o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum Czy wiecie coś na temat...
 » Odpowiedz na ten temat

Tabletki na odchudzanie - jakie?

1 2 3 4 5   » 77 Strony tematu:
[10.07.2011] 22:26
Mexigirl
Rzeczywiscie trudny wybór, w necie pełno opinii i trudno sie zdecydować. Ale dobry produkt sam się broni swoją jakoscią. Wystarczyło mi zobaczyć jak schudła Paulina, koleżanka z mojego roku na studiach. Nie mogłam uwierzyć, że to ona. Jak wróciła w ubiegłym roku po wakacjach, to przezyłam szok. Wypiękniała, twarz zrobiła się bardziej pociągła i ta sylwetka. Przyznam się , że zżerała mnie zazdrośc. Ale Paulina okazała się super kumpelą. Pokazała co brała, więc szybko kupiłam NOVOSLIM i po trzech miesiącach miałam o 16 kg mniej. Przy okazji, nauczyłam się lepszego odżywiania się. Zero hanmurgerów itp.
[10.07.2011] 22:32
Zersea.
Czy stosowałaś dodatkowo dietę do NOVOSLIM?
[10.07.2011] 22:36
Mexigirl
Jasne, jak ktoś mówi, że na samych tabletkach potrafi schudnąć np. 5 kg na tydzień, to po pierwsze kłamie a po drugie robi to nieudolnie.
Skuteczne środki na odchudzanie takie jak NOVOSLIM, są jednym z elementów odchudzania. Do pełnej skuteczności trzez zastoswoać jeszcze odpowiednią dietę 1200-1300 kcal.
Zapytasz skąd to wiem? Nauczyłam się od mojego nowego chłopaka, którego poznałam na siłowni. Okazało się, że jest na 4 roku dietetyki sportowej na AWF i teraz mam przy okazji szkolenia za free.
[11.07.2011] 00:46
Ukkkkk
Mexigirl (11.07.10 22:26):
Rzeczywiscie trudny wybór, w necie pełno opinii i trudno sie zdecydować. Ale dobry produkt sam się broni swoją jakoscią. Wystarczyło mi zobaczyć jak schudła Paulina, koleżanka z mojego roku na studiach. Nie mogłam uwierzyć, że to ona. Jak wróciła w ubiegłym roku po wakacjach, to przezyłam szok. Wypiękniała, twarz zrobiła się bardziej pociągła i ta sylwetka. Przyznam się , że zżerała mnie zazdrośc. Ale Paulina okazała się super kumpelą. Pokazała co brała, więc szybko kupiłam NOVOSLIM i po trzech miesiącach miałam o 16 kg mniej. Przy okazji, nauczyłam się lepszego odżywiania się. Zero hanmurgerów itp.
Ale sciemniacie. O boze!!!
[11.07.2011] 09:17
PariWell
Nawet najlepsze tabletki nie są Perpetum mobile. Jeżeli wrzucisz w siebie wiecej kalorii niż spalasz to będzeisz tyła.
NOVOLSIM jest tylko środkiem wspomagającym odchudzanie. Może dziewczyny nie zawsze są świadome tego faktu.
Moja walka z nadwagą była przygotowana prawie jak strategia bitwy. Mam męża wojskowego, więc oprócz wsparcia pomógł mi znaleźć diety 1200 kcal, odpowiedni zestaw ćwiczeń no i skuteczny suplement- NOVOSLIM.
Taki zestaw dał w końcu wymarzony efekt. Zrzuciłam 15,5 kg. Kuracja trwała trzy miesiące, ale czas szybko minął. Moja rada dl aodchudzających się to dużo wiary w siebie.
[14.10.2019] 20:46
[11.07.2011] 09:54
Irejk
PariWell (11.07.11 09:17):
Nawet najlepsze tabletki nie są Perpetum mobile. Jeżeli wrzucisz w siebie wiecej kalorii niż spalasz to będzeisz tyła.
NOVOLSIM jest tylko środkiem wspomagającym odchudzanie. Może dziewczyny nie zawsze są świadome tego faktu.
Moja walka z nadwagą była przygotowana prawie jak strategia bitwy. Mam męża wojskowego, więc oprócz wsparcia pomógł mi znaleźć diety 1200 kcal, odpowiedni zestaw ćwiczeń no i skuteczny suplement- NOVOSLIM.
Taki zestaw dał w końcu wymarzony efekt. Zrzuciłam 15,5 kg. Kuracja trwała trzy miesiące, ale czas szybko minął. Moja rada dl aodchudzających się to dużo wiary w siebie.
Swietnych naganiaczy macie w tym NOVOSLIMIE Ale wejdzcie na inne fora to poczytacie jakie to jest beznadziejne i ze szkoda pieniedzy. O czym wlasnie przekonala sie mopja dziewczyna. Polecam SLIMTURBOVITAL
[11.07.2011] 10:36
Kristin29
Jak coś jest dobre, to zaraz znajdzie się garstka narzekaczy. Chyba, że ten NOVOSLIM aż tak zagraża konkurencji? Śmieszą mnie te opinie 10 kg w 3 dni. Żaden lekarz nie przepisze takiej diety. To zbyt ryzykowne.
A niech tam, ja chwalę to co dobre i co sprawdziłam na sobie. Nie wymienię tych produktów, które okazały się nieskuteczne, bo to problem producenta.
Ostatecznie pomogłam sobie dodając do kuracji Novoslim oraz dietę 1200 kcal. Mój wynik to około 15 kg w trzy miesiące. Może nie poraża wielkością, lecz przynajmniej oddaje rzeczywisty stan rzeczy.
[11.07.2011] 14:48
Kubaaarrr
Kristin29 (11.07.11 10:36):
Jak coś jest dobre, to zaraz znajdzie się garstka narzekaczy. Chyba, że ten NOVOSLIM aż tak zagraża konkurencji? Śmieszą mnie te opinie 10 kg w 3 dni. Żaden lekarz nie przepisze takiej diety. To zbyt ryzykowne.
A niech tam, ja chwalę to co dobre i co sprawdziłam na sobie. Nie wymienię tych produktów, które okazały się nieskuteczne, bo to problem producenta.
Ostatecznie pomogłam sobie dodając do kuracji Novoslim oraz dietę 1200 kcal. Mój wynik to około 15 kg w trzy miesiące. Może nie poraża wielkością, lecz przynajmniej oddaje rzeczywisty stan rzeczy.
Ludzoie wy sie puknijcie w glowe, naganiacie na ten Novoslim az sie czytac nie chce.
Tak sie skada ze moja zona uzywala tego ja zreszta tez, welasnie skuszeni takimi zagrywkami, ktore ta firma tu wypisuje i okazalo sie ze to nie dziala. Polecam fora inne o tym produkcie, na 20 opinni 19 zlych. Moze to skloni was do nie wyrzucania pieniedzy za okno.
[11.07.2011] 15:37
KurnaFelek
Kubaaarrr (11.07.11 14:48):
Kristin29 (11.07.11 10:36):
Ludzoie wy sie puknijcie w glowe, naganiacie na ten Novoslim az sie czytac nie chce.
Tak sie skada ze moja zona uzywala tego ja zreszta tez, welasnie skuszeni takimi zagrywkami, ktore ta firma tu wypisuje i okazalo sie ze to nie dziala. Polecam fora inne o tym produkcie, na 20 opinni 19 zlych. Moze to skloni was do nie wyrzucania pieniedzy za okno.
Dokladnie tak! Poczytajcie na forach innych , jakie to cudowne dzialanie ma NOVOSLIM, czyli zadne. Polecam SLIM_GEL
[11.07.2011] 19:04
CiekawskaOla
Co to za super produkt, któremu tak przeszkadza NOVOSLIM? Czyżby NOVOSLIM był za dobry i inne badziewie przestało się sprzedawać?
A może jakaś panienka żarła za dużo tłuszczyku i nawet novoslim jej nie pomógł. Ja obstawiam jednak pierwszą wersję. Ciekawe czy te inne produkty są legalne?
Gdybym nie widziała efektów na mojej koleżance to może i bym miała wątpliwości, ale jak ją zobaczyłam na spotkaniu firmowym, na który zjeżdzamy się dwa razy do roku z naszych oddziałów, to chciałam do niej mówić "proszę Pani".
Schudła ponad 15 kg w trzy miesiące. Rozmiar 36 zamiast 38.
[11.07.2011] 22:47
RUSSIS.
Po co się denerwujesz. Olej te wynaturzenia dyletantów. Jak ktoś użył NOVOSLIM to wie, że działa i nie trzeba go przekonywac. A tych co nie mają ochoty wypróbować, to ich strata. Niech dalej kupują jakieś wynalazki.
Moje zycie jest teraz bardziej słoneczne i to nie tylko za sprawą pięknego słońca ale i 18 kg mniej które , mam nadzieję odeszły w zapomnienie.
[12.07.2011] 13:26
MERCII
Lepszy biznes zrobisz jak sprzedasz na kapsułki.
A do tego piwo i kiełbaski, które też ci zostały.
Jak słyszę takie wynaturzenia, to aż mnie skręca.
Zrobiłysmy wspólnie w grupie 5 dziewczyn naszą kurację na NOVOSLIMIE, by razem pilnować i diety ale też i wspierać się wzajemnie. Zawsze to raźniej w grupie. Efekty były różne, ale nie na tyle żeby powiedzieć , że na jedna działa a na inną nie.
Najmniejsza ilośc kg , która zrzuciła kolezanka to było 12,3 kg (mamy super dokładna wagę) a największą ilość to 16,4 kg. Jak na trzy miesiące rozrzut był dość mały. Aśka śmiała się , że zaraz zrobię statystykę (studiuję matematykę na UW) ale na takiej grupie trudno zrobić dokładne badania. Istotne jest jedno, że najlepsze efekty daje kuracja trzy miesięczna NOVOSLIM, bo organizm stopniowo przyzwyczaja sie do stopniowych spadków wagi. A dieta 1200 kcal to najsensowniejsze rozwiązanie dla tej kuracji. Z jednej strony bezpieczne a z drugiej nie daje za dużo kalorii.
[12.07.2011] 15:37
Emilka.26
Ha ha ha, ale się uśmiałam z tych sprzedazy. Dobre. Ja również patrzę na to jako osoba, która włozyła trochę wysiłku i schudła. Jak się chce to można osiągnąć wszystko, tylko trzeba cierpliwości do dotarciu do celu. Kupiłam Novoslim i nie zawdiodłam się na tych kapsułkach. Dwa miesiące zażywani atego specyfiku już za mną. 9 kg ciała mniej i nadzieja na kolejne spalone kg.
[14.07.2011] 15:31
33inge33
Cóż dodać więcej, NOVOSLIM i jeszcze raz NOVOSLIM.
Napiszę jak w allegro, szybko, sprawnie i na temat.
Polecam wam wszystkim dziewczyny, szczególnie dlatego , że po wielu bezskutecznych próbach wreszcie coś podziałało na mnie.
[01.08.2011] 09:36
margeritka29
Chyba za bardzo poluzowałam sobie na wakacjach i widać, że trzeba się ostro brac za odchudzanie. Znam NOVOSLIM, bo stosowała go moja siostra. Miała kurację trzy miesięczną i przez ten czas schudła 14 kg. Na szczęście nie mam dużej nadwagi, ale ze słodyczy trzeba będzie zdecydowanie zrezygnować.
[02.08.2011] 14:59
DuśkaO.
a ja jutro wyjeżdzam na wakacje. Złota plaża, drinki i lezenie plackiem na słońcu.
Miałam to szczęście, że zdązyłam z odchudzaniem przed wakacjami. Ale nigdy nie jest za późno. Ostatnio moja koleżanka z pracy kupiła NOVOSLIM i również zaczęła odchudzanie.
[02.08.2011] 22:38
TrefnYSlim
Nie dajcie sie ludzie nabrac na Novoslim!!!!!
Zwykle placebo, zarowno ja jak i moja kolezanka wydalysmy niepotrzebnie pieniadze i nie schudlysmy nawet pol kilograma!!!!
A jak zobaczycie komentarze powyzej, to widac ze to poprostu kryptoreklama naganiaczy z firmy ktora to produkuje!!!!!
NOVOSLIM TO SYF I SZKODA NA TO ZLAMANEGO GROSZA, CHYBA ZE KTOS MA OCHOTE WYRZUCIC PIENIADZE W BLOTO
[08.08.2011] 07:58
iZocUjbAfVlptLwkFY  IhpDpHbby@tlen.pl
Gosh, I wish I would have had that information erialer!
[08.08.2011] 10:49
sdfsr4
zobacz też tutaj: http://schudnij-szybko.blogspot.com
[08.08.2011] 22:37
TxVedrDdr@@@MgA  VEonjfVtbPMXnSCfj@tlen.pl
Franlky I think that's absolutely good stuff.
[11.08.2011] 15:52
ILONA_W.
Mam już to cudo w domu, wczoraj kupione i od dziś zaczynam akcję ODCHUDZANIE.
Kupiłam NOVOSLIM, bo widziałam jak schudła moja koleżanka z pracy. Dla mnie to był szok, bo jak wróciła po 2 tygodniowym urlopie to nie mogłam jej poznać. Na szczeście nie była psem ogrodnika i pokazała mi opakowanie. Jola schudła w sumie 16 kg podczas trzech miesięcy, więc liczę że efekty u mnie będą podobne.
[13.08.2011] 16:07
pawelo_en
PROJEKTOR GWIAZD w postaci Żółwia. Zobacz zdjęcia i filmik!
http://gadzeteo.pl/pl/p/Projektor-Gwiazd-Zol w/136
[16.08.2011] 14:55
llga_K
Wróciłam z wakacji w grecji. Jestem bardzo zadowolona, bo słońce dopisało, a dzięki mojej nowej figurze było nawet bardzoooo... ciekawie. Specjalne podziękowanie dla Karli za pomoc w wyborze produktu. Dzięki Tobie uwierzyłam w NOVOSLIM i 17 kg mojego tłuszczu zniknęło jak kamfora.
[21.08.2011] 08:42
Ja_i tyle
Forum reklamodawcow jakiego bzdurnego novoslima i innych srodkow. Ludzie, jesli sie je tylko te 1200 kcal, to schudnie kazdy, kto wykouje jakiekolwiek czynnosci poza oddychaniem. Mniej zrec i tyle. Jak mam nawal pracy i malo czasu na jedzenie - chudne, a zre co mi sie nawinie pod reke - glownie MC Donalda (brak czasu) i slodycze (szybka energia). Jak nieco zwalniam tempo - te dwa kilogramy mi przybedzie mimo ze wtedy glownie "zdrowe" posilki. A jak chce znow troszke schudnac - ograniczam slodycze i znow jest kilkogram czy dwa mniej. I tyle w temacie
[24.08.2011] 11:21
kiedyś hipcio
Dla ludzi mających do zrzucenia 15-20 kg sama dieta nie wystarczy. Wielokrotnie podchodziłam do tego tematu i to z różnym skutkiem. Jak połączyłam dietę z suplementem to skutki były zarówno widoczne jak i trwałe, Moja kuracja novoslim trwała 3 miesiące, tak jak zaleca producent. Do tego miałam tez dietę 1300 kcal i wieczorami ćwiczyłam na siłowni lub szybki marsz z kijkami. Może nie mam zaskakujących efektów, bo zrzuciłam tylko 13 kg przez ten okres, lecz przymierzam się do powtórzenia tej kuracji jesienią.
[07.09.2011] 10:52
selenna_w.
Masz rację z dietą i stosowaniem NOVOSLIM. Każda z nas tyła latami zbierając nowe fałdki tłuszczu a teraz chcemy zrzucić 20-30 kg w tydzień. TO jest nie tylko nierelane ale i niebezpieczne dla zdrowia. Sama przeszłam kurację Novoslimem w dwóch etapach. Pierwszą miesięczną a następna już była trzy miesięczna. Okazuje się, że nalepsze wyniki uzyskuje się po trzech miesiącach a dodatkowo zero efektów jo-jo. Zrzuciłam podczas obu kuracji łącznie 14 kg i jestem bardzo zadowolona z efektów.
[13.09.2011] 11:52
mały słonikk
A czy moje drogie nie lepiej zamiast własnie takich tabletek jednak zapisac sie na taki trzymiesieczny kurs odchudzania http://www.aqua-aerobik.pl/?p=p_8&amp ;sName=Odchudzanie
i po prostu łatwo i przyjemnie zrzucic te zbedne kilogramy?
[13.09.2011] 12:00
irokesz
zawsze w odchudzaniu trzeb połączyć kilka elementów. nie ma cudów, że sama dieta lub ćwiczenia bez diety zadziałają. mój dietetyk zrobił mi specjalną dietę, przypisał do tego tabletki na odchudzanie (novoslim) a oprócz tego zalecił tez ćwiczenia. muszę się przyznać, że widać już efekty diety, bo po czterech tygodniach mam już mniej o 4,5 kg. przede mnną jeszcze dwa miesiące, więc prosze trzymacie za mnie kciuki bym wytrwała w tej walce z tłuszczykiem
[15.09.2011] 23:27
jeleniowapanna
Czy ktoś z was wie jak smakuje ksylitol? Mam ochotę kupić ten cukier jako dodatek do kuracji z Novoslim. Słyszałam, że ma niższy indeks glikemiczny od cukru a przy okazji nie powoduje próchnicy zębów.
[22.09.2011] 10:20
xivia
Ksylitol ma identyczny smak jak cukier ale za to ponad 50% mniej kalorii. Również IG (indeks glikemiczny )jest niski więc nadaje sie dla osób chorych na cukrzycę. A kolejna zaleta ksylitolu to , że nie fermentuje tak jak cukier więc jest produktem , który nie powoduje próchnicy zębów. http://www.ksylitol.co/

1 2 3 4 5   » 77 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat