o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum Niepełnosprawni
 » Odpowiedz na ten temat

URZĄDZENIA dla NIEPEŁNOSPRAWNYCH - Zobacz!!!

[12.02.2011] 17:54
mxw
Witam posiadam kilka rzeczy dla osób niepełnosprawnych na sprzedaż: 1. Wózek inwalidzki mechaniczny + stolik na wózek
2. Rampa podjazdowa wilokrotnie składana WRC830
3. Materac przeciwodleżynowy rurkowy z pompką (nieużywany roczny)
4. Podnośnik transportowo-kąpielowy firmy Meyra konstrukcja stalowa, hydrauliczny system napędu, wersja z siedziskiem
5. Wózek elektryczny Netti-shark + stolik na wózek + zagłówek zakładany + podłokietniki x2 + ładowarka + poducha siedziskowa (nieużywany roczny)
6. Poduszka przeciwodleżynowa firmy Roho (używana tylko 2 miesiące)
7. Winda dla niepełnosprawnych elektryczna
8. Wózek inwalidzki (nieużywany) + stolik na wózek
9. Oprogramowanie Ivona + Zoomtext
10. Urządzenie wielofunkcyjne do zarządzania urządzeniami domowymi SAM W celach informacyjnych proszę o kontakt telefoniczny:
Krystyna tel. 507256506
Woj. Śląskie Zawiercie
ZDJ na życzenie wysłane na maila mxw2@o2.pl
[12.04.2016] 10:59
okno12
Jeżeli chodzi o zakup i montaż wind, to warto zapoznać się również z ofertą dostępną na http://krakdzwig.pl/ . Sądzę, że znajdziecie tutaj solidny sprzęt i usługi wysokiej jakości. Jest to najlepsza oferta jaką dotychczas udało mi się znaleźć.
[14.04.2016] 12:19
nkazimierz_61
fajny sprzet.
[26.01.2017] 01:28
soffty56
Ja swoją windę zamontowałem dzięki tej firmiewww.dolpoldzwig.com.pl dlatego spokojnie mogę polecić zainteresowanym, co szukają jakiś innych firm. Oferują dostawę, montaż, modernizację, remont, naprawę oraz konserwację. Kompleksowe usługi w konkurencyjnych cenach. Polecił mi znajomy po fachu i ja też w takim przypadku polecam wam : )
[26.02.2017] 11:58
Amielina
Z kwestią kupowania wind i platform schodowych byłabym ostrożna. Kupno to jedno, ale sprawa z instalacją i montażem to grubszy kaliber. Zamiast poszukiwać ekipy, która by zamontowała kupiony z drugiej ręki produkt, to już lepiej znaleźć firmę, która i sprzedaje, i montuje. Jak ktoś jest ze Śląska, to podrzucam adres do http://www.liftplus.pl. Nie zostawiają klienta po sprzedaniu towaru, a nawet pomogą przy papierkowej robocie związanej z dofinansowaniem od PFRON.
[16.10.2019] 19:26
[19.03.2017] 19:09
sabiksabik
soffty56 skorzystałem z twojego poleceniawww.dolpoldzwig.com.pl , i w końcu winda działa jak marzenie Bardzo dobrze przeprowadzony serwis, mogę również szczerze polecić, bardzo dobra, rzetelna firma, inne mogą się od niej uczyć!
[20.04.2017] 20:25
miron_94
Zgadzam się że firmawww.dolpoldzwig.pl zdała by tu egzamin. Współpracujemy z nią od wielu lat, jeszcze ani razu się na nich nie zawiedliśmy, śmiało można nawiązywać kontakt w tej kwestii.
[23.04.2019] 09:22
riki32
Także tutaj https://mebleimaterace.pl/c/materace/materac e-przeciwodlezynowe/ widziałam materace przeciwodleżynowe. W przypadku osób starszych, leżących lub mało mobilnych taki materac do podstawa. Bez odpowiedniego materaca odleżyny to tylko kwestia czasu.

» Odpowiedz na ten temat