o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum Forum o książkach
 » Odpowiedz na ten temat

ABORCJA- za czy przeciw?

1 «   6 7 8 Strony tematu:
[16.05.2006] 19:16
martusia

Jesli by rozpatrywac aborcje pod tym katem (linki podam nizej) to jestem zdecydowanie na NIE!!!

http://www.prawy.pl/index.php?dz=felietony&i d=4903&subdz

http://www.ehacked.com/front_page/articles/c annibalism/

Dla osob o mocnych nerwach. Az mi sie wierzyc nie chce, ze to prawda. --
'aby byc niezastapionym zawsze trzeba byc odmiennym'
[23.09.2006] 20:46
Jowitka
jestem przeciw. Aborcja to nie "usunięcie bezczuciowego zlepka komórek" ale zabicie człowieka, który nie jest w stanie protestowac nawet krzykiem. Znalazłam niejeden opis techniki wykonywania aborcji i jak je pierwszy raz czytałam byłam bliska porzygania się...
widzieliście kiedyś człowieka żywcem rozrywanego na kawałki? Śmierc w męczarniach, okropny widok... taka technika stosowana jest ok 10 tygodnia ciąży, wykonujący zabieg wyrywa poszczególne części ciała dziecka i to bez znieczulenia dla maleństwa...
[24.09.2006] 17:21
Jowitka
martusia, czy ten drugi link to fotomontaże, jakieś koszmarne jaja? Przed chwilą tamto obejrzałam i szczerze mówiąc rzygac mi się chce....
[28.09.2006] 17:04
dota
Zacznijmy od tego, że sam topik jest sformuowany bezsensownie- nie można być za aborcją, jak nie można być za eutanazją i samobójstwem. Każdy przypadek ludzki jest inny i uogólnianie jest nie na miejscu. Dziewczynki- martusie, jowitki, agusie i inne siusie, najpierw dorośnijcie, potem oceniajcie...
Nic nigdy nie jest białe ani czarne, więcej empatii i zrozumienia. I trochę więcej nauki w miejsce zabobonów.
Polecam fotki z zabiegów stomatologicznych- równie makabryczne, dla koneserów i umartwiających się.
[05.10.2006] 22:19
Oko Pańskie
"Jeżeli zakonnica albo inna wierząca abortuje - to proszę bardzo: do pierdla na rekolekcje..!

Ale jeśli niewierząca - to wara od Niej, bo to Jej święte prawo!"

(Fragmenty na www. DDD. xt.pl)

Mówię wam co:
Jam jest, który jest!
[25.06.2019] 22:32
[05.10.2006] 22:43
rozalka
To Twoje zdanie.
Ja natomiast uważam, że nie jest to kwestia wiary w Boga, lecz światopoglądu. Jeżeli ktoś uznaje poczęte życie ludzkie za wartość nadrzędną /tak, jak każde życie ludzkie/, wtedy nie ma znaczenia czy jest wierzący czy nie- poczuwa się w obowiązku obrony tego życia, choćby poprzez przyznawanie się głośno do swoich poglądów i walkę o uregulowania prawne, tak jak w przypadku morderstw, gwałtów, kradzieży i in. przestępstw.
[14.10.2006] 16:08
Hermenia
Aborcja? Zdecydowanie przeciw, nie usunęłabym dziecka, gdybym zaszła w ciążę, nigdy
[nie mam nic do powiedzenia]
[12.12.2011] 16:49
mmmmmmmmmmmmnnnnn
.
[23.01.2019] 12:38
xena22
Każda kobieta powinna mieć wybór. Ciąża to nie zawsze wynik "zwykłej" wpadki. Czasami jest wynikiem traumatycznych przeżyć. Dobrze jest mieć świadomość, że istnieje coś takiego jak aborcja i że są takie możliwości rozwiązania problemu. Tu Wszystko-o-aborcji.pl można dowiedzieć się sporo na ten temat.
[25.03.2019] 18:28
monana19
Masz rację. Sytuacje są różne. Wiem, że znajoma ratowała się tabletkami stąd 9tygodni.pl. Bez recepty. Dyskretnie. No i skutecznie. Czasami to jedyna opcja. Lepiej zadziałaś farmakologią niż decydować się na zabiegi w piwnicy.

1 «   6 7 8 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat