o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum Czy wiecie coś na temat...
 » Odpowiedz na ten temat

Ranking deweloperów

1 2 3 4 Strony tematu:
[04.12.2010] 00:03
statystyk_inz
Witajcie Proponuję temat - ranking deweloperów, na razie Warszawskich. Jako że sam ostatnio miałem do czynienia z kilkoma z nich, wiem że taki temat nieco ułatwi życie innym, którzy aktualnie będą go czytać i poszukiwać dewelopera dla siebie. Otóż każdy podaje firmę, POLECAM/NIE POLECAM, oraz krótkie, jedno-dwu zdaniowe uzasadnienie dlaczego akurat tak a nie inaczej.
[04.12.2010] 00:06
statystyk_inz
No więc tak, ja polecam firmę Long Bridge z Warszawy, Kupiłem od tej firmy mieszkanie na osiedlu Przy Pałacu, budynek E1 (na dzień dzisiejszy cały budynek jest już wykupiony, nie ma wolnych mieszkań, dopiero budynki obok). Transakcja w miłej, pogodnej atmosferze, oglądanie mieszkania, kontakt - dla mnie rewelacja. Tymbardziej że jestem osobą pracującą, i nie mam zbyt wiele czasu za dnia. Ale pracownicy Long Bridge'a wykazali się wyrozumiałością.
Kontatkowałem się także w sprawie mieszkań z firmą taką jak BradBud - także miłe wrażenie, ale cena lepsza u Long Bridge. Kontakt tez mieli dobry, w zasadzie tylko aspekt ekonomiczny zadecydował o moim ostatecznym wyborze.
[04.12.2010] 15:42
krecik__
ja polecam estate development. milo, szybko i praktycznie.
w tym temacie uwazam powinno pisac sie takze kogo nie polecamy, bo poszukiwanie mimo iz konczy sie na tym jednym wybranym deweloperze, to wczesniej przewija sie mnostwo firm ktore takze mozna ocenic. co wy na to ?
[05.12.2010] 00:46
WoW_2
a ja NIE POLECAM firmy dom development, to sa starzy oszusci. po pierwsze to cena mieszkania przez telefon a w biurze to dwie rozne ceny, a poza tym mieszkania o niskim standardzie. po kupnie, wypadaloby pomalowac jeszcze raz sciany bo przebija przez farbe. naprawde kicha
[05.12.2010] 23:41
czarnuszek_ww
polecam atm dewelopment, cena wysoka ale warta bo dobre mieszkania maja
[27.05.2019] 15:37
[06.12.2010] 23:20
uran
atm są naprawde solidni, polecam bo brat ma od nich mieszkanie
[07.12.2010] 15:39
statystyk_inz
Ale Panowie, założyłem ten wątek nie dla deweloperów aby sobie robili reklamę, w dodatku bardzo nieudaną. Chodziło mi o to, aby każdy kto będzie kiedyś poszukiwał takich tematów trafi na obiektywne opinie klientów danego dewelopera. A nie na reklamę samego dewelopera. Poza tym to ma być UZASADNIENIE, a nie że brat ma czy że brat cioci mojego taty mamy Weźcie się w garść, piszcie na temat i rzeczowo, a nie lejcie d**y o byle czym.
[13.12.2010] 01:52
wieciek
niestety ale w dzisiejszych czasach ludzie jak mogą coś napisać za darmo to oczywiście myślą że zrobią sobie reklamę, a tutaj wali wiochą i słomą w butach na kilometr. Nieudana próba reklamy np. dewelopera atm. statystyk_inz jak planujesz zrobić coś obiektywnie, to nie na tym forum raczej, tutaj poziom nie jest za wysoki.
[13.12.2010] 23:16
statystyk_inz
tam gdzie się trzeba rejestrować, niestety nie każdy już dotrz
[13.12.2010] 23:18
statystyk_inz
e podczas poszukiwań, dlatego lepiej robić to na darmowym forum, wiem jakie jest ryzyko, ale chciałbym aby było to potem dostępne publicznie po prostu
[14.12.2010] 11:41
arkan
Firma Robyg nie naprawia swoich sknoconych prac.
Przykład; wadliwa instalacja wodna- zła cyrkulacja.
Ściemnia już drugi rok, szykujemy pozew zbiorowy.
Używa najtańszych materiałów, posadzka na klatkach pęka, wykończenie drewniane nie zabezpieczone lakierem, itp.
Elewacja w jednym miejscu już pęka, podejrzeam tutaj swybrakowany styropian, z tego co czytałem większość producentów styropianu produkuje go niezgodnie z deklaracjami.
Były podobno badania ITB z których wyszło że tylko dwie firmy nie rąbią klientów. Jak znam Robyga to wiął najtańsze więc pewnie na pewno nie te
[14.12.2010] 23:48
statystyk_inz
Dzięki za taki wpis, o to właśnie w tym wątku mi chodziło. Weźmy wkońcu napiszmy bez ogródek kto nas rąbie, kto jest fair, tak aby przynajmniej w przyszłości ludzie nie dali się naciąć. Nie dajmy nabić kasy do kieszenie "frajerom"
[28.03.2011] 23:34
basia_a
Z mężem chcemy kupić meiszkanie ale nie wiemy jakiego dewelopera wybrać myślałam ze ten ranking nam pomoże ... niestety. Może nam ktoś pomoze i doradzi kogo wybrac.( prosze o konkrety )
[30.06.2011] 01:47
Tomaszowa
Każdy pewnie poleci Ci to - co sam mam, o ile się nie przejechał. Ja akurat mam doświadczenia z Victoria Dom i pomimo różnych opinii w sieci, nie mogę na nich narzekać, bo problemów nie miałam.
[16.08.2011] 15:00
salsita
no bo akurat w ich przypadku większość zastrzeżeń pochodzi z dawniejszych czasów, ostatnio obsługa jak i same inwestycje w VD bardzo się poprawiły zresztą jakby nie patrzeć takich fajnych domków w takiej cenie to chyba żaden inny deweloper nie ma
[17.08.2011] 09:45
Kaddi
Taki wybór jest na prawdę ogromnie trudny. Powiem ze swojego doświadczenia. Deweloperów jest masa.. najlepiej wybrać dzielnice - kilka nas interesujących, wtedy zawęzimy liczbę deweloperów. A później co nas interesuje to sprawdzać - większość osiedli ma teraz swoje fora więc można się dowiedzieć szczegółów. Nie ma dew. bez problemów, bo nawet jakbyśmy sami sobie budowali to i tak jakieś problemy, usterki będą. Najważniejsze żeby je likwidowali. Dobrze wybrać też takiego co ma już przynajmniej kilka inwestycji na kącie, wiadomo nie ucieknie, nie rozpłynie się.
Ja kupiłam mieszkanko od Gant, jest notowany na giełdzie więc też w razie problemów to musi to głośno mówić itp. a teraz ma sporo nowych inwestycji (nie tylko tą w Warszawie) wiec można wnioskować że dobrze mu idzie. Problemów oczywiście na osiedlach też jest, jakieś śmietniki nie w tym miejscu itp. ale wszystko rozwiązują.
Uważaj też żeby Ci mieszkania nie zwinęli sprzed nosa, jak coś znajdziesz fajnego dobrze sobie zarezerwować, bo to bezpłatnie, bez ryzyka, a mieszkania w Warszawie szybko schodzą.
[18.08.2011] 12:31
Felix
Tak masz rację, ale Gant to najwięcej mieszkań ma we Wrocławiu, ostatnio nawet zajął się realizacją domków. Każdy deweloper ma wady wiadomo, tylko trzeba wybrać to mniejsze zło.
[18.08.2011] 15:19
Kaddi
Tego nawet nie wiedziałam, wiem, że ma dużo już gotowych inwestycji ale że najwięcej. To dobrze, znaczy że sobie radzi.
[19.08.2011] 08:43
Felix
Tak to trzeba przyznać, że Gant stale się rozwija i ma ciągle jakieś nowe projekty i można powiedzieć że coraz lepsze. Te domki naprawdę całkiem fajne zaprojektowali.
[26.04.2012] 14:42
ptyśka
no ale nie zawsze ilość idzie w parze z jakością ja z kolei jeśli chodzi o inwestycje we Wrocławiu to od razu myślę o Archicomie i Loftach Platinum - to moje wymarzone mieszkanie
[29.07.2012] 12:41
jerry44
każdy deweloper zarabia na swoich mieszkaniach ponad 30 % !!!- taką mają marżę, więc warto się wstrzymać aż spadną do 10 %.
ciekawey artykuł dot. marż:www.kredytdom.pl
[30.07.2012] 15:58
Karen_Milordzie
Ja szukam mieszkania już dość długo. W internecie brak rzetelnych informacji, bo tak jak tu - większość to deweloperzy.
Z kilkoma deweloperami nawet doszło do spotkania - więc to mogę opisać.
Spotkanie z Robyg - wyraźnie mówię, że interesuje mnie osiedle Young - nie doczytałam, że jest dopiero w planach - na spotkaniu przedstawiciel pokazuje mi mieszkanie, gdzie ściana już jest pęknięta, okna na balkon wybite ogólny syf i nie powiem co... Tłumaczył się tym, że jak sąsiedzi dookoła zaczęli się urządzać to tak sie stało... Na sam koniec okazało się, że to bodajrze osiedle kameralne - ale nieważne. Stwierdziłam, że może w takim razie zobacze osiedle na wilanowie 5555zł/mkw - super oferta. Zaszłam do biura sprzedaży bo z tym facetem juz nie chciałam rozmawiać w biurze sprzedaży wyjątkowo niemiła kobieta i stwierdziła że za 460 000 to najwyżej będę mogła kupić mieszkanie które kiedyśtam powstanie przy samym kościele na parterze.... więc reklama 5555 jest wzięta z kosmosu bo wcale nie mają takich cen!
Reszta deweloperów była przyzwoita, ale reklamować ich nie będę. Jedyne co moge napisać to po takim podejściu Robyga w życiu u nich nic bym nie kupiła.... Czy może być lepiej?
[24.08.2012] 13:45
chodziarka
a co z wroclawiem? macie jakieś doświadczenia/opinie? mi w oko wpadł westbud, raptem 4000/mkw, także nie ma dramatu cenowego, a mieszkanka naprawdę przyjemne.
[19.09.2012] 15:48
amaberska
Z tego co zauważyłem, to najlepsi deweloperzy są widoczni w sieci, ale w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Np. na http://archiweb.pl/ widzę tylko te solidne marki, z pozytywnym wizerunkiem. Kiepskie firmy, z negatywnymi opiniami nie chcą się pojawiać w sieci, bo tylko powiększa negatywne podejście do nich.
[20.09.2012] 12:35
Mariusz11
Ja również kupiłęm mieszkanko Przy Pałacu.Jestem bardzo zadowolony, mieszkam już od ponad roku.Osiedle świetnie zagospodarowane,ładne, czyste.Sąsiedzi też ok i z tego co wiem również zadowolenie.
pozdro
[06.11.2012] 10:08
Wika4
Ile wynosi czynsz za 3 pokojowe mieszkanie? Dobrze Wam się mieszka? Zastanawiam się nad zakupem...
[06.11.2012] 14:02
mlleczko
Polecam kilka stron odeweloperach:
http://www.partnerdeveloper.pl/
http://www.forbuddevelopment.pl/
Jeśli natomiast ktoś szuka taniego kredyt na mieszkanie od dewelopera, polecam :
http://www.kredyty-mieszkaniowe.info - ranking kredytów na mieszkanie od dewelopera
[14.11.2012] 15:31
Tomcio3333
Ja kupiłem u nich mieszkanie ze względu na fachowe podejćie developera i fachową obsługę. Nie musiałam się chandryczyć tak jak z innymi do ej pory. Wiec jesli chcecie zaoszczędzić sobie czasu i kłopotu , to firma godna polecenia.
[06.12.2012] 14:17
JolkaJolka33
Podzielam zdanie kolegi, również uważam, że firma jest bardzo fachowa.Dbają o klienta.Wszystko dopięte na ostatni guzik przy podpisaniu umowy przedwstępnej.Zero niespodzianek, a rzadko się do zdarza.
[18.12.2012] 11:13
Meg Rayan
Słyszałam, że III etap inwestycji stanowić ma również lokale usługowe?
To prawda? Czy ktoś z Państwa również słyszał taką informację?
Nie ukrywam, że ze względu na świetna lokalizację byłąbym zainteresowana.Proszę o informacje jeśli ktoś wie coś więcej.
[09.01.2013] 11:34
Sensi1237
Tak, to prawda II etap inwestycji posiada również lokale użytkowe.
Wiem, że jest nawet kilka miejsc postojowych naziemnych dla ewentualnych klientów lokali. Nie wiem jak to wygląda cenowo, ale wybieram się do biura sprzedaży, także wszystko się na dniach wyjaśni.

1 2 3 4 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat