o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum Wszystko dla kobiet (książki, WWW itp.)
 » Odpowiedz na ten temat

Szkolenia dla kosmetyczek

1 2 3
[18.12.2015] 07:18
gostala
W sumie zrobiłam w Warszawie 4 szkolenia zawodowe z różnych zakresów i jakoś doskonale dałam sobie radę. Tak więc wcale nie jest tak, że sukcesy w tym zawodzie przychodzą same. Tak, przychodzą, ale dopiero z czasem, mając odpowiednie podejście.
[29.12.2015] 07:15
hermontis
Szkolenie zawodowe da ci wiele więcej niż studia, bo poznasz na nim konkrety. Kolejna kwestia to podejście i zaangażowanie. Nie każdy nadaje się na szkolenia, bo tutaj jednak poznajesz szereg zagadnień w krótkim czasie.
[08.01.2016] 07:13
ketrata
Z prostych szkoleń, które faktycznie wiele dają to np. stylizacja rzęs w Beauty lux. Temat do ogarnięcia w 2 dni, a jednak mnóstwo klientek o to pyta. Kwestia oczywiście tylko taka, jakie macie oczekiwania i czy się nadajcie do wykonywania takiej usługi.
[20.01.2016] 17:14
cotka
Co kilka miesięcy jeździmy na szkolenia z http://www.dar-trans.pl/ Szefowa wysyła mnie i moje 3 koleżanki na regularne przyuczanie. Jest nam to potrzebne, by dobrze świadczyć swoje usługi.
[22.01.2016] 07:19
gentara
Czy zawodowe szkolenie w beauty lux może robić osoba, która nie ma jak dotychczas żadnego doświadczenia w branży kosmetycznej? Nawet na poziomie domowym? Czy ktoś taki da sobie radę?
[09.04.2020] 19:03
[04.02.2016] 07:23
gosters
Zawodowe w Beauty lux to kilka miesięcy nauki, a w zasadzie macie pełne przygotowanie do zawodu kosmetyczki. Tryb open, świetne kosmetyki, doświadczona prowadząca - i właśnie na taki tryb nauki zdecydowanie warto jest stawiać.
[15.03.2016] 07:11
hemrsa
Patrzcie na zawartość programu na takim szkoleniu - przede wszystkim chodzi o to, aby nie była to zabawa, bzdury, formalnośc, tylko konkurenta wiedza, która pozwoli zdobyć kwalifikacje do zawodu.
[11.05.2016] 07:14
ania belska
Jak w tym roku było w Beauty lux na zawodowych?
Opiszcie mi proszę własne przypadki.Czego się nauczyliście, czy program był odpowiednio opracowany, no i czy ogólnie było warto? Będziemy wdzięczni za wszelkie info.
[11.08.2016] 07:14
justyna m.
Szkolenia zawodowe zrobicie w Beauty lux - potwierdzam. Są one dosyć wymagające, ale właśnie w taki sposób dochodzi się do tematu. Szkolenia dla kosmetyczek są długie, program wymaga ogarnięcia wielu tematów, ale raczej na bank sobie poradzicie.
[11.08.2016] 09:39
Judittka48
ja robiłam w New Nails
[12.09.2016] 07:19
hemte
Szkolenia zawodowe to ogrom pracy, ale tak naprawdę nie ma łatwiejszej drogi do osiągnięcia czegoś zawodowo, niż właśnie w taki sposób, a przynajmniej tak to wyglądało u mnie. Totalnie odmieniona sytuacja, mnóstwo nauki, ale cele zrealizowane.
[28.11.2016] 07:18
asiatoner
Szkolenia zawodowe - Beaty lux. Tak właśnie wiele osiągna się zawodowo i dochodzi do określonego poziomu. To nie jest tak, że nagle zrobicie z siebie mega fachowców. Nie. To wymaga czasu, ale solidne szkolenia naprawdę do pracy przygotują.
[06.12.2016] 07:13
kompe
Najważniejsze, żeby szkolenie było konkretne - chcecie się uczyć zawodu,a nie banałów. Jeśli tylko wasze podejście będzie właściwe, to wtedy i efekty będą na poziomie. Po prostu nauczycie się w taki sposób zawodu.
[06.12.2016] 07:24
kompe
Robiłam wszystko szkoleniami, poświęciłam temu mnóstwo czasu, ale to była zdecydowanie dobra droga - pozwoliła mi zrealizować cele, dojść do zawodu. Pewnie, że nic nie działo się od razu, pracy było mnóstwo, ale jednak szkolenie zawodowe to najlepsza droga do pracy w tym zawodzie.
[10.12.2016] 11:46
yjdrg
jeśli ktoś chce skorzystać z usług podologa polecam http://podologkatowice.com.pl
[31.12.2016] 13:42
munkaaaa8879

[nie mam nic do powiedzenia]
[31.12.2016] 13:44
monikaaaa9998
A jeżeli chodzi typowo o medycynę estetyczną ?
[31.12.2016] 14:59
inkaaaaa998
Jeżeli chodzi o medycynę estetyczną to polecam szkolenia w Elsaftawy Training Centerwww.elsaftawy.pl gdzie mają je na bardzo wysokim poziomie. Ja byłam na tym z technik podstawowych i tym z autologicznego przeszczepu tkanki tłuszczowej gdzie nauczyłam się sporo nowych rzeczy. Z tego co słyszałam od kolegów to na takim poziomie maja też szkolenia z chirurgii plastycznej.
[18.01.2017] 07:14
poper
Szkolenia kosmetyczne w Beauty lux, tutaj mogę jedynie potwierdzić. Dojście do zawodu wymagać musi poświęcenia mnóstwa czasu, ale to właśnie w taki sposób osiąga się prawdziwe sukcesy w tej branży. Kosmetyczka musi być perfekcjonistką.
[20.01.2017] 07:17
porszak
Wszystko udało mi się zrobić właśnie z pomocą szkoleń w beauty lux - to było mnóstwo pracy, ale wszystkie istotne dla mnie techniki zostały opanowane, świetnie sobie poradziłam, a dalej to już wszystko zależało od mojego rozwoju.
[28.01.2017] 13:45
majli_45
Ja skończyłam kursy z medycyny estetycznej. Przeszłam je dziękiwww.pimik.pl , naprawdę wiele wnieśli w rozwój mojej kariery bo wcześniej niczym się nie wyróżniałam od pozostałych. Podniosło to również moja pewność siebie i ogólnie charyzmę, przez co jestem jeszcze bardziej wiarygodna dla klientów. W zawodzie jestem od ponad trzech lat i odkąd skończyłam kursy które mnie interesowały gołym okiem widzę, ze przybywa mi zainteresowanych dlatego polecam!
[19.03.2017] 20:42
anja77
Również byłam u nichwww.pimik.pl dzięki nim, końcu udało mi się utrzeć nosa konkurencji i teraz mój salon stał się naprawdę prestiżowy, gorąco polecam!!!
[20.04.2017] 19:24
gamek
?
[15.10.2018] 11:06
manama
Ja szkolenia dla kosmetyczek przechodziłam w Centrum szkoleniowym Beauty Expert. Na stronie http://www.beautyexpert.edu.pl/kursy/ możecie zobaczyć ofertę kursów, które organizuje ta szkoła kosmetyczna. Organizują kursy w Gdańsku, Warszawie, Poznaniu, Katowicach, Zielonej Górze i Wrocławiu.
[20.11.2018] 13:26
ebolonot
Ja byłam na kursie wizażu i przedłużania rzęs w centrum edukacjiwww.mmpasja.edu.pl Jest to świetnie miejsce dla wszystkich osób, które chcą przejść przydatne kursy kosmetyczne. Ich siedziba znajduje się w Szczecinie.
[01.02.2019] 08:06
seszer
W Beauty Lux macie szkolenia zawodowe. Długie, to kilka tygodni, ale tyle właśnie musi trwać szkolenie, które przygotowuje do pracy. Ten temat doskonale znam od dawna. Dał mi on przygotowanie zawodowe i to nie jednym szkoleniem, ale różną ich ilością. I to jest właściwy kierunek, a przynajmniej najłatwiejszy sposób zdobycia pracy.
[03.04.2019] 19:05
Patrycja2mMM21
seszer (19.02.2019.01 08:06):
W Beauty Lux macie szkolenia zawodowe. Długie, to kilka tygodni, ale tyle właśnie musi trwać szkolenie, które przygotowuje do pracy. Ten temat doskonale znam od dawna. Dał mi on przygotowanie zawodowe i to nie jednym szkoleniem, ale różną ich ilością. I to jest właściwy kierunek, a przynajmniej najłatwiejszy sposób zdobycia pracy.

Zgadzam się w 100% Nie ma lepszej szkoły dla kosmetyczek niż Beauty Lux. Ja robiła u nich zawodowy kurs wizażu i kilka innych szkoleń drobnych z manicure i zdecydowanie polecam. Zajęcia wiele mnie nauczyły.
[25.05.2019] 16:16
MaryśkaP564
Już wiele szkoleń mam za sobą, teraz przyszedł czas na makijaż permanentny. Pojechałam na kurs Nouveau Contour, z którego jestem bardzo zadowolona. Wszystkie informacje konkretnie przedstawione, bez problemów pokazane jak robić, czego unikać - błędy jakie się notorycznie powtarza. Zaczynam wprowadzać u siebie w gabinecie makijaż permanentny.
[29.05.2019] 21:21
nineczka
Hej, ze szkoleń ostatnio byłam na medycynie estetycznej w Anti-Age Academy, bardzo profesjonalne podejście. Jakby ktoś chciał, link: https://www.facebook.com/anti.age.academy.po znan/ teraz pierwsze klientki mają u mnie znikę
[02.06.2019] 21:59
AniaPPP
Przeszłam szkolenie w Nouveau Contour, bardzo mi to pomogło rozwinąć skrzydła. Teraz mam więcej klientek, a dziewczyny z Nouveau Contour bardzo profesjonalne.

1 2 3
 » Odpowiedz na ten temat