o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum Inne
 » Odpowiedz na ten temat

Narzędzia na działkę jaką firmę polecacie?

1 2 3   » 5 Strony tematu:
[13.06.2010] 14:11
pangregory
Witam, związku z tym, że pogoda coraz piękniejsza, trzeba rozpocząć prace działkowe, w tym celu chciałabym kupić jakieś narzędzia, jakiej firmy polecacie?
[13.06.2010] 20:52
kangurro
Hehe, cieplo sie zrobilo i wszystkim sie zachcialo grzebac w ogrodku
Sam mam na dzialce jakies grabki i lopatki kupione przez internet ale nie pamietam teraz nazwy, jak sprawdze to napisze. Ogolnie to nie polecam bazarowych i takich kupowanych z koszyka w marketach - szybko sie wyginaja, rdzewieja itd.
[16.06.2010] 21:30
pangregory
Też tak mi się wydaję, że na takie bazarkowe to szkoda kasy, lepiej kupić coś raz a porządnie nawet jeśli byłoby to droższe.
Czytałem ostatnio o marce Proline, macie jakieś doświadczenia z tą firmą? Ponoć nie rdzewieją i są bardzo trwałe
[18.06.2010] 17:57
kangurro
O, dokładnie, te narzędzia to Proline. No zdecydowanie mogę polecić, cena bardzo przystępna no a jakość tak jak pisałem - mocne, konkretne i dobrze się sprawdzają.
[23.06.2010] 17:52
7g7
Posłuchałem się wszystkich pozytywnych opinii... Noi mam narzędzia jeszcze nie miałem okazji ich użyć, bo czas na "grzebanie" będzie dopiero w weekend, ale za każdym razem jak się im przyglądam to widze, że są bardzo porządnie wykonane, mam nadzieje tylko że nie będą rdzewieć
[26.04.2019] 06:42
[28.06.2010] 22:14
kangurro
U mnie nie było problemu z rdzewieniem, nawet jak zimę przeleżały w szopie koło domu. Spokojna głowa
[29.06.2010] 10:34
7g7
he już nawet z pierwszym deszczem miały doczynienia używałem ich i jestem bardzo zadowolony, wszystkie narzędzia mają wygodne uchwyty i generalnie fajnie sie nimi majstruje
[10.07.2010] 18:14
sins
Nie boicie się, ze jak to polska firma to się mogą popsuć? Ja powiem szczerze czasem mam obawy co do takiego sprzętu polskich marek.
[11.07.2010] 15:38
number
Jak dla mnie zupełnie w takim razie niesłuszne. W przypadku Proline to jest prosta sprawa, bo jest to jedna z lepszych firm robiące narzędzia na Polskim rynku. Świadczą o tym w sumie ich obroty roczne i ogromne centrum logistyczne. Kto siedzi w temacie ten wie.
[14.07.2010] 23:44
ertys
Czy Profix ma jakaś markę poza Prolinem jeszcze?
[15.07.2010] 23:06
wilczy_pajak
@sins: nie masz zaufania do polskich firm a wolisz kupowac jakis badziew albo przeplacac za zachodnie marki?
[15.07.2010] 23:23
tryter
Oczywiście, z tego co wiem to mają kilka różnych marek.
[18.07.2010] 15:35
clausss
wilczy_pajak (10.07.15 23:06):
@sins: nie masz zaufania do polskich firm a wolisz kupowac jakis badziew albo przeplacac za zachodnie marki?

myślę, że taka marka jak Proline która jest z Polski jest na przykład o wiele lepsza niż inne zachodnie, ponieważ narzędzia robią naprawdę bardzo solidne i wytrzymałe
[18.07.2010] 17:14
kongos
Tryter, a wiesz może jakie? Planuje teraz kupić pierwszy raz narzędzia do garażu i zastanawiam się właśnie nad firmami, które je robią.
[19.07.2010] 00:12
tryter
Z tego co mi wiadomo i z tego co jest napisane na ich stronie to sa producentami mare: Proline, Tryton, Tryton Plus, Vulcan, Stanley.
[19.07.2010] 15:40
terfs
Rzeczywiście mają kilka marek, ale chyba tylko proline z tych wszystkich ma takie narzedzia do mechaniki czy ogólnobudowlane te pozostałe to głónie elektronarzędzia ale mogę się mylić
[20.07.2010] 10:39
miodła
Ja zaopatruję się we wszelakie narzędzia w http://www.sklep-grene.pl/index.php/cPath/42 5
Mają bardzo dobry sprzęt i szybką realizację zakupów.
[20.07.2010] 22:39
yverson
Fajna całkiem strona, ale nie macie pełnego zestawienia marek narzędzi. Brakuje mi narzędzi Proline u was. Fajna szata graficzne, tak na marginesie.
[22.07.2010] 12:09
farafale
fajna strona rzeczywiście szczególnie ta krowa serio! a tak pozatym to kolega ma racje, dogadajcie sie z proline zeby sprzedawac ich narzedzia tez bo to polska firma z duzymi mozliwosciami, i w dodatku jest coraz bardziej znana i rozrasta sie w ekspresowym tepie, ostatnio widzialem wiele bilbordow ich przy drodze krajowej nr 7 na gdańsk
[22.07.2010] 20:20
yverson
Ostanio czytałem, ze rozbudowali swoje centrum logicystyczne pod Warszawą, więc na pewno dobrze im idzie na rynku narzędzi i elektronarzędzi.
[22.07.2010] 21:03
kangurro
Generalnie jeżeli chodzi o wybór narzędzi trzeba brać kilka czynników pod uwagę - przede wszystkim stosunek ceny do jakości oraz zastosowanie. Wiadomo, że ogrodnik-amator czy niedzielny działkowicz nie będzie wykładał grubej kwoty na łopatki. Liczy się jakość, wytrzymałość i niska cena. Najlepiej poczytać opinie na porównywarkach cenowych. I trzymajcie się z dala od rzeczy kupowanych na targach.
[24.07.2010] 17:28
yverson
To prawda. Na bazarach są często badziewia z Chin,. które się psują bardzo szybko. Szczelnie elektronarzędzia. Mój dziadek często tak kupował i zawsze mu się psuły po kilku miesiącach.
[24.07.2010] 19:29
olebongo
kangurro (10.07.22 21:03):
Generalnie jeżeli chodzi o wybór narzędzi trzeba brać kilka czynników pod uwagę - przede wszystkim stosunek ceny do jakości oraz zastosowanie. Wiadomo, że ogrodnik-amator czy niedzielny działkowicz nie będzie wykładał grubej kwoty na łopatki. Liczy się jakość, wytrzymałość i niska cena. Najlepiej poczytać opinie na porównywarkach cenowych. I trzymajcie się z dala od rzeczy kupowanych na targach.
No tak ja raczej należę do niedzielnych działkowiczów aczkolwiek myślę, że lepiej kupić coś porządnego i mieć to przez kilka sezonów, niż jakieś badziewie i wyrzucić po miesiącu. Zauważyłem natomiast, że jeśli chodzi o firmę Proline to spełnia ona wymagania kolegi po wyżej, bo czytając różne opinie wywnioskowałem że są bardzo dobre jakościowo oraz wytrzymałe, a ceny z ich strony www również przystępne
[27.07.2010] 22:08
yverson
No właśnie. Ja wychodzę z założenia, ze warto czasem lepiej zainwestowawszy niż się bujać z wybrakowanym sprzętem.
[28.07.2010] 14:23
krassnal
Ta taki dziadowy sprzęt to juz lepiej wyrzucic i dac sobie spokoj i kupic cos porzadnego i przyzwoitego, co wiecej zauwazylem, ze teraz coraz lepszy sprzet/ narzedzia produkuje polska firma wlasnie proline o ktorej mowiliscie
[28.07.2010] 17:09
łajka
A czy kojarzycie taką markę jak Tryton? Ktoś wie czy jest może porządna jakościowo?
[29.07.2010] 14:35
meksykanin
z tego co wiem ta firma Profix ktora zajmuje sie sprzedażą Proline również ma w swojej ofercie ten Tryton i ta marka zajmuje się głównie elektronarzędziami jakimiś wiertarkami itp
[29.07.2010] 16:58
wojaks
Ja używam Tryton do niektórych prac i sobie chwalę tę markę. Jest dobra, solidna i stosunkowo niedroga, co też się oczywiście liczy.
[30.07.2010] 11:50
olekssy
no jasne, zawsze ważny jest stosunek ceny do jakości produktu, a jak coś jest solidne i dość tanie to super
[30.07.2010] 17:26
wojaks
To prawda. Ja używam tych narzędzi od lat,a zapłaciłem z anie stosunkowo niewiele.
[30.07.2010] 21:16
wojaks
To prawda. Ja używam tych narzędzi od lat,a zapłaciłem z anie stosunkowo niewiele.

1 2 3   » 5 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat