o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum Poznam dziewczynę
 » Odpowiedz na ten temat

co powiecie jeśli facet nie miał nigdy dziewczyny??????

1 «   14 15 16 Strony tematu:
[03.08.2011] 19:42
wstydliwy0000
psychiatry dobrego i lekarstw (11.08.03 15:26):
to potrzebuje osoba ktora prowadzila dialog o wlosach itp, sama ze soba. To wyglada jak rozdwojenie jazni, masakra

Dokładnie, to jakiś wariat pisał, nie ja.
[03.08.2011] 19:47
wstydliwy0000
bdb -wstydliwy (11.08.03 19:11):

Nie [z]rozumiesz. Nie mąć mi tutaj, bo zaraz będe siedział w Twoim kompie]]]]]]]]

[03.08.2011] 20:09
karolcia__Ibn
heh miałam tutaj już nie pisać
Ale mój specyficzny typ umysłu, i szlachetne serce, nie pozwala mi przejść obojętnie. Pozatym delikatna ze mnie istota, z wyjątkowo zakompleksioną duszą, ale bogatą i głęboką duszą. Taki typ niepoprawnej romantyczki, sentymentalnej, i wrażliwej. Mam silne rozwinięte poczucie obowiązku. Jestem skłonna do składania siebie w ofierze, a jednocześnie cierpię z powodu swego oderwania od realnego świata. Moje uczucia są w stanie nieustannego napięcia, ale do wybuchów dochodzi rzadko. Jak Ci więc pomóc ?
[03.08.2011] 20:25
wstydliwy0000
Jak pomóc...mój problem dokładnie polega na tym, że boję się o swoje zdrowie psychiczne. Boję się, czy nie mam lub nie nabawię się niedługo jakiejś nerwicy. Pewne wspomnienia powodują u mnie gniew, i wiele negatywnych emocji. Przywołuje to obrazy z dzieciństwa, jak ja bije ojca czy na odwrót, jak brat przychodzi do domu zakrwawiony, czy też wspomnienie mamy noszącej sznur w torebce, w czasie jej silnej depresji, oraz inne, mnóstwo złych wspomnień. Obawiam się że tego nie zrozumiesz.
P.S. Napiszesz coś więcej o sobie ? Jeśli to nie tajemnica.
[03.08.2011] 20:43
karolcia__Ibn
Rozumiem, a może nie rozumiem
Już jako dziewczynka najlepiej czułam się w łóżku, (w takim azylu domowym) i tak mi zostało. Nie dlatego że stale myśle o seksie, lecz dlatego że potrzebuje więcej snu niż inni. Myśle że mojemu *przyszłemu* spodoba się to moje upodobanie do łóżka, i będzie podziwiał mnie, za moją niezwykłą intuicję erotyczną. Jestem wyczulona na przeszkody, które mogłyby mnie ograniczać. Ponieważ jestem nieśmiała, i boję się blamażu, rzadko decyduje się na pierwszy krok. Wolę żeby to mnie uwodzono. Najczęściej musi być elegancki, umieć słuchać, interesować się moimi poczynaniami. Nie lubie aktów przemocy, i szorstkiego traktowania. Najbardziej liczą sie dla mnie ciepłe słowa, i czułość.
[26.03.2019] 07:50
[03.08.2011] 21:02
wstydliwy0000
Tak oceniasz swoje zachowanie,(ciekawe) a fizyczność ?(jeśli to nie tajemnica)
Natomiast co do zachowań, to pod pojęciem *nienormalności* zwykle znajdują się wszystkie zachowania, które nie są akceptowane przez większość społeczności. Problemy psychiczne, które powodują występowanie nietypowych zachowań lub sposobu działania, wiążą się ze społeczną stygmatyzacją i odrzuceniem. Choroby psych. w dalszym ciągu są kojarzone z agresją, brakiem kontroli nad swoim zachowaniem, czy przejawianiem zachowań aspołecznych. Ale ten stereotyp powoli się zmienia.
[03.08.2011] 21:21
karolcia__Ibn
Fizyczność ?niewiele się zmieniłam pod tym względem. Cóż dodać, jestem romantyczką która wierzy z całego serca, że pisana jest mi wielka, prawdziwa miłość choćby raz w życiu. I nie warto mnie tego marzenia pozbawiać nieodpowiednim, zbyt małostkowym zachowanien w trakcie pierwszych spotkań. Moim literackim odpowiednikiem jest lojalna Małgorzata - bohaterka *Mistrza i Małgorzaty* Bułhakowa. Najważniejsze więc aby mnie oczarować niczym fakir roztańczoną kobrę swoją wrażliwością, talentami i dobrymi manierami. Wtedy z raczej skorupy wyłoni się fascynująca dziewczyna - zmysłowa i skłonna do flirtu.
[03.08.2011] 21:29
wstydliwy0000
Czyli mężczyzna który Cię zainteresuje, powinien być opiekuńczy oraz rycerski, a także emocionalny.(ponieważ taki nie skrzywdzi Cię) Niech powie ładny komplement, uśmiechnie się ciepło, pochwali Twój śliczny wygląd.
[03.08.2011] 21:37
karolcia__Ibn
Nie warto też ze wstrętem odwracać się na widok małego dziecka, lub uroczego
pieska bawiącego się w pobliżu
Nie mam zaufania do osób, które nie posiadają instynktów opiekuńczych. Jeśli gorzej się czujesz, lub masz problem możesz śmiało mi o tym powiedzieć. Rozkwitam jak krokus na śniegu, gdy czuję się potrzebna i mogę służyć innym radą, a także pomocą.
[03.08.2011] 22:02
wstydliwy0000
Musze wyjść, do kiedyś...może
[03.08.2011] 22:10
roxon
Karolcia Ty chyba jestes fajna dziewczyną
[03.08.2011] 22:11
karolcia__Ibn
może, ok nie zgub się w życiu.
[19.12.2018] 08:59
Krzysiek 26 letni
nigdy z nikim się nie spotykałem. Nie wiem jak to jest być w związku, co się w nim robi, jak się trzeba zachowywać, nic kompletnie nie wiem. Jak się poznaje dziewczynę - nie mam pojęcia.

1 «   14 15 16 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat