o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum Czy wiecie coś na temat...
 » Odpowiedz na ten temat

Tabletki na odchudzanie - jakie?

1 «   66 67 68 69 70   » 73 Strony tematu:
[09.02.2017] 15:48
firajdon
nie od razu tabletki na odchudzanie. Kup sobie L-Tyrozynę na zdrowesuplementy.pl i do tego biegaj + jedz zdrowo.
zadne tabletki bez treningu efektu nie przynosza; )
[10.02.2017] 18:49
Magdalenka23
Mi akurat pomogły tabletki Foreverslim.Tylko od samego początku nie liczyłam na pomoc samych tabletek.Zmieniłam dietę nie podjadałam nie piłam słodkich gazowanych napoi.Tabletki potraktowałam jako wspomaganie.U mnie spadek wagi to 8 kg .W sumie chciałam schudnąć 10 kg ale ztymi dwoma poradziłam sobie bez wspomagania Foreverslimem.
[12.02.2017] 23:08
patka_nn
Nie ma tabletek na odchudzanie, bo na samych tabletkach się nie schudnie można się za to wspomóc sama kozystam z amlan forte z vital progres i bardzo dobrze się po nich czuję. Waga szybciej spada, w 2 miesiące z ćwiczeniami zrzuciłam prawie 6kg
[14.02.2017] 16:03
Paul344
Dobra apteka kupić tabletki na odchudzanie recepta odpowiadając medycznych konsultacje online i dają natychmiastowe recepty online, http://www.validpharmacy.com
[14.02.2017] 16:06
marsh834
African mango http://urlz.fr/4bEr
[19.08.2018] 07:35
[14.02.2017] 16:10
Ytee
Thermacuts http://www.fat-cure.com
[14.02.2017] 19:44
Garcija3
U mnie podstawą odchudzania była dieta ale dużo również dało mi branie Foreverslimu.Dzięki tym tabletką dieta była znacznie łatwiejsza nie miałam napadów głodu o ochota na słodycze była zerowa.
[15.02.2017] 14:59
karo99
Korzystam z herbat odchudzających Slim Herbal System i sobie chwalę. Fakt, że jest to na początku zwłaszcza trochę męczące, żeby pamiętać o robieniu sobie herbaty w określonych porach, ale już 3-4 dnia to człowiek wpada w taką rutynę, że nie wyobraża sobie, żeby nie usiąść na chwilkę i nie zrobić herbatki. Z jednej strony takie napary przyśpieszają spalanie tłuszczu, a z drugiej pomagają lepiej pracować przemianie materii.
[17.02.2017] 13:53
Rebekka
Tabletki jak najbardziej działają. Biorę foreverslim od kilku tygodni. Spadek wagi dużym ale przede wszystkim mocne osłabienie głodu. Nie jem aż tyle, zadowalają mnie mniejsze ilości pożywienia, ogólnie wszystko zmienia się na lepsze
[17.02.2017] 18:15
Karmelcia
MI zakup Foreveslim doradziła siostra...początkowo byłam nawet przeciwna... dzisiaj jestem jej wdzięczna. W 3 miesiące udało mi się wrócić dowagi jaką miałam przed ciążą
[18.02.2017] 09:34
jagna33
Na lepsze spalanie tłuszczu to wiem, że się bardzo fajnie morszczyn i spirulina sprawdzają. Sama piję specjalne herbatki z takimi składnikami, nazywa się to Slim Herbal System. Tam jest ogólnie 6 różnych herbat i każda z nich ma swój specyficzny skład. Wszystko oparte o naturalne składniki, zioła itp. Warto moim zdaniem, zwłaszcza jak ktoś generalnie inwestuje w różne suplementy, bo te akurat jako jedyne mi pomogły...
[19.02.2017] 17:31
bebbixk
Uważam, że tabletki na odchudzanie to dobry dodatek do diety i aktywności fizycznej. Wspomagają zrzucanie kilogramów i ja ogólnie czułam się po nich lepiej- łykałam Amlan Forte z wyciągiem z agrestu indyjskiego. Co prawda najpierw zrobiłam rozeznanie wśród producentów, bo tylko te z Vital Progres są oryginalne i dają efekty.
[19.02.2017] 19:53
natka45
u mnie się sprawdziła piperine max: https://www.piperinemax.pl/ piperyna jest naturalnym składnikiem wspomagającym odchudzanie, więc bardzo dobrze działa na organizm i łatwiej osiągnąć cel. 2 miesiące za mną i 8kg mniej
[19.02.2017] 21:14
oleńka789
ja wybrałam amlan forte, bo wzmacnia włosy i paznokcie, więc fajnie zadbać też o to przy okazji odchudzania
[19.02.2017] 21:17
oleńka789
bebbixk (17.02.2017.19 17:31):
Uważam, że tabletki na odchudzanie to dobry dodatek do diety i aktywności fizycznej. Wspomagają zrzucanie kilogramów i ja ogólnie czułam się po nich lepiej- łykałam Amlan Forte z wyciągiem z agrestu indyjskiego. Co prawda najpierw zrobiłam rozeznanie wśród producentów, bo tylko te z Vital Progres są oryginalne i dają efekty.

ja wybrałam amlan forte, bo wzmacnia włosy i paznokcie, więc fajnie zadbać też o to przy okazji odchudzania
[22.02.2017] 10:37
grehfcv
ja tam stosuje slimcea rówwnież. Cenowo i jakościowo najlepszy wybór na rynku. Siostra jest dietetyczką więc mi to dokładnie sprawdziła. Teraz mam super diete i super suplementacje.
[22.02.2017] 21:17
Kasandra96
Ja na początku nawet nie myślałam że tabletki będą mi w stanie pomóc schudnąc.Ale Slimunox to takie tabletki które bez problemu radzą sobie ze sporą nadwagą.Trochę pomogłam tym tabletka zmieniając dietę i ruszając tyłek z przed telewizora.W sumie na razie schudłam parę kilogramów ale już czuje się zupełnie inną osobą.
[25.02.2017] 15:59
Lucynkaaa
Stosowal ktos trapidix?http://track.triapidix300.pl/product/Triapid ix300/?pid=173&amp ;uid=46309
[26.02.2017] 13:39
Karolina586
Zawsze chciałam pozbyć się szybko zbędnych kilogramów. Stosowanie dobrych diet oraz różnych fitness ćwiczeń pomaga ale w dosyć wolnym tempie, w ciągu trzech miesięcy schudłam tylko kilogram.
Zdecydowałam się wiec poszukać jakiś naturalnych suplementów. Na rankingu http://utrzymacwage.pl/tabletki-odchudzajace -czy-skuteczne/ natknęłam się na suplement RaspberryKetone700 z dobrymi opiniami o nim. Kupiłam pierwszą paczkę i pierwsze efekty są zadowalające 4 kilogramy w 3 tygodnie.
Próbował ktoś ten preparat może?
[26.02.2017] 21:35
Letisjaa
Foreverslim są to tabletki na których szukałam bardzo długo.Jestem bardzo zadowolona z ich skutecznośći.Oby tylko nie wystąpił efekt jo-jo.
[27.02.2017] 11:13
Pmalia
większość czasu szukałam czegoś skutecznego a o slimcea słyszałam już dawno ale nie myślałam że jest skuteczne a tym bardziej ze jest AŻ TAK skutecznym suplementem na odchudzanie.
Schudłam 14kg kiedy na innych dietach nie było mowy o takim wyniku.
[27.02.2017] 11:23
Karina12
ciekawy artykuł o tabletkach pojawił się na vitalogy http://www.vitalogy.pl/odchudzanie-i-diety ,porady,1461,skuteczne-i-najlepsze-tabletki-na-odchudzan ie.htm warto zerknąć
[27.02.2017] 20:15
Agneska
Zawsze można na starcie spróbować takiej diety pudełkowej jednak ja uważam, ze powinno się zacząć od 5 małych posiłków dziennie i regularnych ćwiczeń. Z czasem możesz dołączyć do tego suplement np. taki naturalny therm line fast - http://therm-line.com/24 ,13/produkty/therm-line-fast,463/ . Waga znacząco zacznie spadać w dół więc motywacja dodatkowo wzrośnie
[02.03.2017] 12:44
Vanessa28
Mało tego że Foreverslim działa to dzięki tym tabletką w ciągu całej kuracji nauczyłam się jeść i gotować zdrowiej.Dzięki temu miałam pewność że już więcej nie przytyje.A chyba każda osoba która kiedyś miała nadwagę nie pozwoli sobie na to aby znowu przytyć.
[03.03.2017] 10:33
sa2312
Kiedyś pisałam że takie tabletki nie działają i że tylko dieta... teraz wiem że jedno nie wyklucza drugiego. Stosuje Slimcea i mam dalej swoją diete a efekty są dużo lepsze co potwierdza ich działanie.
[07.03.2017] 11:02
sar324
ja miałam diete która zakładała rezygnowanie z weglowodanów po godzinie 16. Kolacja też bardzo skromna, same białka praktycznie. Zrezygnowałam z fast foodów. Chipsów itd. Do tego suplement Slimcea i ładnie schudłam. Bodajże 14kg w 12 tygodni.
[07.03.2017] 12:19
Gorczyca4
Jedenaście lat męczyłam się z nadwagą było wiele prób zrzucenia balastu ale niestety nieudanych.Branie Foreverslimu potraktowałam jako ostatnia deskę ratunku.I było bardzo dobrze chudłam z tygodnia na tydzień.Od ponad półtora roku jestem z wyglądu zupełnie inną osoba.W końcu jestem szczupła i szczęśliwa.
[08.03.2017] 11:00
banko2
Ja zainwestowałam w tabletki na odchudzanie Slimcea. Nie żałuje żadnej złotówki ponieważ dołączone do diety te tabletki DOPIERO pozwoliły mi schudnąć. Suplementnacja jest również ważna a tak często zapominamy o niej i dziwimy się że efektów nie ma.
[08.03.2017] 20:51
Witalia29
W walce z zbędnymi kilogramami bardzo dobrze sprawdza się Slimunox.Ja tabletki kupiłam na Allegro.Jestem bardzo mile zaskoczona w jak szybkim czasie poradził sobie z moimi niechcianymi kilogramami.
[09.03.2017] 11:27
haryyy
Ja wszystkie znajome próbuję ostatnio nawrócić na odchudzanie naturalne za pomocą herbatek Slim Herbal System. Bardzo fajne i skuteczne rozwiązanie, jak ktoś chce żeby metabolizm przyśpieszył. Ja po sobie pierwsze efekty już w drugim tygodniu zaczęłam obserwować. Wiadomo, że te kilka dni trzeba było, żeby organizm w ogóle załapał, że jest jakakolwiek nowa dieta prowadzona.

1 «   66 67 68 69 70   » 73 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat