o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum Czy wiecie coś na temat...
 » Odpowiedz na ten temat

Ranking deweloperów

1 2 3 4 Strony tematu:
[09.01.2013] 13:59
Sensi1237
odnalazlam to forum przypadkiem, ponieważ również przymierzam się do zakupu mieszkania i również biorę pod uwagę Long Bridge. Widzę, że Developer cieszy się dobrą opinią (wynika to z wielu komentarzy) wiec może warto zainteresować się bardziej inwestycją "Przy Palacu".
[28.02.2013] 19:06
karolcia0
Sensi1237 (13.01.09 13:59):
odnalazlam to forum przypadkiem, ponieważ również przymierzam się do zakupu mieszkania i również biorę pod uwagę Long Bridge. Widzę, że Developer cieszy się dobrą opinią (wynika to z wielu komentarzy) wiec może warto zainteresować się bardziej inwestycją "Przy Palacu".

Hej,
Ja co prawda sie jeszcze nie zdecydowałam, ale mój znajomy kupił u nich mieszkanie w I etapie właśnie Przy Pałacu- bardzo mi poleca. wprawdzie on kupił na wynajem, a nie dla siebie, ale twierdzi, że jeśli chodzi o pruszków to jest to dobra oferta.
[28.02.2013] 20:57
marionettka
Mariusz11 (12.09.20 12:35):
Ja również kupiłęm mieszkanko Przy Pałacu.Jestem bardzo zadowolony, mieszkam już od ponad roku.Osiedle świetnie zagospodarowane,ładne, czyste.Sąsiedzi też ok i z tego co wiem również zadowolenie.
pozdro

ja też pozytywnie oceniam Przy Pałacu w pruszkowie. czekam jeszcze aż ceny trochę stopnieją.
[18.03.2013] 12:33
mariobross
Sensi1237 (13.01.09 13:59):

Ja mogę polecić z czystym sumieniem, szczególnie dla rodzin z dziećmi, w pobliżu park Potulickich,pałac, fajne miejsce, na samym osiedlu tez sporo miejsca dla zabawy, kto ma pociechy ten wie, że place zabaw bardzo się przydają. Jeśli chodzi o mieszkania- dobrze wykonane, wysokiej jakości okna. Nie wiem jak teraz z cenami, ja kupiłem w miarę okazyjnie. Na pewno nie ma co czekać, bo z ceny juz bardziej chyba nigdzie nie zejdą.
[26.03.2013] 10:41
amiwidi
Inwestycje o której piszecie widzalam co prawda tylko na zdjęciach, ale longbridge znam i moge szczerze polecic bo kupuje apartament w warszawie wlasnie od longbridge!
[23.09.2019] 13:58
[03.06.2013] 09:56
Skalski
Ceny stopnieją? My wlaśnie byliśmy w biurze sprzedaży Long Bridge i jesteśmy baaardzo usatysfakcjonowani negocjacjami. Chyba dobry czas na zakup
[01.07.2013] 12:37
toomek011
No nam się udało wynegocjować fajną cenę, trochę siły przekonywania i gotowe. : - ) Mieszkanko przy ulicy Kościelnej już nalerzy do nas! Cieszymy się wspólnie z żoną i dziećmi Polecam wszystkim.
[12.07.2013] 20:48
romek_now
każdy pewnie poleci takiego z którym ma dobre przejścia, ja kupiłem od jw construction, szukałem opinii o różnych deweloperach wiadomo zawsze są i pozytywne i negatywne, więc trochę na własną rękę się przyjrzałem deweloperowi, pochodziłem po osiedlach wybudowanych przez tę firmę i zdecydowałem się na zakup, nie żałuję, kupiłem komfortowe mieszkanie w przystępnej cenie
[31.07.2013] 14:17
dzej dżej
Na szczęście ja z Long Bridgem miałam bezkonfliktowe przejścia. A tyle przeciez slyszy się o
naciągaczach, deweloperach oszustach, o użeraniu się z naprawą niezapowiedzianych usterek.
Moja siostra do tej pory nie może wywalczyć tego co jej się należy. Ajjj...dajcie spokój.
Ta firma do takich nie należy, przekonałam się ja i moi sąsiedzi.
[21.08.2013] 15:48
mariooo5656
sprawdzony, uczciwy deweloper to ważna sprawa przy zakupie mieszkania, często wykłada się oszczędności całego życia i kredyt na wiele lat, oprócz lokalizacji i ceny warto też na to zwrócić uwagę i szukać takiego który ma doświadczenie w budowaniu
[23.09.2013] 14:03
Alfred_on
I takim mogę nazwać wlasnie Longbridge (patrz wyzej). Doświadczenie w budowaniu ten deweloper ma bogate, dobra opinie od znajomych takze usłyszalem,
a potem tylko przekonywałem się, ze zakup mieszkania Przy Koscielnej w Poznaniu to był słuszny wybor.
[16.10.2013] 11:19
Gośćiu
A Fadesa Polnord? Chce kupić mieszkanie W Ostoi Wilanów, co sadzicie o tym deweloperze? Moim zdaniem jest dobry.
[16.10.2013] 11:43
koralowa.p
największym deweloperem jest z pewnością JWC, na rynku też działa najdłużej i buduje w różnych miastach Polski, nie tylko w Warszawie, w Poznaniu również..
[29.10.2013] 14:43
Adamus12
czemu słuszny wybór dokładniej Alfred? napisz coś więcej na temat LB. interesowałem się ostatnio najnowszą inwestycją - Luxor Residence, lada chwila kończony jest 2 etap. byłem, oglądałem mieszkanie pokazowe - niecałe 50 metrów, fajne mieszkanko z aneksem kuchennym. szczególnie spodobało się ono mojej Kobiecie.
[31.10.2013] 23:12
janecki_
Gośćiu (13.10.16 11:19):
A Fadesa Polnord? Chce kupić mieszkanie W Ostoi Wilanów, co sadzicie o tym deweloperze? Moim zdaniem jest dobry.

Podobno tak. Ostoja wilanów ywgląda imponująco, z tego co wiem mieszkancy tez sa zadowoleni. szkoda ze kilka lat temu kupilem na pradze bo wolalbym wlasnie tam.
[05.11.2013] 10:25
jokla
Zielona Dolina, tam gdzie jest nagrywany program Bitwa o Dom to moje wymarzone miejsce, może uda nam się kupić mieszkanie bo w ten weekend będą mieli 10 mieszkań w najniższej cenie w Warszawie..
[11.11.2013] 21:31
mike_donalds
czy ktoś wie czy te mieszkania są jeszcze w promocji? Nie udało mi się pojechać na dni otwarte, a oferta mnie zaciekawiła
[14.11.2013] 09:40
basia_wawa
ja mogę polecić dobrego, sprawdzonego dewelopera, przyjaciele mieli do czynienia http://www.qualia.pl , mieszkanie, budynek, okolice- wszystko jest piękne, realizacja była terminowa, myślę, że warto ich sprawdzić
[26.11.2013] 21:02
dadasa
Solidny deweloper to JWC, na rynku warszawskim istnieje od 1997 roku, buduje świetne inwestycje, oferuje wiele ciekawych promocji.
[28.11.2013] 10:26
wasikazaki
Ja z czystym sumienie polecam Longbridge - sprawdzony deweloper, zarówno ja jak i moi sąsiedzi mamy dobre doświadczenia z tą firmą (chodzi o inwestycje Przy Pałacu w Pruszkowie) Mieszkanie, kontakt z klientem, rabat - wszystko na plus. Z tego co wiem mają jeszcze oferte w samej stolicy i Poznaniu ale my szukaliśmy czegoś z dala od Warszawy
[31.12.2013] 12:01
rensad
W takim razie ja też dorzucam cegiełkę do tematu i polecam Longbridge - dewelopera z Warszawy. Kupiłam od nich mieszkanie sprawdziłam i jestem zadowolona. Zostawiam swojego emaila jakby ktoś potrzebował więcej informacji: sadowska-renata@o2.pl.
[24.01.2014] 12:14
robsooon
rensad gdzie dokladnie kupilas od nich mieszkanie? LB chyba na na osiedlu Przy Pałacu w Pruszkowie organizuje dzien otwarty...kurde, ja już mam metlik, nie wiem od jakiego dewelopera i gdzie kupić mieszkanie. Moze tam sie wybierzemy, wybieram się tez na targi nieruchomości na stadionie narodowym w ten weekend, moze cos mi sie rozjasni.
[05.02.2014] 14:40
rensad
robsooon (14.01.24 12:14):
rensad gdzie dokladnie kupilas od nich mieszkanie? LB chyba na na osiedlu Przy Pałacu w Pruszkowie organizuje dzien otwarty...kurde, ja już mam metlik, nie wiem od jakiego dewelopera i gdzie kupić mieszkanie. Moze tam sie wybierzemy, wybieram się tez na targi nieruchomości na stadionie narodowym w ten weekend, moze cos mi sie rozjasni.

Ja kupiłam mieszkanko w inwestycji przy Kościelnej. Chodziło mi w głównej mierze o lokalizację mam naprawdę bardzo blisko do pracy, po drodze zawoże dzieciaki do szkoły. Mieszkanie takie 77m z dwiema sypialniami, jest kuchnia połączona z jadalnią, jest salon, mamy nawet garderobę, łazienka większa i wc no i duży balkon, bez balkonu nie ma opcji. Mieszka mi się dobrze, bo nie spędzam wiecznosci w samochodzie w drodze do pracy, tak jak mialam poprzednio. Na razie mieszkamy że tak powiem bezusterkowo, nie mogę napisać o wadach, ale zobaczymy, wszystko przede mną, hehe.
I jak wybrałeś się na te Dni Otwarte?
[20.02.2014] 09:49
Grepol
Ja uważam że najlepszą opcją jaką widziałem są te nowe mieszkania na woli w Warszawie. http://www.19dzielnica.pl/public/element/dew eloper
co myślicie?
[28.03.2014] 16:31
schranzz
Ja nie byłem na Dniach Otwartych, w ten weekend się wybieram,. ciocia mojej zony tam mieszka - jedziemy w odwiedziny :///,
a przy okazji podjedziemy tam zobaczyc jak to wygląda, no i najbliższa okoliceee.Chcemy uciec z Warszawki. Troche nas
zaczyna meczy to miasto. Kto jaka inwestycje rekomentduje w okolicach Warszawy?
[30.04.2014] 19:33
arkadi85  arkadi85@tlen.pl
Jakich deweloperów byście jeszcze mogli polecić? Przymierzam się do zakupu mieszkania w Warszawie i wolałbym nie popełnić tak drogiego błędu... Będę wdzięczny za wszystkie sugestie. Arkadiusz
[01.06.2014] 22:58
majuszka_
A co myślicie właśnie o tej "Przy Pałacu" w Pruszkowie?! Ja coraz czesciej mysle o przeprowadzce poza Warszawe. Czy ktos moglby cos powiedziec na temat tej inwestycji? Albo dewelopera - Long bridge. Moi znajomi w Pruszkowie urzędują i nie slysze, zeby narzekali, np na dojazdy... ; ) Tylko nie piszcie, zeby sie umowic na spotkanie to bede wiedziec.
[11.06.2014] 08:19
markowows
jakies opinie o mieszkaniach Trojana w Gliwicach ? ktos sie przymierzal do zakupu moze?
[22.06.2014] 21:26
won sior
markowows (14.06.2014.11 08:19):
jakies opinie o mieszkaniach Trojana w Gliwicach ? ktos sie przymierzal do zakupu moze?

Trojan tak, natomiast co do mieszkania to w Gliwicach nie, ale Zabrzu owszem
[25.06.2014] 21:01
jogurcik1
2) Nooo z tego co slyszalam, to maja tam miec w najblizszy weekend dni otwarte, chodzi oczywiscie o ta pruszkowska inwestycje przy palacu, jesli deszcz nas nie zakoczy i bedzie sie chcialo pojechac w leniwa jak zawsze sobote, to czemu nie..tam kolejny etap inwestycji idzie pelna para, trzeba zobaczyc, zeby ochlapy w razie czego nie zostaly. ; ))) pozdr.

1 2 3 4 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat