o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum Ogólna dyskusja
 » Odpowiedz na ten temat

Dzień Matki...jaki prezent?

1 2 3   » 9 Strony tematu:
[17.05.2010] 11:47
happiness1
Jakie macie pomysły prezentów na Dzień Matki? Został ponad tydzień, trzeba się na coś zdecydować a mi brakuje inspiracji. Nie wiem czy lepiej jakiś kosmetyk, czy karnet do spa, czy jakiś gadżet, ciuch...Co myślicie?
[21.05.2010] 10:47
dzieciata
kwiaty obowiazkowo..no i moze jakis ciuszek
[21.05.2010] 12:57
dzieciata
mr grasshopper (10.05.21 12:55):
a gdzie dzień ojca?Wyrodne bachory!Przecież matki was sobie same nie zrobiły palcem?Nie tyrały ,nie budowały/kupowały wam mieszkanek itd?proszę więc nie zapominać przy okazji o tatusiach!

tylko nie wyrodne bachory!..do mnie z kultura prosze ..jak bedzie dzien ojca to postawie na grob kwiatka..
[21.05.2010] 14:12
mr grasshopper
akurat dla siebie bo nieboszczykowi to już od dawna wisi i powiewa.Więc lepiej daj na msze. D'venons où nous? Que sommes-nous? Où allons-nous?
[21.05.2010] 16:32
dzieciata
Mamom podoba sie rowniez male co nieco z bizuterii..mozna sie nad tym zastanowic..
[31.03.2020] 22:27
[22.05.2010] 14:17
phoebe82_82
jak nie mam pomysłu, to zawsze stawiam na jakiś gadżet kuchenny. niedawno remontowaliśmy kuchnię, także rodzicielka jest na etapie jej urządzania i wymieniania różnych elementów na nowe. polecam iść tym tropem
[25.05.2010] 10:30
wiewiórka97
Ja mam książkę dla mojej mamy. Lubi w wolnym czasie poczytać więc dostanie kobiecy kryminał pt."Zbieracz truskawek" napisany przez Monikę Feth. Do tego zrobię dobry obiad i mile spędzimy popołudnie
[25.05.2010] 14:59
maya123
Kup mamie kartę upominkową - myślę, że w ten sposób pozbędziesz się problemu z samym pomysłem - wybierz tylko sklep z artykułami w które mamcia mogła by się ewentualnie zaopatrzyć i zrobione. Polecam redcoon.pl, kupi łatwo i szybko a na pewno sobie coś znajdzie fajnego, np. ramka cyfrowa - albo sama ja kup, wgraj rodzinne zdjęcia itp. (jak nie teraz to przy innej okazji) - myślę, że bardzo się ucieszy
[25.05.2010] 18:27
gardianna
Ja postanowiłam że w tym roku kupię mamie coś praktycznego w końcu, nie żadne tam kwiatki czy czekoladki tylko kosmetyki naturalne. Niestety mama ma bardzo wrażliwą skórę ( teraz nawet wrażliwszą niż kiedyś )i może stosować tylko te ekologiczne kosmetyki, które nie podrażniają jej skóry. W każdym razie kupiłam fajny zestaw Vichy: krem do suchej skóry + szampon. Co mnie zaskoczyło to ceny. Kiedyś te eko-kosmetyki były horrendalnie drogie, teraz ceny zdecydowanie spadły, przynajmniej w aptece juventa w manufakturze łódzkiej gdzie je kupowałam.
[20.05.2011] 17:32
pasikonik1
w natłoku tej domniemanej miłości do matek polek nie zapomnijcie bidulki,że 23 czerwca jest DZIEŃ OJCA.Dla wierzących:to jest ten sam dzień obchodzony w kość.kat.jako Bożę Ciało. W końcu z in-vitro wszyscy nie powstaliście.
Ludzie w ogóle nie myślą. Oni tylko myślą, że myślą.Mark Twain
A szkoda zwać człowiekiem, kto bydlęco żyje.Jan Kochanowski
Przyczyną wszelkiego zła jest niewiasta. Biskup Maksimus z Turynu

[14.05.2012] 15:49
babasamba  babasamba@tlen.pl
primavera ma specjalne pakiety z okazji dnia matki. podejrzewam, że na pewno każda mama ucieszy się z takiego vouchera, bo zabiegów w ofercie mają las.
[18.05.2012] 12:53
polala
a moja córcia w dzień matki ma imieniny, więc idziemy obie na zakupy, ona płaci za mój zakup, a ja za jej i tak jest super, a prezent nie ląduje gdzieś na dnie w szufladzie
[21.05.2012] 09:29
oahaaa
no tak praktyczne prezenty są moim zdaniem najlepsze, kwiatki, czy inne drobne upominki są fajne, ale jednak szybko się niszczą. Ja myślałam o tym, żeby kupić mamie czajnik mojej mamie na magicznej planecie, bo już od pewnego czasu wspomina, żeby się jej taki przydał. Mam nadzieję, tylko, że nie kupi sobie sama wcześniej.
[27.05.2012] 23:12
koralina
Obowiązkowo jakieś kosmetyki :] Polecam markę Artdeco. Mają bardzo fajne i porządne produkty.
[30.05.2012] 22:46
krochmalinka
natknęłam się na fajny pomysł na prezent dla mamy na koszulki.com można zamówić t-shirt imitujący koszulki reprezentacji i zamówić własny napis, np. 'super mama' faaajna sprawa!
[23.04.2013] 17:36
krysti
meneora nieźle to wykombinowałaś, mam na pewno doceni za kreatywność ten prezent hehe
[23.04.2013] 18:52
wiwa
statuetka pomysłowa może i ja się skuszę na ten pomysł, musze tylko wybadać czy moja mama lubi takie figurki najwyżej dorzucę tez bilety do teatru
[14.05.2013] 13:06
bluesBoy
W zeszłym roku kupiłem matce na prezent ekstra Express do kawy, wziąłem na niego pozyczkę ale opłacało sie bo mama była zadowolona
[15.05.2013] 15:35
dobra, reklamodawcy
Możecie już spadać w podskokach i w półprzysiadach
[20.05.2013] 09:50
osters
ja zabieram Mamę do restauracji tak byśmy mieli chwilę na pogadanie i kupię mały upominek ale chodzi raczej o spędzenie razem czasu
[21.05.2013] 09:24
sathii
Moja mama kosmetyków ma dużo, więc w tym roku jakieś czekoladki albo torcik wedlowski z dedykacją kupię, albo waniliowe ptasie mleczko, za którym mama przepada.
[22.05.2013] 16:58
aleksandra1998
sathii (13.05.21 09:24):
Moja mama kosmetyków ma dużo, więc w tym roku jakieś czekoladki albo torcik wedlowski z dedykacją kupię, albo waniliowe ptasie mleczko, za którym mama przepada.

Sama sie zastanawiam nad słodyczami... W sumie to taki najsłodszy z prezentów. Ale myslisz ze taki torcik z dedykacją bedzie ok ?
[22.05.2013] 20:30
POMYSŁ
Ja na dzień matki kupiłam swojej mamuni dzbanek i filiżankę do herbaty w home&you, do tego storczyka miniaturkę i mam zamiar jej przygotować śniadanko do łożka parząc herbatkę w nowych naczyniach, myśle że jej się spodoba
[26.05.2013] 09:27
mirabella19
Ja kupiłam Mamie masaż chiński. Idzie na niego w przyszłym tygodniu. Mam nadzieję, że prezent jej się spodoba. Robiła wrażenie szczęśliwej, gdy dostała kopertę z prezentem i kwiatkiem.
[13.05.2014] 11:57
chmureckza
co roku ten sam problem, zbliża się ten wielki i ważny dzień, a ja nie mam pomysłu, jaki prezent będzie odpowiedni. Myślałam o tym, żeby mamę zabrać po prostu na jakąś kolację, a na fejsie RT Hotels można wziąć udział w konkursie w którym do wygrania jest kolacja
[13.05.2014] 15:18
danfross  katarzynawieczorek4@tlen.pl
Ja kupię ogromny bukiet żółtych tulipanów bo to są jej ulubione kwiaty. Dodatkowo jakiś obiadek w restauracji i biżuteria z bursztynem. Nigdy nie kupujemy jej żadnych rzeczy bo woli sobie wybrać sama zazwyczaj jedziemy z nią mama wybiera a my płacimy. Uwielbiam ten uśmiech.
[14.05.2014] 10:45
magdalena0987
hmmmmmm. Nie mam pomysłu już parę lat z rzędu. Moja córka zamówiła dla swojej koleżanki na allegro (oczywiście, za moim pośrednictwem, bo nie ma jeszcze 18lat) poduszkę okazjonalną z haftem, tam do wyboru kilkadziesiąt wzorów było. Nie wiem czy to dobry pomysł, ale naprawdę nic innego do głowy mi nie przychodzi..... ma ktoś doświadczenie z poduszkami, ręcznikami lub kocami haftowanymi?
[14.05.2014] 14:29
etymologia
Moja stara jest ateiskom tak jak ja no to jej mopa do roboty kupiem.
[15.05.2014] 21:42
Mała Ola
W tamtym roku zdecydowałam się na kreatywny prezent, zaprojektowałam mamuni kubek w Fabryce Ekspresji. Była zadowolona. Często pije z niego herbatę. A w tym roku planuję zrobić własnoręcznie laurkę (nic tak nie cieszy jak realizacja własnych pomysłów) oraz zabrać ją do restauracji Pozdrawiam.
[06.09.2014] 20:59
majkahuo
chyba najlepiej cos uniwersalnego, np obraz. Moja mama bardzo się ucieszyła z canvasa jaki jej dałam. Kupiłam u DCN Gallery http://www.dcngallery.pl/2/obrazy-na-plotnie /malarstwo , bo czytałam o nich bardzo dobre opinie.
[07.09.2014] 11:12
darmowa reklama do kasacji
Nic nie kupiłeś, bo przecież sprzedajesz.

1 2 3   » 9 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat