o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum Poznam dziewczynę
 » Odpowiedz na ten temat

mam 26 lat i nie miałem dziewczyny

[09.03.2011] 22:48
TakiSobieJeden
W tym roku kończę 26 lat i nadal jestem prawiczkiem, czy powinienem skorzystać z płatnego seksu? Po prostu mam swoje potrzeby a jakoś do tej pory nie było z kim. Kiedyś myślałem żeby to nie było z pierwszą lepszą, chciałem dać siebie komuś na kim będzie mi zależało. Cóż lata zleciały a z wielkich marzeń nic nie wyszło. A może znajdzie się jakieś chętne dziewczę na prawiczka? zainteresowane proszę pisać na mail: glandi69@op.pl
[10.03.2011] 15:34
brntkka
Przyjdzie czas, znajdzie się odpowiednia dziewczyna. Potakim szybkim sexie, w dodatku płatnym, można potem mieć wyrzuty sumienia, kiedys Was miłośc zapyta, jak wspominasz swoj pierwszy raz..? Co jej odpowiecie? Na podłodze w burdelu? z brudną stara prostitute??
Rozsądek to istotna rzecz, i jakże ważna.
[10.03.2011] 21:20
TakiSobieJeden
Wiesz masz rację ten argument chyba najbardziej mnie powstrzymuje przed płatnym seksem. Tylko czy ja w ogóle spotkam w swoim życiu taką osobę, która o to zapyta? Czasami myślę że ja już do końca życia będę sam, skoro do tej pory nie udało mi się nikogo spotkać, kto chciałby ze mną być.
[10.03.2011] 21:53
Ł27  flash83@tlen.pl
a moze jestes homo?
[13.03.2011] 09:52
brntkka
TakiSobieJeden (11.03.10 21:20):
Wiesz masz rację ten argument chyba najbardziej mnie powstrzymuje przed płatnym seksem. Tylko czy ja w ogóle spotkam w swoim życiu taką osobę, która o to zapyta? Czasami myślę że ja już do końca życia będę sam, skoro do tej pory nie udało mi się nikogo spotkać, kto chciałby ze mną być.
Ja też jestem sama, Wielu ludzi jest samych, Ale to naprawde nie powód żeby korzystać z płatnych usług jakiejś tam panienki.
Poczekaj na wartościową osobę, znajdż osobę bliską Tobie, zakochaj się, chociaż niektórzy utrzymują, że miłość nie istnieje,ale może Tobie ona się przytrafi(?) Chyba najgorsze co może nas spotakć w życiu, to utrata nadziei, trzeba z optymizmem i uśmiechem spoglądac w czekającą nas przyszłość..
[26.03.2019] 07:58
[13.03.2011] 15:31
magneto
a ja mam 29 i też jestem prawiczkiem, co prawda spotykałem się z różnymi dziewczynami, z jedną nawet dłużej, teraz też niby mam dziewczynę. Piszę niby bo jak znam swoje szczęście to pewnie wszystko się rozleci. Zresztą moje dotychczasowe związki były tak dziwne, że zwątpiłem w znalezienie normalnej dziewczyny, która będzie szczera. Szczerość to niestety rzadko spotykana obecnie cecha. Rozumiem, że mogę się nie podobać, wszak nie jestem przystojniakiem a i mój charakter raczej nie jest interesujący dla większości kobiet. Miły, uprzejmy i spokojny typ nie pociąga, tak po prostu jest. Niestety tylko niektóre potrafiły powiedzieć wprost - że np. nie chce się dalej spotykać. Lepiej zwodzić, kombinować i robić przy okazji złudne nadzieje niż powiedzieć prawdę prosto w oczy.
Wracając jednak do tematu, też się zastanawiałem nad płatnym seksem, jestem facetem i odczuwam pewne potrzeby. Jednak postanowiłem że tego nie zrobię, nawet gdybym miał całe życie nie poznać bliskiego kontaktu z kobietą. A jestem już na dobrej drodze do tego .
[14.03.2011] 07:59
na.chwilę.tu.jestem21
Nie róbcie tego chłopaki!, w ten sposób stracicie oprócz wiary w siebie, że nie możecie znaleźć dziewczyny jeszcze godność i szacunek do i do końca zycia będziecie myśleć, że jedyne na co Was stać to coś za co zapłacicie. Taki seks to tylko chwilowe stłumienie swojęgo popędu, instynktu nad którym nie panujecie do końca.
Moim zdaniem poczekajcie na kobiete, której nie musieli płacić, jest przecież tyle kobiet co z Wami??
Też jestem sama, a nawet przez myśl mi to nie przeszło, szukałam szukałam aż w końcu doszłam do wniosku, ze faceci to prymitywny gatunek i dałam sobie spokój.
Pamiętajcie, że kobieta to nie tylko seks bo widzę, że o to ogólnie Wam chodzi bo żaden nie napisał nic innego, no cóż.
[14.03.2011] 18:09
Niezorientowany
Obecnie szukam związku do dziewczyny, ponieważ dziewczyna już mnie poznała. Może wiesz jak znaleźć do niej związek? Często słyszę w wypowiedziach ludzi na różne tematy słowa w związku tym w związku z tamtym albo mówią o związkach kobiety z mężczyzną. Co mają na myśli używając słowa związek lub zwrotu w związku? Nie wiem więc w związku z czym mam z nią być.
[17.11.2018] 13:21
krzysiekteria
przestańcie pieprzyć że przyjdzie jeszcze czas, że znajdzie się dziewczyna. skoro do tego momentu ona się nie pojawiła to dlaczego później miałaby się pojawić?! mnie też ten problem dotyka. mam 26 lat i nigdy nie miałem dziewczyny i nic nie zapowiada się aby ten stan rzeczy miał ulec zmianie.
[17.11.2018] 15:35
No właśnie
Zamiast pieprzyć i pocieszać dajcie mu dupy!
[06.12.2018] 12:53
TakiSobieJeden
Niestety, nie staje mi! Może to dlatego żadna dupa mnie nie chce?!
[19.12.2018] 09:29
Krzysiek 26 letni
Ja mam 26 lat i nigdy dziewczyny nie miałem. No i co ja mam zrobić? Na starego kawalera zostać?
[19.12.2018] 11:34
istotna kwestia
Mieszkasz z rodzicami i jesteś na ich utrzymaniu?
[20.12.2018] 13:15
Amanda4631
Najlepsze i najpopularniejsze portale randkowe każdy znajdzie kogoś dla siebie.
Nie ważne czy chcesz z kimś tylko porozmawiać, szukasz partnera, partnerki, przyjaciela, przyjaciólki albo po prostu szukasz kogoś na niezobowiązujący seks
Polecam http://randki24.ovh
[20.12.2018] 18:35
Krzysiek 26 letni
Mieszkam z mamą i jestem na jej utrzymaniu. Dopiero piszę pracę (licencjacką) Ojciec opuścił dom.
[21.12.2018] 16:44
Krzysiek 26 letni
To nie jest wcale taka istotna kwestia. Mój problem to jest przede wszystkim to że nie mam kontaktu z płcią przeciwną, jestem dla nich niewidoczny.
[21.12.2018] 19:31
michu778
Mancer - Projekt X
Projekt Y Sensei Mancer
Projekt Z
UWODZENIE TAŃCEM S.D.S ON-LINE 1.0
Adept Generator Randek Internetowych
Adept Jak sprawić, by nie umiała odmówić
Efekt ekstazy - Mancer
Feniks - 6-LECIE DZIAŁALNOŚCI
Feniks - CZEGO NAPRAWDĘ PRAGNĄ KOBIETY 05-12-2013
Feniks One night big step
Feniks SnS2.0 (sex non stop 2.0)
Frywolny - Randka Video
Frywolny Mistrz Rozmowy
Frywolny Mistrz sms
Mancer - Sekrety Randek Internetowych
SEKRETNE STRATEGIE Mancer Sensei
Sexyboy - Jak sprawić, by nie umiała odmówić
Sexyboy - Kompendium Przygody MODUŁ NR 2 PODEJŚCIA
Sexyboy - Tajemnice Gracza
Vekan - Podryw w Krytycznych Momentach Miejscach i Sytuacjach
[17.01.2019] 22:32
Anitka90
Cześć,
stworzyliśmy portal, gdzie kobiety umieszczają swoje anonse - krótka piłka > rejestrujesz się i umawiasz. Prawda, że proste?
https://www.NaPierwszejRandce.pl
- DARMOWA REJESTRACJA dla mężczyzn - ograniczona czasowo!
[18.01.2019] 11:58
gay
Witam
Wymienię się lub odsprzedam kursy o uwodzeniu kobiet (PUA)
Kontakt gg 54572018
Alex - TotalnaKontrolaWytryskuW24h
Feniks One Night Big Step
Feniks SexNonStop 2.0
FRYWOLNY - Jak odzyskać byłą
FRYWOLNY - Od poznania do randki
Frywolny 3 Randki
Frywolny Jak zdobyć dziewczynę do związku i utrzymać go przez dłuższy okres czasu
Frywolny Mistrz cietej riposty
Frywolny Mistrz Emocji
Frywolny Mistrz flirtu
Frywolny Mistrz kobiecych testów
Frywolny MISTRZ RANDKI
Frywolny Mistrz rozmowy
Frywolny mistrz sexu
Frywolny Mistrz SMS
Frywolny Mistrz Uwodzenia
Frywolny Mistrz Uwodzenia Słowami
Frywolny Mistrz Uwodzenia w Dzień
Frywolny Od kolegi do kochanka FULL