o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum Gdzie i jak wyjechać?
 » Odpowiedz na ten temat

Kto zna dobre biuro turystyczne ?

1 2 3   » 10 Strony tematu:
[01.06.2011] 14:48
kasia96
Kto z was zna dobre biuro turystyczne, najlepiej z Lublina, proponujące dobre kolonie lub obozy młodzieżowe; najlepiej do Grecji, Hiszpanii lub do Bułgarii ?
[06.06.2011] 20:37
miśpyś
A koniecznie musi być z lublina? Bo jak nie, to zerknij sobie nawww.poland.as Ja przez nich kolejny raz juz zamawiam kolonie. Tam masz sporo ofert, pewnie więcej jak 400 z różnych biur podróży. Podejrzewam, że większość obozów spokojnie ma możliwy wyjazd z Lublina. Pamiętaj, że im większy wybór, tym lepiej znaleźć coś odpowiedniego cenowo i terminowo. Pozdrawiam
[11.06.2011] 12:46
nasze-wczasy.pl
Hejka. Ja pracuję w biurze podróży nasze-wczasy.pl Jesteśmy internetowi, ale mamy też dwa oddziały w tym jeden we Wrocku (leclerc) Chętnie przygotuję ofertę dla miłych podróżników Kontakt do mnie 71 7230003 (tel stac). papa Stronka
http://nasze-wczasy.pl
gadu 24447558 Wolności i niezapomnianych wrażeń
[10.11.2011] 21:55
ronin86
witam,
korzystałem z usług biura memotravel i z czystym sumieniem mogę je polecić, korzystałem z oferty letniej, konkretnie byłem z narzeczoną w Tunezji, można sprawdzić co mają na ich stronce http://memotravel.pl
[11.11.2011] 11:33
deborah83
Moja siostra wysylala swoja corke na obozy mlodziezowe z Funclubem. Wiem ze byla w Lloret de Mar w Hiszpanii i wrocila bardzo zadowolona, cala i zdrowa A teraz juz meczy rodzicow zeby wyjechac w przyszly roku. Podobno mieli fajnie zorganizowany czas i nie szlo sie nudzic
[15.10.2019] 01:52
[26.11.2011] 17:44
Gosia
Lublin nie polecam biura na ulicy Kapucyńskiej travel& holiday Witam. Chciałabym wypowiedzieć się na temat tego jak zostałam w tym biurze obsłużona przez Pana w okrągłych okularach.
Przyszłam , ponieważ chciałam uzyskać kilka informacji na temat zakupu wycieczki do Egiptu . Pan był bardzo nieuprzejmy i arogancki.
Pierwszym jego pytaniem było "Czy chcę kupić wycieczkę"? Kiedy odpowiedziałam że chciałam zapytać o cenę , pan od razu zapytał czy byłam kiedyś na wycieczce i z wielką łaską podał pierwszą lepszą cenę. Pan niestety źle trafił traktując mnie jak niedoświadczoną młodą osobę która nic nie wie o wycieczkach.
Próbował udowodnić mi, że nic nie wiem o sytuacji panującej w kraju ( nie wiem w jakim celu owy pan chciał mi coś udowodnić, podejrzewam iż wiem więcej niż on o sytuacji w Egipcie gdyż skończyłam socjologię i stosunki międzynarodowe) Pierwszy raz spotkałam się z tak mało kompetentną osobą pracującą w biurze. Nie chciałam się sprzeczać gdyż kilkoma zdaniami udowodniłabym jaki Pan jest "malutki" w wykonywaniu swojego zawodu. Po powrocie skonsultowałam się z kilkoma osobami, które korzystały z biura.
Osoby niezwykle zachwalały sobie pomoc jaką udzielała im Pani pracująca w biurze natomiast spotkały się z podobnym przyjęciem przez "owego Pana w okularkach". Proponuję zastanowić się kogo się zatrudnia, gdyż biur podróży w Lublinie jest wiele i szkoda , aby tak dobre biuro traciło na tym, iż pracuję tam osoba, która pracuję "za kare".
I swoją arogancją do klienta próbuje podbudować swoje "ego"... Mam nadzieję , iż moja opinia pomoże innym osobom, pracownikom ( kompetentnym) biura oraz potencjalnym klientom,aby dwa razy się zastanowili przekraczając próg biura i zaczynając rozmowę z owym Panem. Pozdrawiam.
[27.11.2011] 23:03
Xena-21
Hej! Byłam niedawno w Egipcie z Alfa Starem w Dahab. Miejsce świetne na odpoczynek, ponieważ jest już po sezonie nie było bardzo dużo ludzi. Spokój, spokój i jeszcze raz spokój. Co do samego biura. Namówiła mnie na wyjazd koleżanka, ja z nimi leciałam pierwszy raz, ona trzeci. W wyjazdach do Egiptu się specjalizują, bo organizują je już kilkanaście lat! To wystarczyło żeby mnie przekonać. Organizacja na najwyższym poziomie, rezydenci w porządku, dużo wycieczek fakultatywnych. Nie było problemu z hotelem ani z podróżą. Nie przesuwali godzin czy miejsca wylotów. Cenowo w ogóle super, jedno z tańszych biur, a naprawdę bardzo dobre!
[12.12.2011] 17:53
wyciecinflokow
zapoznaj się też z ta krótką poradą http://j.mp/wycieczki-turystyczne-co-trzeba-wiedziec
[12.01.2012] 12:33
jarzębinka
jeszcze takie znalazłam, chyba nikt nie podawał do tej pory, a warto zaglądac: http://unitytravel.pl/
[13.01.2012] 12:31
nice_tweety
szczerze wam powiem, że ja nie korzystam z biur turystycznych, zazwyczaj wyjeżdżam na własną rękę, wtedy wyjazdy są znacznie ciekawsze.
[18.01.2012] 12:16
Turystka
ja jakoś tak mam, że wolę zaufać "większym" biurom, typu własnie Alfa Star, Itaka, albo Rainbow czy Bee Free. Mają wypracowaną pozycje na rynku, wydaje mi sie że z nimi najbezpieczniej
[19.01.2012] 12:32
Prawniczka
To będzie mój pierwszy wyjazd z Bee Free, oby udany Opinie w necie o nich są dobre, mam nadzieję, że dołączę do grona zadowolonych wycieczkowiczów
[19.01.2012] 14:10
Kasiaaaaaaa
Hej, może nie z Lublina, ale zawsze jeżdżę na wycieczki organizowane przez osobę prowadzącą dziś to biuro: http://dan-turist.pl
Ta Pani organizuje wycieczki i obozy do Bułgarii od bardzo wielu lat dla młodzieży, w bardzo dobrych cenach, często cała nasza klasa jeździła i wszyscy wracali zdrowi i zadowoleni, w tym roku też jadę, tym razem do Hiszpanii i wiem, że będzie znowu super
[20.01.2012] 09:21
haava
Całą bazę sprawdzonych i proponujących rozsądne ceny biur podróżniczych znajdziesz tutaj: http://www.tanie-podrozowanie.net/ Miłego przeglądania ofert.
[19.03.2012] 17:53
mrymry
Prawniczka (12.01.19 12:32):
To będzie mój pierwszy wyjazd z Bee Free, oby udany Opinie w necie o nich są dobre, mam nadzieję, że dołączę do grona zadowolonych wycieczkowiczów
Ja jechałam z nimi juz dwa sezony i zawsze wracałąm zadowolona.
[20.03.2012] 12:17
tarka11
A ja byłam dwa razy na obozach studenckich z Almaturem (Bułgaria i Hiszpania). Polecam
[20.03.2012] 13:30
Travis_P
Ja polecam biuro podróży "Patrona", co prawda organizuje wycieczki jedynie do Polskich ośrodków, jednak są to bardzo różnorodne miejsca i może warto spędzić wakacje jednak w Polsce. Zwłaszcza że ceny są bardzo przystępne i dużo niższe niż w zagranicznych kurortach. http://www.patrona.pl/wczasy
[20.03.2012] 23:57
Lotka88
Tyle, że za granicą są większe szanse jednak na spędzenie urlopu w promieniach słonecznych, niż w strugach deszczu, jak to często np nad naszym polskim morzem bywa. Dla mnie dobrym biurem jest wspomniane wyżej Bee Free. Nie ma może bardzo dużego wyboru wczasów we wszystkich zakątkach globu ziemskiego, ale każdy znajdzie coś dla siebie i przede wszystkim są to wyjazdy chyba na każą kieszeń
[21.03.2012] 20:49
gostek
Na wyjazdy z dziecmi polecam Rainbow, maja fajne oferty dla rodzin z dziecmi, no i organizuja dzieciakom na miejscu rozne zabawy.
[22.03.2012] 10:25
intime
Lotka88 (12.03.20 23:57):
Tyle, że za granicą są większe szanse jednak na spędzenie urlopu w promieniach słonecznych, niż w strugach deszczu, jak to często np nad naszym polskim morzem bywa. Dla mnie dobrym biurem jest wspomniane wyżej Bee Free. Nie ma może bardzo dużego wyboru wczasów we wszystkich zakątkach globu ziemskiego, ale każdy znajdzie coś dla siebie i przede wszystkim są to wyjazdy chyba na każą kieszeń
Popieram. Chyba dobrze, jesli biuro robi wycieczki do kilku miejsc, ale za to dobrze i bez zbędnych problemów, za normalne pieniądze.
[23.03.2012] 10:35
Karolkusia
Skorzystałam raz z Bee Free bo był fajny last minute i dość atrakcyjna cena, a ta nie ukrywam w moim przypadku gra największą rolę. Ogólnie byłam zadowolona.
[26.03.2012] 16:22
claudia
gostek (12.03.21 20:49):
Na wyjazdy z dziecmi polecam Rainbow, maja fajne oferty dla rodzin z dziecmi, no i organizuja dzieciakom na miejscu rozne zabawy.

Popieram! Byłam z nimi już 2 razy na wczasach i bawiłam się świetnie.
[31.03.2012] 19:15
Aggulek
Ja polecam Funclub, jeżdżę z nimi już od kilku lat i zawsze jestem bardzo zadowolona (: Wyjazdy są świetnie zorganizowane, mają bardzo dobre hotele i co więcej ceny nie są zbyt wygórowane. Także polecam! (((:
[05.04.2012] 00:55
Magnolka
Kilka razy z rodzicami byłam na wycieczkach z BP Bee Free. Mnie się bardzo podobało czy w Turcji, czy w Egipcie, bo lubię jak jest czysto w hotelu i jak się ktoś nami interesuje, a nie na zasadzie, ze jak już zapłacimy to mają nas w nosie.
[05.04.2012] 10:33
michu
Jeśli samotnie to zawsze z telefonem, żeby można było do kogoś zadzwonić i porozmawiać. Samotna podróż to nie przelewki i nie każdy może się na to szarpnąć. Generalnie jak jedziemy za granicę to juz tylko Heyah można zabrać, bo tylko oni mają tak tanie połączenia w roamingu. 1zł za minutę kusi bardziej niż problematyczny Play, z którego w zasięgu nijak nie umiem się dodzwonić Może też być pakiet 'Wszędzie rozmawiaj' z T-Mobile, w razie dalszych pytań służę pomocą
[12.04.2012] 00:00
Mita
Nigdy samotnie nie wyjadę do innego kraju, jak dla mnie to zbyt niebezpieczne. Ale ja za to korzystam z ofert biur podróży głównie z Itaki, bo mają atrakcyjnie cenowo wycieczki i do tego fajną obsługę i super rezydentów
[13.04.2012] 23:12
rrozalka
Bardzo dobre biuro jak dla Mnie to BeeFree, mają naprawdę fajne oferty w przystępnych cenach i zawszę mogę sobie pozwolić na wakacje z nimi.
[13.04.2012] 23:50
erty
Ja chciałbym się wybrać w takie miejsce... http://twardziel.time4men.pl/extreme/piorun- ekstremalna-galeria-meteorologiczna
[20.04.2012] 00:11
WisniowaKraina
Przeglądam właśnie, co maja do powiedzenia klienci biura Bee Free, bo jestem zainteresowana jednym z ich lastów. Zaskoczyło mnie, bo nie wiedziałam, że Bee Free należy grupy Rainbowa, a to jak dla mnie duży plus, bo Rainbow Tours cieszy się na forach pozytywnymi opiniami, krótko mówiąc ma renomę, więc chyba i ja się zdecyduję na Bee Free, skoro to ta sama grupa.
[21.04.2012] 01:50
malaczarna189
ja jeśli mam wyjeżdzać to wybieram tylko funclub- trafiłam na nich przez przypadek parę lat temu i od czasu pierwszego wyjazdu ozostaje im wierna- gdzie indziej była albo kiepska opieka rezydentów albo hotel w którym ledwo dało się żyć. Z funclubu zawsze mam wszystko tak jak chce
[22.04.2012] 17:17
stella
WisniowaKraina (12.04.20 00:11):
Przeglądam właśnie, co maja do powiedzenia klienci biura Bee Free, bo jestem zainteresowana jednym z ich lastów. Zaskoczyło mnie, bo nie wiedziałam, że Bee Free należy grupy Rainbowa, a to jak dla mnie duży plus, bo Rainbow Tours cieszy się na forach pozytywnymi opiniami, krótko mówiąc ma renomę, więc chyba i ja się zdecyduję na Bee Free, skoro to ta sama grupa.

Bee Free jest z grupy Rainbow? Nie miałam pojęcia. Moi rodzice wybierają się na wczasy z Bee Free. Mam nadzieję, że wczasy im się udadzą, bo 10 lat juz nigdzie nie byli.

1 2 3   » 10 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat