenie no to my przebierzemy sie za ulicznice a mlodzienca za alfonsa po czym wyjela ze swojej walizki pare ciuszkow i wparowala do lazienki i jak ja swoje nieziemsko dlugie nogi odziala w czarne ponczochy pomogla mi zrobic wyzywajacy makijaz i w doborze krotkiej sukienki ktora odslaniala posladki zalozylem ruda peruke i w oczekiwaniu na tomka z drinkiem w reku czekalismy siedzac na lozku Gdy otworzyly sie drzwi pani kasia lapiac mnie za reke wstala wzielismy naszego Alfonsa pod reke i udalismy sie na sale a tam hulaj dusza piekla nie ma w oparach alkocholu i dobrej muzyki cale towarzystwo bawilo sie wysmienicie nasz stolik byl wyjatkowo oblegany przez roznie przebranych mezszczyzn ale to za sprawa mojej towarzyszki w pewnym momencie do naszego stolika podszedl policjant i nie trudno w tym stroju bylo rozpoznac naszego szefa ktory lekko pijany wzial mnie na parkiet akurat lecial jakis wolny kawalek i widzac jak sie nakrecil pozwolilem mu na zbyt duzo jego duze dlonie masowaly moje posladki a pocalunki ladowaly na szyji przerazony obrotem spraw ucieklem na gore korzystajac ze nikogo nie ma w pokoju postanowilem ze odpoczne przez chwile i ucialem sobie krotka drzemke po krotkim czasie zostalem wyrwany ze snu moje cialo przesźywal ogromony dreszcz a w mojej pupie drazyl wielki penis gdy otworzylem oczy na drugim lozku zobaczyldm uśmiechtnieta pania kasie przy ktorej boku stalo 5ciu nagich panow w maskach na twarzy pani kasia z usmiechem na ustach stwierdzila sama nie dam rady i musisz mi pomoc a ja odplynolem w dzikiej rozkoszy
[17.03.2012] 15:41
macieksssssssssssss
Ja od jakiegoś czasu nieziemsko podniecam się na myśl o tym, że ja przebrany za seksowną suczkę, spotykam się w dobrze zbudowanym panem, on traktuje mnie jak dame, a pozniej jak przechodzimy do konkretów to staje sie moim panem, a ja uległa suką. posuwa mnie w usta, a potem mocno bzyka w dupcie, potem kaze lykac sperme..mmmmm marze o tym kekeke5 małpa o2 kropka pl
[09.08.2012] 23:54
Cobra76
Ja 35 lat również zacząłem bawić się w crossdress i strasznie mnie kręci na myśl, ze kocham się z kobietą lub facetem lub innym tv. Z kobietą i facetem już to przeżyłem. Jestem z Łodzi i nie mam lokum. Ktoś chętny?
[03.09.2012] 00:56
Paulina 51
Ja któregos razu tez nie wytrzymałem,ami postanowiłam że pojadę na parkibg d centrum handlowego i tam sobie pochodze w ciuszkach. Czarn aperuka, extra makijaż z podkreśleniem ust, duże okrągłe kolczuki,bielizna, pończoszki,krótk spódniczka ledwie zakrywająca pupkę ido tego kozaki za kolano.Gdy w takim przebraniu szłam parkingiem to faceci nie mało sie przewracali,wyglądałam jak rasowa @@@ka. Chodziłaem tak podnicony parę minut i gdy chciałem wsiąść do samochodu podszedł gość i zapytał czy zrobię mu loda. Cegłe taką przyjarałam że chyba sam tez sie zmieszał, a po chwili spojrzał na moje krocze i zobaczył zgrubienie, zorientował sie o co chodzi i nawet jeszcze bardziej się wygiął i poprosił zebym z nim poszła do hotelu obok.Spytał czy może przyjśc kolego, kiwnełam głową i wyszliśmy.Szłam jak sparaliżowana ale i niesamowicie podniecona, patrzył ukradkiem na moją pupę i widać że miał chęć ,podobało mi sie to.W pokoiku poszłam do łazienki i pomalowałem sobie paznokcie na czerwień, były niesamowite. Gdy wyszłam z pokoju zobaczyłam ich juz siedzących na kanapie, ten drugi powiedział o rety jak dupa. Podeszłam do nich a oni rozsuneli się i kazali mi siąść obok, byłem jak w transie,gdy usiadłam pocałowali mnie w ręce i położyli mi je na swoich kroczach.Poczułam że stoją im jak dzidy, więc jeden powiedział że takich nóg to jeszcze nie widział, mam nieowłosione nogi ale dobrze ujędrnione. Kiecka mi sie podwineła i zobaczyli wyglądające czerwone stringusie, wtedy eksplodowali mówiąć czy będę ich posłuszną suką. Dostałam takiej podniety że pochyliłam sie nad jednym z nich rozpinając mu spodnie a drugiemu tym odsłoniłam moja dupcię. Wyjełam ku kutasa który tak sterczał jak sosna i zaczełam go sscać jak nawiedzona, był ogromny aja go wsadzałam całego do buzi, drugi gość zaczał mnie całować po nogach i gładził moja pupę.Podnieta była tak wielka że nie wiem kiedy powiedziałam żeby mnie rżneli jak dziwkę bez pardonu. Samoczynnie jednemu wypiełam dupcie a on od razu zaczał ją lizac a ja @@@ałam temu pierwszemu.Potem staneli przedmną z wyciągniętymi fiutami a mi kazali iśc do nich na kolanach z językiem na brodzie, podchodziłam po kolei a oni wkładali mi swoje pały ża sie krztusiłąm,ciągnij suko dobra jesteś, lubisz to. Po chwili gdy skonczyło sie @@@anie, kazali mi sie wypiąc jak tylko potrafię najlepiej a oni zobaczą co tam mam pod ta spódniczką. Och jak przyjemnie było kręcic dupą dla nich a jak położyłam sie na kanapie i zgracją unisłam biodra wypinając dupkę to mówili że takiej @@@ki to jescze nie mieli.Dopadli sie do mojej dupy jak oszaleni, liżąc ja jeden po drugim. Po jakimś czasie jeden wział mnie podciągnął na brzeg łużka złapał za biodro i powiedział że teraz mnie zerżnie jak sukę niwyżytą, wsadził mi swego kutasa po sam brzeg a że tyłek nie jeden juz widział wibrator więc wszedł bez problemu, dawał klapsy i pchał jak traktor a ja jęczałam że mocniej. Drugi podszedł do mnie z przodu i zapodał mi do buzi bym mu ciągnełam,oohhhhh to był uczucie mój e-mail. jszkod@onet.eu
[11.11.2012] 22:25
puchny trans
Największy dreszczyk podniecenia mam zawsze podczas kupowania pończoch i szpilek. Ciekawe co myślą ekspedientki , gdy kupuję jakies mega szpile, albo ponczochy. Myslą pewnie ze to dla żony. Ciekawe co by pomyślały gdyby wiedziały że sam je zakładam, a potem wkładam kutasa pomiędzy te szpilki i spuszczam się do środka. Pewnie miały by mnie za zboczeńca
[20.11.2012] 00:45
moni35
Dla konesera i wielbiciela. Nie szukam przypadkowych spotkań i chłopców którzy chcą zobaczyć jak to jest.
email nabd@op.pl
http://bdsm.pl/user.php?id=56368
[20.11.2012] 00:48
moni35
moni35 (12.11.20 00:45):
Dla konesera i wielbiciela. Nie szukam przypadkowych spotkań i chłopców którzy chcą zobaczyć jak to jest.
email: onabd@op.pl
http://bdsm.pl/user.php?id=56368

onabd@op.pl

1 2 3 4 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat