o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum Inne
 » Odpowiedz na ten temat

Szukam materaca dla dziecka

1 «   3 4 5 Strony tematu:
[04.05.2017] 13:20
oliiiffka
tu masz dobre materace, u nas jest akurat taki Sensitive dla alergików ze ściąganym pokrowcem umożliwiających jego upranie http://materacyk.pl/
[21.06.2017] 22:53
Matylda_FR
Najlepiej będzie, jeśli zaopatrzysz się w materac, który chroni dziecko przed takimi wadami. Nie brak sklepów internetowych, które posiadają je w swojej ofercie, jednakże jednym z popularniejszych, jest http://materacyk.pl/
[22.06.2017] 11:42
ale kwasy reklamodawcze
Przez 6 lat dziecko zdążyło dorosnąć, a ty twardo w formie osobowej z reklamodawczą poradą.
[29.10.2017] 18:28
janeczka533
Ja swojemu maluchowi kupiłam materac odeo, dla mnie ważne było żeby przeciwdziałał zaburzeniom snu które mój syn niestety ma. No i pokrowiec zawsze można wyprać w pralce. Zamawiałam na http://materacyk.pl , mają duży wybór wszelkich akcesoriów do spania.
[30.05.2018] 23:39
hahahaszka
widze masz Odeo też z Fiki Miki, ja akurat mam ten model upatrzony Covers i jednak na niego się zdecydujemy http://materacyk.pl/produkt/materac-lateksow y-antyalergic-covers-model-ml1/
[24.10.2019] 04:06
[31.05.2018] 09:52
rambler
Tylko Rambler. Najlepsze materace dla dziecka, reklamodawcy. Duży wybór i przyjazna wyszukiwarka. Nie ma lepszej firmy!
http://nova.rambler.ru/search?
[07.06.2018] 08:07
ulakwe

[nie mam nic do powiedzenia]
[25.06.2018] 13:52
Renatta
Biorąc pod uwagę to, że dziecko powinno spać co najmniej 1/3 doby dobrze, żeby materac był przystosowany do jego potrzeb i przede wszystkim kręgosłupa, dużo od tego zależy, jeśli chodzi o postawę w przyszłości. Jeśli pianka termoelastyczna to tylko taka, która reaguje wyłącznie na temperaturę ciała a nie otoczenia, materac nie może tężeć ani rozmiękać. Oprócz tego higiena jest szalenie tutaj ważna, a skoro małe dziecko to wilgoć, materac musi swobodnie cyrkulować powietrze. Jeśli chodzi o przykłady, które przychodzą mi do głowy to jako pielęgniarka mogę podać dwa, materace Curem-wszystkie mają właściwości zachowujące higienę absolutną i dobre podparcie i materace Hilding-duży wybór, niskie ceny.
[25.06.2018] 15:46
poznakomitsja
Widzę że inni też polecają firmę Rambler, jeśli chodzi o materace. I słusznie. Dobre i sprawdzone firmy należy promować.
[03.08.2018] 12:53
Grazzia
Renatta (18.06.2018.25 13:52):
Biorąc pod uwagę to, że dziecko powinno spać co najmniej 1/3 doby dobrze, żeby materac był przystosowany do jego potrzeb i przede wszystkim kręgosłupa, dużo od tego zależy, jeśli chodzi o postawę w przyszłości. Jeśli pianka termoelastyczna to tylko taka, która reaguje wyłącznie na temperaturę ciała a nie otoczenia, materac nie może tężeć ani rozmiękać. Oprócz tego higiena jest szalenie tutaj ważna, a skoro małe dziecko to wilgoć, materac musi swobodnie cyrkulować powietrze. Jeśli chodzi o przykłady, które przychodzą mi do głowy to jako pielęgniarka mogę podać dwa, materace Curem-wszystkie mają właściwości zachowujące higienę absolutną i dobre podparcie i materace Hilding-duży wybór, niskie ceny.

A które dokładnie modele najbardziej polecasz z tych marek? Bo czytałam trochę o obu i fajnie się to wszystko przedstawia ale nie jestem pewna co do konkretnego materca, pianka czy sprężyna kieszeniowa. Ta pianka w materacach Curem jest najciekawsza, moje dziecko jest alergikiem więc takie rozwiązanie by bardzo pomogło.
[21.08.2018] 09:47
Renatta
Grazzia (18.08.2018.03 12:53):
Renatta (18.06.2018.25 13:52):

A które dokładnie modele najbardziej polecasz z tych marek? Bo czytałam trochę o obu i fajnie się to wszystko przedstawia ale nie jestem pewna co do konkretnego materca, pianka czy sprężyna kieszeniowa. Ta pianka w materacach Curem jest najciekawsza, moje dziecko jest alergikiem więc takie rozwiązanie by bardzo pomogło.

Myslę, że w takim przypadku najlepiej będzie się sprawdzał materac w całości piankowy. Materace Curem mają największą gęstość i lepszą jakość tych pianek, są chyba najbardziej przewiewne, nie tężeją i nie rozmiękają pod wppływem temperatury sypialni. Konkretnie chyba najlepiej sobie poradziłby model Curem.reg albo Curem.log.
[20.09.2018] 22:16
tessa
Jak czytam takie pytania- odp jest tylko jedna, zobacz sobie w ofercie Fiki Miki, mają bardzo duży wybór materacy dla dzieci, u nas w domu mały alergik tym bardziej materac musiał być specjalistyczny. Mamy Sensitive od nich, własnie antyalergiczny, sprawdza się idealne http://materacyk.pl
[24.09.2018] 11:29
Fabienne
największa uwagę zwracałabym tutaj na twardośc i gwarancję jakości. My kupiliśmy naszej Ninie materac średniotwardy piankowy, rozmiar 80x200 i był to dobry wybór patrząc z perspektywy czasu. Wiem, że materac posłuży dłużej, bo po 1,5 roku dalej jest praktycznie jak nowy. W ogóle materace marki Curem są bardzo wytrzymałe, pół mojej rodziny je ma i nikt nie narzeka. Ninie kupiliśmy model curem.exei moim zdaniem to najlepszy model tej serii.
[24.09.2018] 11:50
poznakomitsja
Widzę że inni też polecają firmę Rambler, jeśli chodzi o materace dla dzieci i słusznie. Dobre i sprawdzone firmy należy promować.
[20.10.2018] 14:14
Alicia653
Ja kupiłam z polecenia koleżanki materac Curem. exe, nie jest taki twardy, dobrze podpiera i jest przede wszystkim zdrowy dla kręgosłupa, myślę, że niedługo go zamienimy Maćkowi, bo już jest na tyle duży, że może się odzwyczaić od dziecięcego materacyka.
[28.10.2018] 16:27
samantaa
My dla starszego dziecka wymienilismy materac na ten Domino z Fiki Miki, znam markę , miałam od nich poduszkę do karmienia, materacyk do łóżeczka. Marka sprawdzona przeze mnie osobiście, zadowolona jestem dlatego teraz też się u nich zaopatrzyłam http://materacyk.pl
[27.11.2018] 22:25
Akacjanka
Materace mają niestety to do siebie, że często się odkształcają, już raz mi się zdarzyło kupić taki właśnie materac-po pół roku był już do wyrzucenia, dlatego tym razem zainwestowałam w coś zdrowszego i wytrzymalszego dla mojej Luizki. Materac, który ma teraz jest średniotwardy, bo odpowiednie podtrzymanie ciała jest teraz bardzo ważne. Dobry materac do spania nie powinien się odkształcać (czyli nie mogą się tworzyć się wgłębienia w okolicy główki i pupy dziecka). Elastyczność też jest bardzo ważna. Właściwy materac dopasowuje się do kształtu ciała. Powinien się lekko uginać pod ciężarem dziecka, ale nigdy nie zapadać. W naszym przypadku sprawdził się właśnie curem.log, można o nich poczytaćwięcej na: http://www.curem.pl/o-curem
[23.12.2018] 22:12
lannaaa
Ja mam ten materac ale toja na nim śpię. Wydaje mi się, że dla małego dziecka mógłby być trochę za twardy ale to jest tylko moje zdanie. Jak dla mnie i mojego męża jest idealny, pianka jest termoelastyczna więc dopasowuje się do kształtu ciała, ogólnie jesteśmy bardzo zadowoleni.
[24.12.2018] 12:45
kommornicka8
Tylko Rambler. Najlepsze materace dla dziecka, reklamodawcy. Duży wybór i przyjazna wyszukiwarka. Nie ma lepszej firmy!
http://nova.rambler.ru/search?
[29.01.2019] 11:45
Celia
Akacjanka (18.11.2018.27 22:25):
Materace mają niestety to do siebie, że często się odkształcają, już raz mi się zdarzyło kupić taki właśnie materac-po pół roku był już do wyrzucenia, dlatego tym razem zainwestowałam w coś zdrowszego i wytrzymalszego dla mojej Luizki. Materac, który ma teraz jest średniotwardy, bo odpowiednie podtrzymanie ciała jest teraz bardzo ważne. Dobry materac do spania nie powinien się odkształcać (czyli nie mogą się tworzyć się wgłębienia w okolicy główki i pupy dziecka). Elastyczność też jest bardzo ważna. Właściwy materac dopasowuje się do kształtu ciała. Powinien się lekko uginać pod ciężarem dziecka, ale nigdy nie zapadać. W naszym przypadku sprawdził się właśnie curem.log, można o nich poczytaćwięcej na: http://www.curem.pl/o-curem

Właśnie się na nim zastanawiałam. Jestem w piątym miesiącu ciąży i myślę nad kupnem ale modelu curem "exe", "log" wedlug mnie jest trochę zbyt twardy przede wszystkim dla dziecka. A kupiłaś w sklepie stacjonarnym przez internet?
[22.02.2019] 08:06
Akacjanka
Kupiłam stacjonarnie w Sypialnia Plus na Towarowej. Trzeba sprawdzić na mapie sklepów na oficjalnej stronie curem, tam będzie cała lista
[30.05.2019] 08:56
Celia
Ok, dziękuję. Kupiłam model exe i sprawdza się u mnie dobrze, trochę musiałam się przyzwyczaić ale w końcu nauczyłam się spać na plecach, co est praktycznie jedyną dobrą pozycją snu w ciąży dla mnie.
[25.06.2019] 17:11
Janek franek
Oczywiście jest na rynku ogromny wybór rozmaitych materacy. W moim odczuciu najlepiej wybierać jak najlepszy materac możliwy względem zasobności portfela. Powinnismy mieć świadomość, że od jakości snu w ogromnej mierze zależy jakość naszego codziennego życia. Ja osobiście mam siedmiostrefowy materac sprężynowy z dodatkowymi przekładkami z pianki termoelastycznej. Bardzo fajna opcja. Tylko oczywiści jakość kosztuje.
Dla mnie niekwestiowanym faworytem jeśli chodzi o materace jest materac mind impression https://salonsnu.pl/materace-termoelastyczne /140-materac-mind-impression.html
[05.07.2019] 12:54
Kapiorka
Jeśli chodzi o materace dla dziecka to my kupowaliśmy z Hildinga, model 'dobranocka' i się całkiem dobrze sprawdzał. Ale mała często spała ze mną na naszym materacy, czyli dosyć twardym Curem 'log' i pytaliśmy o to lekarza, czy to zdrowe dla niego i powiedział ze jak maluch jest mały to lepiej spać na twardszym materacu i nie powinno być żadnego problemu.
[10.08.2019] 20:54
Martha65
A na czym śpicie dziewczyny w ciąży? Bo mój materac jest niestety do wymiany, za bardzo się zdeformował i to się staje już dla mnie niebezpieczny. Muszę spać na plecach bo to już 8 miesiąc, a na moim piankowym materacu jest dramat. Szukam jakiegoś porządnego, żeby dobrze podpierał kręgosłup. Wstępnie wybrałam Curem, model exe, czytałam że jest wygodny ale chciałabym poznać więcej opinii, czy któraś ma ten materac, albo ewentualnie inny, który poleca dla kobiety w ciąży?
[17.08.2019] 22:17
Arpka
Sprawdź na https://sypialniaplus.pl/ . Mają bardzo dobrej jakości materace różnych producentów, jeśli napiszesz do nich, to na pewno doradzą Ci coś odpowiedniego i dla Ciebie, i dla dzieciaczka
[23.08.2019] 09:00
majson88
Kapiorka (19.07.2019.05 12:54):
Jeśli chodzi o materace dla dziecka to my kupowaliśmy z Hildinga, model 'dobranocka' i się całkiem dobrze sprawdzał. Ale mała często spała ze mną na naszym materacy, czyli dosyć twardym Curem 'log' i pytaliśmy o to lekarza, czy to zdrowe dla niego i powiedział ze jak maluch jest mały to lepiej spać na twardszym materacu i nie powinno być żadnego problemu.

Zgadzam się! Nasz ortopeda też zaleca każdemu twardy materac, i też korzystamy z Curem (.log). Wiadomo, że przy dziecku trudno się wyspać, natomiast każda chwila jest zbawienna a ten pozwala spać naprawdę wygodnie. Poza tym żona jest alergiczką, wiec też mocno zachwala ich produkty (mamy też poduszki).
[07.10.2019] 22:10
Tutka4
Słyszałam o tych materacach, że są produkowanej w nowej technologii, specjalne nowoczesne pianki, które same dopasowują się do ciała pod wpływem jego temperatury i regulują przewiewnośc materaca. Sama zastanawiam się nad kupnem, choć to brzmi dla mnie dość kosmicznie to te opisy zachęcają, w końcu chcę kupić coś porządnego, zwłaszcza, że za dwa miesiące zostanę umęczoną mamą i potrzebuję materac, który mi zapewni jak najbardziej efektywny sen, myślałam wstępnie o modelu Curem exe

1 «   3 4 5 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat