o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum O mężczyznach
 » Odpowiedz na ten temat

sex z kumplem

1 2 3 4 Strony tematu:
[22.05.2013] 19:32
marcin2121
heja,
i jak Krzychu? coś z tego wysżło? chętnie bym się spotkał, pogadać, masz jakiś mail?
Krzysiek 24 (11.06.21 00:05):
Rik, przespałeś się wreszcie ze swoim kumplem, czy nie? Mam też podobną historię. Także rozważam podobną formę zacieśnienia naszej przyjaźni. Miałem z moim przyjacielem wiele chwil bardzo intymnych, rozmów, nigdy jednak seksu. Jesteśmy 100 % hetero, ale w rozmowie nie wykluczamy, że chcielibyśmy kiedyś też spróbować innego przeżycia niż z dziewczyną.Rik, napisz jak ci poszło, może i ja się zdecyduję?
[24.05.2013] 14:45
ChcęJej
Ona powiedziała :. lubisz mnie?"
| On powiedział "nie".
| Myślisz ze jestem ładna? - zapytała.
| Znowu powiedział "nie".
| Zapytała wiec jeszcze raz:
| " Jestem w twoim sercu?"
| Powiedział "nie".
| Na koniec się zapytała: "Jakbym odeszła, to byś
| płakał za mną?" Powiedział, ze "nie".
| Smutne - pomyślała i odeszła.
| Złapał ja za rękę i powiedział: "Nie lubię Cię,
| kocham Cię. Dla mnie nie jesteś ładna,
| tylko piękna. Nie jesteś w moim sercu,
| jesteś moim sercem. Nie płakałbym za Tobą,
| tylko umarłbym z tęsknoty."
| Dziś o północy twoja prawdziwa miłość zauważy, że
| Cię kocha.
| Coś ładnego jutro miedzy 13-16 się zdarzy w Twoim
| życiu, obojętnie gdzie będziesz w domu, przy
| telefonie albo w szkole.
| Jeśli zatrzymasz ten łańcuszek, nie podzielisz się
| tą piękną historią - to nie znajdziesz szczęścia w
| 10 najbliższych związkach, nawet przez 10 lat.
| Jutro rano ktoś Cię pokocha.
| Stanie się to równo o 12.00.
| Będzie to ktoś
znajomy.
| Wyzna Ci miłość o 16.00
|Jeśli ci się nie uda wysłać tego do 20 komentarzy zostaniesz na zawsze sam
[08.10.2013] 20:57
marb12
Trzeba to zrobic w tajemnicy oczywiscie ale trzeba to zrobic nie ma zadnych konsekwencji jesli sie znacie sam to robie z kumplem i nie zaluje
[16.10.2013] 20:58
affdd2
według mnie to nic złego, z tego co czytałem na http://kayden-kross.pl/ tak samo uważa jak ja, zobacz jakie ona ma poczynania seksualne ! ja jestem pod dużym wrażeniem jej osiągnięć..
[21.11.2013] 19:48
pseudonimous
Co drugi z was pisze, ze jest 100 proc. hetero, ze macie żony, dziewczyny itd., że to tylko głęboka przyjaźń itd. A moje emocje sa dokładnie odwrotne. Jestem gejem, mam kumpli, jednego nawet bliskiego. On jest hetero. Niedawno się przed nim wyautowałem i wie że jestem gejem. Przyjął to OK, zero problemów. Ale nie wyobrażam sobie z żadnym z kumpli żadnych łózkowych, cielesnych relacji. Dla by to bylo jak sex z bratem. Nie chcę was martwić, ze te wasze piękne przyjaźnie z kumplami, to nieodkryta przed samym soba skłonność homo, a nie przyjaźń. Z mojego punktu widzenia, to nic to sprawie nie ujmuje. Ale wy mozecie sądzic inaczej. Bo to geje są obrzydliwi a nie wy. Mam rację?
[18.08.2019] 03:05
[10.01.2014] 02:50
mmati  mmati@tlen.pl
Napisz do mnie
qwarq (13.01.31 20:49):
Witajcie, fajny wątek się tu rozkręca
Ja również doświadczyłem czegoś podobnego i powiem w ten sposób - jest to swego rodzaju test przyjaźni i znajomości. Dla tych, którzy widzą we wspólnym seksie dopełnienie przyjaźni i tak to odbierają, przeżycie inicjacji seksualnej otwiera nowy rozdział znajomości, oparty na bardzo głębokich podstawach, zaś ci, nad którymi seks bierze górę zazwyczaj rozbijają znajomość, nastawiając się seks, zaniedbując i niszcząc przyjaźń.
Miałem dwóch przyjaciół, z którymi zdecydowałem się na zbliżenie. Pierwszego znałem osiem lat, znaliśmy się od podstawówki. Zaczęło się od głupiego żartu innego kumpla, że łazimy za sobą wszędzie, jak para pedałów Zażartowałem potem sobie, że skoro i tak mają nas za pedałów, dlaczego by nie spróbować.. i stało się. Wylądowaliśmy w łóżku, ssaliśmy się wzajemnie, całowaliśmy się i było zupełnie inaczej niż z dziewczynami. Początkowo było wspaniale, doświadczałem silnego zacieśnienia przyjaźni, potem się to jednak zaczęło sypać. Mój kumpel zaczął nalegać na coraz częstsze zabawy i prawdę mówiąc tylko seks go obchodził, a mnie zaczął traktować jak szmatę. Zniechęciłem się i do seksu i do przyjaźni.
Po kilku latach, będąc już dorosły, znów nawiązałem znajomość z facetem, z którym po pół roku poszedłem do łóżka - ale tym razem robiliśmy to również analnie. Każdy z nas miał już tego typu przygodę za sobą i każdy - był żonaty. Był to początek wspaniałej i głębokiej męskiej relacji, którą seksualne zbliżenia dopełniały, a nie były jej treścią. Niestety po dwóch latach znajomości mój kumpel mnie paskudnie oszukał, potraktował bardzo nie w porządku mnie i moją żonę. Nasza relacja się rozpadła.
Początkowo miotałem się, brakowało mi tej męskiej strony - nie tyle seksu ile głębokiej relacji przyjacielskiej z innym facetem. Zacząłem odpisywać na ogłoszenia w internecie - porażka goniła porażkę. Nie znalazłem nikogo przyzwoitego, jak również z nikim nie poszedłem do łóżka - inaczej straciłbym swoją godność.
Zacząłem pielęgnować w sobie wspomnienia tego, co było cudowne, mając nadzieję, że kiedyś spotkam kogoś podobnego do mnie intelektualnie, z kim znów nawiążę głęboką męsko-męską relację dopełnioną intymnymi zbliżeniami.
[13.01.2014] 18:09
rek25
Zawsze maiłem ochotę zrobić coś więcej z swoim kumplem ale nigdy nie miałem odwagi. Założyłem profil na portalu gejowskim. Tam poznałem super faceta. Sex z nim to naprawdę chwile uniesienia a poza tym jest naprawdę prawdziwym przyjacielem. Dlatego panowie przestańcie się oszukiwać ze sex z przyjacielem pogłębia wsze relacje to już coś więcej...
[15.01.2014] 16:40
pies446
No nie wiem... wygląda mi to na prowokację ;/
[02.02.2014] 15:25
kamilcia88
Polecam, tutaj ładnie jest wszystko opisane http://seksbezprezerwatywy.pl/
[06.05.2014] 17:54
meszcyznom

[nie mam nic do powiedzenia]
[28.06.2014] 08:20
Michał 922
Witam.
Przeczytałem wszystko co napisaliście. Mam kolegę, znamy się całą podstawówkę, całe gimnazjum. Podoba mi się ale i chciałbym z nim to zrobić. Jakbym się niego oto zapytał to by mnie wysmiał. Chciałbym spróbować sexu z chłopakiem. Pomóżcie w tej sprawie.
[15.07.2014] 22:30
garyy
cholernie ciekawy temat
[15.07.2014] 22:36
garyy
Ale mam pytanie: Jak potem rozwiazujecie kwestie dogadania po takiej sytuacji? W sensi jesli sie zadarzylo, zalozmy po jakiejs ilosci alkoholu to nie ma potem zadnego problemu? Nie macie tak, ze ustalacie ze pewnie, wszystko super, nie ma zadnego klopotu, a jednak jedna strona wyraznie sobie z tym nie radzi? Co w takiej sytuacji?
[15.07.2014] 22:36
krzysiulka23444
zawsze mozna podejrzec ktory ewentualnie moze byc chetny: http://linkk.in/fbszpieg
[16.07.2014] 22:33
dem40
Aż żałuje, że nie mam przyjaciela, mimo 40-tki. Szkoda ...
[19.07.2014] 08:51
Michal824
zawsze mozna też w jakiś sposób urozmaicić swoje życie seksualne czy to z kumplem czy z partnerką,warto po prostu próbować czegoś nowego i być otwartym na różne doznania,prawda?
SexShop112.pl
[06.11.2014] 19:47
damianos15
Hejka. Ja mam przyjaciela od 5 lat. Bardzo dobrze się dogadujemy . Co do spraw.intymnych to dosyć często o tym gadamy . Nie wstydzimy się. Ja miałem już doświadczenie seksualne z innym przyjacielem ( poklucilismy się ) a on żadnego . Odkad się przyjaźnimy to troszeczkę go doświadczyłem . Widzieliśmy się w majtkach , przytulalismy się , obmacowalismy sie. Bardzo go prosiłem żebysmy pokazali sobie bo przyjaciele nie powinni mieć przed sobą tajemnic i nie powinni się siebie wstydzicie . On się dotychczas nie zgadza . Od ostatniego czasu wymyśliliśmy taka zabawę polega ona na tym że ( sa różne wersje ) on leży na brzuchu a ja się kładę na niego przodem i podskakuje, przesuwam się w przód i w tył. A potem zmiana. Bardzo nam wtedy stoi, bo czujemy twardość w okolicach pośladków. Druga wersja : on leży tyłem , ja się kładę na niego tyłem i tak samo jak wtedy podskakiwanie itd. ale on mi kładzie ręce na brzuchu i ja je przesuwam z góry na dół nie omijając fiutka. Potem znowu zmiana. Oczywiście robimy w ubraniach bo on nie chce nago albo w majtkach . Bardzo mnie ciągnie do takiej przyjacielskiej, dzikiej zabawy . Nie wiem jak. damianos44@gmail.com - piszcie do mnie na tego maila z propozycjami jak go namówić albo jeżeli chcecie pogadać na tematy męskie. MAM 15 LAT
[23.12.2014] 13:29
Blaski i cienie
Cóż ja mam pewne doświadczenie i powiem że nie zawsze wygląda to różowo. Obecnie mam 17 lat, jednak pierwszy raz seks z przyjacielem w wieku 14 lat. Pomiędzy nami są 4 lata różnicy, znamy się długo i dalej choć po tym pierwszy razie nie bez trudności. Zawsze lubiłem wycieczki, ale poniewaz byłem smarkiem nie mogłem sam jeździć, toteż odkąd skończyłem 13 lat zabierał mnie za zgodą rodziców ten mój przyjaciel. Przez rok było fajnie - potem się trochę to zmieniło. On zawsze mial powodzenie u dziewczyn, wysoki, szczupły z miłą twarzą. Między nami też do dziś jest różnica wzrostu 25cm ,ale to dlatego że on ma 195 . Niestety zdarzyło mu się stracić dziewczynę, nie widziałem nawet że zaczął regularnie się z nią seksić bo nie rozmawialiśmy o tym. Pierwsza noc poszliśmy spać w namiocie, jak często spaliśmy tak i wtedy w połączonych śpiworach. Nie powiem lubiłem to było mi ciepło,lubiłem się też do niego przytulić, szczególnie że nie miałem tego w domu. Przywykłem też do tego że z rana jego penis staje i to odczuwam, ale nigdy nic z tym nie robił. Tym razem wieczór, już chcę zasnąć i czuję jego erekcję, ale tym razem on mnie przytulił mocniej i tak bym poczuł jego fiuta. Zapytałem co robi, on mi zaczął tłumaczyć że jestem już dużym chłopcem i pewne sprawy powinienem zrozumieć, że znamy się długo, że nie ma aktualnie dziewczyny i w tym wieku on potrzebuje czasem komuś wsadzić. To trochę przestraszony zapytałem, czy nie może sobie zwalić, ale on niestety jak się okazało ma obrzezanego @@@a. to przewalił mnie na brzuch i położył się na mnie, powiedział mi żebym współpracował to nie będzie bolało. Faktycznie było to nawet miłe, ale potem od tego czasu to on chce ciągle i do tego jeszcze zawsze bez gumki, bo twierdzi ze dzieciaka mi nie zrobi. Ja się zgadzam bo go lubię, ale czasem mam wrażenie, że jemu zależy głównie na ruchaniu. Od trzech lat, a chociaż czasem lubię jak to robi chciałbym już spróbować samemu jako facet , a tak czuję się troche jak jego dziewczyna, nawet na zdjęciach czasem to tak wygląda. Dlatego cóż seks z kumplem ma swoje cienie, choć jest miły, ale pod warunkiem że jedna strona nie zdominuje drugiej...
[08.02.2015] 23:32
wladyslaw0p
tylko raz miałem przyjemność z chłopakiem. Byłem z kolegą pod namiotem. Było bardzo duszno w nocy przebudziłem się gdyż kolega bawi się moim fiutem...czekałem co będzie dalej udawałem , że śpię ale gdy wziął mi go do buzi i pieścił mi go językiem zrobiło mi sie przyjemnie i spuściłem mu się do buzi. @@@nął mi w ciągu nocy trzy razy
[22.02.2015] 15:43
Marcinxdde
Ale wy macie @@@ane w bani. Chyba nawet psychiatra nie pomoże ;/
[16.03.2015] 09:30
tararara
mam taki problem jak autor tematu. mam 19 lat od 7 roku zycia zaczelem przygode z sexem z kolegą lecz zakończyło sie to jak miałem 16 lat. mam ogromna ochote na sex lecz moja dziewczyna jest dziewicą i nie jest jeszcze gotowa na sex. czy nie bedzie to pewnego rodzaju zdrada jeśli znów zaczął bym to robić z kolegą ? anal oral i nic wiecej. żadnego całowania sie na pewno nie jestem gejem tylko robilem to z kolega dla zaspokojenia sie. masturbuje sie ale nie wystarcza mi to a żeby uprawiać sex z dziewczyna musze jeszcze poczekać więc czy jak znów bym zaczął zabawy z kolegą nie bedzie to w pewnym rodzaju zdrada ?
[20.03.2015] 08:45
nit
tararara (15.03.2015.16 09:30):
mam taki problem jak autor tematu. mam 19 lat od 7 roku zycia zaczelem przygode z sexem z kolegą lecz zakończyło sie to jak miałem 16 lat. mam ogromna ochote na sex lecz moja dziewczyna jest dziewicą i nie jest jeszcze gotowa na sex. czy nie bedzie to pewnego rodzaju zdrada jeśli znów zaczął bym to robić z kolegą ? anal oral i nic wiecej. żadnego całowania sie na pewno nie jestem gejem tylko robilem to z kolega dla zaspokojenia sie. masturbuje sie ale nie wystarcza mi to a żeby uprawiać sex z dziewczyna musze jeszcze poczekać więc czy jak znów bym zaczął zabawy z kolegą nie bedzie to w pewnym rodzaju zdrada ?

oczywiście że będzie, zdrada to zdrada nie ważne z kim
[22.03.2015] 09:29
tararara
dzięki za odpowiedź. już mi troche przeszło choć dalej mnie troche kusi do zabawy z kolegą ale jak to zdrada to poczekam i zrobie to wreszcie z dziewczyną
[08.04.2015] 15:07
Wojtek_gej
mam ten sam problem mój przyjaciel jest strasznie negatywnie nastawiony do gejów zawsze ich krytykuje nie wiem jak mam mu to powiedzieć ale zakochałem się w nim boje się że mnie znienawidzi dlatego ukrywam się z tym uczuciem... dla zaspokojenia swoich potrzeb umawiam się na sex randki portaluwww.datezone.com z przypadkowymi gejami ale strasznie chciałbym to zrobic z kumplem ma ktoś podobne przeżycia???
[06.08.2015] 19:59
Kobieta1234
Jak to czytam, stwierdzam że geje są emocjonalnie upośledzeni...
sorry, facet jest w zwiazku z dziewczyną i nie zastanawia się, jak ona będzie się czuła, gówno go to obchodzi..
Może dajcie kobietom spokój, nie oszukujcie drugiej osoby.
Zmieniam zdanie o gejach na gorsze, sorry
[01.11.2015] 16:24
chlopak z Krakowa
Chętnie bym o tym z tobą popisał, jeśli wchodzisz jeszcze tutaj to daj znać
PoZdro
Arek
Blaski i cienie (14.12.2014.23 13:29):
Cóż ja mam pewne doświadczenie i powiem że nie zawsze wygląda to różowo. Obecnie mam 17 lat, jednak pierwszy raz seks z przyjacielem w wieku 14 lat. Pomiędzy nami są 4 lata różnicy, znamy się długo i dalej choć po tym pierwszy razie nie bez trudności. Zawsze lubiłem wycieczki, ale poniewaz byłem smarkiem nie mogłem sam jeździć, toteż odkąd skończyłem 13 lat zabierał mnie za zgodą rodziców ten mój przyjaciel. Przez rok było fajnie - potem się trochę to zmieniło. On zawsze mial powodzenie u dziewczyn, wysoki, szczupły z miłą twarzą. Między nami też do dziś jest różnica wzrostu 25cm ,ale to dlatego że on ma 195 . Niestety zdarzyło mu się stracić dziewczynę, nie widziałem nawet że zaczął regularnie się z nią seksić bo nie rozmawialiśmy o tym. Pierwsza noc poszliśmy spać w namiocie, jak często spaliśmy tak i wtedy w połączonych śpiworach. Nie powiem lubiłem to było mi ciepło,lubiłem się też do niego przytulić, szczególnie że nie miałem tego w domu. Przywykłem też do tego że z rana jego penis staje i to odczuwam, ale nigdy nic z tym nie robił. Tym razem wieczór, już chcę zasnąć i czuję jego erekcję, ale tym razem on mnie przytulił mocniej i tak bym poczuł jego fiuta. Zapytałem co robi, on mi zaczął tłumaczyć że jestem już dużym chłopcem i pewne sprawy powinienem zrozumieć, że znamy się długo, że nie ma aktualnie dziewczyny i w tym wieku on potrzebuje czasem komuś wsadzić. To trochę przestraszony zapytałem, czy nie może sobie zwalić, ale on niestety jak się okazało ma obrzezanego @@@a. to przewalił mnie na brzuch i położył się na mnie, powiedział mi żebym współpracował to nie będzie bolało. Faktycznie było to nawet miłe, ale potem od tego czasu to on chce ciągle i do tego jeszcze zawsze bez gumki, bo twierdzi ze dzieciaka mi nie zrobi. Ja się zgadzam bo go lubię, ale czasem mam wrażenie, że jemu zależy głównie na ruchaniu. Od trzech lat, a chociaż czasem lubię jak to robi chciałbym już spróbować samemu jako facet , a tak czuję się troche jak jego dziewczyna, nawet na zdjęciach czasem to tak wygląda. Dlatego cóż seks z kumplem ma swoje cienie, choć jest miły, ale pod warunkiem że jedna strona nie zdominuje drugiej...
[01.11.2015] 16:29
chlopak z Krakowa
Wojtek_gej (15.04.2015.08 15:07):
mam ten sam problem mój przyjaciel jest strasznie negatywnie nastawiony do gejów zawsze ich krytykuje nie wiem jak mam mu to powiedzieć ale zakochałem się w nim boje się że mnie znienawidzi dlatego ukrywam się z tym uczuciem... dla zaspokojenia swoich potrzeb umawiam się na sex randki portaluwww.datezone.com z przypadkowymi gejami ale strasznie chciałbym to zrobic z kumplem ma ktoś podobne przeżycia???

Nie wolisz poszukać kolegi, który jest też gejem jak ty i z nim być i tylko z nim uprawiać sex a nie z byle kim z datezone.pl? Tego swojego kolege co cię pociąga musiałbyś upić i dopiero zabawić się z nim. Bo on raczej nie zmieni zdania o gejach. A na pewno nie jesteś bi?
[01.11.2015] 16:32
chlopak z Krakowa
tararara (15.03.2015.22 09:29):
dzięki za odpowiedź. już mi troche przeszło choć dalej mnie troche kusi do zabawy z kolegą ale jak to zdrada to poczekam i zrobie to wreszcie z dziewczyną

Dla mnie to taka zdrada i nie zdrada. Jeśli ona nic się o tym nie dowie to jedno razowo możesz zabawic się z jakimś. Po drugie to zależy jak bardzo ją kochasz.
[04.11.2015] 15:01
1k0t
pseudonimous (13.11.2013.21 19:48):
Co drugi z was pisze, ze jest 100 proc. hetero, ze macie żony, dziewczyny itd., że to tylko głęboka przyjaźń itd. A moje emocje sa dokładnie odwrotne. Jestem gejem, mam kumpli, jednego nawet bliskiego. On jest hetero. Niedawno się przed nim wyautowałem i wie że jestem gejem. Przyjął to OK, zero problemów. Ale nie wyobrażam sobie z żadnym z kumpli żadnych łózkowych, cielesnych relacji. Dla by to bylo jak sex z bratem. Nie chcę was martwić, ze te wasze piękne przyjaźnie z kumplami, to nieodkryta przed samym soba skłonność homo, a nie przyjaźń. Z mojego punktu widzenia, to nic to sprawie nie ujmuje. Ale wy mozecie sądzic inaczej. Bo to geje są obrzydliwi a nie wy. Mam rację?

zgadzam sie z Tobą, jestem Bi z przewaga homo.
[06.12.2015] 18:39
B95
Przynajmniej macie kumpli

1 2 3 4 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat