o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum Pomoc i porady
 » Odpowiedz na ten temat

Chyba nie kocham swojej dziewczyny :(

[16.06.2010] 22:54
Mariusz123123
Hej, Jesteśmy ze sobą od prawie roku, na początku było cudownie, widziałem w niej przepiękną, przeuroczą, wrażliwą, delikatną i kochaną osobę. Szybko się zakochaliśmy w sobie. Niestety od jakiegoś czasu czasami po prostu zastanawiam się czy ją kocham i rodzi się w mojej głowie wiele wątpliwości. Wiem, że ona mnie kocha do tego stopnia, że o niczym nie myśli tak jak o ślubie, dziecku i wspólnej rodzinie. Poznałem jej prawie całą rodzinę, każdy mnie w niej bardzo lubi. Czuję się przywiązany do niej, ale w niektóre dni po prostu zastanawiam się czy ją kocham. Zacząłem dostrzegać jej wady... chyba coś się wypaliło Nie wiem co robić, wiem, że mnie bardzo kocham i jeżeli ją zostawię to będzie strasznie cierpiała. Może dać nam jeszcze szanse i poczekać z nadzieją, że się jeszcze ustabilizuje moje uczucie do niej?
[17.06.2010] 11:32
-ona-
mozliwosc 1)
moze sie nieswiadomie wystraszyles faktu, ze juz mysli o slubie, dziecku... czujesz sie zmuszony, straszy cie to, nie jestes gotowy na takie powazne sprawy i tyle obowiazkow... mozliwosc 2)
znudzila ci sie, bo juz ja masz na pewniaka, ona chce za ciebie wyjsc, zalozyc rodzine, kocha cie strasznie i ty juz nie masz co zdobywac. mozliwosc 3)
byles zakochany i ci naprawde pszeszlo a teraz zostalo przyzwyczajenie i szacucnek. naukowcy stwierdzili, ze zakochanie trwa maksymalnie 2 do gora 3 lat w ekstremalnych przypadkach, wtedy albo zostaje milosc albo pustka... fakt, ze zauwazasz swiadomie jej wady - to znaczy wczesniej nie zauwazales? - to moze byles tylko zakochany a trwalej milosci nie bylo. ale poczekaj, daj sobie jeszcze czas, bo to moze naprawde tylko maly strach przed przyszloscia i przejdzie, a wad szukasz, zeby usprawiedliwic swoja ucieczke. wsyzstko mozliwe.
[21.06.2010] 12:27
madzia1234
a może jakiś wspólny wypad gdzieś sami ??
pare dni raZem zupełnie sami odizolowani od znajomych ??
romantyczne spacery wieczorami ??
Ale co najważniejsze musicie rozmawiać !!
Rozmawiajcie o tym co czujecie powiedz jej również co ty czujesz!!
[22.06.2010] 00:27
na_obcasach
nie koncz tego !! jesli wczesniej bylo tak wspaniale, to jeszcze bedzie, mozesz mi wierzyc chodzi o to, ze teraz , po takim czasie, zaczynacie sie docierac, poznawac dokladnie . zapewne sie klocicie, ale to normalne na tym etapie zwiazku. zaczynasz dostrzegac jej wady i masz alternatywe : zostawic dziwczyne, ktora chyba jednak kochasz , albo pokochac (albo conajmniej zaakceptowac) jej wady
kazdy zwiazek tak ma i to niebawem minie przemysl tylko, czy jej wady naprawde ci tak przeszkadzają , skup sie na cechach, ktore w niej pokochałeś
trzymam kciuki
[22.06.2010] 00:30
na_obcasach
acha. zrobcie sobie kilka dni przerwy . odpocznijcie od siebie na 3-5 dni . taka tesknota wam sie przyda
[17.07.2019] 17:00
[18.03.2011] 11:36
SOutski
ja jestem w identycznej sytuacji. tylko ze pomysl z przerwa nie wypalilby. nie mam w sobie tak ze tesknie za kimkolwiek .. :/
[18.03.2011] 11:52
Lolitaaa
Witam,
Przerwe stanowczo odradzam. Bo nie ma czegos takiego, jesli bedziecie miec dzieci to co bedziesz mial watpliwosci czy je kochasz i tez sobie zrobisz przerwe? Przerwy sa dobre dla osob ktorym nie zalezy a skoro twierdzisz ze ona cie bardzo kocha to jak myslisz zgodzila by sie na cos takiego jak przerwa??
Mozecie np raz w tygodniu albo ewentualnie raz w miesiacu miec wieczor osobny w sensie ty sie spotykasz ze znajomymi i ona ze swoimi i nie wydzwaniacie do siebie poprostu pielegnujecie swoje znajomosci z innymi.
Jak czesto sie widujecie?
Moze odczuwasz jakies braki w erotycznej stronie waszego zwiazku? Mozesz zamowic jakas gre erotyczna ostatnio sama zamowilam i oboje jestesmy bardzo zadowoleni
Rozwniez romantyzn jest dosc wazny wez ja raz na jakis czas tak bez okazji na jakas kolacje albo w miejsce gdzie miesliscie pierwszy pocalunek...powspominajcie przy winie wasze poczatki, jakies smieszne sytuacje z waszego wspolnego zycia.
Pomysl o jej zaletach i pamietaj kazdy ma wady, ty tez a mimo to ona cie kocha. Co w niej najbardziej pokochales kiedy sie poznaliscie? Porozmawiaj z nia ze moze sie zminila czy cos.
Jesli nic z tego co napislaam ci nie pomoze i dalej twierdzisz ze jej nie kochasz to moze lepiej zerwij i pozwol by ktos ja pokochal tak jak ona ciebie kocha.
Pozdrawiam,
L.
[18.03.2011] 16:06
LittleMe
A ja myślę, że jeśli zastanawiasz się czy ją kochasz, to na pewno już jej nie kochasz. I nie możesz myśleć "nie chcę jej zranić", bo Ty też musisz być szczęśliwy w związku. Znam kilka małżeństw, gdzie już dawno wypaliło się wszystko, ale udają, że wszystko jest OK. Takie oszukiwanie, bo każde z nich mogłoby być szczęśliwe z kimś innym.
[11.05.2012] 11:10
Barak
wiesz co cholera mam trochę podobnie. Chyba jestem typem zdobywcy. Nie zrozumcie mnie źle. Po prostu wydaje mi się że to jest to ale jak już zdobędę jakąś dziewczynę przechodzi. Teraz jak już na poważnie jestem z moją dziewczyną od roku i byłem pewien że to jest właśnie ta jedyna. Teraz już wszystko się zmieniło. Ona cały czas chce się przytulać i całować a ja naprawdę nie mam ochoty już tego z nią robić i nie dlatego że mi się nie chce tylko po prostu nie jest już to dla mnie takie naturalne. Inna rzecz że patrze już też całkiem inaczej na inne dziewczyny, a kiedyś nie widziałem żadnej poza nią. Oczywiście nie będę tego kończyć na razie. Nie chcę jej zranić ani popełnić jakiegoś głupiego błędu. Mam nadzieje że ktoś już może przeżył coś takiego i powie mi co w takiej sytuacji robić.
[27.08.2013] 21:20
xxxxxq8

[nie mam nic do powiedzenia]
[27.08.2013] 21:36
Kamila 21
Inni mówią, by spróbować to jeszcze dalej "pociągnąć", ale ja sądzę, że lepiej się nie męczyć i odejść. Po co się zmuszać do czegoś, skoro może poznasz dziewczynę, której uczucia odwzajemnisz. Będąc ze swoją dziewczyną tylko zapychasz jej miejsce, które mógłby zająć ktoś, kto ją naprawdę pokocha.
Może i pocierpi, ale im szybciej to zakończysz, tym ból będzie mniejszy. Pocierpi, pocierpi i przestanie, zresztą nie rób z siebie jakiegoś bóstwa, bez którego świat jej się zawali Blebleble
[01.04.2015] 17:51
elka986
U mnie to wyglądało tak, że ja się zmieniłam dla niego, w sumie ja byłam na poczatku bardziej z dystansem, on pragnął ode mnei ciepła, ciągłej bliskości, spedzania razem każdej wolnej chwili.... a teraz - ja pragne od niego tego same. Niestety on juz zmienil zdanie. Rzucił mnie. Zamowilam urok na urokmilosny24.pl żeby go odzyskać. I nagle dziś pojawił się u mnie z kwiatami. Dam mu szansę.
[28.07.2015] 19:27
asuiulkaaa
Ja uważałam, że feromony to mit, ogólnie nie jestem zbyt piękna i nie miałam nigdy powodzenia. Faceci zawsze woleli moje kolezanki. Ale spróbowałam ostatnio feromonow dla kobiet z pherowin.pl i ...zmieniłam zdanie. O dziwo ja też zaczęłam wzbudzać zainteresowanie facetów, i co było dla mnie wcześniej niewyobrażalne, oni sami za mną latają. Aż czuję się trochę dziwnie.... w swoim wyglądzie nic nie zmieniałam, dalej uwazam że jestem brzydka, i sama nie wiem co Ci faceci we mnie teraz widzą.
[16.05.2016] 14:37
Misiu69
asuiulkaaa dosc, ze jestes brzydka to jeszcze glupia
[04.05.2019] 13:17
On_27
Jestem z moją dziewczyną od ponad roku. Spodziewamy się dziecka. Jesteśmy z dwóch różnych światów, jej rodzina mnie nie lubi, moja rodzina za nią też nie przepada. Zrobiliśmy sobie przerwę miesięczna ale ja i tak nie mam odpowiedzi w swojej głowie nadal a w dodatku zdradziłem ją z inną kobietą która bardzo mi się podoba z charakteru i wizualnie i która też chce ze mną być. Mam mętlik zupełnie w głowie

» Odpowiedz na ten temat