o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum Czy wiecie coś na temat...
 » Odpowiedz na ten temat

Kwiaciarnia internetowa

1 2 3   » 5 Strony tematu:
[20.05.2011] 14:47
stolarz1989
Zna ktoś może jakieś sprawdzone i tanie kwiaciarnie internetowe. Będę musiał wysłać bukiet, ale wszystkie kwiaciarnie online z pierwszych pozycji w google są bardzo drogie a podobno są tez dużo tańsze. Dodam że kwiat chce wysłać do warszawy.
Dzięki za pomoc.
[21.05.2011] 16:05
śpiącystaś
Spoko jest ta BukietNaPrezent.pl świetne mają ceny i jeszcze możliwość eleganckiej dostawy, Polecam
[22.05.2011] 20:16
stolarz1989
Sprawdzilem tą stronę i rzeczywiście jest dużoo tańsza. Ale czy dostarcza na czas,i jak tam z obsługą??
[23.05.2011] 12:03
śpiącystaś
Wszystko jak trzeba, dostawa w czasie jaki podałem przy zamówieniu, super kontakt z obsługą portalu i jeszcze korzystałem z tej Eleganckej Dostawy (posłaniec ubrany elegancko a nie w dżokejce i kufajce), dziewczyna mówiła że całkiem inne wrażenie to robi. Polecam
[23.05.2011] 19:01
kwiaciarniaas
dobra kwiaciarnia Internetowa tutaj: http://tinyurl.com/kwiaciarnia-wroclaw
[25.08.2019] 07:09
[10.11.2011] 14:51
Didek92pl
Ja ostrzegam jedynie przed kwiaciarnią Floraqueen to bardzo niekompetentna firma:
1. Złożyłem zamówienie opiewające na kwotę 109 zł, transakcja w rzeczywistości wyniosła 122 zł.
2. Bukiet został dostarczony w innej kolorystyce a więc mówiąc wprost przynieśli nie to co chciałem.
3. Bukiet wydawał się większy na zdjęciu( ale to już jest wrażenie względne)
4. Jak chciałem złożyć telefonicznie reklamację, iż został dostarczony inny bukiet a mi zakomunikowali to po prostu mailem, to konsultant próbował mi wcisnąć, że próbowali się ze mną telefonicznie skontaktować( oczywiście dziwnym trafem nie miałem żadnych nieodebranych połączeń).
Nie korzystajcie z usług floraqueen a tym samym zaoszczędzicie sobie zarówno pieniędzy jak i nerwów.
[16.05.2012] 10:16
roooza
Witam,
ja się strasznie zraziłam do kwiaciarni (w cudzysłowiu)WWW.KUPKWIATY.PL , zamówiłam w niedzielę u nich kwiaty dla Mamy na inieniny, przyjęli zamówienie i napisali, że zrealizują w godzinach 9:00-11:00 we wtorek. Gdy nadszedł wtorek godzina 12:00 odezwałam się na gadu do ich konsultanta (żeby był jakiś dowód na piśmie) z zapytaniem czy dostarczyli kwiaty, odpowiedział, że nie, że przeprasza i że kwiaty dostarczą w ciągu godziny. Po pół godziny zadzwonił do mnie facet z kwiaciarni, że jak chcę, żeby kwiaty zostały dostarczone muszę dopłacić 20zł za transport!! Oczywiście się nie zgodziłam, ponieważ zlecenie było przyjęte w niedzielę i nie było mowy o jakiejkolwiek dopłacie (na stronie też jest informacja, że ceny kwiatów zawierają również koszt dostawy). Poprosiłam o zwrot pieniędzy a oni mi odpisali, że oddadzą dopiero w piątek!!!!! Przez tydzień operują moimi pieniędzmi, żarty sobie robią z klientów. Masakra jakaś, nigdy w życiu nie chcę mieć z nimi do czynienia!
[07.08.2012] 12:12
Katka
ja korzystałam z kwiaciarniwww.kwiatyzdaleka.pl , ceny ok i efekt był fajny, mama była bardzo zadowolona
[09.10.2012] 12:40
aga22441
Polecam kwiaciarnie http://www.laflora.pl/ Bardzo ładne bukiety za przystępną cenę.
[19.10.2012] 14:58
btmp
Ja ostatnio odkryłamwww.kwiatowyogrod.pl Mają bardzo oryginalne bukiety! Polecam!
[26.10.2012] 11:15
karolaaaXxX
a moze pocztakwiatowa.pl? zamawiałam, kilka razy, bukiety były zawsze na poziomie...
[29.10.2012] 20:27
XYZ3000
Zdecydowanie odradzam serwis e-kwiaty.pl. Zamowilem 40 roz i czekoladki dla mojej dziewczyny na pierwsza rocznice naszego zwiazku. Przesylka miala byc dostarczona w godz. 9-11, ale pani, ktora ja dostarczala stwierdzila chyba, ze polezy 'jeszcze 5 min.' bo przesylka byla dostarczona przed 12. Jezeli chodzi o czekoladki to zamowilem mieszanke zapakowana w piekne czerwone serce. Nic bardziej mylnego. Moja dziewczyna dostala byle jaka bombonierke, w ktorej byly same czekoladki o smaku migdalowym, ktorych oboje nie znosimy. Mialo byc pieknie i romantycznie, wyszlo..sami ocencie.
PS. Napisalem rowniez komentarz na ich stronie, jednak nigdy sie tam nie pojawil.
[15.02.2013] 14:17
AndrzejPietrowski
Ja znalazłem fajną pocztę która dowozi kwiatywww.telekwiaciarnia.pl korzystałem na 14 lutego. Kwiaty dostarczone na czas dziewczyna zadowolona.
[27.05.2013] 21:16
magda.kalecka
Ja ostatnio kupowała kwiaty tutaj http://www.e-kwiaciarnie.pl. Korzystałam już z kilku kwiaciarni online ale jak do tej pory miałam zawsze jakieś problemy
[03.06.2013] 09:40
Kasienka32
Zamówiłam duży bukiet kwiatów na wesele w kwiaciarni internetowej z oferty na zakupach grupowych:
http://www.petrobon.pl/deals/wyslij+kwiaty+o nline+
Polecam , tanio i wygodnie
[20.08.2013] 18:27
rih
Bazując na moim doświadczeniu, mocno odradzam korzystanie z usług eKWIACIARNI Interetowej. Zamówiłam tulipany, a dostarczona została mieszkanka różnych kwiatów tj. goździki (!), jedna lilia i liście ozdobne. Podobieństwo między zamówionym towarem a tym dostarczonym znikome. Dodam jeszcze, że kwiaciarnia nie próbowała nawet przedyskutować ze mną zmiany zamówienia. Jednym słowem strata pieniędzy, czasu i nerwów.
[21.08.2013] 14:46
Kwiaty
NIE polecam kwiaciarni Gaja (www.wyslijkwiaty.com). Zamowione kwiaty nie zostaly dostarczone w dniu Imienin, tylko nastepnego dnia, a wlasciciel, Bogdan Senator, zignorowal moja reklamacje.
[09.10.2013] 19:15
heskaia
A znacie jakieś miejsca w necie gdzie kupię sztuczne kwiaty , wstążki, podkłady i wszystko do zrobienia wianków na groby ?
[14.10.2013] 13:47
pudlica22
Jak szukasz samych sztucznych kwiatków takich na sztuki to na allegro najlepiej to kupić
Ja robię czasem na zamówienie rożne stroiki na groby albo na prezent z suszków to tam kupuję
tu masz zresztą link http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=3552891 265&amp ;ars_source=ars&ars_socket_id=16&ars_rule_id=84< br /> Sklep Dalia-RP , mają spory wybór takich rzeczy
[22.10.2013] 19:52
iwona40
Nie polecam floraQuen!!! Oszuści i naciągacze!!!!!
[17.11.2013] 17:06
katarzynalalanian
bardzo pomocne opinie
[08.01.2014] 17:10
somteczka
Ja ostatnio skorzystałam z usług kwiaciarni internetowej - moja bliska przyjaciółka brała ślub ale niestety na drugim końcu Polski ... Ze względu na sprawy rodzinne nie mogłam być z nią w tym szczególnym dniu ale postanowiłam uczcić to wydarzenie i wysłać jej przepiękny bukiet kwiatów. Skorzystałam z usług tej kwiaciarni: http://www.e-kwiaciarnie.pl/ i jestem bardzo zadowolona Kwiaty na zdjęciach były przepiękne i to właśnie mnie skusiło.
Przyjaciółka była przeszczęśliwa i potem wysłała mi zdjęcie bukietu - faktycznie przepiękny. Dokładnie taki jak wybrałam.
[22.01.2014] 13:15
kwiatkiiii  gracjakamasz@tlen.pl
kwiaciarnia "GAJA" Niestety ja nie polecam tej kwiaciarni mnialam przykra przygode z nimi zamowilam kwiaty 4dni temu na dzien babci wiec mnieli czas na realizacje zamowienia ale nie stety kwiaty nie przyszly.
A na pytanie dla czego? to dostalam odpowiedz nie wiem zwrocimy pieniadze albo dostarczymy kwiaty w innym terminie,
Dzien babci jest raz w roku 21/01 a nie w innym terminie !
[10.02.2014] 11:49
monicadiablica
http://galeria-solna.com.pl/nasze-sklepy/gal eria-kwiatow - oni chyba posiadają w ofercie kwiaciarnie internetową, bo coś znajoma mówiła, że taniutko, ale nie jestem na 100% pewna
[27.02.2014] 11:39
Antonia90
z dobrych e-kwiaciarni warto zainteresować się http://www.twojekwiaty.pl
, przepiękne bukiety w rozsądnej cenie, znajomi robili tam zakupy i kwiatki są zawsze świeże i dostarczone na czas
[21.03.2014] 14:06
Jelcyn66
Ja ostatnio potrzebowałem kwiatów w Poznaniu i zamawiałem przez neta - http://www.twojekwiaty.pl/do/page/kwiaciarni a-poznan
myślę, że firma warta polecenia
[06.05.2014] 13:56
Paulina84
Ostatnio zdecydowałam się zamówić kwiaty dla siostry na urodziny. Czytając opinie na temat kwiaciarni internetowych miałam wielkie obawy. Jednak ktoś polecił mi kwiaciarnięwww.laflora.pl I to był strzał w 10! Dostawa bez zastrzeżeń - ponoć przyjechał bardzo miły uśmiechnięty Pan. Bukiet z kolei piękny (idealny jak na ich stronie), kwiaty stały ponad tydzień przy codziennej zmianie wody i przycięciu. Polecam
[27.05.2014] 14:58
baaaardzorozczarowana
Zamowilam 26.05. ok 9 dwa bukiety lacznie za 300 zl z nadzieja ze Klient ktory zostawia taka sume zostanie powaznie potraktowany i niestety wielkie rozczarowanie. Teoretyczne po okolo czterech godzinach powinny mamy otrzymac swoje swiateczne bukiety a sie tylko bardzo rozczarowaly! W miedzy czasie dzwonilam do biura obslugi klienta gdzie po pol godziny pani ktora odebrala Telefon poinformowala mnie ze moje zamowienie jest w realizacji i na pewno zostanie dzis doreczone! Ja sie wywiazalam z platnosci a #FirmaGaja dala d.....jutro juz bedzie po ptakach i te kwiaty moga sobie zatrzymac. Skladam reklamacje i chce spowrotem moje pieniadze! A Firma nie rzeteln usuwa wszystkie negatywne komentarze!
[28.05.2014] 00:21
dor_pa
Poczta Kwiatowa INC - kwiaciarnia Gaja.
Stanowczo odradzam korzystania z uslug powyzszej firmy!
Zamowilam bukiet na Dzien Matki i sie bardzo mocno "sparzylam". Bukiet okazal sie duzo tanszym substytutem i w ogole nie przypominal tego na zdjeciu. Sprzedajacy, Boguslaw Senator, odmowil reklamacji i ublizal mojej inteligencji kiedy po przeslaniu mu zdjec zapytal: Co w dostarczonym bukiecie jest niezgodne z zamowionym. Za zamowiony bukiet zaplacilam uzywajac serwisu PayPal, w zwiazku z czym zlozylam roszczenie poprzez strone PayPal, ktore oczywiscie zostalo rozstrzygniete na moja korzysc.
[24.06.2014] 01:37
kaskaqq
Ja rowniej nie polecam kwiaciarni inc Gaja, bukiet w niczym nie przypominal tego ze zdjecia, i zamiast z 15-19 kwiatow, przyszedl z 9, oczywiscie Pan S nie widzi problemu, i moze zwrocic mi tylko 30 zl co jest roznica pomiedzy duzym a srednim bukietem. Kiedy zazadalam calkowitego zwrotu pieniedzy, uslyszalam ze musze zwrocic towar w takim samym stanie w jakim zostal doreczony, co jest w przypadku kwiatow raczej niemozliwe.
[25.06.2014] 16:13
Marta62344
Ja często korzystam z usług kwiaciarni internetowych i jestem bardzo zadowolona,zawsze świeże kwiaty dostarczone na czas:0
Zabawki.pl

1 2 3   » 5 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat