o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum Czy wiecie coś na temat...
 » Odpowiedz na ten temat

Kwiaciarnia internetowa

1 2 3 4 5 Strony tematu:
[06.07.2014] 12:39
obcy
ja jak potrzebowalem bukiet to wyszukalem w danej miejscowosci kwiaciarnie ktore dostarczaja przesylke na podany adres tak jest taniej bez posrednikow zadzwonilem wyslalem pieniazki na podane konto wskazalem adres i bylem bardzo zadowolony polecam SALON KWIATOWY KASIA Barcin 88-190 kuj pom
[06.07.2014] 12:52
obcy
polecam nie tylko kwiaty mozna wyslac na facebook sa aktualne zdjecia art i mozna tez zamowic cos ladnego polecam pelen profesjonalizm i zadowolenie
[06.07.2014] 13:36
obcy
https://www.facebook.com/SalonKwiatowyKasia/ likes
[31.07.2014] 16:50
Sebaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Odradzam wszystkim kwiaciarnię Gaja, chyba że nie szkoda Wam waszych nerwów. Zamówiłem u nich kwiaty na rocznicę rodziców i w dniu rocznicy wysłali kwiaty na kompletnie inny adres niż podany w formularzu informując o tym dopiero kolejnego dnia. Zażądałem zwrotu pieniędzy jednak do dzisiaj się ich nie doczekałem. Kwiaciarnia broni się tym że niby podałem im niewłaściwy kod pocztowy i podaje mi kod który już nie istnieje jako ich zdaniem właściwy. Można by się śmiać gdyby nie to że chodzi o 140 zł.
[11.09.2014] 04:54
MisiaPysia
Unikajcie kwiaciarni GAJA! Zero profesjonalizmu, kompetencji, szacunku dla klienta. Naciagacze I oszusci! Zamowiony bukiet w niczym nie przypominal tego w internecie! Zastapili kwiaty paroma tanimi gozdzikami(!!!) To wszystko za cene 179,90!!!!! W glowie sie nie miesci ze nawet zmienili slowa w dolaczanym bileciku dla kochanej mi osoby. Nikt nie raczyl nawet zadzwonic I poinformowac mnie o zmianach. Nie nie raczy odpowiedziec na reklamacje a o zwrocie pieniedzy za ta bezczelnosc i oszustwo mozna tylko pomarzyc. Wystrzegajcie sie GAJI jak ognia!
[18.08.2019] 23:56
[11.09.2014] 08:53
tundera
Jeśli chodzi o e-kwiaciarnie to ja mogę polecić tę http://www.twojekwiaty.pl . Pełen profesjonalizm i mają wiele placówek w całej Polsce. Warto skorzystać, bo nie są nawet drodzy .
[07.10.2014] 20:02
eku
Zdecydowanie rozczarowały mnie usługi floraqeen. Pierwsze zamówienie w tej firmie było ok., za to drugie - totalna porażka. Zamówiłam kwiaty na ślub z dedykacją od chrzestnego. Super ważna okazja a tu klapa na całego. W dniu dostawy był e-mail, że zamówienie jest przygotowywane a ostatecznie kwiaty nie zostały dostarczone. Wyjaśnienia z kwiaciarnią do momentu zwrócenia pieniędzy trwały 2 miesiące. Gdybym się nie upomniała o potwierdzenie dostawy to pewnie nikt nie raczyłby powiadomić o niezrealizowanym zamówieniu, a przecież nie wypadało zapytać Młodych czy dostali kwiaty
Ponadto kwiaciarnia dała wybór albo zwrot gotówki albo bukiet kompensacyjny!!!(2 m-ce po ślubie). Proponowałam, aby przynajmniej przesłali kartkę do odbiorcy z wyjaśnieniem, że kwiaty nie zostały dostarczone z winy firmy, bo oczywiście o kwiatach z przeprosinami gratis nie było nawet mowy. Zdecydowanie odradzam.
[09.10.2014] 13:50
NataliaZett
Ostrzegam przed kwiaciarnią http://www.kreator-kwiatow.pl/sklep/
Zamówiłam dla Mamy bukiet Santorini po czym po dostawie okazało się, że dostała zupełnie inny bukiet (Zamiast różowych gerberów-żółte słoneczniki, zamiast róż-goździki, dużo zielonych dodatków żeby tylko czymś wypełnić bukiet!Od razu złożyłam reklamację ale oto co dostałam w odpowiedzi:
Przy bukietach złożonych z kilku typów kwiatów w różnych odcieniach i z różnego przybrania - praktycznie nie ma możliwości wykonania bukietu jak na zdjęciu w 100% ze względu na różną dostępność kwiatów w różne dni tygodnia / miesiąca , ich świeżość, stopień rozwinięcia... Są to szczególne warunki sprzedaży - które są odpowiednio regulowane w kodeksie handlowym. Regulamin każdej kwiaciarni jest zbliżony i dopuszcza on modyfikacje, w tym wypadku dołączenie słonecznika - zaburzyło kompozycję stąd nasza propozycja. Jeżeli zamawia Pani bukiet 100 róż, otrzymuje Pani 100 róż, nie ma tu opcji jakiejkolwiek zmiany. Zamówiła Pani bukiet z kilku rodzajów kwiatów i kolorów, w tym wypadku mogą zaistnieć modyfikacje.
TO nie była mała modyfikacja. To były dwa różne bukiety!
[16.10.2014] 11:07
anulczak
ja polecamwww.rosebelle.eu mają kompozycje z kwiatów stabilizowanych. Trwałe i piękne
[07.11.2014] 22:28
kwiatkibratki
Odradzam kwiaciernię floraqueen!!! kwiaty dotarły dzień po terminie, choć zamówinie było złożone tydzień przed.
[05.01.2015] 15:00
Mieczyław
Witam,
polecam wam kwiaciarnięwww.floraqueen.pl. Czytałem różne opinie o tej firmie, byłem sceptycznie nastawiony. Jednak wszystko przebiegło poprawnie, moja żona była zadowolona - co najważniejsze .
[20.01.2015] 14:52
anamalena1
ja już parę razy zamawiałam kwiaty u http://www.roza-kwiaty.pl/ mają dużo bukietów do wybory, ceny też u nich w porządku.
[21.01.2015] 02:03
varrenuki1977tmpbp
Paulina84 (14.05.2014.06 13:56):
Ostatnio zdecydowałam się zamówić kwiaty dla siostry na urodziny. Czytając opinie na temat kwiaciarni internetowych miałam wielkie obawy. Jednak ktoś polecił mi kwiaciarnięwww.laflora.pl I to był strzał w 10! Dostawa bez zastrzeżeń - ponoć przyjechał bardzo miły uśmiechnięty Pan. Bukiet z kolei piękny (idealny jak na ich stronie), kwiaty stały ponad tydzień przy codziennej zmianie wody i przycięciu. Polecam

Jasne http://url.fbcdurant.org/fNNT
[27.01.2015] 11:22
galicyna
dobrą internetową kwiaciarnią jest http://www.kwiatolinia.pl/ zamawiałam już tam parę razy ich usługę i zawsze wszystko odbywało się sprawnie
[17.02.2015] 19:29
floraqueen
floraqueen -porażka zamówiłem bukiet róz z liliami a zona otrzymała biała orchidee której nie lubi w mailu z zapytaniem o własciwy towar otrzymałem odp.że w kwiaciarni nie było róż i lili więc wybrali sami bez mojej wiedzy i zgody twierdząc że chcieli kwiaty dostarczyć na czas i abym był zadowolony.NIE POLEAM
[17.02.2015] 19:31
floraqueen
kwiatkibratki (14.11.2014.07 22:28):
Odradzam kwiaciernię floraqueen!!! kwiaty dotarły dzień po terminie, choć zamówinie było złożone tydzień przed.

--------------------------------------------------------- -------------------JA też nie polecam dostalem inny bukiet niz zamawiałem
[26.02.2015] 23:42
libra
Ja ma tylko jedną sprawdzoną kwiaciarnię internetową - Kwiatowa Przesyłka. Tutaj jest ich strona http://www.kwiatowaprzesylka.pl . Mają darmową przesyłkę, konkurencyjne ceny i nigdy mnie nie zawiedli. Dostarczają kwiaty na adresy w całej Polsce i mają różne formy płatności.
[15.03.2015] 08:53
miki_kovalski
Ja znam dobrą kwiaciarnię w Krakowie, która doręcza kwiaty na terenie miasta i okolicy:www.kwiatostacja.com
Wysyłałem żonie kilka razy bukiet - zawsze był świeży.
Ceny mają umiarkowane, ale kwiaty super. Jedynie co, to ich strona internetowa wygląda tak sobie, ale to nie jest bardzo istotne
[18.03.2015] 17:11
mika.nowka
No tak, wydaje się więc, że kwiaciarnie internetowe nie będą u nas zbyt popularne
[02.04.2015] 04:58
JR61
Storczyk doniczkowy Kod produktu KD239P dostarczono w wyznaczonym terminie. Jednak to co dostarczono było mało podobne do " wersji produktu jak na zdjęciu z oferty" Roślina miała 6 kwiatów a po tygodniu 3 spadły. Oferta pokazuje dorodny storczyk 10-11 kwiatów. pocztaikwiaty.pl oferuje obrazki z photoshopa a dostarcza całkiem coś innego. Na moją słuszną reklamację odpowiedziano że: OBDAROWANEJ OSOBIE MOGĄ ZABRAĆ ROŚLINĘ I ZWRÓCIĆ PIENIĄDZE - To jest klasa personelu i usług w tej firmie. Na moją sugestię że zamiana na bardziej dorodny storczyk ( trochę bardziej podobny do tego jak na zdjęciu ) oraz przeprosiny solenizantki byłyby bardziej wskazane. Odpowiedziano. ŻE NIE ZAMIENIĄ PONIEWAŻ NIE POSIADAJĄ SORCZYKA PODOBNEGO JAK NA ZDJECIU. Dając świadectwo że sprzedają całkiem coś innego niż w ofercie. Fortunie dla pocztaikwiaty.pl córka zdecydowała nie wymieniać rośliny ponieważ bardziej ceni sobie własne uczucia związane z otrzymaniem kwiatka w dniu urodzin. Nie wiem jak wyglądają inne dostarczane kwiaty, Ale Zdecydowanie storczyka Nie polecam, ponieważ jest bardzo mało podobny do tego jak na zdjęciu, a personel pocztaikwiaty.pl, jak wyżej
[02.04.2015] 05:33
JR61
mika.nowka (15.03.2015.18 17:11):
No tak, wydaje się więc, że kwiaciarnie internetowe nie będą u nas zbyt popularne

Tu się nie zgodzę. Wydaje mi się że powinny być i będą bardzo popularne, ponieważ ludzie są wygodni a kwitek jest na różne okazje. Problem jest w tym, że te nieuczciwe e-kwiaciarnie to wcale nie kwiaciarnie. Są to prawie zawsze website będące własnością geniuszów biznesu którzy wymyślili jak łatwo i szybko zarobić nie wychodząc nawet z domu. Na tych stronach prowadzona jest tylko rejestracja klientów i dystrybucja zleceń do sieci jakichś najtańszych upraw. Zyski z dystrybucji są rzędu 500-700%. A klient dostaje to co akurat w szklarni czy na polu wyrosło. To jest granda i kryminał. Kiedy same kwiaciarnie zaczną sprzedawać, to na pewno zadowolonych klientów przybędzie. Podobna sytuacja jest z większością e-commerce.
[14.04.2015] 14:05
MarcinKap
Ja polecam "Kwiaty z Daleka" http://kwiatyzdaleka.pl/ mieszkam w Londynie i tu jest to popularna kwiaciarnia, ale można zamówić też z Polski bo ceny są polskie. Zawsze wszystko ok. Polecam
[15.05.2015] 23:20
zygi890
Kwiatowa Przesyłka jest ok. Zawsze wysyłają to co się zamówiło i wszystko dochodzi o czasie także naprawdę warto tam zajrzeć. Co do innych to nie wiem co i jak, bo tam nie zamawiałem.
[27.05.2015] 07:49
Kikikikikiki
Wystrzegajcie się internetowej kwiaciarni Gaja, poczta kwiatowa INC. Nie realizują zamówień w terminie i nie zwracają pieniędzy poza tym firma zarejestrowana jest w USA. Jak najdalej od nich!!!!!
[05.06.2015] 09:32
annaannaanna1
Nie dla KWIACIARNI GAJA, unikajcie jak ogniai!!! Dostarczają kwiaty po terminie i niezgodne z wizualizacją. Zapłaciłam 180 zł a zakwiaty które dostarczyli zapłąciłabym 20 zł. Fatalna jakość. Poza tym kasują wszystkie złe komentarze z FB.
[09.06.2015] 21:15
kokietka8878
4 zamówienia w kwiaciarni Kwiatowa Przesyłka i 4 dotarły na czas. Bukiety były takie jak na zdjęciu, kurierzy mili, uprzejmi. Zamawiam tylko u nich, bo inne kwiaciarnie mnie zawiodły.
[11.06.2015] 10:54
Pani Wolska
Ostatnio szukalam jakis rabatow na kwiaty na dzien mamy. Z racji tego, ze mieszkam w innym mieście, zecydowalam sie na kwiaciarnie internetowa. Trafilam na portal z kodami rabatowymi tanio.co i akurat mieli specjalne rabaty do takich kwiaciarni. Udalo mi sie zaoszczedzic 15% Goraco polecam! Wybralam kwiaciarnie Euroflorist i wszystko bylo ok, bukiet taki jak na zdjeciu i dostarczony na czas!
[20.06.2015] 09:02
osz
ZamówKwiaty.pl to złodzieje i oszuści!!!!!Nie zrealizowali zamówienia i nie oddali pieniędzy,kontakt z nimi żaden,ani przez telefon,ani livechat,ani listownie.Ostrzegam wszystkich nie zamawiajcie tam kwiatów,stracićie pieniądze.
[21.06.2015] 23:19
patyk321
Trzeba zamawiać w sprawdzonych kwiaciarniach online. Kwiatowa Przesyłka jest ok. Nie słyszałem, żeby ktoś miał z nimi jakieś problemy.
[20.09.2015] 23:40
klusek01
Na szczęście ja zamawiam zawsze w kwiaciarni Kwiatowa Przesyłka. Tam są świetne bukiety i konkurencyjne ceny. Kwiaty zawsze takie jak na zdjęciach i wszystko dostarczone na czas.

1 2 3 4 5 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat