o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum Gdzie i jak wyjechać?
 » Odpowiedz na ten temat

wakacje w Grecji?

1 2
[13.05.2010] 17:47
jejejeje
Myslę, ze Olympic Beach w Grecji jest dokonałym miejscem na spędzenie wakacji 2010. Zobaczcie sami:
http://student.travel.pl/studenckie-wakacje ,grecja-olimpic-beach-riwiera-olimpijska
[08.05.2011] 12:43
deborah83
Ja mysle, ze dla studentow jeszcze fajniejsza moze byc Paralia. Moja siostra jedzie tam na oboz studencki z biurem piotrodwakacji.pl.
[18.05.2011] 12:04
nasze-wczasy.pl
Grecja w tym roku cieszy się dużym powodzeniem. Większość miejsc mamy juz wysprzedanych. Zapraszam wszystkich na nasza stronę:
http://www.nasze-wczasy.pl
Z turystycznymi pozdrowieniami
Zespół Nasze-wczasy.pl Wolności i niezapomnianych wrażeń
[19.05.2011] 16:42
mmirek_1983
ja jade na rodos. rok temu byla znaloma z policelanej AP i zachwalala faliraki. sprawdze miejscowke wkrotce
[25.05.2011] 14:10
GroovyMouse
Też mam ochotę na grecką przygodę Myślicie, że turystyka nie ucierpiała pod wpływem ich kryzysu gospodarczego? Wycieczki są tańsze czy droższe teraz? Znalazłam takie oferty i nie wiem w sumie na co się zdecydować: http://www.allinclusive.pl/377-wczasy-w-grec ji/
[23.08.2019] 13:35
[26.05.2011] 15:43
ziuta3
Wakacje w Grecji to jest to! Z chęcią bym się wybrała. A z tego co widziałam wycieczki są naprawdę atrakcyjne cenowo nie ma się więc nad czym zastanawiać- trzeba jechać Kiedyś spędziłam w Grecji fantastyczne dwa tygodnie, których nie zapomnę do końca życia life is brutal
[31.05.2011] 20:53
madzia556
My jedziemy do Posejdon Palace na Riwierze Olimpijskiej. Znaleźliśmy rewelacyjny wyjazd z Rainbow Tours w ofercie last minute. W hotelu jest polski klub dla dzieci, co w zasadzie nas przekonało do tej oferty.
[01.06.2011] 23:16
Słonko
madzia556, my też tam jedziemy! A kiedy się wybieracie? Wiesz może coś więcej o przygotowaniu pedagogicznym animatorów?
[03.06.2011] 09:44
kwiatuszek
Tanie wakacje w Grecji ma piotrodwakacji.pl. Sprawdziłam i chyba ze wsztskich maja najlepsza oferte.
[03.06.2011] 21:22
leżaczek
Słonko (11.06.01 23:16):
madzia556, my też tam jedziemy! A kiedy się wybieracie? Wiesz może coś więcej o przygotowaniu pedagogicznym animatorów?
ja tam jadę! z rodzinką co liczy 4 osoby jedziemy w 2 połowie sierpnia wiec jeszcze kawał czasu. Pytasz o animatorów - wszyscy z przygotowaniem pedagogicznym - zazwyczaj studenci pedagogiki albo pedagogiki specjalnej - w każdym razie osoby, które mają podejście do dzieci i potrafią sobie poradzić nawet ze sporą grupką tyle wiem. a Ty kiedy jedziesz?
[05.06.2011] 11:42
Słonko
Hej hej! my też jedziemy w drugiej połowie sierpnia! Może uda nam sie zgadac?
Poczytałam trochę na stronce rainbow i na forach, myślę, że to dobry wybór nie wiem tylko, jak moja 4-latka zareaguje na nowo poznane dzieci... ale mam nadzieję, ze damy radę. A Wy w jakim wieku macie dzieci?
[06.06.2011] 20:20
mamunia
Mam nadzieję @słonko że nie chcesz puszczać tej 4 latki samej nigdzie. Jest za mała!!! Od 5 roku życia niby są obozy i kolonie, ale uważam, że najlepiej to puścić dziecko same jak będzie miało około 9 lat. Wtedy można znaleźć już naprawdę ciekawe oferty, np nawww.poland.as a poza tym, dziecko powinno już lepiej znosić rozłąkę z rodzicami. A przynajmniej rodzice zniosą rozłąkę lepiej. Pozdrawiam ;*
[07.06.2011] 13:30
truskawkowapolewa
Ja często zaglądam na http://www.facebook.com/AllInclusiveComPl i tam widziałam przepiękne zdjęcia z Grecji. Wtedy jeszcze bardziej zapragnęłam ta wyjechać. Chciałabym bardzo skosztować tych wszystkich tradycyjnych potraw i móc odpocząć podziwiając greckie krajobrazy.
[15.06.2011] 22:18
kasim
Zamierzam z rodziną pojechać do Grecji, czy możecie mi coś ciekawego polecić, nadmieniam, że mam 7-letnią córkę, którą chciałbym trochę usamodzielnić i wypełnić jej czas na takim wyjeździe.
[15.06.2011] 22:29
o rany
mamunia (11.06.06 20:20):
Mam nadzieję @słonko że nie chcesz puszczać tej 4 latki samej nigdzie. Jest za mała!!! Od 5 roku życia niby są obozy i kolonie, ale uważam, że najlepiej to puścić dziecko same jak będzie miało około 9 lat. Wtedy można znaleźć już naprawdę ciekawe oferty, np nawww.poland.as a poza tym, dziecko powinno już lepiej znosić rozłąkę z rodzicami. A przynajmniej rodzice zniosą rozłąkę lepiej. Pozdrawiam ;*

Naprawdę na kolonie można puścić 5-letnie dziecko? toż to zgroza! dużo lepszym rozwiązaniem wydają mi się te kluby na stacjonarnych wczasach, na które dziecko jedzie z rodzicami, a bez nich spedza tylko kilka godzin dziennie z animatorem i grupą innych dzieci. to brzmi rozsądnie, ale kolonie dla 5-latka masakra!
[15.06.2011] 23:24
Słonko
No nie nie nie! Nie, kolonie absolutnie jeszcze nie! Mam raczej zamiar powoli przyzwyczajać ją do obecności "obcych" dzieci, zostawiać w tych klubach na troszkę, powoli, powoli... bo bardzo jest nieśmiała i woli być z mamusią ale oczywiście nic na siłę - zobaczymy, jak będzie.
[16.06.2011] 21:53
Mela13
Ja wybieram się na wyjazd do Grecji, znalazłam świetną ofertę: http://www.polibuda.info/art15060 , w studenckim gronie świetnie spędza się wakacje, a organizatorzy mają już doświadczenie w robieniu takich wyjazdów, w ubiegłym roku byłam z nimi w Chorwacji i to były niezapomniane wakacje
[17.06.2011] 17:52
o rany
Słonko (11.06.15 23:24):
No nie nie nie! Nie, kolonie absolutnie jeszcze nie! Mam raczej zamiar powoli przyzwyczajać ją do obecności "obcych" dzieci, zostawiać w tych klubach na troszkę, powoli, powoli... bo bardzo jest nieśmiała i woli być z mamusią ale oczywiście nic na siłę - zobaczymy, jak będzie.
no to ufff życzę udanego wyjazdu
[17.06.2011] 20:20
Tu_pak
ja chyba z Itaka na wczasy, ale jeszcze nie wiem czy Grecja czy Bułgaria... :/
[17.06.2011] 23:35
MaMa
Tu_pak (11.06.17 20:20):
ja chyba z Itaka na wczasy, ale jeszcze nie wiem czy Grecja czy Bułgaria... :/
jak w temacie, proponuję Grecję A mają tam jakies oferty dla dzieci? Bo tutaj kuszą te kluby Rainbowa, jak tak się czyta...
[19.06.2011] 13:24
karolinkaszczesliwa
Ja też jade do Grecji do Zakynthos. A dokładniej Golden Beach/Sun. Oferta prezentuje się wyśmienicie Ja już nie mogę się doczekać, dzieciaki szaleją ze szczescia. My odpoczniemy, a maluchy będą pod opieką animatorów, z będą się bawic z reszta dzieci. Jak dla mnie super sprawa.
[19.06.2011] 16:02
MaMA
Ale to jedziecie z tym Rainbow? bo ja też się próbuję zorientować trochę, co które biuro dla rodzin z dziećmi oferuje...
[21.06.2011] 21:15
palemka79
Ostatnio rainbow miał małą nieszczęśliwą wpadkę z autokarem. co do Grecji, Zakynthos widziałam w ofercie za 1538zł w Itace. bajecznie to wygląda.
[23.06.2011] 19:05
malinka_123
A palemko powiesz coś więcej o tej wpadce z autokarem, trochę się zaniepokoiłam, bo właśnie planuje wyjazd z nimi. Proszę powiedz coś więcej jestem bardzo ciekawa.
[27.06.2011] 18:41
jarzębinka
mozna i taniej, Thasos np w last minute jest za 1200 niecałe...
[09.09.2011] 22:55
tanecznym krokiem
z last minute jade za kilka dni do grecji na korfu.hotel gelina mare.opinie mial bardzo przychylne,zobaczymy.byl ktos i moze z autopsji cos wiecej powiedziec?
[16.09.2011] 10:30
Październik
Właśnie wróciłam z Rodos, z hotelu Orion i jestem zakochana w Grecji i w miasteczku Faliraki! jedna wielka impreza, dużo młodych ludzi, polecam
[29.09.2011] 22:26
jarzębinka
też fajna oferta: http://www.itaka.pl/wczasy/grecja/zakynthos/ hotel_anastasia_beach_456.php?SEARCH_HOTEL [wyloty]=WAW&SEARCH_HOTEL[pokoje]=DBL&SEARCH_HOT EL[wyzywienie]=H&SEARCH_HOTEL[month]=9&SEARCH_HOTEL[ date]=2011-09-30&SEARCH_HOTEL[duration]=7&
bardzo tanio i wyglada ciekawie
[04.11.2011] 20:57
Thassos
Gorąco polecam grecką wyspę Thassos. Chcesz trafić do raju to jedź tam Byłam tam dwa tygodnie w sierpniu tego roku. Przepiękne plaże, morze lazurowe. Wyspa jest górzysta, najwyższy szczyt to Ipsarion z którego są rewelacyjne widoki. Wyspa jest porośnięta wielkimi drzewami oliwnymi i drzewami sosnowymi. Słynie ona z produkcji miodu i uli jest tam pełno. Gdybym miała tam wrócić, wybrałabym inne miasteczko-wieś niż to w którym byłam. Urlop spędziłam w Liminarii. Miasteczko ładne, typowo greckie ale są ładniejsze np. Potos,Skala Potamia. Cudna są zatoczki Aliki. Cisza, spokój, mili tubylcy. Wróciłam stamtąd totalnie zrelaksowana. Bajka.
[07.11.2011] 21:19
deborah83
Thassos, owszem byłam na wyspie Thassos i rzeczywiście raj na ziemii. Na początku planowałam jechać na bardziej znaną wyspę Grecką jak Zakhyntos czy np. Korfu, ale ceny osiągały zabójcze. Tanie Thassos znalazłam z Funclubem - dojazd niestety autokarem - ale wakacje były tego warte
[21.06.2012] 23:21
zadowolona!
Chciałabym polecić Wam na prawdę fajną wycieczkę Zamieszczam link na dole
http://www.itaka.pl/wycieczki/cypr/koronkowa _robota_3026.php?SEARCH_HOTEL [wyloty]=WAW&SEARCH_HOTEL[pokoje]=DB1&SEARCH_HOT EL[wyzywienie]=X

1 2
 » Odpowiedz na ten temat