o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum Ogólna dyskusja
 » Odpowiedz na ten temat

Oglądaliście film samowolka ?

[30.07.2010] 17:24
zen2010
czy fala w wojsku rzeczywiście była aż taka, czy w filmie przesadzili ?
[30.07.2010] 18:54
ali.
lekka przesada byłem dwa lata w monie i z takimi patologiami się nie spotkałem i mnie mocno zszokował ten film
[30.07.2010] 20:49
theg
jak ja byłem to na początku fala była słabsza niż w filmie samowolka, ale jak stałem się "rezerwistą" to się ją poprawiło
[31.07.2010] 16:57
mr grasshopper
w filmie nawet części tego co było na kompaniach nie pokazali.Niektóre zagrania dla filmu pewnie wyolbrzymili ale...tylko Bozia wie co działo się jak trepy szły do domu i zostawała fala do rana.Mógłbym o tym napisać niejedną książkę ale sza,wszak tajemnica "wojskowa" obowiązuje do końca życia(patrz "ustawa o służbie). D'venons où nous? Que sommes-nous? Où allons-nous?
[01.08.2010] 11:57
nosferrratu
taaa...wszyscy by mogli tylko żaden w woju pewnie nie był
fala była i jest
ale w filmie trochę podkoloryzowali
nie przypominam sobie żeby żołnierz rezerwy pił z betonami
http://pardey.wrzuta.pl/obraz/1ZMcZi5vbUa/ni etoperz

[22.09.2019] 10:30
[01.08.2010] 14:53
rychu899
samowolka ? słabe;
ja mógłbym długo opowiadać, co robiłem sierściuchom we woju, jako rezerwista
[01.08.2010] 15:46
ide na zawodowego
rychu899 (10.08.01 14:53):
samowolka ? słabe;
ja mógłbym długo opowiadać, co robiłem sierściuchom we woju, jako rezerwista

twoja stara to gitara
[01.08.2010] 17:33
a ja słyszałem
że w służbie zawodowej wśród młodzieży też jest fala
[01.08.2010] 17:34
weredyczka
żle słuszałeś depcz mi po stopach bezboleśnie
[02.08.2010] 10:41
nigdyniewiadomo4
nie macie nic lepszego do oglądania - kiepski film zrobiony na potrzeby występującego w tym czasie problemu - małolatywychodziły spod spódnicy mamusinej i przychodziły do wojska a co niektórzy nie ppotrafili nawet dobrze ugotować wody na herbate a jak już ktoś głośniej na nich nakrzyczał to już była przemoc i biegali ze skargą do kapelana dowódcy i oczywiście wypisywali straszne listy do mamusi jak im źle - no bo jak to trza było sprzątać uprać skarpety majtki a w wojsku nikt za nich tego nie zrobił
zresztą potem taki maminsynek jak już przestał być kotem przeistaczał się w strasznego falowca co to ścigał innych kotów ( przecież musiał się odegrać za swoje krzywdy)
oczywiście zdarzały się bydlaki kt órym wojsko życie uratowało jak w każdym zbiorowisku ale nie byli tak wszechwładni jak to jest pokazane w tym filmie fala jest to zjawisko któtre występuje praktycznie w każdej dziedzinie życia - zapytajcie swoje dzieci jak to wygląda w większości szkół publicznych
[02.08.2010] 10:52
mejeńka pscułesia majesia
to zależy kto trafi do wojska
jak do poboru wzięto jakichś kryminalistów to na takiej kompanii było napewno niewesoło
nie wiem jak dziś, ale kiedyś wojsko - służba zasadnicza - to były osoby które "nie uciekły" przed wojskiem, wszelkiej maści debile po podstawówce, czasem pół-niedorozwoje z IQ 80, czasem karani, osoby które poporstu nie uciekły na "studia" jakiekolwiek
jeśli sie psychol znalazł i był silny to mógł wyprawiać różne złe rzeczy z innymi osobami, to zależy od przypadku jaki został wcielony , tyle bzzzz
[02.08.2010] 10:56
mnie jako studenta zasadnicza ominęła (pomijam, że ładne kilka lat spędziłem w strzelcu) ale paru moich ziomów nie
czego ich nauczyło wojsko polskie ?
jednego ćpać a drugiego sprzątać liście
jeśli wówczas na ich jednostkach czymś normalnym była amfetamina... szkoda mówić
oba ziomy po zawodówce, jeden z nich tylko zdemolował Lublina, drugi za to nabawił sie tylko grzybic
super... poprostu WP jest "super" (a przynajmniej za czasu poborów było)
reszta rodziny jako oficerowie/podchorążowie trafiali na bardziej wykształcony skład i przez to mniej elementów kultury fali, ale jak sie znajdzie debil, po poprawczaku, na dodatek sie naćpa - to różne rzeczy mogły sie dziać na takiej jednostce bzzzz
[02.08.2010] 11:22
rychu899
nie koniecznie kryminaliści muszą robić z kociarstwem najgorsze rzeczy; ja nie jestem kryminalistą, a jako rezerwista byłem chyba najgorszy na kompanii (nie będę pisał, co robiłem); potem studiowałem na dobrej uczelni; a obecnie pracuję w biurze
[02.08.2010] 15:03
nosferrratu
no pięęęknie piszecie
jeden małolat, że to niby nie wiadomo co robił
a pewnie jednostki nawet na oczy nie widział
zgodzę się z jednym
fala jest i będzie
tyle, że Bąku masz tylko w jednym rację
do woja brali wszystkich
ale nie kryminalistów dokładnie
faktycznie jednak różności tam były
ale weź pod uwagę, że teraz wśród tych ochotników też są różni
z tym, że oni chcą do woja
a tamci nie chcieli
kolejna rzecz-myślisz, że oficerowie
to inteligencja
nóż widelec i te sprawy
ile oni walą
to ty przez całe życie z całą rodziną nie wypijesz
jakie cudaczne pomysły się ich trzymają i żarty
ile w dupę młodym dadzą
ile po pijaku szczególnie
pomysłów na zabawę dla młodych mają
to się wam tu wszystkim w pale nie mieści
a ztymi majtakami i skarpetkami to prawda
tylko, że fala nie ogranicza się do prania galotów
Pozdrawiam
i nie wypisujcie głupot więcej

[02.08.2010] 15:39
kiedys rezrwa na chustach
miała:"w cyrku byłem,cyrk widziałem ale w wojsku cyrk poznałem"
[02.08.2010] 15:57
nosferrratu
ja znam lepsze
po kompanii gówno krąży...to nie gówno,
to chorąży Gdy świat przestanie się zbroić
i w wojsku zabraknie etatów
oddamy broń na złom
a trepów do domu wariatów i mój ulubiony
Kiedy ranne wstają zorze,
ukarz trepa Panie Boże,
a najbardziej ukarz tego,
co mnie złapał pijanego

[02.08.2010] 16:17
w polskim wojsku
fala ? no nie rozśmieszajcie mnie; w ruskim wojsku jest fala, w polskim to są pieszczoty
[02.08.2010] 16:25
nosferrratu
halo
ale my jesteśmy w Polsce?
A ty co w ruskim wojsku byłeś, że się tak ekscytujesz?

[02.08.2010] 16:42
xxxx.
w polskim wojsku (10.08.02 16:17):
fala ? no nie rozśmieszajcie mnie; w ruskim wojsku jest fala, w polskim to są pieszczoty

u ruskich nie ma fali tylko diedowszczyzna
[02.08.2010] 21:13
solek81  solek81@tlen.pl
http://chomikuj.pl/?page=251137 znajdziesz tutaj
[03.08.2010] 14:41
zameldowałem się do kaloryfera

[03.08.2010] 17:19
caceq
Ogladaliśmy Ilekroć ten pejzarz ogladam to nóz mi się w kieszeni otwiera w zwiazku z zachowaniem podczas pełnienia słuzby tego debila głównego bochatera z niewyparzoną gębą. Jeśli miał taki jeden ciągłe ale to mógł Panu Jankowi rezerwiście przy pierwszym spotkaniu wywalić wszystkie zęby i miałby spokój. ZSW została w Polsce zawieszona, zawieszona tłumaczę wszystkim tym którzy myślą że nikt ich w życiu nie przeora, bo w razie potrzeby (powódź, akt zbrojny, inne potrzeby państwa)pobór zostanie odwieszony hehe. Myślę, że na niektórych kompaniach bywało nawet gorzej niż pokazane w filmie. Ten kto przeżył MON w latach 90-tych w Świętoszowie na DAS-ie może coś o fali powiedzieć i o tym, że przez kilka miesięcy nie wysrał się na siedząco też. W ostatnim czasie poboru młode roczniki były całkowicie odizolowane od dziadków więc to co nazywano falą to były głupoty, jeśli chodzi o zabór mienia, do dziś wszystko ginie. Na batalionie czołgów w świętoszowie zaginoł kiedyś karabin, stał miesiąc czasu na garażach oparty o sciane i wszyscy się o niego potykali. Nie mówie już nic na temat amunicji, zasad jej wydawania i rozliczania bo to zgrozą powiewa. MON to mafia. Wiem co piszę.
[03.08.2010] 23:26
prawie każda władza to mafia bzzzz
[04.08.2010] 14:43
nosferrratu
i cacqiem się zgodzę
mundur potrafił zginąć ale z tym karabinem to jajka

[04.08.2010] 20:54
szaszek.
ja byłem w latach 2007-2008 i fala była mniej więcej na takim poziomie, jak w filmie samowolka
[04.08.2010] 20:57
szaszek.
szaszek. (10.08.04 20:54):
ja byłem w latach 2007-2008 i fala była mniej więcej na takim poziomie, jak w filmie samowolka

nawet nie obawiałem się tak fali w wojsku; przygotowało mnie do niej liceum, głównie internat, bo tam działy się najgorsze rzeczy
[29.08.2019] 19:45
Zima 00/01
nigdyniewiadomo4 (10.08.2010.02 10:41):
nie macie nic lepszego do oglądania - kiepski film zrobiony na potrzeby występującego w tym czasie problemu - małolatywychodziły spod spódnicy mamusinej i przychodziły do wojska a co niektórzy nie ppotrafili nawet dobrze ugotować wody na herbate a jak już ktoś głośniej na nich nakrzyczał to już była przemoc i biegali ze skargą do kapelana dowódcy i oczywiście wypisywali straszne listy do mamusi jak im źle - no bo jak to trza było sprzątać uprać skarpety majtki a w wojsku nikt za nich tego nie zrobił
zresztą potem taki maminsynek jak już przestał być kotem przeistaczał się w strasznego falowca co to ścigał innych kotów ( przecież musiał się odegrać za swoje krzywdy)
oczywiście zdarzały się bydlaki kt órym wojsko życie uratowało jak w każdym zbiorowisku ale nie byli tak wszechwładni jak to jest pokazane w tym filmie
fala jest to zjawisko któtre występuje praktycznie w każdej dziedzinie życia - zapytajcie swoje dzieci jak to wygląda w większości szkół publicznych
[08.09.2019] 15:36
ert39
https://www.blackcatstudio-lodz.pl/
[08.09.2019] 15:42
kolo4
https://opiekadlaseniora.com/
[08.09.2019] 16:43
od tych spraw tylko Rambler
Tylko Rambler. Najlepsze domeny, hosting i pozycjonowanie. Także perfekcyjne projektowanie stron www. Nie ma lepszej firmy. Schwarzstudio to reklamodawcze badziewie.
http://nova.rambler.ru/search?

» Odpowiedz na ten temat