o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum Lekko.o2.pl
 » Odpowiedz na ten temat

ból głowy

[04.01.2011] 13:55
izabelcia1979  izabelcia1979@tlen.pl
witam wszystkich mam problem,miewam częste bóle głowy są uciążliwe-ratuję się etopiryną ale zastanawiam się czym to jest spowodowane-nie chcę iść z tym do lekarza bo to tulaczka bez końca-czy macie takie problemy?
[08.01.2011] 13:39
zlotowlosa_82
Niestety, to może być migrena Jeśli ból jest uciążliwy, tabletki nie pomagają, czasem jest aż niedobrze, to prawie na pewno migrena. Lekarza jednak warto odwiedzić - wykluczy np. problemy neurologiczne.
[18.02.2011] 21:40
kama66
Na bole glowy cierpie od wielu lat. Ale ja nie mialam mozliwosci robic badan bo gdy zaczela bolec mnie glowa to nie bylo jeszcze takich badan jakie teraz mozna zrobic. Radze Ci isc jak najszybciej do neurologa i poprosic o skierowanie na badanie komputerowe. I nie odpuszczaj , jak Ci nie da jeden lekarz to idz do drugiego. Musi byc postawiona prawidlowa diagnoza , a wtedy beda wiedziec jak Cie leczyc. Nie daj zbyc sie lekami przeciwbolowymi bo to nie zalatwia sprawyt. Wazna jest jakosc zycia i tu musisz sama o to zadbac. Powodzenia.
[07.01.2012] 17:00
phoebe82_82
ja problematyczne bóle głowy mam wtedy, gdy pogoda jest tak niezdecydowana jak teraz. podobnie zresztą z bólami rematycznymi. stres też swoje robi :/
[24.01.2012] 04:56
agnesnagy
powodów nawracających boli głowy może być wiele..niektóre z nich mogą być niebezpieczne dla zdrowia. skontaktuj się z lekarzem! http://myprivateboutique.pl/ Outlet, Butik i Klub Zakupowy
[22.10.2019] 08:33
[25.01.2012] 17:34
MoniaWLKP
Może masz nadciśnienie?
[30.01.2012] 12:47
franekoponka
radze codziennie robic sobie 15 minutowe drzemki, można po pracy. Efekt świetny.
[06.02.2012] 16:50
flippo33
Powody bólu głowy moga być tak naprawdę przeróżne, jeśli się powtarzają regularnie to lepiej isć z tym do lekarza. Też tak czasem mam ale zwykle z powodu raczej niskiego ciśnienia. Czasem mnie też pomaga 15min drzemki.
[23.02.2012] 20:43
mandarynka__03
siemanko i dzięki za rady! mi tez się przydały! http://www.youtube.com/watch?v=FPh4XpktdyM Don't worry be happy!"
[29.02.2012] 14:53
stale_ciekawska
etopiryna,bo Pani Goździkowa poleciła?. Wiesz kup sobie amol,podobno jak posmarujesz skronie,pomaga.Przespaceruj się po świeżym powietrzu, wypij prawdziwą czarną kawę z wciśnięta do niej cytryną.Też pomaga.Pa.
[29.09.2018] 14:37
Robsik
No ból głowy i gorączka to dwa najgorsze objawy podczas chorowania, dlatego ja przed tym staram się ustrzec jak najlepiej się da. W moim przypadku dobrze z tym radzi sobie Gardan, jest to lek bez recepty i co ważne z dawką substancji czynnych które są odpowiednio dobrane do potrzeb osób dorosłych.
[02.11.2018] 11:24
elena59
Robsik (18.09.2018.29 14:37):
No ból głowy i gorączka to dwa najgorsze objawy podczas chorowania, dlatego ja przed tym staram się ustrzec jak najlepiej się da. W moim przypadku dobrze z tym radzi sobie Gardan, jest to lek bez recepty i co ważne z dawką substancji czynnych które są odpowiednio dobrane do potrzeb osób dorosłych.

Dokładnie tak samo jak Robsik mogę polecić Gardan https://adamed.expert/product/gardan/ żaden inny lek przeciwbólowy w moim przypadku tak dobrze się nie sprawdził. Mnie także często męczyły bóle głowy a Gardan zawsze przynosił ulgę.
[14.06.2019] 14:54
Quenia
Ja na Twoim miejscu nie bagatelizowałabym takich objawów, tylko udała się do lekarza. Sama niedawno miałam robione badania EEG w gabineciewww.neurologiaplock.pl. Na szczęście okazało się, że to nic groźnego.

» Odpowiedz na ten temat