o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum Forum o książkach
 » Odpowiedz na ten temat

prosze o radę.

[08.01.2007] 20:07
P0LNAM
Jestem POLNAM. jem kupy. To dobrze czy źle? Co o tym myslicie? Znudzi mi sie to czy tak mi ta moja pasja juz pozostanie?
[10.01.2007] 17:54
KELEVRA
jeżeli naprawde Ci smakuje kupa... to sobie jedź i smacznego ale mógłbyś podrzucić na emaila filmik o tym chętnie się pośmieje XD
[10.01.2007] 20:14
P0LNAM

KELEVRA (08-01-2007 20:07:00) napisał/a:jeżeli naprawde Ci smakuje kupa... to sobie jedź i smacznego ale mógłbyś podrzucić na emaila filmik o tym chętnie się pośmieje XD

Masz kupę? bo chetnie bym cos przegryzł. Co dzisiaj jadłaś? Z czego by było to gówienko? Zjadłbym cos smacznego

Moja mama je kupy, mój tato je kupy, Mój dziadzius je kupy i ja tez.................... a ile mozna nasrać? Brakuje nam gówien. Przeciez jak by nie patrzec- do wyzywienia u nas w chacie są $ dorosłe osoby ! Kazdy sra raz dziennie, kazdy z kazdym sie nimi wymienia. Codziennie ktos- komus nowemu. A raz dziennie to psy jedzą. Napisz czy masz .
Kupilismy psa, on tez sra po kaszy ze skwarkami, ale to wekujemy, bo luczymy sie z tym, że czasem może do nas wpaść niezapowiedziany gość- bedzie chciał cos do kawy- a sam srania odmówi.
[24.01.2019] 14:20
kupa z ziemi do paszczy

[nie mam nic do powiedzenia]

» Odpowiedz na ten temat