o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum Wszystko dla kobiet (książki, WWW itp.)
 » Odpowiedz na ten temat

Szkolenia dla kosmetyczek

1 2 3
[19.12.2010] 14:17
kamila_dmk
Zapraszamy na szkolenia z nowoczesnych technik zabiegów kosmetycznych opartych o koncepcję Danne Montague King. Wysoki poziom szkolenia zapewnia profesjonalna kadra, a współpracujące z marką gabinety objęte są stałą profesjonalną pomocą. Firma DANNE POLAND istnieje na rynku od 2007 i jest jedynym dystrybutorem i importerem paramedycznych preparatów Danne Montague King. Preparaty Danne są znane w świecie od 40 lat. Są promowane i przedstawiane zgodnie z ideą oraz wskazówkami samego twórcy, wypełniając lukę pomiędzy estetyką a dermatologią. Skontaktuj się z naszym przedstawicielem, aby zapoznać się z innowacyjnymi zabiegami Danne:
508 165 104
669 193 456
[28.04.2014] 07:24
ania mijak
Hej. Jakie szkolenia są wymagane do tego, aby mieć jakieś szanse na pracę w dobrym salonie kosmetycznym? Ile mniej więcej musi trwać przygotowanie do takiego zawodu?
[29.04.2014] 07:27
karolina robak
To wszystko zależy od tego, o jakim dokładnie salonie kosmetycznym mówimy. Każdy jest inny, wykonują inne usługi, na innych zasadach. Ale na pewno paznokcie, wizaż, rzęsy. Warto umieć coś dodatkowo. Wzięcie ma podologia, masaże, depilacja woskiem. Kwestia oceny tego, w czym możesz się odnaleźć.
[29.04.2014] 09:11
czarna.mary
Szkolenia na pewno nie zaszkodzą, ale ważne jest też doświadczenie.
[30.04.2014] 07:18
minias
Ile musi trwać przygotowanie? Każde moje szkolenie zawodowe w new nails to ponad 2 tygodnie nauki. Później dopracowanie i ćwiczenie tego czego się nauczyłaś. Jeśli chcesz być dobra w kilku tematach to musisz poświęcić na to nawet rok, ale po tym czasie będziesz już miała dobre warunki do fajnych zarobków.
[24.07.2019] 11:49
[06.05.2014] 11:46
Anka26
Hej dziewczyny! Szukam sprawdzonego szkolenia kosmetycznego. Może mi coś polecić? Słyszałam, że warto pójść do Pani Aleksandry Góreckiej? Może któraś z Was była? Będę wdzięczna za wszelkie opinie.
[08.07.2014] 07:14
anna kamiska
Ja uczyłam się w Warszawie, szkoła nazywa się New Nails. Robiłam u zawodowe szkolenia z wizażu i stylizacji paznokcia. Bardzo dużo się nauczyłam, rozwinęłam się w odpowiednim kierunku. Generalnie to była bardzo fajna przygoda - pracuję w zawodzie od 4 lat.
[09.07.2014] 07:21
marta kielczyk
Anka26 (14.05.2014.06 11:46):
Hej dziewczyny! Szukam sprawdzonego szkolenia kosmetycznego. Może mi coś polecić? Słyszałam, że warto pójść do Pani Aleksandry Góreckiej? Może któraś z Was była? Będę wdzięczna za wszelkie opinie.

Ja uczyłam się w warszawskim new nails, tak jak koleżanka wyżej. Pogadaj z osobami bardziej doświadczonymi w branży. Niewiele szkół faktycznie jest godnych uwagi. Większości kombinuje, organizuje bardzo duże grupy - z kimś takim się nie współpracuje.
[10.07.2014] 07:22
iza kalska
Patrzcie wybierając szkolenia przede wszystkim na liczebnośc grup. Bardzo często przy tanich szkoleniach okazuje się, że na jednego instruktora przypada 10 osób. Wtedy nauczycie się tyle co nic.
[11.07.2014] 07:15
kamila braciak
Jeszcze na jakość wykorzystywanych kosmetyków, no i osoby prowadzące szkolenie. To nie powinien być ktoś przypadkowy. Osoba z doświadczeniem, szanowana w branży. No i musi potrafi uczyć - nie każdy posiada takie umiejętności.
[14.07.2014] 13:58
sabrine80
dokładnie, nie sposób się nie zgodzić. Ja miałam okazję uczestniczyć w kursie z zakresu medycyny estetycznej - http://pimik.pl i powiem tak -praktyka, praktyka i jeszcze raz praktyka, bo to jest w mojej opinii coś, co daje prawdziwe doswiadczenie. Czytając książkę czy publikację zawsze wszystko jest oczywiste, a praktyka pokazuje,że niby banał, a jednak mogą być trudności czy nieprzewidziane sytuacje i tam mi pokazali jak się z nimi uporać np. Polecam się dokształcać tak często, jak to możliwe, jeśli widzicie się w tym zawodzie.
[02.09.2014] 17:07
ladygie
z tego co wiem, tu też można podejrzeć co ciekawego mozna robić w zakresie szkoleń kosmetycznych - http://www.szkolenia.kontact.pl/calendar/mon th moja przyjaciółka sporo się tam udziela i nie narzeka, mówi, ze bardzo sie jej podoba.
[17.09.2014] 14:43
kosmala-ala
mi sie o uszy obilo,że dobre szkolenia na kosmetyczki są tez w http://www.zdz.lodz.pl/ - przynajmniej jeśli o Łódź chodzi Mozna tez i fryzjerki kurs i na wizażystke zrobić.
[29.09.2014] 07:17
justyna m.
New nails w Łodzi - całe szkolenie zawodowe. Ja w zasadzie wszystkiego nauczyłam się u nich. Wcale łatwo nie było, pracy było mnóstwo, ale oczekiwany sukces jak najbardziej osiągnęłam!
[12.05.2015] 07:13
marta pawlikcka
Pisałaś o tej szkole, która teraz nazywa się Beauty Lux? No to przecież ona jest w Warszawie, a nie w Łodzi. Nie pokręciłaś czegoś czasami?
[29.06.2015] 07:21
ania kareska
Pewnie, że oni są w Warszawie. Zresztą, robiłam u nich rok temu całą zawodową stylizację paznokcia - jedna ze szkół godnych zaufania, gdzie faktycznie poziom wszystkiego jest utrzymany na odpowiednim poziomie. Zdecydowanie in plus, ale też kwestia tego co same potraficie.
[03.07.2015] 17:41
graszkaIgraszka
ja już mam zawod kosmetyczki ale chciałabym jeszcze czegos wiecej się nauczyc i zastanwiam się nad szkoła wizażu w warszawie w studio sztuki http://studiosztuki.pl. Słyszałam ze wielu absolwentow pracuje jako charakteryzatorzy na planach filmowych i w teatrach
[08.07.2015] 07:13
marta brodak
Że co? W Polsce jest kilka dobrych szkół, które przygotowują kosmetyczki do pracy, reszta to zwyczajne nabijanie kasy na ludziach, to po prostu nie daje żadnych umiejętności, przynosi wyłącznie papierek.
[04.08.2015] 07:11
mosiana
Tutaj akurat się zgadzam - bardzo trudno jest znaleźć w tym kraju szkołę, która gwarantuje odpowiednio wysoki poziom. Często to się opierana produkcji ludzi z papierami, a nie fachowców, przecież jednak o to w tym wszystkim chodzi, co nie?
[25.08.2015] 07:06
brokasz
Pod kosmetyczkę to wyłącznie szkolenie zawodowe. Trudno sobie wyobrazić inne - szkoła średnia się przydaje, ale nie przynosi takich umiejętności, da jedynie papier, a dalej tak czy siak musicie się intensywnie rozwijać.
[31.08.2015] 07:17
kosniks
Szkolenie dla kosmetyczek musi być zawodowe, powinno się opierać na dobrych kosmetykach i być prowadzone przez kogoś doświadczonego. O ile faktycznie tak będzie, to powinno się wam udać odnieść znakomite rezultaty.
[02.09.2015] 09:35
weronka11
Fajne szkolenia dla kosmetyczek mają w centrum szkoleniowym Venetta, warto sprawdzić.
[14.09.2015] 07:05
kosztana
W Beauty Lux to było przeprowadzane bardzo profesjonalnie - na poziomie. To było pozytywne doświadczenie, przede wszystkim opanowałam w krótkim czasie zawód, a dalej to już była kwestia ciągłego budowania doświadczenia. Tyle.
[21.09.2015] 11:45
Maleńska
weronka11 (15.09.2015.02 09:35):
Fajne szkolenia dla kosmetyczek mają w centrum szkoleniowym Venetta, warto sprawdzić.

Zgodzę się, byłam tam jako modelka podczas szkolenia. Byłam zdziwiona jak profesjonalnie wszystko się odbywa. Higienicznie, doświadczenie prowadzącej widoczne. Super sprawa. Może kiedyś sama się zapiszę na takie szkolenie.
[24.09.2015] 07:18
marta brodak
Ale zawodowa kosmetyczka nie potrzebuje studiów, fachowcem to ona stanie się po samych szkoleniach, kwestia odpowiedniego zaangażowania i podejścia do pracy - ale też szkolenia nie są dla każdego bo jednak w krótkim czasie należy opanować ogrom wiedzy.
[25.09.2015] 07:16
markitna
Dokładnie tak, nie potrzebuje studiów - potrzebuje umiejętności i doświadczenia. Nikt nie zatrudni kosmetyczki za to że ma papier, tylko dlatego, że klientki wychodzą zadowolone i wracają do salonu. Papierki nic nie znaczą.
[09.10.2015] 07:14
badano
Myślę, że kluczowe znaczenie ma ciągłe łapanie doświadczenia, czyli wielokrotnie wykonywanie danej usługi, bo w zasadzie jedynie tak można robić to profesjonalnie, na tyle aby klientki były zadowolone. A oczywiście najlepiej zaczynać od szkolenia.
[09.11.2015] 07:16
martyna kosik
Wszystkiego nauczyłam się przez Beauty lux, to było kilka miesięcy poświęconych na szkolenia, dalej robiłam jak najwięcej praktyki i jakoś dałam sobie radę. Nic na siłę. Nie jest łatwo zostać kosmetyczką, bo to zawód nie dla każdego, ale próbujcie, bo warto!
[23.11.2015] 07:11
habtorek
Szkolenia kosmetyczne rozwiązują problem, ale wiadomo prezcież że nie każdy jest w stanie w krótkim czasie opanować zawód i dodatkowo jeszcze porządnie się w nim rozwinąć. Kosmetyczka to ciekawy temat, ale wymagający ciągłej nauki.
[04.12.2015] 11:55
Pilotka0
Ja na szkolenia chodzę do zaufanej firmy poleconej mi przez przyjaciółkę Venetta w Katowicach. Szkolenia odbywają się w bardzo fajnej i miłej atmosferze. A wiedza przekazywana jest w bardzo umiejętny sposób.
[06.12.2015] 10:17
vietnamka
Ja brałam udział w kurach z kosmetologii estetycznej w Centrum Szkoleniowym VENETTA. Bardzo profesjonalnie uczą od podstaw. Super sprawa.

1 2 3
 » Odpowiedz na ten temat