o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum Lekko.o2.pl
 » Odpowiedz na ten temat

zgrabna figura - porady??

[28.10.2010] 12:15
truha
Hej! Wszędzie szukam i nie mogę znaleźć niczego ciekawego. Szukam takiego kompendium utrzymania figury wszędzie jakieś porady, ale mi chodzi o taki mix najważniejszych zaleceń, żeby się za siebie zabrać konkretnie i zobaczyć efekty. Z góry dziękuje ze pomoc.
[28.10.2010] 19:33
kiniusia500
Nie jeść po 18.00. Liczyć kalorię. Uprawiać sport. I już będzie lepiej.
[30.10.2010] 20:02
czarna_mala7
Chodziło Ci o coś takiego jak pod tym linkiem??? http://www.zmiensienazdrowie.pl/porady_na_zd rowie/do_poczytania.html/nid/32/Dietetyku__zgrzeszylam_-_7_g rzechow_glownych_podanych_na_talerzu/
[31.10.2010] 22:44
truha
Ooooo! Właśnie czegoś takiego szukałam, dzięki a co to za strona???
[04.11.2010] 17:25
czarna_mala7
A powiem Ci szczerze, że przypadkiem na nią weszłam, szukając ćwiczeń na brzuszek można się tam zalogować i że tak powiem wspólnie motywować do pracy nad sobąstawiasz sobie cel a później go realizujesz i możesz dzielić się tym i innymi, albo zadawać pytania dietetykowidużo tam jest opcji. Jeszcze nie wszystkie odkryłam, ale pewnie też już się rozeznałaś
[14.10.2019] 23:14
[04.11.2010] 19:20
truha
Bardzo fajny portal Właśnie zabieram się za siebie, bo w okresie zimowym zawsze jest większe zagrożenie przybrania na wadze. W przyszłym roku mam ślub więc te 10 kg mniej by się przydało. To fajny pomysł, żeby się bardziej zmotywować do pracy, bo jak człowiek sam przed sobą obiecuję, że coś zrobi, to często nic z tego nie wychodzi niestety.
[16.11.2010] 11:28
pannagroszka
ok, przyjemna ta strona, zaczelam diete jesienna, mam nadzieje ze sie udaaa !!
[16.11.2010] 13:18
kaszubanna
Ktoś pisze, że stosował różne diety i nic. Hmmmm....
Prawda jest taka, że bez poważnych zmian w stylu życia człowiek odzyska utraconą masę ciała i co roku doda jeszcze kilka kilogramów.
Metodą na pozbycie się zbędnej masy ciała raz na zawsze jest przede wszystkim trwała zmiana sposobu odżywiania i stylu życia.
Kilka miesięcy temu trafiłam do Centrum Redukcji Wagi. To pozwoliło mi poznać skuteczną i zdrową dietę. Bardzo Ci polecam, a jestem pełna nadziei, że każdy upora się z tym problemem.
Najważniejsze jest to, że trafiając do tego Centrum Redukcji Wagi nie pozostajesz z tym problemem sama. Masz Swojego konsultanta, który pomaga Ci w redukcji wagi.
A każda konsultacja jest DARMOWA! Wiesz?
To SUPER sprawa. SPRÓBUJ!
Jeśli się zdecydujesz - daj znać.
[18.11.2010] 12:53
Żydowski warchlak
sam nie wiem Mam usta jak Angelina Jolie.
Sendury,to szczury co wylezą z każdej dziury.
[21.11.2010] 20:55
truha
Ważę co najmniej o te 10 kg za dużo. Siedząca praca, mało ruchu itp itd. Co z tego, że nachodzi mnie na ćwiczenia raz na jakiś czas, waga spada, ale potem wraca do normy. Chciałabym wypracować w sobie taki nawyk codziennych ćwiczeń, raz w tygodniu na basen itp. Mam nadzieję, że ta stronka i ten program Zmień się na Zdrowie mi pomogą. Oby!!
[23.11.2010] 15:52
kaszubanna
Szukasz kompendium dobrej figury. Mam dla Ciebie SUPER stronę. Otwórz:www.pldiety.com/osobni i postępuj tak, jak podaje wskazówka. Na pewno się nie zawiedziesz">
[24.11.2010] 10:31
truha
Dzięki, ale jednak strona http://www.zmiensienazdrowie.pl/ jest lepsza. Już się tam zarejestrowałam
[24.11.2010] 19:00
phoebe82_82
a na serwis medlinea ktoś zaglądał? tam jest coś w rodzaju kompendium wiedzy na temat racjonalnego odżywiania i odchudzania. ciekawe, przystępne dla zwykłego człowieka artykuły, warto zajrzeć.
[26.11.2012] 19:06
ulka2011
Dobrze wiemy, że powinnyśmy o siebie dbać przez okrągły rok. Nie tylko na wiosnę, kiedy zbliża się okres cudownych słonecznych kąpieli w skąpym bikini. Zima to również szczególny czas - dni są krótsze, częściej mamy kiepskie samopoczucie. Dodatkowo, gdy prowadzimy siedzący tryb życia, mniej się ruszamy, a organizm złośliwie magazynuje tłuszczyk. Trudno potem się dziwić, że waga pokazuje wynik grubo na plusie.
ZAPRASZAMY DO CORPO FIT!! MY ZADBAMY O TWOJĄ SYLWETKĘ!
[27.11.2012] 11:34
tadeusz85
Zmień dietę i od tego się wszystko zacznie, jak będziesz jeść 'śmieci' to nie schudniesz. http://sklep.bof24.pl/pl/p/Papier-do-recept/ 101
[29.11.2012] 17:55
ulka2011
CAVI-LIPO
ULTRADŹWIĘKI DO USUWANIA KOMÓREK TKANKI TŁUSZCZOWEJ
nr 1 na świecie w dziedzinie bezinwazyjnego usuwania tkanki tłuszczowej
Cavi-Lipo to obecnie najnowsza i najbardziej zaawansowana technologicznie metoda do walki z tkanką tłuszczową i otyłością.
Dzięki zastosowaniu interferencji fal ultradźwiękowych, niszczymy komórki tłuszczowe, a tłuszcz całkowicie bezpiecznie jest metabolizowany i usuwany z organizmu.
Na obszarze poddanym zabiegowi komórki tłuszczowe są niszczone bezpowrotnie.
Zabieg CAVI-LIPO może być stosowany przez osoby borykające się z problemem nadwagi i otyłości, będących na diecie.
Już jeden zabieg zmniejsza obwody o 1,5 do 2 cm!!!!!!!!!!!
Spradź nas!!!!www.corpofit.pl
zapraszamy na bezpłatne konsultacje.
[25.07.2019] 13:05
AdamPL1984
http://dociekliwy.gablota.com.pl/ <--- tutaj jest dużo artykułów o tym
[27.07.2019] 22:29
prixa
Problem z nadwagą? Wiem coś o tym... Ja nie chciałam stosować żadnych tabletek odchudzających, ale po licznych niepowodzeniach z ćwiczeniami, suplementami i cud dietami w końcu zdecydowałam się na Biphasic Slim o którym informacje i opinie znalazłam zarówno na forum, jak i u polecanej dziewczyny Moniki (kom.517 906 693) . Nie będe ukrywać,że się trocję obawiałam zarówno działania leku jak i dostawy, czy nie zostanę oszukana, czy będzie wszystko ok. Na szcęście zarówno w jednym jak i drugim aspekcie wszystko było w porządku.Tabletki zwiększają tempo przemiany materii, powodują ubytek masy ciała, zmniejszą ilość przyswajanych kalorii oraz odczuwalnie ogranicza uczucie głodu, dostawa wzorowo, można najpierw sprawdzić zawartość i dopiero zapłacić. Każdemu który chce się pozbyć szybciej oponki, boczków, ogólnie zbędnych klogramów szczerze polecam.
[28.07.2019] 01:47
Don Żuan
przymocować granat do drzwi lodówki
ps. 100 % skuteczność
[07.08.2019] 21:45
magda_dz
Polecam najskuteczniejszy dostepny na rynku środek wspomagający odchudzanie. Phen375 to jedna z najlepszych pigułek na odchudzanie na całym świecie dlatego, iż ma najwyższą dostępną dawka fenterminy na rynku (37,5mg). Natomiast sama fentermina jest lekiem stosowanym do kontrolowania głodu. Pomaga zrzucić wagę, ponieważ sygnalizuje mózgowi, że żołądek jest pełny i czuje się zaspokojony,nawet jeśli nie jadłeś. Fentermina jest najpopularniejszym lekiem w leczeniu nadwagi i otyłości krótkim okresie. Macie pytania? Chcecie dowiedzieć się czegoś więcej? Kontaktujcie się z Olgą - 720 737 801. Warto.
[10.10.2019] 14:19
recmezclada75
Kilka lat temu postanowiłem że nie będę pracował na etacie, tylko zarabiał pieniądze w internetowych programach partnerskich, i jako milioner internetowy leżał na plaży, pił drinka z parasolką i patrzył jak pieniądze wpływają na konto.
Zacznij żyć tak jak ja, wejdź po więcej szczegółów na http://vorian.org

» Odpowiedz na ten temat