o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum Ogólna dyskusja
 » Odpowiedz na ten temat

Walentynki

1 2 3 4 5 6   » 12 Strony tematu:
[10.02.2006] 20:37
veela
bo co?
[10.02.2006] 20:38
botakijuz

heheee. zapraszam wiec... wez stary rower... pozniej juz ci nie bedzie potrzebny...
[10.02.2006] 20:40
botakijuz
nawet do domu cie zaprosze. heheee.... byłoby to dla mnie wielkim swietem. bardzo wielkim...dla ciebie..rowniez by był to dzien nad wyraz uroczysty.. co najmniej jak dzien narodzin.
[10.02.2006] 20:42
botakijuz

albo inaczej... w maju bede w piasecnie... moze mnie zaprosisz?? adres twoj znam co do mm... zreszta, jestem beszczelna, wiec moze sama sie wprosze
[10.02.2006] 20:46
KotMacieja1946
Fajnie by było, ale co by powiedzieli ci, z którymi mieszkasz? Może by Cię brzydko nazwali, że Kota do łóżka bez ślubu przyjmujesz?
Czy w dalszym ciągu denerwują Cię współdomownicy i boisz się, że maile do Ciebie przeczytają?
To powiedz im, że ja już na tyle stary, ze na Twój widok mi nie stanie, więc nie mają się czego obawiać>
[20.10.2019] 03:13
[10.02.2006] 20:48
botakijuz
a co do tych 32 lat. wiem z kad to masz... i mysle, ze to ty jestes elyte.... zgadłam??? jak to ty jestes elyte..to podobnych wpisów..z tym ze gorszych...narobiłes mi duzo duzo wiecej... .. bo..potwierdzenie- kopie wpisów..zawsze ten ktos mi wysyłam na emaila... jesli to byłes ty- mimo wszystko- powinienes przeprosic..bo postepowałes nie fair...
[10.02.2006] 20:54
botakijuz

odpowiedz mi. czy ty jestes elyte...
[10.02.2006] 21:06
veela

szatan_serduszko (09-02-2006 18:28:00) napisał/a:

veela (09-02-2006 18:28:00) napisała:
dostałam zdjęcie
tak jak się spodziewałam - masz bardzo sympatyczną buzię

dzięki Veeluś
wyślij mi swoje, bo wiem, że do gablotki Kot trochę przerabia

ok, wynajdę jakieś inne, coby urozmaicenie było
[10.02.2006] 21:16
KotMacieja1946
Botaki, odpowiadam Ci z czystym sumieniem, że nie jestem Elyte, ani nikim więcej, kogo kiedyś tam na różnych forach znałaś. Ja na prawdę od poczatku byłem tylko na forum DK, na zagadkach, a ostatnio tu. Ale chcąc Cię poznać, poszukałem i znalazłem wiele Twoich dawniejszych wcieleń, a nawet nawiązałem nić z niektórymi, co znali Cię dawnej. Ale nie martw się, bo to nie po to, żeby Tobie zaszkodzić, tylko z ciekawości, bo jesteś jedyną, która twierdzi, że żyła już trzykrotnie.
A więc żyj sobie i czterokrotnie i przestań być tumanką, która nawewt dowcipnie odpisać nie potrafi, czego Ci z całego serca życzy KotMacieja.
[10.02.2006] 21:21
botakijuz
jedyną, która twierdzi, że żyła już trzykrotnie. ;-

O TEN WPIS MI CHODZI.. jak mogłes !! pisalam rozych rzeczach na forum... jak mogles tworzyc cos za mnie.uldadac w zdania i wysylac... a to co mi zrobiłes na poczcie..te meile..o tej samej tematyce.... nigdy nie wpadłabym na to, ze eltye to ty... jestes dla mnie przez to zerem.. i doskonale wiesz...ze ja tego wpisu sama nie zrobiłam.
[10.02.2006] 21:33
ramaja
fajna piosenka ale łancuszek jak nic....no może i nawet sympatyczny. --
"tu gdzie kończy się noc, nie zaczyna sie nowy dzień,
małe sprawy zyskują moc..."
[10.02.2006] 21:37
KotMacieja1946
Botaki, miło mi otrzymać Twój mail
Czy Ty na prawdę nie widzisz, że jesteś porypana, jak to Ci wielokrotnie pisali różni na różnych Forum?
Jesteś porypana doszczętnie, więc jak pisałem już kiedyś, chętnie bym się z Toba "pokochał", bo to jest podniecające, dmuchać taką niewinnną.... Taką porypaną, ja Ty, moja ukochana.
I przestań się czaić, tylko jak będziesz, jak pisałaś, niedaleko Warszawy
To ponieważ znasz mój adres, wpadaj od razu. Ale fajnie będzie!!!

[10.02.2006] 21:53
KotMacieja1946

botakijuz (09-02-2006 18:28:00) napisał/a:jedyną, która twierdzi, że żyła już trzykrotnie. ;-

O TEN WPIS MI CHODZI.. jak mogłes !! pisalam rozych rzeczach na forum... jak mogles tworzyc cos za mnie.uldadac w zdania i wysylac... a to co mi zrobiłes na poczcie..te meile..o tej samej tematyce.... nigdy nie wpadłabym na to, ze eltye to ty... jestes dla mnie przez to zerem.. i doskonale wiesz...ze ja tego wpisu sama nie zrobiłam.

Botaki, kochaniutka, nie jest prawdą co piszesz. Ja Ci nigdy krzywdy nie robiłem, na innyfch forach nie działałem. Ale ostatnio swoimi głupimi wpisami dałaś mi motywację, żeby poszukać coś o Tobie. Wiec znalazłem bardzo dużo, a to co Ci delikatnie napisałem, to chyba Ci nie szkodzi?
Mała, mógłbym napisać więcej, co jak widzę, Ci się nie podoba. Ale dziwię się dlaczego? Jak nigdy nie piszę tego, co poźniej mi się nie podoba. Choćbym kiedyś trzynastolatkom cipki głaskał.
Jak Ja miałem 30 lat, to Ty dopiero z cipki na świat wychodziłaś, więc nie kuś się, że wiesz więcej niż ja.
I wreszcie przestań wierzyć w bzdury - bo uznam, że cały czas jesteś w hipnozie reinkarnacyjnej. Wyjdź w końcu z tej hipnozy, to może okażesz sie fajną babką.
Buźka!

majaa5
Gość
wiem że juz zyłam
« : Pon, 08 Lis 2004, 23:01:29 »
mam 30 lat... i ciagla swiadomosc ze to nie moje pierwsze juz 30 lat. wierze w powroty. ostatnio nawet za bardzo sie tym zajmuje. zmarła w srode mooja babcia. czuje pustke po niej lecz wiem ze ja spotkam z powrotem. i to szybciej niz mogłoby sie to wydawac. ja jak mysle zyje obecnie trzeci raz. bardzo chcialabym poddac sie hipnozie reinkarnacyjnej.
[10.02.2006] 21:54
botakijuz
Botaki, miło mi otrzymać Twój mail

nie napisałam do ciebie zadnego emaila...... ani pół......
[10.02.2006] 21:55
botakijuz

dobrze wiedziales ..gdzie jest ten wpis..bez szukania..bo sam go zrobiłes....idioto.
[10.02.2006] 21:58
botakijuz

elyte=kot macieja... az o cos takiego bym cie nie posadzala..i te dziesiatki meili na poczte..jako elyte... i te wpisy. straciles w moich oczach wszystko.
[10.02.2006] 22:01
KotMacieja1946
Dziewczynko, sam zrobiłaś w jednym temacie wpisy niby to moje. Myślisz, że tu wszyscy sa tak głupi jak Ty, więc nie zauważą Twoich bzdetnych zachowań? Mi się nie chciało nawet prostować.
Jask tam Twoja cipka? Jak nie za bardzo sucha, to przelecę, bo szkoda masła.
[10.02.2006] 22:04
KotMacieja1946
Botaki, mimo wszystko Cię lubię. Ale czy to możliwe, żebyś była tak głupia jak Anioł, który wszystkich podejrzewa o sto różnych nicków?
Głuptasku, ja zawsze jestem KotMacieja i byłoby poniżej mojej godności być kimś innym>
Biedactwo...
[10.02.2006] 22:06
botakijuz

jetses @@@any złamasie.
[10.02.2006] 22:09
KotMacieja1946
Głuptasku - jeszcze raz. Ponieważ mi nie wierzysz, to daję link, gdzie pisałaś, że żyłaś trzykrotnie. I pisz tak sobie i żyj i stokrotnie Ale najlepiej pożyć dobrze tylko raz, bo wtedy już nie trafi się nic lepszego.

majaa5
Gość
wiem że juz zyłam
mam 30 lat... i ciagla swiadomosc ze to nie moje pierwsze juz 30 lat. wierze w powroty. ostatnio nawet za bardzo sie tym zajmuje. zmarła w srode mooja babcia. czuje pustke po niej lecz wiem ze ja spotkam z powrotem. i to szybciej niz mogłoby sie to wydawac. ja jak mysle zyje obecnie trzeci raz. bardzo chcialabym poddac sie hipnozie reinkarnacyjnej.
[10.02.2006] 22:11
KotMacieja1946
A to przy okazji, dzieciaczku...

majaa5
Gość
wiem że juz zyłam

co zrobić z chłopakiem z fotki który mi ubliża emailami (pyta majaa5)
http://www.fotka.pl/forum/read.php?f=13&t=13 038

ben111111111 pisze do mnie i mi ubliża.
22-04-2004 17:28:53 #13061 Cytuj fragment | Cytuj całość
to co wysłała od niego to nowe wczorajsze. na mojej stronie.emaile .wczoraj mnie zwyzywał od prostytutek. w emailu. wykasowałam. przeciez sama nie mieszkam jak bym to domownikom wytłumaczyła
[nie mam nic do powiedzenia]
[10.02.2006] 22:23
KotMacieja1946
To się okaże...
[10.02.2006] 23:12
Fifth Angel
Ach, Walentynki - świetna okazja, by się z kogoś ponabijać
[10.02.2006] 23:20
Fifth Angel
Witaj, Serce
Jak leci?
[10.02.2006] 23:26
Fifth Angel
Dziękuję, u mnie bardzo dobrze
[10.02.2006] 23:30
Fifth Angel
... na "pogawędki" oraz do kuchni i do w-c
[10.02.2006] 23:55
botakijuz
KotMacieja1946 (10-02-2006 22:04:00) Odpowiedz cytując
Botaki, mimo wszystko Cię lubię

ja ciebie tez lubie
[11.02.2006] 00:07
botakijuz
i tylko tyle?? tylko tyle sie doszukales pedale??? heeee.trzeba było zapytac...dalabym ci sama namiar...zreszta namiar jest dany od 2004 na forum ogólnym
praca na marne... taka szkoda...

tak sie staruch napracował... zgadnij @@@u..za ten czas, który mnie nie było co dla ciebie przygotowałam
wlasnie skonczyłam skanowanie kazdego twojego zdjecia.... twój zblazowany rozciagniety od ciagnięcia druta ryj..wyle po wszystkich komisariatach..tak jak obiecałam..warszawy..z odpowiednia adnotacja

love you....

i @@@ nci w dupe stary pedale ruchany przez całe stado sąsiadów.. @@@ ci w dupe i wagon gruzu, zeby nie było luzu... choc..bije o zakład..ze i tak bys nie poczuł.... walony stale...
[11.02.2006] 00:08
botakijuz

ciebie smierdzacy palancie patolem bym sie brzydziula ruszyc..... zona ci nawet nie daje.. walisz sobie przez o w krzaczorach..heheee.były MO-wiec... a wali konia po parkach.....

[11.02.2006] 00:13
botakijuz

koniobijco... moze choc zwiarzaka sobie złap..moze cie nie pogryzie..a raz w zyciu..zrobisz to nie reka.... zal mi cie.... bardzo...

ale pociesza mnie mysl... jaka ja dla ciebie koncze niespodzianke...

pewnie nic ci nie zrobia..ale ile wstydu..heheee.koledzy dawni ci rozpoznaja.... pani w sklepie byc moze sie i dowie.... love you...... kochaj mnie dalej..... błagam...

1 2 3 4 5 6   » 12 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat