o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum O kobietach
 » Odpowiedz na ten temat

DZIWNY WYNIK TESTU CIĄŻOWEGO... POMÓŻCIE!

1 2
[19.08.2011] 01:35
Dziwny wynik testu ciążowego.
Witam.
Moim problemem jest to iż kupiłam w aptece test ciązowy firmy APTEO i zrobiłam go rano. Wynik testu odczytałam po upływie dokładnie 5min. I co? Otóż to... Jedna kreska w miejscu Kontrolnym C wyszła wyraźna natomiast w miejscu testowym T ledwo zauważalna. Wiem że jak sie jest w ciąży to mają być dwie itd. ale kurcze ucieszyłabym się gdybym była w ciąży Ale wiecie co dziewczyny stwierdziłam że muszę powturzyć test... kupiłam w aptece drugi niestety zauważyłam na ulotce że jest on mniej czuły niz ten co robiłam poprzednio. Zrobiłam go wieczorem i niestety wyszedł negatywny wynik. Co o tym myślicie ? Czy test APTEO mógł pokazać ciąże ? Czy to wadliwy egzemplarz że tak powiem ? Robiłyście testy tej firmy ? Proszę was o pomoc... okres spóźnia mi się już 5 dzień...
[19.08.2011] 11:07
mialam podobnie
tylko niestety dostalam okres;(
[19.08.2011] 11:48
ml0da19
ja robiłam 3 testy ciązowe w zeszłym tygodniu (3 dni po spodziewanej@) i wszystkie wyszły mi pozytywnie. dzisiaj tez kupiłam test ciążowy tej samej firmy co ty (apteo) i jedna kreska wyszła bardzo wyraznie a druga ledwo widoczna. wiec albo ten test jest do d... albo . bardzo sie ciesze na wiesc ze moge byc w ciazy a ten dzisiejszy test mnie załamał
[20.08.2011] 08:04
Lolaaakuna
Te testy są jakieś lewe , moja kol robiła sb właśnie tej firmy i tak samo ! Ale ona w końcu w ciąży nie była chociaż dla niej to akurat radość
[01.09.2011] 09:49
olaer
Założycielko wątku, czy mogłabyś zdradzić tajemnice, czy jesteś w ciąży i testy Cię nie zawiódł czy jednak jest totalnie lipny? Interesuje mnie to głównie dlatego że sama wczoraj wykonałam ten test i mam identyczną sytuację
Pozdrawiam serdecznie
[19.09.2019] 13:08
[16.11.2011] 16:39
Martitatita
kurcze dziewczyny no to teraz nie wiem, wiecie mam wszystkie objawy ciąży nawet brzucha już wciągnąć nie umiem ostatni stosunek ponad 2 miesiące temu, okres cały czas mam ale wiadome można mieć w pierwszych miesiącach, zakupiłam ten test dziś, jutro rano zrobię i napiszę jak poszło oby były dwie do gina mam dopiero za miesiąc
[17.11.2011] 08:29
Martitatita
No cóż niestety wynik negatywny
[17.11.2011] 17:16
Mama
Takie sytuacje jak wasza zdarzają się dosyć często. Wiem, że może zabrzmi to dość dziwnie i mało wiarygodnie, ale nie jesteście pierwsze i obawiam się, że nie ostatnie. Czytałam sama ostatnio dość sporo na temat ciąży, porodu i wszystkich tych spraw. Tutajwww.witalnamama.pl dowiecie się więcej.
[18.11.2011] 17:15
Jolanta
Mama (11.11.17 17:16):
Takie sytuacje jak wasza zdarzają się dosyć często. Wiem, że może zabrzmi to dość dziwnie i mało wiarygodnie, ale nie jesteście pierwsze i obawiam się, że nie ostatnie. Czytałam sama ostatnio dość sporo na temat ciąży, porodu i wszystkich tych spraw. Tutajwww.witalnamama.pl dowiecie się więcej.
Też miałam tak z testem. Mój wskazywał, że nie jestem, pare dnie wizyta u gino i jednak mam brzuszek. Trochę to dziwne, ale na prawdę się zdarza
[18.11.2011] 18:18
Mama
Jolanta (11.11.18 17:15):
Mama (11.11.17 17:16):
Też miałam tak z testem. Mój wskazywał, że nie jestem, pare dnie wizyta u gino i jednak mam brzuszek. Trochę to dziwne, ale na prawdę się zdarza
Zgadza się różnie to bywa najlepiej jednak zdać się na lekarza.
[19.11.2011] 10:45
edukujsie
zapraszam nawww.edukujsie.blog.onet.pl !
[23.11.2011] 22:33
Anna.Lo
Aby test wyszedl w miare wiarygodnie, najlepiej robic go rano z porannego moczu, poniewaz mocz wtedy ma najwiecej hormonu lozyskowego. Testu nie nalezy tez robic wczesniej niz w pierwszy dzien planowanej miesiaczki, a im pozniej tym lepiej. Macie watpliwosci co do testu? Udajcie sie do ginekologa, wtedy bedziecie wiedzialy Na pewnoe czy jestescie w ciazy czy nie
[02.01.2012] 14:35
misia898989
ja mam tez problem kupilam test apte+ i zrobilam na rzut oka nic nie widac ale jak sie dokladnie przypatrze to sa jakby dwa biale miejsca na kreski bez zadnego zabarwienia... nie wiem co to znaczy czy to normalne w testach?
[24.07.2012] 14:39
Gosia_535
Kupiłam dziś ten sam test i w ulotce jest wyraźnie napisane: "Ze względu na niski poziom hCG we wczesnych etapach ciąży linie wyniku mogą być jaśniejsze. Obecność nawet bardzo jasnej linii w polu T musi by traktowana jako wynik pozytywny."
[19.09.2012] 09:26
rikka222
każda nawet najmniej widoczna kreska w polu "ciążowym" zazwyczaj świadczy o ciąży, moja była jak nitka, a świadczyła już o ciąży
nie mniej jednak proszę o podzielenie się doświadczeniami w zakresie testów ciążowych w krótkiej ankiecie, 30 sekund Wam zejdzie, z góry dziękuję za pomoc
http://webankieta.pl/ankieta/woc3c6rllaba/p
[22.09.2012] 20:33
tala24  tala184@tlen.pl
Ja tez mialam pierwszy test z słabą drugą kreską, ale wiedziałam, że to ciąża, zrobiłam badania krwi i zaraz wykazało, że mamy babelka w brzuszku I tylko żeby nie było ...
[20.11.2012] 22:59
megiiiii
test po uplynieciu czasu wlasciwego po ktorym sie go odczutuje jest niewazny!!! DZIEWCZYNY NA TESCIE APTEO PO PARU GODZINACH WYCHODZI DRUGA SIWA KRESKA!!! ja po zrobieniu tego testu - wynik negatywny wrzucilam go do torebki pozniej robiac zakupy siegalam po portfel test wpadl w moja reke ujrzalam ta druga kreche pobieglam do apteki po pink test wyszedl oczywiscie negatywny, BETA rowniez...TAKZE TEST PO ZROBIENIU I PO UPLYNIECIU CZASU WLASCIWEGO WYWALAJCIE DO SMIECI!!! Bbo sie nakrecicie tak jak ja!!!! a ciazy nie ma i nie bylo!!! chyba,ze urojona! przez test apteo!. NIE POLECAM!!!
[28.12.2012] 10:37
kwiatuszek1234
ja jestem zadowolona z testów apteo,
staramy się z mężem o dzidziusia i duzo tych testów potrzebuję,
cena jest przystępna więc ok
raz tylko wydawąło mi się, że jest cienka delikatna kreska, ale to tylko moja wyobraźnia niestety
[21.02.2013] 12:12
Helenka z Nowego Targu
Poczytajcie sobie dziewczyny o tym jak interpretować te testy http://dobra-mama.pl/jak-interpretowac-wynik i-testow-ciazowych
[26.02.2013] 23:10
Wikaa  lasvikas@tlen.pl
Czesć . mam 16 lat i martwie sie czy nie jestem w ciązy ,zrobiłam test była 1 kreska a 2 bardzo nie widoczna nw co to oznacza tym bardziej przy stosunku chłopak sie nie spuscił , od stosunku mineły 2 dni . nw co mam zrobic ?
[03.04.2013] 11:05
IZABELL
cześć.zrobiłam test rano i wyszły dwie kreski lecz jedna z nich jest w zupełnie innym miejscu niż powinna być.czy to możliwe żeby test wyszedł pozytywnie?
[17.05.2013] 13:01
natalia001
IZABELL (13.04.03 11:05):
cześć.zrobiłam test rano i wyszły dwie kreski lecz jedna z nich jest w zupełnie innym miejscu niż powinna być.czy to możliwe żeby test wyszedł pozytywnie?

Daj znać jak się u Ciebie rozwinęła sytuacja bo mnie dzisiaj rano tak samo wyszło na teście i jestem bardzo ciekawa
[08.07.2013] 10:32
anneka
Witajcie!! nie wiem czy widziałyście dziewczyny odnośnie pink testu ale na stroniewww.pinktest.pl można dostac taki test za free
[09.07.2013] 08:57
Je_ga
anneka (13.07.08 10:32):
Witajcie!! nie wiem czy widziałyście dziewczyny odnośnie pink testu ale na stroniewww.pinktest.pl można dostac taki test za free

Hej, korzystałaś z tej opcji aby dostać test darmowy? Robiłam do tej pory 2 razy test strumieniowy, może bym spróbowała zrobić taki płytkowy następnym razem jakbym dostała go.
[09.07.2013] 13:16
dielia
Najlepiej od razu kupować w aptece 2 testy róznych firm i tez nastawić się, że przy wczesnej ciazy wynik bedzie negatywny albo kreska bedzie niewyrazna.
[10.07.2013] 06:58
anneka
Je_ga (13.07.09 08:57):
anneka (13.07.08 10:32):

Hej, korzystałaś z tej opcji aby dostać test darmowy? Robiłam do tej pory 2 razy test strumieniowy, może bym spróbowała zrobić taki płytkowy następnym razem jakbym dostała go.

Wypełniłam ankietę na tej stronie i teraz pozostaje czekać na wysyłkę testu mam nadzieję, że dotrze szybko
[11.07.2013] 20:10
Je_ga
Fajnie, ja też w takim razie wypełnię, a co, spróbuję tego testy płytkowego pierwszy raz będzie na przetestowanie
[11.07.2013] 20:25
Je_ga
Jestem w ciąży dziewczyny ! Będe miała dziecko a może test jest zły?
[12.07.2013] 07:37
anneka
Je_ga (13.07.11 20:10):
Fajnie, ja też w takim razie wypełnię, a co, spróbuję tego testy płytkowego pierwszy raz będzie na przetestowanie

Nie wiem tylko czy oni wysyłają je po zakończeniu całej akcji czy od razu jakoś, no ale zostaje poczekać teraz tylko, jakbyś dostała to daj znać!
[13.07.2013] 09:12
Je_ga
anneka (13.07.12 07:37):
Je_ga (13.07.11 20:10):

Nie wiem tylko czy oni wysyłają je po zakończeniu całej akcji czy od razu jakoś, no ale zostaje poczekać teraz tylko, jakbyś dostała to daj znać!

Raczej po zakończeniu akcji będą te testy pewnie wysyłać, no teraz pozostaje po prostu poczekać, ale mam nadzieję, że finalnie test dotrze
[24.07.2013] 15:36
anneka
Hej no to fajnie, poczekam, jak dostane to będę mogła przetestować ten płytkowy pink test

1 2
 » Odpowiedz na ten temat