o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum Czy wiecie coś na temat...
 » Odpowiedz na ten temat

Tabletki na odchudzanie - jakie?

1 2 3 4   » 77 Strony tematu:
[19.06.2011] 23:13
ILONKA34.
Zanim wypowiem się o tabletkach czy innych srodkach odchudzających, zapytam czy zastanawiacie się nad własnym bezpieczeństwem?
Kupujesz jakiś produkt nie wiedząc czy będzie bezpieczny a przy okzaji również skuteczny.
Zanim zaczęłam się odchudzać sprawdziłam na wszelkie mozliwe sposby kilka produktów. Czy są legalne, jaki mają skład, czy sa dane producenta i wiele innych informacji. Dopiero po czymś takim dokonałam zakupu i przystapiłam do diety. Wybrałam NOVOSLIM ponieważ oprócz spełnienia podstaw bezpieceństwa dla mojego zdrowia, miał jedną ważną zaletę. Został przetestowany na mojej koleżance i efekty mnie poraziły. Schudła o 16 kg. Ale ja byłam lepsza. W kuracji 3 miesięcznej zrzuciłam 17,2 kg. To był mój wielki sukces. Polecam wam dziewczyny ten środek.
[20.06.2011] 11:08
QWASTER
Z mojego doświadczenia, a próbowałam już kilkunastu środków na odchudzanie, najlepszym okazał się Novoslim. Przy tej szybkości zycia i ciągłym stresie, trudno dbać o właściwą dietę. Ale postarałam się i próbowałam trzymać dietę 1200 kcal. a do tego NOVOSLIM. Zrobuiłam tak jak zaleca producent, czyli kurację na 3 miesiące by organizm przyzwyczaił się do nowego metabolizmu. Moja waga spadła w tym czasie o 16 kg. Genaralnie z produktem wszystko ok, lecz mogliby bardziej zadbać o grafikę opakowania, bo jakieś takie blade (ale się czepiam)
[20.06.2011] 12:45
Niania29
Ale reklamujecie mili Panstwo ten NOVOSLIM Szkoda tylko ze wszyscy pisza ze nie dziala. Szkoda wysilku.
[21.06.2011] 11:21
berbeluchaa
te tabletki novaslim nie dzialaja, wydalam tylko kase, bez potu i lez nie ma efektow jednak
[21.06.2011] 15:06
JarekiOlga
Jesli masz kogos w USA, niech ci kupi i przesle Actislimfa, sa prawde dobre. Czasami maja ludzie na forach i sprzedaja.
[19.10.2019] 20:17
[25.06.2011] 07:13
otiWLnXa  PpwbAhhAiASXHtWj@tlen.pl
One or two to rmebemer, that is.
[27.06.2011] 21:32
HuraHoop
Niech nikt sie nie da nabrac na Novoslim i Slimturbovital oraz fast slim . Wszystko to sciema i oszukanstwo, przez co wydalam kupe kasy i nic nie mam z tego. W dodatku jedna firma wszystko to sprzedaje, skandaliczne to jest jak mozna tak ludzi naciagac. Czuje sie oszukana i pokrzywdzona.
[29.06.2011] 11:12
IgnaOla
Tez uzywalam tych tabletek co HuraHoop, ale efet oczywiscie nijaki Dzis udalo mi sie zamowiActislimfa, i licze ze w koncu uda sie zrzuc pare kg przed plazowaniem.
[03.07.2011] 13:38
Olmea.
Po co wprowadzacie ludzi w błąd. Przecież NOVOSLIM produkuje firma NovoPharma. Jest konkrety producent, jest strona producenta, zarejestrowana firma.
A co do pozostałych produktów innych firm, to możecie sami sprawdzić inforamcje.
Zdenerwowałam się komentarzem powyzej, bo sama używałam NOVOSLIM i jestem zadowolona z efektów.
Słuchając narzekań pewnej grupy poprzedniczek mam wrażenie że albo nie zalezy om na schudnięciu albo to jakaś konkurencja walczy nieetycznie z novoslim.
Mój dietetyk zapytał mnie na samym początku wizyty " jak długo Pani tyła?" Odpowiedziałam, że około 3-4 lata. Więc nie mogę oczekiwać że schudnę w tydzień. A co najważniejsze to tabletki są tylko jednym z elementów odchudzania. Dziewczyny DIETA!!! jest najważniejsza. Powinna mieć 1000-1200 kcal, odpowiednia ilosć ćwiczeń i ruchu a novoslim ma być tylko wspomożeniem tego działania.
Osiągniecie wtedy to co ja osiągnęłam: zrzuciłam 16 kg po trzech miesiącach odchudzania i od sierpnia zaczynam kolejną turę.
Cierpliwości i wytrwałości. A wszystkim , którzy wypisują bzdury na tym formum, życzę mądrości i osiągnięcia wymarzonej sylwetki.
[04.07.2011] 00:40
paulinka1117
Nie mogę w to uwierzyć...na [http://poznajdate.com ] kolejny raz mam tę samą datę śmierci...
Cy to jest prawda? Czy na świecie istnieje system paranormalny...tyle się o tym ostatnio słyszy ... http://poznajdate.com
[04.07.2011] 00:59
Naiwniacy
paulinka1117 (11.07.04 00:40):
Nie mogę w to uwierzyć...na [http://poznajdate.com ] kolejny raz mam tę samą datę śmierci...
Cy to jest prawda? Czy na świecie istnieje system paranormalny...tyle się o tym ostatnio słyszy ...
Nie dajcie sie nabrac na ten trik, wysylacie sms zekomo za 1 zł a tak naprawde za 39 zł
[04.07.2011] 11:04
Emerson.
Karin83 (11.06.01 18:38):
Dołączam się do pochwał dla NOVOSLIM, bo według mnie to jedyny środek, który działa skutecznie i szybko. Nadwagę miałam od szkoły średniej, wszystko przez te okropne fast foody. Nie mogłam się opanować jak widziałam hamburgera, tosta czy hot doga. Nie mówiąc o cukierkach i czekoladzie.
Na novoslim trafiłam przypadkiem własnie na formum interntowym i postanowiłam sprawdzić , czy jest tak rewelacyjny jak go opisują.
Pierwsze opakowanie kupiłam w grudniu, lecz zostawiałm je do stycznia (ach te Święta...) Po pierwszym miesiącu i zrzuceniu 4,5 kg kupiłam zestaw promocyjny (3 szt w cenie 2 szt,) i na pocztku maja miałam-nie zgadniecie...18 kg mniej niż przed kuracją. Efekty przeszły moje najśmielsze marzenia. Nawet mogłabym rzecz, że nie marzyłam o takich cudach. Bierzcie się wieć dziewczyny, bo jeszcze jest czas na odchudzanie przed wakacjami.
Brałam również ten NOVOSLIM i można powiedzeić, że to jest to na co czekałam. Ale żeby nie było , że to cudowne tabletki, to powiem wam, że miłam też dietę na 1200 kalorii oraz siłownię. Żeby schudnąc trzeba połączyć te elementy w jedną całość a wynikiem będzie szczupła sylwetka.
[04.07.2011] 11:16
Uniwersal
Emerson. (11.07.04 11:04):
Dołączam się do pochwał dla NOVOSLIM, bo według mnie to jedyny środek, który działa skutecznie i szybko. Nadwagę miałam od szkoły średniej, wszystko przez te okropne fast foody. Nie mogłam się opanować jak widziałam hamburgera, tosta czy hot doga. Nie mówiąc o cukierkach i czekoladzie.
Na novoslim trafiłam przypadkiem własnie na formum interntowym i postanowiłam sprawdzić , czy jest tak rewelacyjny jak go opisują.
Pierwsze opakowanie kupiłam w grudniu, lecz zostawiałm je do stycznia (ach te Święta...) Po pierwszym miesiącu i zrzuceniu 4,5 kg kupiłam zestaw promocyjny (3 szt w cenie 2 szt,) i na pocztku maja miałam-nie zgadniecie...18 kg mniej niż przed kuracją. Efekty przeszły moje najśmielsze marzenia. Nawet mogłabym rzecz, że nie marzyłam o takich cudach. Bierzcie się wieć dziewczyny, bo jeszcze jest czas na odchudzanie przed wakacjami.
Brałam również ten NOVOSLIM i można powiedzeić, że to jest to na co czekałam. Ale żeby nie było , że to cudowne tabletki, to powiem wam, że miłam też dietę na 1200 kalorii oraz siłownię. Żeby schudnąc trzeba połączyć te elementy w jedną całość a wynikiem będzie szczupła sylwetka.
ktos tu robi na zasadzie kopiuj wklej, zwykla kryptoreklama niestety
[04.07.2011] 23:31
bell
Wróżka przepowiedziała mi moją datę śmierci !
Przestraszyłam się, koleżanka poradziła mi przejść test na http://poznajdate.com
Wyszła mi ta sama data ! Co mam robić? Wierzyć czy nie?
[05.07.2011] 00:06
wariatkarrr
bell (11.07.04 23:31):
Wróżka przepowiedziała mi moją datę śmierci !
Przestraszyłam się, koleżanka poradziła mi przejść test na http://poznajdate.com
Wyszła mi ta sama data ! Co mam robić? Wierzyć czy nie?
stuknij sie w glowe, ze zaplacilas 39 zł za sms, ktory zekomo kosztuje 1 zł
[06.07.2011] 14:16
osiolkowa
Novoslim się sprawdził w 100%, ale wymagało to samozaparcia i przestrzegania reguł diety. Mogę go polecić tylko tym, którzy mają silną wolę. W nagrodę otrzymacie świetny wynik na waszej wadze.
[06.07.2011] 14:27
Izunia222
Od tygodnia odchudzam sie na actislimfa ktora przywiozlam ze stanow, i jestem zadowolona bo w koncu cos na mnie dziala. Troche samozaparcia, bo musialam wziac sie za diete ktora polega na nie jedzeniu pieczywa jasnego i slodyczy , ale za to 5 kg w dól. I to jest wynik
[07.07.2011] 15:35
ANTYREKALMA
Izunia222 (11.07.06 14:27):
Od tygodnia odchudzam sie na actislimfa ktora przywiozlam ze stanow, i jestem zadowolona bo w koncu cos na mnie dziala. Troche samozaparcia, bo musialam wziac sie za diete ktora polega na nie jedzeniu pieczywa jasnego i slodyczy , ale za to 5 kg w dól. I to jest wynik
UWAGA!!! To jest reklama zakazanego środka. Ten atislimfa jest zakazany w Unii Europejskiej, gdzie zanotowano przypadki śmiertelne po zazyciu tego badziewia.
[07.07.2011] 16:39
IgaFarm
ANTYREKALMA (11.07.07 15:35):
UWAGA!!! To jest reklama zakazanego środka. Ten atislimfa jest zakazany w Unii Europejskiej, gdzie zanotowano przypadki śmiertelne po zazyciu tego badziewia.
hihihi a to dobre a od kiedy suplement diety jest zakazany?
a znasz skald? co tam ma byc niby smiertelnego?
oj gluptaski, gluptaski
[07.07.2011] 16:42
DankaSzpak
Oj, komus nie wsmak widze, ze cos dziala, i ze sporo jest pozytytwnych opinii ma. Ciekawe tylko komu. Ja stosuje, nie umarlam, srodek jest zwyklym suplementem diety wzbogaconym o wieksza dawke blonnika, l-karnityny i chromu itp. Nic tu do trucia nie ma. Wogole o co ten caly szum? Moze lepiej kupic i na sobie wyprobowac a nie pisac bzdury?
[07.07.2011] 16:46
Elvis
Emerson. (11.07.04 11:04):
ja bralam i mnie pasowalo Nawet schudlam. Kazdy suplement diety pomoze jak sie zastosuje tez mala chocby diete
[07.07.2011] 16:47
Ona36
Witam
stosowal moze ktos z Was EminSlim? zastanawiam sie nad kupnem ale nie jestem pewna.
[07.07.2011] 18:26
Dokto
Ludzie, czy Wy wogole wiecie co to jest suplement diety? Kazdy suplement diety to srodek wspomagajacy a nie lek, i nie zagraza ani zyciu ani zdrowiu. Podkreslam kazdy!!! Bez wzgeldu czy to z usa, czy z europy, czy to jakies tam actislim czy turboslim czy inne tego typu. To nie sa leki, to sa wspomagacze w odchudzaniu. Lekami byla zelixa, meridia itp. Wycofano je bo sa szkodliwe dla zdrowia. Tym ktorzy wypisuja te bzdury polecam udanie sie na studia medyczne
[07.07.2011] 21:54
rentas
IgaFarm (11.07.07 16:39):
ANTYREKALMA (11.07.07 15:35):
hihihi a to dobre a od kiedy suplement diety jest zakazany?
a znasz skald? co tam ma byc niby smiertelnego?
oj gluptaski, gluptaski
Suplement diety musi być zgłoszony do Głównego Inspektora Sanitarnego. Wszystkie produkty bez takiego zgłoszenia są nielegalne. Wystarczy spojrzeć do Ustawy o bezpieczeństwie żywności.
Czy jest w Polsce oficjalby importer, który odpowiada za jakość produkty wprowadzonego do obrotu?
[07.07.2011] 23:39
hidetada
Witam serdecznie! Zapraszamy wszystkich szanownych forumowiczów na istniejący od niedawna serwis poruszający tematykę sportów kulturystyczno-siłowychWWW.BODYSTRONG.PL Tworzymy centrum porad dietetyczno-treningowych oraz wszelakiej suplementacji. Znajdziecie tu wiele porad z zakresu odżywiania i prawidłowego wykonywania ćwiczeń. Na bieżąco informujemy Was o nowościach ze świata kulturystyki i fitness. Stworzyliśmy forum które mam nadzieję będzie Wam dobrze służyć.Mamy wielu przyjaciół wśród zawodników kulturystyki, trójboju siłowego oraz podnoszenia ciężarów.W serwisie znajdziecie największą bazę fitness klubów w Polsce,jest prawie 900 obiektów i liczba ciągle rośnie. Każdemu forumowiczowi będzie wygodnie sprawdzić gdzie najbliżej jego miejsca zamieszkania może skorzystać z usług profesjonalnej siłowni i personelu. Fascynaci sportu mogą zajrzeć do bogatej galerii sław kulturystycznych. Zakładając profil można kontaktować się z innymi użytkownikami, dodawać znajomych do swojego profilu,galerie video. Chcemy dzielić się z Wami naszą pasja i zainteresowaniem. Pozdrawiam forumowiczów!
www.bodystrong.pl TEAM
[08.07.2011] 10:01
Ulka
Ona36 (11.07.07 16:47):
Witam
stosowal moze ktos z Was EminSlim? zastanawiam sie nad kupnem ale nie jestem pewna.
Ja kupowałam EminSlim i mnie bardzo fajnie pomogło. To sa takie plastry, ktore pomagaja sie odchudzac. Najlepiej dzialaja wraz z jakimis cwiczeniami.
Polecam
[08.07.2011] 11:44
MqLidia
osiolkowa (11.07.06 14:16):
Novoslim się sprawdził w 100%, ale wymagało to samozaparcia i przestrzegania reguł diety. Mogę go polecić tylko tym, którzy mają silną wolę. W nagrodę otrzymacie świetny wynik na waszej wadze.
I tu uderzyłaś w sedno sprawy. Przynajmniej jeden środek na odchudzanie (NOVOSLIM) działa w połączeniu z odpowiednią dietą. Wystarczy silna wola i efekt murowany. Sama kilkukrotnie podchodziałam do odchudzania i zawsze robiłam ten sam błąd. Łykałam tabletki i obżerałam się nadal słodyczami. Dopiero porada dietetyka dała mi do myślenia. Po pierwsze dieta (1200 kcal), po drugie ruch i ćwiczenia, po trzecie odpowiedni środek wspomagający odchudzania. Dostłam 3 propozycje i wybrałam z nich Novoslim. I był to dobry wybór, bo ostatecznie schudłam 14,5 kg w kuracji trzy miesięcznej.
[08.07.2011] 11:48
Oliwka35
Wtrącę swoje trzy gorsze do tematu. Na rynku mamy całe mnóstwo suplementów i środków które je udają.
Wybrałam Novoslim, bo chciałam mieć gwarancję bezpieczeństwa. Uznany producent, legalny produkt. Pamiętajcie, że zycie macie tylko jedno. Żeby nie było jak z moją koleżanką, która po zażyciu jakiś podejrzanych środków miała ogromne kłopoty z wątrobą.
[08.07.2011] 17:35
ZywaReklama
Oliwka35 (11.07.08 11:48):
Wtrącę swoje trzy gorsze do tematu. Na rynku mamy całe mnóstwo suplementów i środków które je udają.
Wybrałam Novoslim, bo chciałam mieć gwarancję bezpieczeństwa. Uznany producent, legalny produkt. Pamiętajcie, że zycie macie tylko jedno. Żeby nie było jak z moją koleżanką, która po zażyciu jakiś podejrzanych środków miała ogromne kłopoty z wątrobą.
Zywa reklama Novoslimu. PR dziala A ja kupilam sobie SLIMTURBOVITAL bo uwazam ze jest najlepszy
[10.07.2011] 11:29
slim67
a ja kupilam slim-gel bo jest najlepszy

1 2 3 4   » 77 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat