o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum Inne
 » Odpowiedz na ten temat

Remont łazienki

1 2 3 4   » 17 Strony tematu:
[20.06.2010] 23:44
viii34
A to dobre!!! W sumie nawet nie wiedziałem, że jest drugi sklep internetowy z wyposażeniem łazienki oprócz łaziankaplus.pl, ale w sumie dużo na tej niewiedzy nie straciłem, bo mógłbym tylko przepłacić
[21.06.2010] 11:26
arosple
Stracić to nie straciłeś tylko zyskałeś wiedzę, że lepiej nie przepłacać i popatrzeć czasem i porównać ceny bo nawet sklepy internetowe mają je różne, jak spojrzałam na ten link podany powyżej to pomyślałam, że to może jednorazowa sytuacja i akurat ten jeden produkt jest o tyle droższy, ale popatrzyłam dalej i znalazłam kolejny przykład:
http://plusk.pl/go/_info/?id=538 tu kabina 1562 zł a tu http://www.lazienkaplus.pl/advanced_search_r e sult.php?keywords=EKPG80R22000 1257 zł ... 305 zł różnicy
[02.07.2010] 09:48
Mientusek
No to jest naprawdę poważna różnica, zwłaszcza, że zazwyczaj potrzeba jest zakupić i wannę, czy prysznic, zlew, krany itd. Przy takiej ilości każde kilkanaście zł to już jest coś, a co dopiero licząc w setkach zł..
Aż ciężko uwierzyć.
A może znacie jakiś sklep z tanią glazurą łazienkową, bo armaturę to już wiem gdzie będę kupować ale glazury tu nie mają.
[04.07.2010] 09:57
cfanalisica
płytki widziałam fajne na stronie plytki24.pl, a powracając jeszcze do tego sklepu łazienkaplus.pl to widziałam, że pojawiła się tam fajna promocja kabiny prysznicowej http://www.lazienkaplus.pl/kabina-prysznicow a-ravak-rapier-rkkp4-90-satin-3l070u00y1-brodzik-ravak-parys -90 ,produkt,54817.html i kosztuje tylko 1450 zł, dobra cena zwłaszcza że widziałam taką samą w LM i prezentuje się bardzo ładnie
[05.07.2010] 23:44
karaluchb
Ciekawe ile taka sama kosztowala w LM. Pamietasz? Jestem ciekaw roznicy ceny miedzy sklepem internetowym a marketem.
[18.08.2019] 01:07
[06.07.2010] 23:03
Mientusek
O dzięki za pomoc, sprawdzę ten sklep.
Kabina świetna, i niedroga. Też mnie ciekawi jak się tu mają ceny w zwykłym sklepie do internetowego. Nieraz bywa kilka zł róznicy, a nieraz kilkaset
[07.07.2010] 13:33
kalioz
Jeżeli chodzi akurat o ten sklep internetowy to on ma chyba w wielu przypadkach najniższe ceny na rynku. Przynajmniej wyszukiwarki cenowe tak twierdzą. Sklep jest dosyć duży i trochę na rynku funkcjonuje, a co najważniejsze jest bezpieczny
[07.07.2010] 19:00
awatarmoj
A ciekawe ile oni juz sa na rynku. Czy od poczatku sa sklepem internetowym czy moze byli wczesniej stacjonarnym. A na jakiej podstawie mowicie ze bezpieczny?
[09.07.2010] 09:09
fistic
Witajcie, u mnie remont rozpoczety, ale na razie trwa układanie glazury i wstawianie nowego okna, czyli praktycznie wszystko tonie w pyle i kurzu Zasadniczo wszystko już mam, tylko brakuje mi jakiejś fajnej szafki łazienkowej, myslałam o jasnej narożnej. Orientowałam już się w cenach tego sklepu Lazienkaplus i prawdopodobnie zdecyduję się na coś od nich, natomiast nie wiem na co zwrócić uwagę przy wyborze takiej szafki? Możecie polecić jakąś solidą firmę?
Pozdrawiam
[10.07.2010] 18:51
bimbalek
Powiedz ile kasy mozesz na to wydac. Bo mozesz kierowac sie na drozsze marki jak villerot&boch, albo cos z nizszej polki jak kolo czy roca.
[11.07.2010] 21:41
calicar
Proponuje skorzystać z wyszukiwarek cenowych, albo sklepu typy Łazienkaplus.pl, gdzie masz duży wybór i możesz sobie ustawić filtr według cen, marek itp. itd.
[12.07.2010] 00:21
bimbalek
No tak mozna polecic kolezanke jakas wyszukiwarke ale jesli prosi o rade to latwiej okreslic jakis konkretny wybor na podstawie jakichs kryteriow. To ze polecasz jej lazienkaplus.pl to akurat wporzadku bo to tani sklep.
[13.07.2010] 16:26
efka123
fistic (10.07.09 09:09):
Orientowałam już się w cenach tego sklepu Lazienkaplus i prawdopodobnie zdecyduję się na coś od nich, natomiast nie wiem na co zwrócić uwagę przy wyborze takiej szafki? Możecie polecić jakąś solidą firmę?
Pozdrawiam
mi osobiscie podoba sie tak,byc moze bedzie za droga ale jest bardzo ladna chociaz jest to w zasadzie bardziej panel... ale spojrzecie sami http://www.lazienkaplus.pl/panel-villeroy-bo ch-sentique-a26200dh ,produkt,20680.html rowniez szafki w tym komplecie prezentuja sie bardzo fajnie http://www.lazienkaplus.pl/szafka-podumywalk owa-50-aquarofm-maxi-ii-0401260103 ,produkt,55255.html i sa duzo tansze
[14.07.2010] 08:32
fistic
Dzięki za linki, ta pierwsza Villeroy bardzo ładna i funkcjonalna, ale jak wspomnialam interesuje mnie jakaś narożna, może wisząca? Nie chcę wydać więcej niż 400zł, ale jeśli będzie to coś trochę droższego a ładnego to dopłacę
[14.07.2010] 11:32
kebado
Mnie podoba się ten zestaw mebli do łazienki ( http://www.lazienkaplus.pl/szafka-podumywalk owa-50-aquarofm-maxi-ii-0401260103 ,produkt,55255.html ), bo jest prosty ale ładny. Planuje położyć na ścianę błękitne, granatowe i białe płytki...stworzyć taką morką atmosferę i ten zestaw będzie się ładnie komponował. Rozejrzę się jeszcze za jakimś ładnym kibelkiem
[14.07.2010] 21:40
olebongo
Rzeczywiście fajnie ten zestaw wygląda zwłaszcza podoba mi się to że fronty od mebli są połyskowe, fajnie to w łazience będzie wyglądać...
[18.07.2010] 21:43
jojobon
Bardzo ładny zestaw i stosunkowo nie drogi. Przeglądałam ofertę na łazienkaplus.pl i znalazłam tam jeszcze kilka innych fajnych propozycji.
[18.07.2010] 21:51
kosi991
Z tego co zauważyłam ta łazienkaplus.pl ma dobre ceny i bogata ofertę...ciekawe jak z obsługą w sensie transport itp.
[22.07.2010] 10:01
bigszubert
Hej ja ostatnio remontowałem swoją łazienkę i zajęło mi to cały dzień ograniczyłem się do położenia okleiny na swoje meble w łazience.Szukałem bardzo dużo czasu odpowiedniego wzoru dla mnie aż w końcu natknąłem się w sieci na firmę http://www.mamita.pl/ Mają bardzo ciekawe rozwiązania i ich produkty nie zawierają szkodliwego cykloheksanolu co jest dla mnie bardzo ważne gorąco polecam
[22.07.2010] 10:37
pauulinkka
kosi991 (10.07.18 21:51):
Z tego co zauważyłam ta łazienkaplus.pl ma dobre ceny i bogata ofertę...ciekawe jak z obsługą w sensie transport itp.
no właśnie może ktoś kto robił tam zakupy by napisał jak z przesyłką ile kosztuje i ile się czeka?
[22.07.2010] 22:46
kjosil
A to nie jest tak, przynajmniej z tego co zrozumiałam, że koszt przesyłki jest uzależniony od miejsca dostarczenie towaru, czyli każdy ma indywidualna wycenę, więc chyba warto byłoby zadzwonić do nich na infolinie i się dowiedzieć.
[24.07.2010] 19:30
olebongo
no tak, z tego co widziałam to paczka jeśli się ją kurierem wysyła to kosztuje 33 zł, ale chodzi tutaj chyba bardziej o ten koszt transportu kiedy sklep ci coś przywozi, ja wiem, że cenę ustala się indywidualnie ale to chyba nie stoi na przeszkodzie aby ktoś napisał ile go to kosztowało, bo na pewno wycena jest robiona na podstawie jakiegoś schematu/ wzorca np. że za 1 km płaci się określoną kwotę, albo że za rzecz do 50 kg płaci się tyle, a za większą inaczej
[25.07.2010] 13:20
Mientusek
No to ja czekam na przesyłkę jak na razie. Ostatecznie zdecydowałem się na kabinę Ravaka za 300zł, do tego brodzik za 400zł i jest świetny komplet. Mam nadzieję, że wszystko będzie ok, dzięki jeszcze raz za linki i pomysły.
[25.07.2010] 16:02
LeEtoile
To prawda, że zakupy w internecie są tańsze, ale są sklepy dające upustu nawet do 40%. Dodam ,że art. jest w dobrym gatunku.
Wolę kupować w sklepach, bo dokładnie wszystko można zobaczyć.
[25.07.2010] 19:18
joasica
LeEtoile (10.07.25 16:02):
To prawda, że zakupy w internecie są tańsze, ale są sklepy dające upustu nawet do 40%. Dodam ,że art. jest w dobrym gatunku.
Wolę kupować w sklepach, bo dokładnie wszystko można zobaczyć.
a ja wolę obejrzeć coś w sklepie a potem zamówić to samo w necie i zaoszczędzam 300 zł i mogę kupić sobie kolejną parę butow a Ty już nie zaoszczędzisz bo przepłacisz w sklepie stacjonarnym
[25.07.2010] 19:32
oczywiste
Oba rozwiązania są wygodne i korzystne, wszystko zależy czy dysponujesz czasem by pofatygować się do sklepu stacjonarnego czy nie.
[25.07.2010] 22:42
wituswojtus
Mientusek, post przed toba byla prosba zeby napisac jak wyglada sprawa wyceny przesylki. Piszesz ze juz zamowiles to napisz tez jak z kosztami wysylki..
[29.07.2010] 15:27
meksykanin
Właśnie wciąż nie wiadomo na jakiej podstawie wyceniają transport, ale myślę, że jeżeli u nich w sklepie jest coś tańsze o 150 zł niż w innym to nawet z transportem ta różnica pozostanie ta sama, nawet jeśli ktoś coś kupi w sklepie stacjonarnym, to nawet z przesyłką wyjdzie taniej
[30.07.2010] 18:12
wituswojtus
Widze ze nikt do tej pory nic nie napisal na temat kosztow transportu. W takim razie jesli do poniedzialku nikt nic nie wpisze to zadzwonie do lazienkaplus.pl i sie dowiem i napisze.
[01.08.2010] 21:35
SKORPI_ON
wituswojtus (10.07.30 18:12):
Widze ze nikt do tej pory nic nie napisal na temat kosztow transportu. W takim razie jesli do poniedzialku nikt nic nie wpisze to zadzwonie do lazienkaplus.pl i sie dowiem i napisze.
Koszt uzależniony jest od wielkości zamówienia, chodzi tutaj o gabaryt i kwotę oraz odległość, ja jestem z Warszawy i przy zakupie wanny i kilku akcesoriów ceramicznych oraz baterii cena za transport to 150 zł, więc rzeczywiście niewiele.
Z ciekawości podpytałem też o inne miasta bo najpierw poczytałem forum i tu zaskoczenie równie pozytywne, bo duże miasta takie jak Gdańsk, Gdynia, Szczecin, Wrocław, Łódź - to też 150 zł, ale mówili coś o podwyżce, więc nie wiem jak będzie dalej - choć przy poziomie cenowym to widać, że na transporcie raczej nie zarabiają

1 2 3 4   » 17 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat