o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum Czy wiecie coś na temat...
 » Odpowiedz na ten temat

Ranking deweloperów

1 2 3 4 Strony tematu:
[08.08.2014] 13:27
michalkar
won sior (14.06.2014.22 21:26):
markowows (14.06.2014.11 08:19):
jakies opinie o mieszkaniach Trojana w Gliwicach ? ktos sie przymierzal do zakupu moze?

Trojan tak, natomiast co do mieszkania to w Gliwicach nie, ale Zabrzu owszem

Trojan ma teray jakąś promołszyn http://trojan.katowice.pl/index.php/oferta/o siedle-zyj-kolorowo-zabrze
[11.08.2014] 15:40
klara222
polecam gdzie sprawdzić aktualne oferty wszystkich warszawskich deweloperów - można porównać kto ma najlepsze ceny http://dompress.pl/
[19.08.2014] 14:38
I. Jones
od pewnego czasu przeszukuję już rynek developerski i jak narazie najciekawszą ofertę znalazłam w ramach osiedla miedzyborska 11. Spoko lokalizacja bo do centrum szybko mozna się dostac a spokój prawej strony wisły jest jednak myslę bardzo niedoceniony (ale tym lepiej dla mnie samo osiedle fajnie zaplanowane architektonicznie a dla mnie to akurat ważne
[19.08.2014] 15:02
naStiuSia
W Katowicach Active stawia 4 wieże z widokiem na park. Świetnie to wygląda. Co więcej, biorą udział w MDM.
[01.09.2014] 07:25
robalek
Ja to jestem zwolennikiem inwestycji poza Warszawą. Troszeczkę mnie już zmęczyła Warszawka. Problem? Moja żona nie chce siię wyprowadzić stąd. Help. Mnie się podoba Pruszków, tam są moi starsi. Lubię tam przyjeżdżać. A tam przy parku jest taka inwestycji Przy Pałacu, chyba. Hmmm. Muszę się bliżej zainteresować i zacząć rozmowy z moją małżonką. Ma auto, więc w czym problem? Tyle ludzi dojeżdża do pracy z poza Warszawyyy.
[18.06.2019] 07:16
[15.09.2014] 10:54
agniechola
michalkar (14.08.2014.08 13:27):
won sior (14.06.2014.22 21:26):
markowows (14.06.2014.11 08:19):
jakies opinie o mieszkaniach Trojana w Gliwicach ? ktos sie przymierzal do zakupu moze?

Trojan tak, natomiast co do mieszkania to w Gliwicach nie, ale Zabrzu owszem

Trojan ma teray jakąś promołszyn http://trojan.katowice.pl/index.php/oferta/o siedle-zyj-kolorowo-zabrze

ciekawie ciekawie, przejrzałam te oferty, a wiesz moze jak tam te inwestycja w Mikolowie ?
[19.09.2014] 19:21
zajawkaaa
też właśnie sie przyglądam 4 wieżom od active investment. teraz buduje się wieża B i właśnie nią jestem zainteresowana!!
[29.09.2014] 23:10
Dianaaa5  dianaaa5@tlen.pl
robalek (14.09.2014.01 07:25):
Ja to jestem zwolennikiem inwestycji poza Warszawą. Troszeczkę mnie już zmęczyła Warszawka. Problem? Moja żona nie chce siię wyprowadzić stąd. Help. Mnie się podoba Pruszków, tam są moi starsi. Lubię tam przyjeżdżać. A tam przy parku jest taka inwestycji Przy Pałacu, chyba. Hmmm. Muszę się bliżej zainteresować i zacząć rozmowy z moją małżonką. Ma auto, więc w czym problem? Tyle ludzi dojeżdża do pracy z poza Warszawyyy.

Namów żonę namów. W Pruszkowie jest spokój, jest cisza, jest kameralnie. W Warszawie o to bardzo trudno, wyścig szczurów, ludzie gdzieś pędzą, są zabiegani. Nie wiem
jak sama tamta inwestycja, ale ogólnie lokalizacja jest bardo przyjemna. Bo nie dość, że wkoło wszystko jest to w dodatku, obok inwestycji znajduje się park -można biegać,
spacerować, odpoczywać. Jest pięknie.
[30.09.2014] 10:56
Mrecki
Solidny i godny polecenia deweloper to oczywiście Mostostal SA:
http://mostostal-sa.pl/
[31.10.2014] 23:59
karokon
Dianaaa5 (14.09.2014.29 23:10):
robalek (14.09.2014.01 07:25):

Namów żonę namów. W Pruszkowie jest spokój, jest cisza, jest kameralnie. W Warszawie o to bardzo trudno, wyścig szczurów, ludzie gdzieś pędzą, są zabiegani. Nie wiem
jak sama tamta inwestycja, ale ogólnie lokalizacja jest bardo przyjemna. Bo nie dość, że wkoło wszystko jest to w dodatku, obok inwestycji znajduje się park -można biegać,
spacerować, odpoczywać. Jest pięknie.

Dodam jeszcze, że sąsiedzi są tam mega! Zawsze można na siebie liczyć nawzajem. Super jest ten park obok osiedla, można aktywnie rozpocząć i zakończyć dzień np jakimś...joggingiem. Warto o tym pomyśleć podczas kupna mieszkania, żeby wokół była zieleń, żeby się nie ocknąć po zimie, że na brzuchu oponka. A do Warszawy dojazd nie zajmuje mi nie wiadomo ile, jest spoko, pozdrawiam.
[26.11.2014] 23:02
karolwasiel
robsooon (14.01.2014.24 12:14):
rensad gdzie dokladnie kupilas od nich mieszkanie? LB chyba na na osiedlu Przy Pałacu w Pruszkowie organizuje dzien otwarty...kurde, ja już mam metlik, nie wiem od jakiego dewelopera i gdzie kupić mieszkanie. Moze tam sie wybierzemy, wybieram się tez na targi nieruchomości na stadionie narodowym w ten weekend, moze cos mi sie rozjasni.

Co prawda minął prawie rok od tych planów. I jak? Udało się sfinalizować transakcję zakupu mieszkania? Możesz się pochwalić? To wszystko co być może już za Tobą, jest dopiero przede mną, dlatego łapię cenne informacje, które przydadzą mi się podczas poszukiwań.Na co powinienem zwrócić uwagę ?
[26.02.2015] 14:00
malinakowal
No to ja też zapytam o jednego dewelopera...
Chodzi mi o Miły Dom z Gliwic. Osiedle już namierzyliśmy, spotkanie z deweloperem umówione, pytanie tylko, czy to dobry i uczciwy deweloper?
[26.02.2015] 14:47
tomkioszsz
tego dewelopera kojarzę, ale nie przyglądałem sie dotychczasowym realizacjom, niestety. Z własnego doświadczenia z kolei polecam Trojana, dość dobry deweloper i łatwo się z nimi skontaktować żeby dopytać o potrzebne informacje.
[27.02.2015] 14:12
mikroolo
tomkioszsz (15.02.2015.26 14:47):
tego dewelopera kojarzę, ale nie przyglądałem sie dotychczasowym realizacjom, niestety. Z własnego doświadczenia z kolei polecam Trojana, dość dobry deweloper i łatwo się z nimi skontaktować żeby dopytać o potrzebne informacje.

ale ustawiles sie z nimi na spotkanie czy to byla rozmowa przez telefon? bo tego drugiego to nie uznaje, wolalbym sie z przedstawicielem Trojana spotkac jesli juz
[01.03.2015] 15:52
tomkioszsz
mikroolo (15.02.2015.27 14:12):
tomkioszsz (15.02.2015.26 14:47):

ale ustawiles sie z nimi na spotkanie czy to byla rozmowa przez telefon? bo tego drugiego to nie uznaje, wolalbym sie z przedstawicielem Trojana spotkac jesli juz

z przedstawicielem trojana wiekszosc omówiłem przez fona, nie mialem akurat czasu na spotkanie choć niewykluczone, ze ono sie odbędzie w przyszłym tygodniu ja jednak wole kontakt na zywo w sprawie interesów.
[10.03.2015] 13:11
alinakonarka
No ja też wolę osobiście, jakos przez telefon to nie bardzo. Poza tym zbyt ważna sprawa czegoś nie zrozumiesz, nie powiesz i znów trzena sie kontaktować.
Z Gliwic miły dom jest ok - mają te osiedla dobrze zarządzane, tzn przynajmniej na moim nikt sie nie skarzy.
[29.04.2015] 11:17
adam.adam
Moim zdaniem nie warto sugerować się rankingami a samym dorobkiem dewelopera i tym jaką ma opinię śród klientów. Zobacz na stronie http://wroclaw.infodeweloper.pl gdzie znajdują się artykuły na temat inwestycji powstających w największych polskich miastach. Plusy i minusy, lokalizacja inwestycji, dorobek i informacje o deweloperze. Ja właśnie tym sugerowałabym się przy wyborze dewelopera.
[03.06.2015] 16:28
Szym42
Jeśli chodzi o Warszawę, to mogę spokojnie polecić dewelopera http://www.barc.com.pl/ u którego w zeszłym roku kupiłem mieszkanie w Piastowie. Bardzo solidna i terminowa firma
[02.11.2015] 11:20
PIOTR84
Witam. Chętnie pomogę podczas odbioru mieszkania od dewelopera. Mam wykształcenie oraz wieloletnie doświadczenie z zakresu budownictwa (Kierownik Budowy, Inspektor nadzoru). Przeprowadzę kontrole stanu faktycznego z opisem zawartym w dokumentacji projektowej oraz z Polskimi Normami budowlanymi. Sprawdzę czy wykończenie lokalu oraz całego obiektu zapewnia bezpieczne warunki mieszkaniowe oraz nie będzie generowało kosztów związanych z ewentualną naprawą usterek. Sprawdzam: wymiary pomieszczeń, krzywiznę ścian i jakość tynków, drzwi, okna, parapety, posadzki, balkony, tarasy, grzejniki, rozmieszczenie instalacji elektrycznej, instalacji wodnej i kanalizacyjnej.
Zainteresowane osoby zapraszam pod numer telefonu: Piotr 889 228 440
[02.11.2015] 12:47
MajaMay
My z mężem kupiliśmy na Osiedlu Ostródzka, to jest osiedle na Białołęce. Zależało nam na tym, aby od razu móc zacząć szykować mieszkanie, żeby po nowym roku się wprowadzić. Sprawa też się rozbijała o kredyt, który dostaliśmy szczęśliwie w 2015, bo od 2016 trzeba będzie mieć większy wkład własny. Co do mieszkania to w pełni nas satysfakcjonuje, szczególnie pod względem układu pomieszczeń, po prostu mieszkanie jest funkcjonalne i można je fajnie urządzić.
[12.11.2015] 20:11
Boniek_70
Jeżeli chodzi o deweloperów to polecam Barcwww.barc.com.pl u którego kupowałem mieszkanie na Białołęce. Mają takie metraże na jakie jest zapotrzebowanie no i współpracują z dobrymi bankami przez co łatwiej o jakiś opłacalny kredyt. Swoją drogą każdemu polecam Białołękę sporo nowych fajnych rzeczy tu powstaje.
[20.12.2015] 23:39
JiolaNiezOpola
a my się poważnie zastanawiamy nas zakupem apartamentu nad morzem w Pogorzelicy http://master-house.com.pl/apartamenty/ który należy do inwestycji Baltic Park. Wykonawcą jest firma Skanska, która otrzymała wiele wyróżnień branżowych, więc myślę, ze tej firmie można zaufać.
[04.01.2016] 13:45
mertes
Osiedle budowane koło Wawy, ale również w innych miastach - http://www.longbridge.pl/ Zwróćcie uwagę np. na osiedle z Pruszkowa. Generalnie realia dostępności nieruchomości w wysokim standardzie i normalnie cenie istnieją, tylko trzeba odpowiednio szybko decydować się na zakup.
[09.05.2016] 10:46
Kristen21
Widzę że sporo osób poleca Wrocław jako miejsce gdzie można zamieszkać lub po prostu jako dobry rynek na inwestycję w nieruchomości. I nie ma w tym nic dziwnego bo przecież jest to bardzo atrakcyjne miasto. Właśnie zastanawiam się nad kupnem mieszkań pod wynajem i bardzo mnie się spodobała oferta http://promenadywroclawskie.pl/ Co o tym sądzicie ? Czekam na Wasze opinie w tym temacie i liczę że pomożecie dokonać dobrego wyboru.
[08.11.2016] 21:05
Kinga123
Osobiście mogę polecić psgdeweloper.pl. Bardzo dobry i solidny deweloper.
[06.01.2017] 18:19
nieklam
dadasa (13.11.2013.26 21:02):
Solidny deweloper to JWC, na rynku warszawskim istnieje od 1997 roku, buduje świetne inwestycje, oferuje wiele ciekawych promocji.

zalosny sprzedawco jwdestruction..beznadziejne wykonanie matwrialy -najtansze wykonanie- dennie osadzone okna z dziurami pod parapetami wentylacjanie dziala.koszt utrzymania ogrzania ich bubli poraza
[21.08.2017] 06:32
koralgol
Budowę niewielkiego, ale luksusowego domu wczasowego zleciłem firmie www.mhausdeweloper.pl. Jestem bardzo zadowolony z efektu. Obiekt został oddany przed terminem w wyśmienitym stanie i nie poniosłem żadnych dodatkowych opłat.
[21.08.2017] 12:26
koralgol
Tak naprawdę to jestem mchausdeveloperem i niecierpliwie czekam na zlecenia!
[13.04.2018] 10:18
bonaventor
Bardzo dobrym deweloperem, który działa na terenie Krakowa i Warszawy jest http://terracasa.pl/ Sam mieszkam w Warszawie w mieszkaniu, które od nich zakupiłem. Są solidną i godną polecenia firmą.
[13.04.2018] 16:52
villa nuova
Tylko osiedle Villa Nuova na Wilanowie. Reklamodawcy. Nie ma lepszego osiedla i lepszego developera!

1 2 3 4 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat