o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum Poznam dziewczynę
 » Odpowiedz na ten temat

uporczywy poranny i wieczorny kaszel

[20.06.2011] 21:37
Garfield  hill2323@tlen.pl
Witam Wszystkich. Może ktoś pomoże. Odkąd pamiętam przeważnie rano miałam chrypkę. Od jakiegoś czasu jest najpierw chrypka i trochę uporczywe pokasływanie a nawet kaszel (osoby palącej 30lat) wieczorem też niekiedy się zdarza lub po lekkim wysiłku (bieganie)Niekiedy też lekko mnie skrobie (boli) gardło. Mam 21 lat,nie palę, nie piję, nie mam gorączki, nie chorowałam od 8 miesięcy. Co mam zrobić proszę o porady z góry dziękuję.
[20.06.2011] 22:17
vvvv
alergia, tylko na co?
[20.06.2011] 22:32
medycynank
proponuję terapię męskim nasieniem, według medycyny niekonwencjonalnej doskonale pomaga na gardło, chrypkę i kaszel, trzeba jeszcze potem wypić siemię lniane rozrobione z wodą na maź. Gwarantuję, że przejdzie
[20.06.2011] 22:42
majeczkao3
Witaj
ruszaj do lekarza,i to jak najszybciej
moze to nic powaznego ale lepiej to sprawdzic
po co sie meczyc ,zastanawiac
powodzonka
[20.06.2011] 22:45
dareklo
lekarze kłamią, zwłaszcza ci państwowi, idź do prywatnego i jeszcze mu dobry alkohol zanieś
[26.03.2019] 07:48
[21.06.2011] 17:58
slodkaONA
Witam Garfield Tez tak mialam. Tyle tylko, ze kaszel i ta opisywana chrypke mialam niemal non stop. Jezdzilam po lekarzach, od specjalisty do specjalisty. Co nowy lekarz, to nowe leki. Faszerowalam sie wszystkim, jak glupia. I zadne z tych specyfikow nie pomagalo. Nawet w szpitalu bylam 3 dni, ale tez bez wiekszych skutkow. Miedzy czasie wybralam 2 serie po 20 zastrzykow i tez nic. Trwalo to wszystko prawie 2 lata. W koncu wkurzylam sie, przestalam brac leki, jezdzic po lekarzach i z czasem przeszlo samo Teraz sporadycznie zdarza sie, ze taki kaszelek powraca, ale to chwilowe i generalnie wszystko jest ok. Pozdrawiam
[31.12.2018] 09:21
paulaaula
Bardzo sobie chwalę nasz nowy inhalator Novama Familino Pro. Kupowaliśmy najbardziej z myślą o córce ale sama też używam inhalator bardzo często, zwłaszcza że pogoda jest jaka jest i lepsza nie będzie. Wszędzie atakują jakieś wirusy przeziębienia i tak dalej...
[31.12.2018] 11:26
a idiota reklamodawczy
od inhalatora dalej uporczywie zasrywa fora o2.

» Odpowiedz na ten temat