o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum Czy wiecie coś na temat...
 » Odpowiedz na ten temat

Kwiaciarnia internetowa

1 «   3 4 5 Strony tematu:
[16.11.2018] 08:38
esw
MisiaPysia (14.09.2014.11 04:54):
Unikajcie kwiaciarni GAJA! Wystrzegajcie sie GAJI jak ognia!

popieram! po 4 latach od tego postu nic się nie zmieniło jeśli chodzi o ich oszustwa i brak profesjonalnej obslugi klienta. Zamowilam wieniec na pogrzeb z ich strony internetowej. bardzo mi się spodobał ten w ich galerii taki inny niż wszystkie oryginalny. lecz dostarczono na pogrzeb oklepany standardowy wieniec nic specjalnego I do tego jeszcze duzo mniejszy niz zapewniaja na stronie. całkowicie odbierający od tego co widziałam w ich galerii. Jestem strasznie zawiedziona i tym więcem ale też i obsługą klienta. opierają się że jest wszystko ok i że wieniec jest właśnie taki jak miał być bo użyli takiej samej ilości kwiatow. Ale projekt i całą kompozycja są zupełnie rożne. nawet nie ma żadnego najmniejszego podobieństwa. przykro się robi że nawet w rak trudnych sytuacjach jak pogrzeb oszukują ludzi. zaplacilam za cos czego nie chcialam ponad 500zl. chetnie zalaczylabym zdjecie porownawcze ale nie ma tu takiej opcji.
[16.11.2018] 08:55
nieszka91
Moją znajomą oszukali w takiej poczcie kwiatowej. Ja bym była ostrożna.
[20.11.2018] 17:10
Maciej Kajman
grubosz (18.08.2018.17 10:33):
Nie zamawiajcie w kwiaciarni FLOWERS24. Niestety kompletna klapa. Zamówiłam bukiet o nazwie 'intensywny róż' a otrzymałam różowo-biały. Poza tym bukiet, który zamówiłam miał być subtelny i elegancki a dostarczono coś, co trudno nazwać bukietem. Nie polecam!!!

Zgadzam się w zupełności.
Zamówiłem bukiet ,,w kolorze miłosci" czerwono zielony. Dotarł zupełnie inny- biało czerwono fioletowo zielony w ilości kwiatów mniejszej niż zamówiona... Zupełnie niezgodny z tym ze zdjęcia. Jedynie termin dostawy ok.
Odradzam zamawianie w tej kwiaciarni.
[30.11.2018] 13:59
Kamar
Zdecydowanie nie polecam kwiaciarni FLOWERS24. Dostarczony bukiet był zupełnie inny niż zamawiany
[14.01.2019] 15:49
bukiet
Sprawdzona kwiaciarnia internetowa - http://kwiaty-prezenty.pl/
Kwiaty są świeże i potrafią długo się utrzymać
[18.07.2019] 05:04
[23.01.2019] 16:33
kuratoryjny
Zamówiłam w kwiaciarni internetowej flower 24 dwa bukiety róż i dużą wiązankę pogrzebową,kwiaty miały zostać dostarczone na następny dzień tzn w sobotę/pogrzeb w poniedziałek/ miejsce dostawy Sydney. Róże dotarły do domu w poniedziałek w czasie pogrzebu,wiązanka nie dotarła w ogóle.W poniedziałek zadzwoniłam z reklamacją, dzisiaj jest środa nie dość,że sama musze dzwonić codziennie i i pytać o wyjaśnienie to dziś pani,która ze mną rozmawiała rzuciła w trakcie rozmowy słuchawką.Nie dopuściła mnie do słowa,chciałam prosić,zeby nie odsyłano mi pieniędzy po wyjaśnieniu sprawy tylko zamówiono duży bukiet innych kwiatów i jeszcze raz wysłano zlecenie.
Gratuluję i życzę wysokich obrotów.
[06.03.2019] 23:01
Florystka
Zapraszam również do mojej kwiaciarni https://floristeria.com.pl/
[08.03.2019] 16:54
RD płock
Flowers24 to porażka, kwiaty doszły ale niezgodne z opisem i warte cztery razy mniej niż dałem. Odradzam
[23.03.2019] 14:32
Rozczarowany klient
Ostrzegam wszystkich przed Waszakwiaciarnia.pl !!!
13.03.19 Zamówiłem na tej stronie Bukiet kwiatów dla Mamy.
Z przykroscia i roszczarowaniem musze stwierdzic ze dostarczony bukiet nie odpowiada temu którego zamówilem. Sadze ze kompozycja kwiatów wogole nie odpowiada temu na zdieciu nie mówiac o dekoracjach krórych nie dołączono. Chętnie dołączył bym fotkę do porównania, ale nie ma tu takiej funkcji.
Dziekuje że na 60te Urodziny mojej mamy wyslaliscie miotłe w moim imieniu.
Strona proponuję pomoc na czacie gdzie po wyjaśnieniu mojego problemu zostałem zignorowany.Opini na stronie nie mogę napisać bo została zablokowana i nikt nie jest w stanie tego odblokować. Po złożeniu reklamacji otrzymałem tanią odpowiedź i 10% rabatu, ale nie chodzi mi o pieniądze chociaż tanie to nie było tylko o to żeby dostać to co zamówiłem. Jeszcze raz wstydzcie się Waszakwiaciarnia.pl że wysyłacie taką kupę.
Z poważaniem,,
Rozczarowany klient.
[15.04.2019] 11:31
Forgerke
No niestety ale kwiaty nie zawsze wyglądają tak samo przy zamowieniu z kwiaciarni internetowej jak widzimy na stronie.Sama kilka razy zamawiałam w taki sposób kwiaty dla mamy jak mieszkałam za granicą. Nie spotkałam się jednak z taką sytuacją jak Wy. Natrafiałam raczej na dobre kwiaciarnie.
W ostatnim czasie korzystam z zakupów w tej kwiaciarni w Lublinie: http://www.kwiaciarnialublin.pl I jestem bardzo zadowolona. Kwiaty przepiękne, takie jakie zawsze chodziałam, poza tym bardzo świeże.
[27.05.2019] 13:49
Banan888
Polecam kwiaty-prezenty świetna witryna ma szeroką ofertę oraz nigdy nie było problemu z dowozem.
[09.07.2019] 15:34
Katarsis89
Hejka. Planuję sobie zrobić bukiet na stół i znajoma doradza mi, żebym spróbowała ze sztucznych kwiatów - przykładowo takie storczyki https://pm-m.pl/443-storczyk-orchidea-galazk a/ . W sumie te kwiatki sztuczne wyglądają teraz naprawdę w porządku. Myślicie, że pokazać komuś coś takiego na stole to wstyd?

1 «   3 4 5 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat