o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum Ogólna dyskusja
 » Odpowiedz na ten temat

Walentynki

1 «   10 11 12 Strony tematu:
[18.02.2008] 06:25
Botaka
Walentynki to piekne święto. W ten dzień jak co roku pomalowałem sobie pałę plakatówkami w czerwone serduszka. Co roku w ten sposób zaznaczam ten dzień. Co roku też w ten dzień a raczej już dzień przed nim najadam się jedynie burakami aby sikać na różowo, bo walentynki to dzień różu i czerwieni. Nie mogę tylko dopracować metody pofarbiwania sobie spermy aby i ona leciała rózowa. Bo buraki na to nie działają.Jednak-jako magister i w tym znalazłem wiec pośrednie rowiązanie-malując sobie właśnie tymi plakatówkami serduszka czarwone na fiucie.W ten sposób Andrzej-mój sąsiad, jak mi @@@a w ten dzień ślini sie na czerwono-różowo.Taka sama więc mu póżniej i sperma z buzi wypływa. Nie muszę dodawać, że Andrzej też sobie te serduszka maluje abym i ja pozniej miał w pysku różowo.
On też ukończyL AWF- więc rozum tez-ma nie od parady.
Hey!
[18.02.2008] 06:35
Botaka
Poprawka: Walentynki to piekne święto. W ten dzień jak co roku pomalowałem sobie pałę plakatówkami w czerwone serduszka. Co roku w ten sposób zaznaczam ten dzień. Co roku też w ten dzień a raczej już dzień przed nim najadam się jedynie burakami aby sikać na różowo, bo walentynki to dzień różu i czerwieni. Nie mogę tylko dopracować metody pofarbowania sobie spermy aby i ona leciała rózowa. Bo buraki na to nie działają.Jednak-jako magister i w tym znalazłem wiec pośrednie rozwiązanie-malując sobie właśnie tymi plakatówkami serduszka czerwone na fiucie.W ten sposób Andrzej-mój sąsiad, jak mi @@@a w ten dzień ślini sie na czerwono-różowo.Taka sama więc mu póżniej i sperma z buzi wypływa. Nie muszę dodawać, że Andrzej też sobie te serduszka maluje abym i ja później miał w pysku różowo.
On też ukończył AWF- więc rozum też-ma nie od parady.
Hey!

Przepraszam za błędy, które już poprawiłem. Wynikły one z racji tego że pisałem jedną ręką. Drugą miałem zajętą bo listonosz list mi przyniósł (który notabene sam do siebie wysłałem aby dostać list i dodatkowo aby zwabić listonosza) i musiłem za to mu zwalić.Zawsze tak robię aby listonosz nie miał prenensji że musi latać do mnie z listami, które sam do siebie wysyłam.
Hey.
[14.01.2019] 12:49
izunia13
ja bede zadowolona jak mój chłopak weźmie mnie na Walentynki do mojej ulubionej restauracji w Wawie jaką jest Mango Vegan i jak zjem tam Talerz Mango który bardzo mi smakuje
[14.01.2019] 15:59
MarzenaSas
Bujaj się pracowniku badziewnej knajpy. Tylko Złota Cipa, reklamodawcy. Teraz także w Warszawie!
[31.08.2019] 08:52
Heros
https://game.footballteam.pl/join/ref/6286
200 energi na start

1 «   10 11 12 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat