o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum Czy wiecie coś na temat...
 » Odpowiedz na ten temat

Kwiaciarnia internetowa

1 «   3 4 5 Strony tematu:
[16.11.2018] 08:38
esw
MisiaPysia (14.09.2014.11 04:54):
Unikajcie kwiaciarni GAJA! Wystrzegajcie sie GAJI jak ognia!

popieram! po 4 latach od tego postu nic się nie zmieniło jeśli chodzi o ich oszustwa i brak profesjonalnej obslugi klienta. Zamowilam wieniec na pogrzeb z ich strony internetowej. bardzo mi się spodobał ten w ich galerii taki inny niż wszystkie oryginalny. lecz dostarczono na pogrzeb oklepany standardowy wieniec nic specjalnego I do tego jeszcze duzo mniejszy niz zapewniaja na stronie. całkowicie odbierający od tego co widziałam w ich galerii. Jestem strasznie zawiedziona i tym więcem ale też i obsługą klienta. opierają się że jest wszystko ok i że wieniec jest właśnie taki jak miał być bo użyli takiej samej ilości kwiatow. Ale projekt i całą kompozycja są zupełnie rożne. nawet nie ma żadnego najmniejszego podobieństwa. przykro się robi że nawet w rak trudnych sytuacjach jak pogrzeb oszukują ludzi. zaplacilam za cos czego nie chcialam ponad 500zl. chetnie zalaczylabym zdjecie porownawcze ale nie ma tu takiej opcji.
[16.11.2018] 08:55
nieszka91
Moją znajomą oszukali w takiej poczcie kwiatowej. Ja bym była ostrożna.
[20.11.2018] 17:10
Maciej Kajman
grubosz (18.08.2018.17 10:33):
Nie zamawiajcie w kwiaciarni FLOWERS24. Niestety kompletna klapa. Zamówiłam bukiet o nazwie 'intensywny róż' a otrzymałam różowo-biały. Poza tym bukiet, który zamówiłam miał być subtelny i elegancki a dostarczono coś, co trudno nazwać bukietem. Nie polecam!!!

Zgadzam się w zupełności.
Zamówiłem bukiet ,,w kolorze miłosci" czerwono zielony. Dotarł zupełnie inny- biało czerwono fioletowo zielony w ilości kwiatów mniejszej niż zamówiona... Zupełnie niezgodny z tym ze zdjęcia. Jedynie termin dostawy ok.
Odradzam zamawianie w tej kwiaciarni.
[30.11.2018] 13:59
Kamar
Zdecydowanie nie polecam kwiaciarni FLOWERS24. Dostarczony bukiet był zupełnie inny niż zamawiany
[14.01.2019] 15:49
bukiet
Sprawdzona kwiaciarnia internetowa - http://kwiaty-prezenty.pl/
Kwiaty są świeże i potrafią długo się utrzymać
[24.10.2019] 04:11
[23.01.2019] 16:33
kuratoryjny
Zamówiłam w kwiaciarni internetowej flower 24 dwa bukiety róż i dużą wiązankę pogrzebową,kwiaty miały zostać dostarczone na następny dzień tzn w sobotę/pogrzeb w poniedziałek/ miejsce dostawy Sydney. Róże dotarły do domu w poniedziałek w czasie pogrzebu,wiązanka nie dotarła w ogóle.W poniedziałek zadzwoniłam z reklamacją, dzisiaj jest środa nie dość,że sama musze dzwonić codziennie i i pytać o wyjaśnienie to dziś pani,która ze mną rozmawiała rzuciła w trakcie rozmowy słuchawką.Nie dopuściła mnie do słowa,chciałam prosić,zeby nie odsyłano mi pieniędzy po wyjaśnieniu sprawy tylko zamówiono duży bukiet innych kwiatów i jeszcze raz wysłano zlecenie.
Gratuluję i życzę wysokich obrotów.
[06.03.2019] 23:01
Florystka
Zapraszam również do mojej kwiaciarni https://floristeria.com.pl/
[08.03.2019] 16:54
RD płock
Flowers24 to porażka, kwiaty doszły ale niezgodne z opisem i warte cztery razy mniej niż dałem. Odradzam
[23.03.2019] 14:32
Rozczarowany klient
Ostrzegam wszystkich przed Waszakwiaciarnia.pl !!!
13.03.19 Zamówiłem na tej stronie Bukiet kwiatów dla Mamy.
Z przykroscia i roszczarowaniem musze stwierdzic ze dostarczony bukiet nie odpowiada temu którego zamówilem. Sadze ze kompozycja kwiatów wogole nie odpowiada temu na zdieciu nie mówiac o dekoracjach krórych nie dołączono. Chętnie dołączył bym fotkę do porównania, ale nie ma tu takiej funkcji.
Dziekuje że na 60te Urodziny mojej mamy wyslaliscie miotłe w moim imieniu.
Strona proponuję pomoc na czacie gdzie po wyjaśnieniu mojego problemu zostałem zignorowany.Opini na stronie nie mogę napisać bo została zablokowana i nikt nie jest w stanie tego odblokować. Po złożeniu reklamacji otrzymałem tanią odpowiedź i 10% rabatu, ale nie chodzi mi o pieniądze chociaż tanie to nie było tylko o to żeby dostać to co zamówiłem. Jeszcze raz wstydzcie się Waszakwiaciarnia.pl że wysyłacie taką kupę.
Z poważaniem,,
Rozczarowany klient.
[15.04.2019] 11:31
Forgerke
No niestety ale kwiaty nie zawsze wyglądają tak samo przy zamowieniu z kwiaciarni internetowej jak widzimy na stronie.Sama kilka razy zamawiałam w taki sposób kwiaty dla mamy jak mieszkałam za granicą. Nie spotkałam się jednak z taką sytuacją jak Wy. Natrafiałam raczej na dobre kwiaciarnie.
W ostatnim czasie korzystam z zakupów w tej kwiaciarni w Lublinie: http://www.kwiaciarnialublin.pl I jestem bardzo zadowolona. Kwiaty przepiękne, takie jakie zawsze chodziałam, poza tym bardzo świeże.
[27.05.2019] 13:49
Banan888
Polecam kwiaty-prezenty świetna witryna ma szeroką ofertę oraz nigdy nie było problemu z dowozem.
[09.07.2019] 15:34
Katarsis89
Hejka. Planuję sobie zrobić bukiet na stół i znajoma doradza mi, żebym spróbowała ze sztucznych kwiatów - przykładowo takie storczyki https://pm-m.pl/443-storczyk-orchidea-galazk a/ . W sumie te kwiatki sztuczne wyglądają teraz naprawdę w porządku. Myślicie, że pokazać komuś coś takiego na stole to wstyd?
[14.08.2019] 01:40
Dominika Milanowicz
Możliwość napisania opinii powinni mieć tylko klienci i powinno one być na konkretnej stronie. Ja np zamówiłam kosz 24 długich róż z Flowers24 i byłam bardzo niezadowolona. Kwiaty były nieświeże i zwiędły już na drugi dzień, a ogólnie kosz z kwiatami wyglądał inaczej (skromniej i taniej) niż na zdjęciu. Usługa kosztowała 300 zł, wiec oczekiwałam więcej. Mieszkam w USA i tutaj pisze się opinie na konkretnej stronie i wszystkie się ukazują, a nie jak w Polsce, ze takie krytyczne w ogóle nie są publikowane. Przynajmniej ja miałam takie doświadczenia. Kto z potencjalnych klientów Fliwerd 24 przeczyta tutaj to, co napisałam?
[20.08.2019] 14:28
Daria23
Jakiś czas temu bukiet kwiatów z poczty kwiatowej dałam mamie w prezencie. Nie raz od nich zamawiałam i wiedziałam że tym razem się też nie zawiodę. Miałam pewność że kwiaty długo będą pięknie wyglądały
[09.10.2019] 19:38
lambda
Jak widac kazdy ma inne doswiadczenia...
[09.10.2019] 19:48
Ivonaa
Pomysłów na rozkręcenie własnego biznesu może być wiele. Moim zdaniem trzeba korzystać z możliwości jakie daje nam internet odnośnie tego jak wypromujemy nasze konkretne usługi. Nie ma potężniejszego narzędzia w tym momencie. Oczywiście pozostaje także działania na mniejszą, lokalna skalę. Kobieta po godzinach może też prowadzić biznes związany z prowadzeniem takie kwiaciarni online która na zamówienie przygotuje potrzebne bukiety czy też prezenty na rozmaite okazje. Kluczem do sukcesu będzie znalezienie odpowiedniego dostawcy materiałów dlatego hurtownia artykułów dekoracyjnych to podstawa. Jak się chwilę poszuka to można znaleźć sprawdzone miejsca takie jak - https://giftmania.com.pl/

1 «   3 4 5 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat