o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum Wszystko dla kobiet (książki, WWW itp.)
 » Odpowiedz na ten temat

Szkolenia dla kosmetyczek

1 2 3
[07.06.2019] 14:42
Bogusława
Mogę polecić szkolenia w Anti-Age Academy, mają szeroki wachlarz kursów. Byłam na szkoleniu z kwasu hialuronowego. Teraz bardzo modnego.
[08.07.2019] 17:36
madzia7888
Jestem stylistką paznokci i cały czas się szkolę i sprawdzam nowoczesne techniki. Właśnie jestem po szkoleniu u Pani Pauliny z Beauty Room w Szczecinie. Nie spodziewałam się, że jeszcze tyle rzeczy mogę dowiedzieć się będą kilka lat na rynku i w swoim zawodzie.
[08.07.2019] 19:35
cedar83
Z fajnych i profesjonalnych szkoleń mogę zaproponować te u Patrycji Zielińskiej z Patrycja Zielińska Lashes & Brows. Prowadzi szkolenie z zakresu stylizacji brwi, a także z Brow Henna. Tutaj http://patrycjazielinska.pl/szkolenia/brow-h enna/ szczegóły tego szkolenia. Moim zdaniem warto, bo taka henna utrzymuje się do 6 tygodni i coraz więcej osób się na zabieg decyduje.
[18.07.2019] 15:09
Lena3232
Jeśli chodzi o szkolenia dla kosmetyczek, to może tak któraś z was chciałaby rozszerzyć swoją ofertę o makijaż permanentny? Do tego potrzebne jest szkolenie w certyfikowanym Centrum Szkoleniowym, mogę polecić szkolenia wwww.Biotekpolska.pl
[30.08.2019] 08:00
kalia
Ja ostatnio postanowiłam podszkolić się z robienia makijażu permanentnego. Skontaktowałam się z Marzeną Kotowską, która prowadzi swój salon Perfect Glamour we Wrocławiu. Ona nauczyła mnie jak wykonać dobry makijaż permanentny.
[06.12.2019] 08:39
[28.09.2019] 12:35
kosmepro.pl
Jeżeli interesują Was szkolenia kosmetyczne z zabiegów pielęgnacyjnych skóry i ciała to zapraszamy po więcej informacji do naszej hurtowni internetowej https://kosmepro.pl
Szkolenia na markach z różnych półek cenowych np. Mesoestetic, Mesoboost, Apis Professional, Bielenda Professional, Farmona Professional.

1 2 3
 » Odpowiedz na ten temat