o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum Po 30-tce - poznajmy się
 » Odpowiedz na ten temat

samotne mężatki

1 «   11 12 13 14 15 Strony tematu:
[14.01.2014] 00:05
machazer
machazer (14.01.14 00:01):
4 dni i wyprawa na Wrocław ...

wszystko ma swoj poczatek i koniec Wrocław
[14.01.2014] 08:56
Akuna
We Wrocławiu byłam tylko raz w życiu i to cholernie dawno...ale pamiętam (nie wiedzieć czemu) ze było ładnie hmmm mnie czeka wyprawa do Poznania ale dopiero za dwa miesiące jestem jaka jestem
[14.01.2014] 15:29
Stefan_
Akuna (14.01.13 23:56):
myślami o tym serio i nie znam żadnej pary z długim okres...itd. Serio żadnej a starałam się chociaż jedna potwierdzające regułę znaleźć, w moim otoczeniu nie ma żadnej...
[14.01.2014] 15:45
Stefan_
Akuna (14.01.13 23:56):
myślami o tym serio i nie znam żadnej pary z długim okres...itd. Serio żadnej a starałam się chociaż jedna potwierdzające regułę znaleźć, w moim otoczeniu nie ma żadnej...

ciekawiło mnie, czy znajdzie się ktoś, kto nie zna żadnej kochającej się pary ze stażem ponad 5-letnim. Regułę, Akuno, potwierdzasz w każdym przypadku, bo przecież regułą jest to, że nie ma długotrwałej miłości, a jeśli jest, to jest to tylko wyjątek. Czy więc znasz, czy nie znasz takie pary, i tak nauka jest górą. Ja słyszałem o maksimum 4, 5 lat, ale mam te wiadomości z jakichś ciekawostkowych czytadeł lub programów TV. Nie wiem, jak ta reguła jest opracowana przez naukowców wspomnianych przez machazera.
Ale też jestem trochę zaskoczony, bo wydawało mi się, ze Ty z mężem znacznie przekroczyliście próg trwania miłości. No chyba, że okaże się, ze to już od dawna nie jest to, co było na początku.
Forum widocznie nie jest takie złe, jak je malują. Można znaleźć rozwiązania problemów, porozmawiać, dowiedzieć się czegoś.
Twój problem chyba jest już rozwiązany? bo chyba teraz to Ty stanęłaś na drodze kolejnego etapu wydzielania enzymów w organizmie Twojego męża. Może powinnaś więc, zgodnie z nauką, pozwolić mu na to i sama znaleźć dla siebie, wg rady machazera, jakiś substytut.
W każdym razie powinnaś chyba zapoznać się z tą gałęzią nauki, wspólnie z mężem, i dopiero podjąć decyzję o dalszych losach. W ogóle nauka ostatnio odnotowuje sukcesy w kwestiach damsko-męskich. Podobno jest naukowo dowiedzione, że wszystkie kobiety kochają za wygląd, władzę lub pieniądze. Nie jestem pewien, czy krzewiciele tej teorii nie powołują się również na neuropsychologię. Nie pamiętam już.
Ale tu jest dział "Poznajmy się", a ja chyba za bardzo wchodzę w rozmowę. Jeszcze się to w dyskusję przerodzić jest gotowe. Tego byście mi chyba nie wybaczyli
[14.01.2014] 15:59
Akuna
"...znacznie przekroczyliście próg trwania miłości..." hmm może więcej niż 5 lat ale okazuje się, że nieznacznie bo od dawna wynika z tego, że było nie tak...tzn każde z nas widziało oznaki "nietakowości" ale chyba liczyliśmy, że to minie, bo mieliśmy na głowie sporo innych rzeczy oprócz nas, naszej trzyosobowej rodziny. Okazało się, że kiedy skończyły się inne sprawy i teraz moglibyśmy wrócić ze spokojem do wydzielania to jednak samo z siebie nic się nie zaczęło wydzielać...niby jesteśmy razem a jednak osobno...myślę, że rozumiesz...ale rozpisywał się na ten temat gdzie indziej i nie mam już siły roztrząsać tego ponownie...w każdym razie brak wydzielania chyba "nas dobił"...a co do substytutów to mamy ich mnóstwo tyle, że nie na tym polega życie we dwójkę, tzn. nie na razem ale osobno...trudno mi to jakoś wszystko wyjaśnić w związku z ostatnimi wydarzeniami jestem jaka jestem
[25.02.2020] 19:35
[15.01.2014] 10:25
orion**
szczerze mi Was żal..
w lutym minie 27 lat
naszego związku -
i wciąż jesteśmy
jak na starcie
tak samo SZCZĘŚLIWI
[15.01.2014] 10:48
Akuna
szczerze gratuluję i zazdroszczę...jeśli to prawda...cudownie...chciałabym żeby u mnie było choć przyzwoicie... jestem jaka jestem
[15.01.2014] 11:08
Sylanka
Jestem z meżem 24lata po ślubie,kochamy się nadal więc nie piszcie bzdur!
[15.01.2014] 11:22
Akuna
dlaczego piszesz, że to bzdury...to są nasze obserwacje...moje...długo o tym myślałam i naprawdę nie znam żądnej pracy, która byłaby tak naprawdę szczęśliwa ze sobą jakoś dłużej...serio...przytłaczające to jest... jestem jaka jestem
[15.01.2014] 15:26
w Mikołaja dzieci też kiedyś
Akuna (14.01.15 11:22):
dlaczego piszesz, że to bzdury...to są nasze obserwacje...moje...długo o tym myślałam i naprawdę nie znam żądnej pracy, która byłaby tak naprawdę szczęśliwa ze sobą jakoś dłużej...serio...przytłaczające to jest...

przestają wierzyć i zadowalają się substytutami. Masz już rozwiązanie. Jeśli już się nie kochacie, nie ma powodu byś stawała na przeszkodzie nowej miłości męża. Pozwól mu na to. Jeśli już go nie kochasz, to nie bądź jak pies ogrodnika...
[15.01.2014] 16:24
Akuna
nie napisałam, że go nie kocham a historia jest bardziej skomplikowana ale nie będę się tu w szczegóły wdawać... jestem jaka jestem
[15.01.2014] 23:31
machazer
uwielbiam wyjątki potwierdzające regułe ... Wrocław
[17.01.2014] 12:11
Zahir77
machazer (14.01.12 21:58):
i Zahir uciekła ... samotna mężatka ...

Nie uciekłam. Nie jestem mężatką tylko wdową. Nie zamierzam się tutaj wypowiadać gdyż poziom wypowiedzi na tutejszym forum spadł poniżej pogawędek dzieciaków z podstawówki( nie ubliżając inteligentnym dzieciom) Pozdrawiam i życzę ....no właśnie ...czego potrzeba każdemu z osobna.
[17.01.2014] 17:26
machazer
jaka fochnięta ... poziom zawsze taki był Wrocław
[17.01.2014] 18:40
Akuna
10 lat temu nie był... ;P jestem jaka jestem
[17.01.2014] 19:09
Zahir77
machazer (14.01.17 17:26):
jaka fochnięta ... poziom zawsze taki był

Nie należę do kobiet które sie fochają po prostu razi mnie głupota wypowiedzi innych. Niestety to tylko Polska, nawet biedni ludzie z Filipin mają mądrzejsze wypowiedzi.
[17.01.2014] 19:11
Zahir77
Akuna (14.01.17 18:40):
10 lat temu nie był... ;P

Hmmm masz rację, nie wiem co się porobiło z ludźmi. Obecny brak empati , egoizm, narcyzm i wulgarności doprowadza mnie do myśli o ucieczce z tego kraju. Pozdrawiam
[17.01.2014] 19:24
dzieciata.
Zahir77 (14.01.17 12:11):

Nie uciekłam. Nie jestem mężatką tylko wdową. Nie zamierzam się tutaj wypowiadać gdyż poziom wypowiedzi na tutejszym forum spadł poniżej pogawędek dzieciaków z podstawówki( nie ubliżając inteligentnym dzieciom) Pozdrawiam i życzę ....no właśnie ...czego potrzeba każdemu z osobna.

No ale co w tym dziwnego? Wyszłaś za starego pryka tylko dlatego bo był bardzo bogaty, jak sama pisałaś zwiedziłaś prawie cały świat za jego pieniądze. Jego czas przyszedł to przykre, ale tobie pozostawił ogromny spadek. Taka czarna wdowa z ciebie, coś jak Łapicka vel Mściochowska
[17.01.2014] 20:42
Zahir77
dzieciata. (14.01.17 19:24):
Zahir77 (14.01.17 12:11):

No ale co w tym dziwnego? Wyszłaś za starego pryka tylko dlatego bo był bardzo bogaty, jak sama pisałaś zwiedziłaś prawie cały świat za jego pieniądze. Jego czas przyszedł to przykre, ale tobie pozostawił ogromny spadek. Taka czarna wdowa z ciebie, coś jak Łapicka vel Mściochowska

Ale mnie rozbawiłaś. Nie wiesz nic o mnie a piszesz głupoty, ale do twojej wiadomości . Moj mąż zginął w wypadku samochodowym 4 lata temu w wieku 39 lat. A z obecnym partnerem jestem od ponad dwóch lat, który jest świetnej formie i daleko mu do " starego pryka" . A świat zwiedzam za swoje pieniądze mój stary pryk jest fotografem wiec fortuny nie zarabia . Wystarczająca odpowiedź dla Pani, czy jeszcze coś dodać . Pozdrawiam. Dziękujemy z moim Partnerem za dostarczenie nam wieczornego ubawu.
[18.01.2014] 13:21
Bartek_39
Brak rozmowy...rozmawiałaś o tym z partnerem ? Może warto tego spróbować
Szukam rozmowy (10.09.16 12:23):
Witam
Fajny temat na dlugie i samotne wieczory.Po krotce o mnie-jestem mezatka z dlugim stazem,szczesliwa w swoim zwiazku,mam dzieci ,prace...i strasznie dlugie samotne wieczory .Chetnie spotkam sie tutaj w milym gronie by porozmawiac o wszystkim-byle nie byc samej.
To okropne uczucie gdy dzieci zasypiaja w swoich lozkach,gdy zapalaja sie lampy latarni,gdy dookola cisza ze slychac wlasne bicie serca ...gdy chcesz spac by noc szybciej zleciala a niestety nie mozesz.
Myslami jestes daleko i blisko ...
Pozdrawiam
Bartek_39
[18.01.2014] 23:15
machazer
upadłe mężatki i stare baby ... Wrocław
[18.01.2014] 23:17
miauuu
machazer (14.01.18 23:15):
upadłe mężatki i stare baby ...

i stali bywalcy ciagle poszukujacy ale nie wiedzacy kogo
zalosny diego jestes
[18.01.2014] 23:23
machazer
miauuu (14.01.18 23:17):
zalosny diego jestes

czy to Kicia vel MIrek, Niby Ruda czy inny paproch? Wrocław
[18.01.2014] 23:33
miauuu
machazer (14.01.18 23:23):
miauuu (14.01.18 23:17):
zalosny diego jestes

czy to Kicia vel MIrek, Niby Ruda czy inny paproch?

e tam pudlo moze to efka? papa
[19.01.2014] 23:05
machazer
nadal brak zimy ... Wrocław
[19.01.2014] 23:36
machazer
i nie rozumiem ataków na Zahir, pewnie komuś coś powiedziała i jadą po niej, jak Volkswagen po niemieckim autobahnie Wrocław
[20.01.2014] 15:00
Zahir77
Nie atakuje nikogo tylko grzecznie odpowiadam, na tym forum tylko jednej osobie trochę opowiedziałam o sobie....Panie machazer domyśl się komu...
[20.01.2014] 15:07
machazer
napewno nie mi, może Kici albo Komuś podobnemu Wrocław
[20.01.2014] 15:15
machazer
pogoda byle jaka, szaro, pada oraz zbliża się niż Wrocław
[20.01.2014] 17:38
Zahir77
Nie znam żadnej Kici, czy kogokolwiek...zresztą nieważne....ważne jak tutaj ludzie podchodzą do tematów . Potrafią tylko obrażać, zero empati , czy zrozumienia, hieny sensacyjne jak ze słynnych brukowców.

1 «   11 12 13 14 15 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat