o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum Muzyka MP3
 » Odpowiedz na ten temat

Znacie Jeffa Scotta Soto? Oglądaliście film Bogata Dziewczyna (Rich Girl-1992r.)

[07.11.2010] 13:58
poszukuję pilne
Hej
Wiele lat poszukiwałam ten film, aż w końcu go ściągnęłam (szukałam na vhs, ale nigdzie nie znalazłam). Na końcu filmu jest super piosenka Not Just Another Girl, którą śpiewa Jeff Scott Soto. Uwielbiam jego głos, ściągnęłam już 4 piosenki z filmu, ale nie mogę znaleźć tej z ostatniej sceny gdzie Courtney wsiada na motor Ricka i odjeżdżają czy ktoś ma może tą piosenkę? Może śpiewać ją inny (w oryginale śpiewa bodajże Ivan Neville, ale też nie mogę tego znaleźć).
Bardzo proszę o linki do tej piosenki będę bardzo wdzięczna
[07.11.2010] 14:17
poszukuję pilne
http://www.megaupload.com/?d=EUHJA00H pod tym linkiem można ściągnąć 4 piosenki z Rich Girl
Break This House
Heart Of The Fire
Love Stops The Hands Of Time
Love Strikes
[07.11.2010] 14:23
poszukuję pilne
Swoją drogą Jeff Scott ma niesamowity głos, magnetyzujący
Film może i stary, w końcu ma 18 lat ale miło tak wrócić po tylu latach
Don Michael Paul grający Ricka był taki seksowny wtedy jeszcze teraz trochę mu się przytyło i to już nie to samo. Może przystojniak z niego żaden, ale był bardzo zmysłowy i przystojny. Zdecydowanie miał coś w sobie.
Podkład Jeffa Scotta - idealnie dobrany. Co prawda jakbyśmy nie znali tej wersji to inna mogłaby być dobra, ale teraz nie wyobrażam sobie Ivana Nevilla śpiewającego Love Stops The Hand Of Time.
[07.11.2010] 14:25
poszukuję pilne
Miało być zmysłowy i seksowny, bo przystojny może nie jest tak bardzo, ale seks aż z niego kipi
[07.11.2010] 14:38
poszukuję pilne
Jill Schoelen zagrała w wielu filmach choć widziałam ją tylko w Bogatej Dziewczynie. Miała tam 29 lat, niesamowita, a wyglądała tak młodzieńczo, żeby nie powiedzieć dziecinnie
Ostatni jej film to She Kept Silent, muszę obejrzeć, bo jestem ciekawa. Wyszedł on w 2004 roku kiedy miała 41lat.
[22.09.2019] 10:19
[07.11.2010] 14:41
poszukuję pilne
Ciekawa jestem czemu ten film jest tak trudno dostępny. Podobno go wycofali czy coś, ale to tylko plotki. Można go ściągnąć z http://chomikuj.p l/menello/Filmy/Romanse/Bogata+dziewczyna+(lektor) tylko trzeba spację usunąć.
[07.11.2010] 14:43
poszukuję pilne
Mam nadzieję, że temat nie zginie. Jak chcecie to wypowiadajcie się też na temat filmu/aktorów czy Jeffa Scotta i jego utworów. Chętnie poznam opinie innych ludzi
[07.11.2010] 14:54
poszukuję pilne
Tekst piosenki "Not Just Another Girl" The place was jammed, the music loud
I could see her face standing out in the crowd as she winked at me
Feeling good I didn't care
All I could see was her standing there
See the crowd got up, the band was playing
And in my mind I could hear her saying, I love you She could have been from anywhere
She could have had most anyone
I bet the girls in another world
Not just another girl When I met her folks there was no surprise
Had her old mans ways and her mothers eyes
Silver spoons, she had everything
She'd leave it all just to hear me sing I say, the crowd got up, the band was playing
And in my mind I could hear her saying, I love you She could have been from anywhere
She could have had most anything
Not just another girl I gotta find a way inside her lovely world
I gotta see the day when I can really be sure shell be my girl Her royal blood didn't mean a thing Even though I first thought I might be a king
I say, the crowd got up, the band was playing
And in my mind, I could hear her saying, I love you She could have been from anywhere
She could have had most anyone
I think the girls in another world
Not just another girl She could have been from anywhere
Place was jammed, music loud
She could have had most anything
I could see her face
Hey, woman when you getting home tonight?
Not just another girl
[07.11.2010] 14:56
poszukuję pilne
Oraz na yt można posłuchać o którą piosenkę mi chodzi
tylko to nie śpiewa Jeff Scott Soto tylko jest to w wersji Ivana Neville'a Ivan Neville - Not Just Another Girl http://www.youtube.com/watch?v=9S4nKlMrpgk
[07.11.2010] 23:12
i co tam
nikt nie zna?
[16.08.2019] 13:37
Rose1608
Zam ten film...
Lubię tą muzykę, kupiłabym płytę jakbym wiedziała gdzie?

» Odpowiedz na ten temat